Tabletky, čaje a jiné přípravky na hubnutí, poraďte

efes
5. únor 2013

Ahoj holky, nedaří se mi zhubnout, proto jsem se rozhodla jít do lékárny a pořídit si nějaké tabletky. Byla jsem v šoku, kolik jich na trhu je. Každá lékárna preferuje něco jiného, můžete mi prosím poradit, s jakým přípravkem máte zkušenost??? Rozmýšlím se nad Acai Berry nebo XL-S nebo Cell X forte detox. Poraďte prosím, děkuji. 🙂 🙂 🙂

llluckaaa
6. únor 2013

@efes Ahoj, obávám se, že tě tu budou všichni přesvědčovat, že se nemáš spoléhat na výživové doplňky, a měla bys upravit stravu a cvičit 😅 Já zkoušela jen chrom a efekt žádný neměl 😒 Ptala jsem se kamaráda Pharmdr., jestli existuje nějaký prostředek, co opravdu funguje, a prý ne. Jsou některé, které mohou trochu dopomoci (prý např. Alli), ale stejně musí být základ ve změně životního stylu.

efes
autor
6. únor 2013

@llluckaaa no vidíš, na Alli jsem zapomněla 🙂... mi každý tvrdí, že ty doplňky stravy nefungují, ale asi je lidi kupují, jinak by tady už ty farmaceutické firmy nebyly.... Acho jo....možná přece jen tochu zaberou....

efes
autor
6. únor 2013

koneckonců tabletky proti padání vlasů taky fungují...žejo...ale tam je asi vitamín, který tělu chybí, že??? hm.....tak já zkusím jeden z těch čtyř přípravků a uvidí se...

llluckaaa
6. únor 2013

@efes No právě, prodávají se pořád, protože hodně lidí se spoléhá na zázrak a zkouší tyhle věci na hubnutí pořád dokola. Kdyby něco opravdu fungovalo, tak se to rychle rozkecá a už jsou tu všichni hubení 😉 Blbý je, že ikdyž po těch lékách nebo doplňkách něco zhubneš, tak je velké riziko, že to nabereš zase brzy zpět. Do nadváhy se většina lidí projí nebo prosedí u televize a když se nenaučí, jak zdravě žít, tak mu budou tabletky na nic. Některé z těch tabletek fungují tak, že snižují chuť k jídlu, jiné zase snižují vstřebávání tuků, další by tě měly víc zasytit atd.

radusa6
11. únor 2013

Základ je určite vzdy ve zmene zivotního stylu, ale tabletky mohou dopomoct. Teda me dopomohly ke spokojenosti dost🙂. Uzívala jsem cla s chromem a zeleným čajem, které pomáhají snizovat chut k jídlu,ale hlavně zlepšují metabolismus a prispívají ke snízení telesného tuku...mám o dve velikosti mensí gatky a cítím se moc dobře🙂