Tablety na prsa. Kdy je začít brát?

alca88
22. led 2021

Ahoj holky koupila jsem si bustinol tablety na prsa nevíte kdy je mám začít brát ? před menzes nebo až po ?

leniczka23
22. led 2021

Příbalový leták? Pokud to v něm není tak kdykoliv, já jen doporučím taky čistě přírodní produkt na hormonální rovnováhu, Gynex kapky, fakt zabírají a hlavně nestojí 1300 na měsíc, ale 500. Sice po něm nevyrostou prsa, ale to po tom Bustinolu taky ne, ale předpokládám, ze tomu ani nikdo nevěří. Tak ať zabere na to, na co má.😉

alca88
autor
22. led 2021

V letáku je jen dávkování a na webu to taky není, tak jim písnu. Já jsem to koupila v setu a to pak vychází kolem 700 měsíčně a k tomu krém 🙂tip jsem dostala od sestry a té to funguje. Na ty kapky taky kouknu😀 Díky.

amazonkajanik
22. led 2021

@alca88 já mám krém, prsa se jen drobet zpevnila,tak jsem se na to vyprdla, ale asi začnu zas mazat,po kojení je mám jak plachtaky (a to jsem kojila jen 3měsíce 🙄) ale ty tablety asi nebudou nějak závislé na cyklu

alca88
autor
22. led 2021

krém mám taky, ale zatím jsem jen vyzkoušela jak voní 😉asi máš pravdu ale pro jistotu to začnu brát až po a sestra je s tím bustinolem fakt spokojená, tak doufám, že me taky zaberou já jsem kojila rok a půl 😒

jjasmina
22. led 2021

@amazonkajanik já kojim skoro rok tu prsomilku a pomohla by snad jen plastika

alca88
autor
22. led 2021

😀

amazonkajanik
22. led 2021

@jjasmina hele,to má ségra po druhé holce,že by si je mohla pomalu házet na ramena,být větší. Já právě neměla moc velká,v těhu nabraly na objemu a pak,no mám cosi. Chlap mi říká,že jsou hezká pořád, ale známe se,že. My ženské budeme vždy sebekriticke. To samé,když si nechci vzít nějaké triko,že mám pořád břicho a on "dala jsi mi krásného a zdravého syna,ať si říká kdo chce co chce,jsi krásná " za to ho miluji snad ještě víc, ale před synem jsem měla po letech vydrenou postavu a chtěla bych se k ní aspoň přiblížit. Ne poslouchat,že jsem asi zase v tom 😟

alca88
autor
22. led 2021

Můj chlap mi říká to stejný 🙂ale spíš si myslí svoje ☹️ no břicho mám po 2 dětech ..... ale to už neřeším vůbec 🙄ale bustinol jsem si koupila abych ho překvapila🙈 jsme spolu už 9 let tak doufám, že zaberou

amazonkajanik
22. led 2021

@alca88 my máme první vymodlené a v listopadu jsme oslavili 10let. Když jsme se dali dohromady,měla jsem jen o 2kg méně než teď. 3roky nazpět jsem měla postavu samý sval (bohužel ale bez prsou 😁) ale byla jsem vitální ...

aselluska
22. led 2021

@jjasmina taky taky 😂

alca88
autor
26. led 2021

Začala jsem 🙂 každopádně ten produkt vypadá úžasně, pokud bude i tak fungovat 🙂fakt se těším 😀

alca88
autor
19. únor 2021

tak beru 3 týden a zatím jsem mile překvapená 👍