Taky jste častěji nemocné od doby, co máte dítě?

jarunkaxyz1
31. říj 2010

Milé maminky batolátek!
Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s častější nemocností. Zdá se mi totiž, že od té doby, co se narodila moje (dnes už 2 letá holčička), tak se mi nevyhne žádné nachlazení, viroza.... ☹ Imunitu mám podle testů spíš "vyburcovanou", takže žádný deficit, ale pořád se na mě něco lepí. Dcerka trpí dost často rýmou. Prosím o Vaše zkušenosti, jestli v tom nejsem sama....

lucie777
23. kvě 2013

Ne,právě naopak! 😉

carrynka
23. kvě 2013

Mne se to taky nestava, psis naopak...prijd emi z ekdyz cela rodina lehne jak ja jsem vzdycky OK. Asi to tak priroda zaridila, jinak bez zdrave mamky by to asi zbytek rodiny neustal 😀

eiculka
27. kvě 2013

Holky jsem teda prekvapena jak je to u mnoha z nas mamin doma podobne!mam dve deti 5,5 roku a 2roky.Starsi Tomasek co vlezl do skolky tak same virozy a rymy,stale uzlinky,spalovou anginu mel soucasne s nestovicemi sruhy to chytil v 8mesicich.Narocne.Tomaskovi 12/12 vytrhli nosni mandle,davali jsme tomu sanci ale slo to ven.tuk tuk rekla bych lepsi,dostal broncho vaxon na posileni imunity.Mladsi tuk tuk se drzi a nechyta to tuk tuk.NO ale ja????!!zacalo to koncem roku kasel,ryma,nic uz neazbiralo...koncem ledna zanet prudusek a dutiny,atb zablala jen na prudusky,horni cesty hruza..a zacala jsem na ORL zanet dutin horecky a dalsi atb.Jeli jsme pak na hory k nasim na takvou rekonvalescenci...nebylo to ono.Znova ORL kdyz jsem chytla bolest usi,neslysela a horecky.den pred tim jsem byla v nem na vzorek nosnich mandli myslim si ze jsem to chytla tam...vysledek spalovy streptokok v uscih i krku i nosu...treti atb od ledna do dubna!pichali mi usi,poprve v zivote!!!cekam na doleceni abych mohla jit na trhani nosnich mandli!!!proste detske nemoci...Jsem z toho silena unavena....neslyset je hrozne stale mam zalehle usi a fakt jsem neslysela...dve deti..do skolky manzel kratky dl. tyden dela mama 300km daleko byla tu jednou mi pomoci.Nejvtipenejsi jsour ady lekaru,odpocivejte musite mit klid!!!rikam mam dve male deti!musi vam nekdo pomoc nebo skoncite v nemocnici!!!! Lehko se to rekne tezko udela....zitra jedu znova na ORL...stale mam nekde zanet a sedimetace neni dobra!!! Myslim si ze je to stres unava deti porad takovy ten sterotyp...prechodime nachlazeni,virozy....vybehneme spocene i lehce ven,studenejsi vetrik...a pak telo rekne a dost!!!! Dekuju za vase narozy a vidim ze v tom nejsem sama! Drzim palce at je lepe a hlavne zdrave deti!!!!

mrazulkav
27. kvě 2013

No, koukám, že mám pěkné vyhlídky... Jako dítě jsem byla často nemocná (záněty průdušek, angíny a tak), jako 8-letá byla jsem v ozdravovně a od té doby celkem klid... Co jsem otěhotněla, jsem nemocná už po třetí (a zmáhá mě to víc než normálně - asi chlapská rýmička). Nechci vidět jak to bude vypadat, až se prcek narodí... ☹

nadja73
27. kvě 2013

jo jo, a nejen ja, i manzel☹

zuzik24
27. kvě 2013

Já jsem naopak nemocná míň, ale partner je na tom hůř. Stačí, když Verunka začne mít rýmu a jemu to hned sedne i na plíce a je tři neděle doma se zánětem průdušek ☹

romantika
27. kvě 2013

Mam to naopak, zlepšilo se. Při kojeni to bylo tak jak drive, ale paknpo preruseni uz skoro 2 roky nic. Osobne bych spis videla za puvodce spatne zivotni prostředí - betonovy dům, malo vetrani, pripadne stres a malo spanku. Každý reagujeme na něco jiné, mozna vam vadi něco doma. Hodnotim podle toho, ze jsme si prosli uz par najmy, a byli mista, kde jsme porad marodili a mista kde clovek mohl cokoliv a neomarodel. Driv když spolupracovnik donesl rymicku od dítěte ze skolky, tak jsme lehli všichni do jednoho. Co jsem s malou doma, nechytla jsem od ni nic. Zkuste pohledat vinika jinde.