Suchý kašel "bez příčiny". Čím to je?

losice
9. zář 2019

Ahoj holky, jsem koncem tydne pro jistotu objednana k doktorce, ale zeptam se na vase zkusenosti: uz ctvrtym tydnem mne trapi pokaslavani. Nebyla a nejsem nachlazena, prislo to z niceho nic. Je to suchy kasel. Skrabe a jakoby lechta mne trochu na prsou, v krku ne. Napada vas cim to? Je mi divne ze nemam zadne jine obtize... Je to jen pres den, v noci spim v pohode...

emamaira
9. zář 2019

Takový kašel mám celý život, nikdo nikdy neřekl z čeho to je... je to vždy horší na jaře a na podzim a hlavně, když jsem unavená...

lenkahrackova
9. zář 2019

plíce jsou spojené s ledvinami..když mám takové problémy dávám si na ledviny teplé obklady (ohřátou sůl zabalím do utěrek a přiložím na oblast ledvin když jdu spát, nebo spíš já si na obklad lehnu🙂) a popíjím domácí bezový sirup a nebo čaj s bylinkami na kašel..
nebo se dává na noc obklad ze syrové cibule na hruď (nakrájejte na plátky do utěrky a přiložte na hruď a přez to navlékněte malé tričko aby vám to drželo a ze zbytku cibule si udělejte sirup=(med+ kousky cibule nechte louhovat přez noc)

konidana
9. zář 2019

Může to byt cokoli. od kašle z prachu, viroza, zanet prudusek, streptokok, nejaka nova nastupujici alergie... klidne az po plicní embolii...

nikolaamiminko
9. zář 2019

Muze to byt i reflux, zminte se u doktorky aby vas poslala na gastro.

vesper
9. zář 2019

@losice může to být také štítná žláza. Zkuste si nechat udělat test u doktorky.

zalando
9. zář 2019

Takovyhle kasel na syn hlavne po ranu.Ma alergii na kravske mliko a kdyz sni den predem neco,co obsahuje trosku mlika jako mlecnou susinu treba v pecivu.Tak takhle po ranu kasle.

ninive211
9. zář 2019

Jsi alergik? Nebo nemáte doma v místnosti příliš suchý vzduch? Já pokaslavam podobně z těchto důvodů, pres podzimo-zimní sezónu musím mít na topeni permanentně mokry plinky či rucniky a ani to nějak extra nezabírá

jane_1
20. zář 2019

Raději si nechte udělat testy. Může to být cokoliv a také to nemusí znamenat nic.