Tmavé chloupky kolem prsních dvorců, co s tím?

toscannii
27. říj 2016

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Už několik let, no možná od puberty mně trápí tmavé chloupky kolem prsních dvorců. Nemáte s tím některá zkušenost a neporadila byste mi, co s tím? Pořád jen vytrhávám pinzetou a jediné, co zatím pomohlo, bylo těhotenství - to jsem je neměla. Díky všem za radu, popřípadě i za pouhé přečtení.

verena
27. říj 2016

Domnívám se, že to je hormonální a nic moc s tím neuděláš. Napadá mě trvalá depilace laserem, pokud vím, tak obecně na chloupky to chce několik sezení, a v tomto případě čím tmavší, tím lepší, neb se jim to lépe zaměřuje.

janikas85
27. říj 2016

@toscannii Já mám to samé a pořád jen trhám a trhám 😒

aiva01
28. říj 2016

Mam je take. Vytrhavam pinzetou a uz si z nich nic nedelam. Je jich jen par. Do laseru bych na takovato mista nesla.

mrazulkav
28. říj 2016

Mě naopak lezou jen v těhotenství 🙂 jinak je mám světlé... Taky trhám, zas tolik jich není

toscannii
autor
28. říj 2016

Holky díky, že v tom nejsem sama. O laseru jsem uvažovala kdysi dávno, ale jelikož jsem blondýna, tak mám ty chloupky spíš jen tmavé a ne černé, tak se bojím, aby to nebyly vyhozené peníze. Tak budu trhat dál 😅

katgatoo
28. říj 2016

Jestli je to nějak moc, tak bych zkusila i endokrinologa. Já jsem to měla dřív jen malinko a spíš světlé a teď v těhotenství jsem jak opička 😀

letadlo13
29. říj 2016

My máme tohle rodem, cena za husté pevné vlasy a řasy jsou taky husté a pevné chlupy. Tak si hold oholím ruce, nohy a nevím co ještě a vytrhám kdekoli kdeco 😀

puutalo
29. říj 2016

Mám po těle světlé chloupky, světlé vlasy a přesto se mi okolo dvorců tmavé chloupky dělají. A těhotenství to nezměnilo. Tak je trhám pinzetou, nic jiného s tím dělat nemůžu. Jakmile ho zahlédnu, už je venku, protože mě jeho přítomnost rozčiluje.

jade85
29. říj 2016

Mne obcas jeden dva vyrostou, ale v tomhle mnozstvi me to netrapi, kdyz si ho vsimnu, tak ho vyskubnu, kdyz si toho driv vsimne muj muz, tak se mi smeje, ze mam chlupaty kozy a vytrhne mi ho sam :D