Tříselná kýla. Jak dlouho po laparo operaci jste byly ve špitále?

livianapuntik
27. kvě 2021

Ahoj maminky a ženy,včera mi vylezla tříselná kýla. Zítra jdu na vyšetření a dovím se kdy půjdu na laparoskopický zákrok. Jak dlouho po laparoskopické operaci kýly jste byli ve špitále?A za jak dlouho jste mohly fungovat normálně? Děkuji za Vaše řádky. Liv

vladenkamaminka
27. kvě 2021

Byla dcera ve 4 letech... 1 den nástup, druhý den operace, třetí den domu.. v klidu měla být 14 dni, píšu měla být, protože 4lete dítě v klidu být neumi 😂 jo a nedělali ji laparku, ale normálně ji otevřeli..

amazonkajanik
27. kvě 2021

@livianapuntik táta byl vloni na druhé operaci a jak tu padlo,bez komplikací do 3.dne domů. A před 14dny mu dělali žlučník a taky tak...

livianapuntik
autor
27. kvě 2021

@vladenkamaminka děkuji moooc

livianapuntik
autor
27. kvě 2021

@amazonkajanik i vám mooc děkuji za vaše řádky😉

livianapuntik
autor
27. kvě 2021

@vladenkamaminka a holčička Vaše to měla z toho,že něco těžké tahala? Já to mám asi z toho,jak jsem dlouhodobě tahala kolečka plná zeminy,když jsem si zkrášlovala zahrádku.A za jak dlouho po zjištění šla holčička na operaci?9.6 mám jít na očkování na Covid-,tak se bojím,abych to stihla...

vladenkamaminka
27. kvě 2021

@livianapuntik zřejmě se s tím narodila, ale až jak začala přibývat na váze se prý ta dírka začala zvětšovat až ji do břišní dutiny sem tam vyhrezl kousek močáku, vaječníky a střeva... když kašlala nebo plakala, udělala se ji najednou dole na pipce boule velká, dr dala zadanku na chíru, tam nás vzali za měsíc a pak jsme čekaly skoro rok, 1.objednani operace za 2 měsíce, bohužel to bylo období, kdy děcka ve školce byla furt marod, takže 2x odvoláno pro nemoc z naší strany a 1x že strany nemocnice, že měli bohužel mega urgentního pacienta, ja se rok modlila at se ji to hlavně neuskřine... tak žádná sláva...

livianapuntik
autor
27. kvě 2021

@vladenkamaminka tybrďo,to jste si teda užili.Tak hlavně,že je holčička v pořádku.Mě nabízeli termín vyšetření dnes nebo zítra po 10 h.prijala jsem zítřek.Bolí mě to a pálí v Třísle při delším sezení a při každém kroku vystřeluje bolest do stehna.Tak snad nebudu čekat tak dlouho.Uvidím.Zítra Vám napíšu. Hezký zbytek dne