Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

zulok
7. srp 2009

Lenka...drz sa naaaam..budem na teba mysliet....my ideme k svokrovcom..tak tu nebudeme..tak drziiim palceee.. 😀

mima11
7. srp 2009

Ahojte!!!
Lenka, ešte stále nič????????
zulok, cukor ahojte 🙂

cukor
7. srp 2009

ahoj mima 🙂 aj ty si tromboška?

zulok
7. srp 2009

tak..nikam nejdeme..svagrinak ochorela.. ☹ no..ale aspon budem sledovat akos a ma nasa Lenka 😀

a kde je Lenocka??? dufam, ze su vporiadku 😒

lenka_66
8. srp 2009

ahojte,
tak ja si uzivam posledny 2v1 den.ako spozna clovek ze ma trombozu?asi 15r.mam na zadku jazvu.pred 2 tyzdnami mi asi tak cm nad nu pichli magne injekciu.cize stipala , vybehla modrina a cele to stvrdlo.teraz asi od utorka ma ta jazva strasme boli aj na dotyk je taka ina.aj sa z nej tahaju take cervene flaky.stvrdnutie po injekcii uz ale preslo .nezda sa mi ze by sa teraz neako uz natahovala koza.

ako sa ma ob.sokolina? dufam ze je ok.

lenoc si urcite niekde uziva v lahu.

nunik , ale by mal zaczt nieco riesit tiez.tusim je 2tt po mne.

pekny vikend vsetkym 😉

nunik
8. srp 2009

Ahojte,neboj Leni jsem těsně za tebou.Já už mám od minulého týdne celkem silné poslíčky.Doktor říkal,že to bude asi spíš,ale mám aspon týden ještě vydržet.Tak uvidíme.Určitě dám vědět a tobě držím moc palečky,pa. 😉

margarita
8. srp 2009

ziadne nove babetka, zatial...? 😀

lenka_66
8. srp 2009

nunik tak poslickov mam aj ja uz kvalitnych a dlho.este v prvej polke jula mi davali 10 dni.a pozri.niekto sa zlakol 😀 drzim palce asi sa tu budme minat.

mima11
8. srp 2009

Ahojte!
Leni, ako?
Cukor, mám MTHFR C6... homozygot.

lenoc
8. srp 2009

Ahoj babulky, práve mi zmazalo celý príspevok a to tu už ledva viem obsedieť, čo sa krpec tlačí na moje rebrá.
Tak vás len zdravím, u nás je všetko po starom, v utorok som bola na kontrole, všetko je v poriadku, vraj "to" bude skôr ako 15. septembra (haha tomu tak verím, to nám tuším prorokoval iviacerým) akurát jedna novinka - od utorka som konečne na MD. 😵 😵 😵

Leni, drž sa zajtra a hlavne v pondelok.

cmuk všetkým. Aj od toho môjho siláka, čo sa snaží pretlačiť von pomedzi rebrá. No, asi ho chvíľu ešte nechám v tom, že sa to dá a o 2 týždne mu začnem pomaly vysvetľovať, že to musí ísť opačným smerom.

lenka_66
9. srp 2009

ja sa nudiiiiiiiiiiiiiiim .

babulky dik buem na vas mysliet aj ja.

lia
9. srp 2009

leni nie si sama 😅
co to prezivam s tebou?? 😅
o kolkej ides k dokyne??
inak,mna tie injekcie do stehien tak bolia :( som z toho nestastna :(

lenka_66
9. srp 2009

lia , a inam nevies pichat?
mozno ta tym nepotesim no mas uz viac ako polvicu za sebou.

cez tyzden volal znamy ,,ci uz "a tak. viete co povedal ten moj truhlik ? ze nastup na vykon trestu v nedelu medzi 9 - 10.
takze asi ma tam trosku potrapia a potom si vypocujem rozudok bez moznosti odvolania s nazvom MAREK 😉

amadora
9. srp 2009

Lenka tak držíme palce aby ťa pustili čím skôr za dobré správanie 😀 Ale ozaj, myslíme na teba a držkajte sa!

lenka_66
9. srp 2009

lenoc sak chytas 9.9. nie? no zas na druhej strane mne kazdy dr. vravel ze ani po konca jula nevydrzim.krpec im to natrel hlavam studovanym 😀

cukor
9. srp 2009

lenke a jej levíčatku velmi držím palčeky..........držte sa 😀

lia
9. srp 2009

ty si vobec nespala lenka??
no neviem kam mozem,dr.mi povedala,ze mam pichat do stehna z vonkajsej strany,v lekarni povedali,ze z vnutornej strany,z vonkajsej si neviem urobit fald,tak picham do vnutornej strany.a po kazdom pichani mi ostane este aj modrinova mala gulicka,nechapem preco.a stipe to ako fras.kam ty pichas lenka??
lenka,drzim palce!!!!! 🙂
lenoc,ty si podarena 😀

bettynka222
9. srp 2009

leniiiiiiiii tusim si presvihla ten datum. ale 09.08.09 je tiez pekny datum 😵 a potom sa prida lenoc 09.09.09. 😎

lenoc 😀 ty budes super maminka. nechces brat uboziatku iluzie, ze sa ovn nelezie rebrami 😀 😀 😀

ahojte vsetky trombosky 😉

zulok
9. srp 2009

Leniiiiii...drz sa naaaam 😀

Lenocka..teda mas krasne brusko..a nohy take stihlotinky, len velky bruch a kraasne dupacky bude mat po maminke.. 😀

jaj.uz sa etsim na sparvy o malom MArekovi 🙂

cukor
9. srp 2009

ahoj lia.čo si to pichaš?píšeš ,že to štípe...ja si budem od septembra pichat fraxiparine ale tehotná nie som.dúfam,ze to neštípe..kam je najlepšie pichat?....vidím,ze ty aj lenka nemôžete spinkat... 🙂

lia
9. srp 2009

ahoj cukor
picham teraz do stehna,lebo do bruska uz nemam kde,doteraz som nemala problem ked som pichala do brucha,to bolo v pohode,ale do stehna ma to stipe. 😖
neviem kam je najlepsie,kazdemu asi nieco ine vyhovuje,mne vyhovovalo brusko 😉

cukor
9. srp 2009

liuš a od kedy vieš že si tromboška?pichala si si aj pred otehotnením? 😉

janula.k
9. srp 2009

ahojte 🙂 ja som mala dnes taku nehodu...nechapem, co to malo znamenat...pichla som si fraxik a ono mi to islo nejak cele pod kozu tak, ze sa mi tam vytvorili hrcky, a vystreklo z toho von...cele mi to scervenalo a svrbelo to... 🙄 este sa mi to nestalo..blbe injekcie 😒

cukor
9. srp 2009

ahoj janula....je to problém pichat tie injekcie....trošku mam obavy,čo ma čaká.. ☹

lia
10. srp 2009

ahojte

jeeejjj,to je divne,ze ma nepredbehla lenka 😅 kto vie ako sa im vodi 🙂
cukor,po dvoch potratoch ma poslal moj ex-gyndos na vysetrenia aj na hematologiu a tam sa to vtedy zistilo.po vysetreniach sme sa s hematologickou dohodli,ze staci,ked zacnem pichat az ked zistim,ze som tehu 😉
janul,to sa mi este nestalo.ty mas stale kam pichat??jeeejj,ratulujem k 20 😵 😵
cukor,nemusis sa bat,zvladnes to,ja stale spekulujem kam by som mohla pichat,kam pichate alebo ste pichali babule??
ja som nad ranom dostala zase krc do lytka 😒
my dnes ideme na morfo,tak sa uz tesim na nasu bublinku 😵 😵 dufam,ze bude vsetko ok 😵 😵

cukor
10. srp 2009

ahoj liuš...dik za odpoved.....ja som tiež po dvoch potratoch a rovnako som sa dohodla s hemato......
dufam,ze to do tretice vyjde......tebe držim palčeky .... 🙂

lia
10. srp 2009

urcite cukor a uvidis,ze coskoro 😉 mas super pristup a to je hlavne,vsetko je v hlave 😉
daj si dokopy vsetky vysetrenia a sup na to 😉
drzim palculky 😵

cukor
10. srp 2009

dik liuš za povzbudivé slová 🙂 ...aj ked ja som trošku komplikovaný prípad....ja mam za sebou uz 4xiui,2xivf,2xket.....no hlavne ze prišli na to kde je chyba.....tak asi v oktobri ma čaká iui a teraz to už musí vyjst 😀 😀 😀 ...tak si baby držme palce nech sme všetky konečne štastné.. 😲 😲

lia
10. srp 2009

a kde mate chybu??tedaaa,tak si si tiez vytrpela ☹

cukor
10. srp 2009

noooooo ja mam zvysené protilatky proti spermiam.....takže na to beriem prednison...a už aj nie som najmladšia....aj ked sa cítim dost mladá....no čo už....ale zabojujeme......a teraz sa chystame s manželom k moru.....tak si tam prevetrám hlavu,lebo psychika je velmi dôležitá ako vravia mudre hlavy.....no a potom uvidíme.