Svědí mě kůže, vyskáčou pupínky, pak to zmizí. Co to je?

mishuge
20. srp 2013

Holky prosím Vás, už pár týdnu mě trápí svědění kůže, není to v kuse,ale jednou dvakrát za den ano.. z ničeho nic mě začne svědit určitá část těla a vyskáčou mi tam pupínky, jak kdyby mě poštípal komár.. a pak to svědí dál, ale třeba za půl hoďky to zmizí ... nevíte co by to mohlo být??? nic nového v jídle jsem nezkoušela, neměnila ani prací prášek ani aviváž. vše pořád stejné 🙂 děkuji za každou odpověď

katie82
20. srp 2013

Mně to připadá jako alergická reakce, zvlášť když to samo po nějaké chvilce odezní... ono jde získat alergii i na to, na co člověk nikdy předtím alergii neměl, ale asi by to chtělo vyhledat odborníka,, takhle od pc těžko říct...
@mishuge

luthien.k
21. srp 2013

@mishuge může to být příznak problému s tolerancí histaminu, to se může objevit v jakémkoli věku, stačí sníst větší množství potravin na něj bohatých (zralé ovoce i zelenina, zrající sýry, kvašené výrobky, výrobky konzervované, s barvivy, kakao/čokoláda, koření atd. atd.) nebo mít zablokovaný enzym, který histamin odbourává atd. Víc informací zde: http://www.daosin.sk/unikatny-vyzivovy-doplnok#...