Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

lenoc
4. dub 2008

Baby, vy ste take zlate, ze ktora to vie prva... 😀 sa tu skerim. A dakujem.
Mena nemame vybrate, mozno sa tomu povenujeme vecer, drahy teraz isiel do vinohrada aj so svokrou, tak sme sami traja doma s chalanmi. 😉

Loli, krvicku mi lekar kontroluje tak ako aj normalnym tehulkam, nie castejsie, akurat este pojdem do nemocky na tri dni asi o mesiac a pol - vraj sa to preventivne pri dvojickach robi a tam mi budu brat aj krv. Ale tebe budu isto castejsie, ked budes mat aj injekcie.
Viac popisem neskor, aj fotky "cvrngálikov" hodim, ale este dodam, ze sa tesim, ze zacinate pracovat na babatku, moc drzim palceky, aby to skoro vyslo a babenko aby bolo potom zdravucke a zivucke. To samozrejme prajem z celeho srdiecka aj Alinuske a Kappuske.

lenoc
4. dub 2008

typ napr. auta = model auta,
tipovat = stavkovat a pod.
dobre si to napisala. 😉

alinuska
4. dub 2008

Lenocka, tak som to aj myslela, tak este si nieco z tej skoly pamatam 😀 . No, ja som sa nechcela pretekat, ale som rada, ze ta to rozosmialo, jak sme s Lolkou konstatovali naraz, ze to vieme prve, len ona to odoslala skor a ja trosinku neskor. Ale pred ostatnymi mame naskok 😉 😀 ...a to ma fakt tesiii...nie ze by som bola skodoradostna, ale sa tu usmievam jak mesiacik na hnoji 😀 😀 . Som asi sisi, ale fakt sa mi bude spokojnejsie odchadzat. Ved si predstav, kolko by som musela preluskat prispevkov, nez by som sa to dozvedela a vsetky ostatne by to uz daaavno vedeli 😕 🙄 . Zasa zacinam smajlovat, tak radsej uz fakticky koncim...pusinkujem drobcekov.

papapa slniecka moje 🙂

katka28
4. dub 2008

Ahojte baby,

ja dnes len tak kratko,
Lenocka, supeeeer, ze ste v poriadku. Velmi som vam drzala prsteky a myslela na vas. Takze boj v decembri vyhrali chalani 🙂 🙂 To musi byt tatino nesmierne hrdy 🙂 Myslim, ze si pisala, ze budete spolu na usg. Chcela by som sa opytat, ake to bolo pre manzelika, ale asi by to bola hlupa otazka, no nie? 😅

zulok
4. dub 2008

Lolkaaa, dakujemeeee 😀
A super,ze mas krvny obraz vporiadku. Pozor na zelezo, neprezen to s nim, lebo budes mat na zachode problemy 😅
Juuuuj, a vela stastia do snazenia. Juchuu, teraz sa tu uz kazda snaziiii, tak vam vsetkyym moc drziiiim palce 😉

Alinuska, pekne si uzi svadbu 😀 vytancuj sa, napapaj sa, joooj, to bude telicko spokojne a raz dva sa don niekto nastahuje 😉 A pekne pouzivaj smajlikov, ja ich len rpeto nepouzivam, lebo si dakedy napisem prispevok do wordu a potom to celel skopcim, to ked prekecate viac ako stranu. hihi

Lenooockaaaa, gratulujeeeeeeeeeem, ocko musi byt na seba mooooc hrdy a este viac na Teba. juuj, to musi byt radosti. Uz sa tesim na fotkuuuu.
A to je dobre, ze sa chodi preventivne do nemocky, aspon vasn poriadne poohliadnu . 😉

Kappuskaaaa, fuufuuuna prstiky a sup dat si zmrzlinku, spravi dobre brusku aj dusicke a aj prstikom, ak ti na ne potecie to studene

😝

zulok
4. dub 2008

Jooj, a pozdravujem KAtkinho nezbednicka v brusku 😵

andys004
4. dub 2008

Ahojte holky tak dnes konečně trochu času a také mi nedalo abych pogratulovala Lenočce k chlapcům 😀 😀 ,ale hlavní je,že jsou v pořádku 😉 ,jen tak dál držím pěstí to přináší štěstí. 😀

Zulok Matoušek je nádhernej 😀 😉 😀 co k tomu více dodat,už bych jen psala to co ostatní holčiny.Moc ti závidím 😅 samozřejmě jen v tom dobrém pěkně si to užívej hlavně ať jste zdraví.To máš super,že Matoušek takhle pěkně spí to ten náš čertík se budil každou hodinu a kojení mu trvalo klidně i dvě hodiny 🙄 sice to zní neuvěřitelně,ale opravdu to tak bylo.Byl to malej žrout a to kojení mu zatím vydrželo až do teď 😅 ,ale snažíme se to odbourat,ale nějak to nejde tak snad se nám to podaří do léta to se chceme začít snažit o další mimi 😀 😀 .Nejradši bych začla hned,ale bohužel nejde to 😠 takže vám snažilkám také moc závidím a hlavně vám přeji ať vám to vyjde a máte krásná zdravá miminka 😀 😵 a jestli to bude kluk nebo holka to není vůbec podstatné hlavní je zdraví a to já přeji všem maminkám i miminkám. 😀 😀 😀

Moc se omlouvám za takový román já vždycky než se dostanu ke psaní a pak nevím kdy přestat.Holky všechny se držte,pěkně se snažte 😀 a já až se začnu snažit 😉 tak vy už budete za půlkou 😀 .Mějte se hezky pa pa pa.

Kapp posílám velké foukání pro rychlé uzdravení 😀 😨 😨 😀

emicka1
5. dub 2008

Ahoj holky,díky moc za tu sílu do nového snažení 🙂
Zuločko možná by jsem si opravdu nějaký kontakt na ty tvé dvě kamarádky vzala.
Teda samozřejmě,jestli jim to nebude vadit!A ty jsou taky z nějaké diskuze?A ty máš taky miminko,viď?Děkuji ti moc,za podporu 😉
Káťo28 moc ti držím palečky a taky doufám,že se brzy připojím k maminám s Leidnem
Kapp to mám radost,když vidím,že máte,nebo čekáte děti! 😀 Koukám,že jsi taky snažilka,můžu se zeptat,jak se snažíte dlouho?
Holky díky moc za podporu 🙂 🙂 Hned je mi líp 😉
PS:ještě jsem se chtěla zeptat,jestli některá užíváte nějaké léky na ředění krve.Já beru Warfarin,bohužel už napořád.

zulok
5. dub 2008

Andys, dakujeeeem. No aj AMtuskovi dakedy trva papanie dlho, lebo ako grcka, tak ho radsej v papani prerusim a nech si odgrgne, a takto si asi tak 3krat odgrgne, kym sa napapa, potom dostane stikutku a ked mu prejde, zas sa musi trosku nacucat. Tak uz nezaspi hned ako sa napije,ale toto cele trva tak tristvrte hodinu a dakedy sa medzitym este pocika alebo pokaka, tak prebalit a znovu zaplnit miesto v brusku 🙂 je to nas zlaty hladosko. Jooj, co by som bez neho robila.
A uz teraz drziim palce na snazeniicko 😀

Ahoooj Emicka, napisala som ti do IP , na ktore forum tie babulky chodia, aj ja tam chodiim. A my mame teraz cerstve miminko, stale tomu este neviem uverit, ake velke stastie mame, ja mam MTHFR C677T homozygot.
A k maminkam sa uuuurcite pripojiis. 😉

Pekny vikend vsetkyyym 😀

kapp
6. dub 2008

Ahojko bambuľky moje zlaté!

Vy ste toho toľko popísali, normálne mám problém to aj všetko prečítať - tak poďme po poriadku:

Lenočka - gratuluuuuuujem, tak teda futbalisti ako hrom! 🙂 Teeeda, tatinko musel povyrásť! Super, dušička, nech chlapčekovia v tvojom brušenku pekne rastú do krásy ... 😀 Ozaj, aj ja som zvedavá na reakciu tatina, že budú 2 malí loptoši mužského pohlavia ... 😅 😅 😅

Zuločka - pamätám si, že aj moja Nana takto štikútala - hovorila som jej MALÁ HRKÁLKA 😅 - vždy som rozmýšľala, prečo tak často štikúta - a ono sa to rozlúštilo až teraz, keď jej veľká 😝 - vysvetlila mi to, že "hrká" vtedy, keď je buď hladná alebo prejedená 😉 ... Škoda, že mi to nevedela povedať, keď bola malinká ... 😀

Emička - áno, som snažilka, zlatino - hoci už jedno dieťa mám, strašne by som chcela ešte aspoň jedného člena našej posádky - úplne by mi bolo jedno, či by to bol chlapček alebo dievčatko ... No a my sa snažíme - keď to tak zrátam = sumasumárum = od IX/2005 ... Veru - potom bol 2 x microabort (3tt,4tt - v X/2005, XII/2005) a 1 x MA v IX/2006 - po tomto poslednom mi porobili všetky možné vyšetrenia, a keď to bolo všetko v pohode = negatívne, tak ma gyndoško poslal na genetiku a odtiaľ sme sa dozvedeli, že máme Leidena + Zuločkinu mutáciu MTHFR T667C - tuším tak nejak to znie ... No a kým sme dostali "ZELENÚ" od lekárov (gyndoš+hematologička) - a to som nespomenula ešte stomatológa, ktorý mi "znížil zubnú kartu o 3 zuby" (bola tam hnisavá cysta veľkosti 3-4cm) - uplynul VIII/2007 - a vlastne odvtedy skúšame znovu, ale bohužiaľ zatiaľ neúspešne ... Ja už som to v dušičke nejak zabalila - chápeš, nejak som sa s tým zmierila, že bude iba 1 ks - ale budeme akože skúšať naďalej avšak bez merania bazálnej teploty, sledovania ovulky, atď... len tak spontánne ... uvidíme ... Ale ty to nevzdávaj, bambuľka - u mňa je to iné - ja už 1 babuľko mám, ale hovorím = som otvorená ďalším prírastkom, len aby boli zdravučkí - strašne by som chcela dvojičky - chlapčekov Šimon a Dominik, ale to vie iba ten tam - hore, či sa mi to niekedy vyplní ...

Alinuška - ja som sa sekla, babuľka - ja som Lenočke tipovala SLEČNY NEBEZPEČNÉ ... No môžem ja celú svoju "vešteckú prax" zabaliť ... 😀 , bosorka zo mňa nebude! 😀 Ako bolo na svadbe?

Lolika - zlatinko, prepáč, ja už som zabudla, čo si to písala na druhej strane ... Vieš, kým toto naklepem s tými mojimi gramblavými prštekmi, veľa vody pretečie ... 😀 Prepáč, dušička - ja sa polepším ...

Katuš - si na rade ... Čože to máš v brušku? 😀 😀 😀 Počkaj, počkaj - teraz budeme bombardovať otázkami teba ... 😝

Andys - neboj - leto sa blíži ... Uvidíš, že ja ťa počkáááám 😅 - pri mojom šťastí - určite ... 😝 a ďakujem za fúúúúkanie ....

Aj vám ostatným ďaaakuuujeemm, už sa to lepší ... 😅 Včera mi Naťula pomáhala s domácimi prácami o dušu = je to zlatíčko = rastie z nej malá gazdinká ... Už mi riady poutiera, dvere s PRONTOM vyleští, aj prádlo skúša vyvešať (snaží sa 😅 ), a zabudla som - aj prádlo zaperie, keď je treba ... 😕 A rada sa zapája do varenia ... už ju pomaly zaúčam ... 😅

Pekný zbytok dňa 😀 😀 😀

kapp
6. dub 2008

Lolika - už som si to kuuuukla 😕 , čo si to písala - noooo, to sme sa fotili na Smolenickom zámku - je tam pekne ... A to teda musela byť romantika od tvojej polovičky 😲 - keď ťa priamo na zámku požiadal o rúčku ... 😉 - ako princeznú! Teeda, ty máš doma romantika - takých je už málo ... A Nanula - má vlásky tak do pol chrbátika, aj trošku dlhšie a prirodzene kučeravé (po manželovi - on bol blonďavý anjelik, keď bol malý = teraz nie je ani blonďavý, a ani anjelik = ale nie, ja mám v podstate doma dobráka 😅 )...

Emička - a zabudla som ti napísať, čo užívam na riedenie krvi - keďže som mala posledné výsledky krvičky (v X/2007) vynikajúce, nedostala som nič okrem kyseliny listovej (hematologička povedala, že zatiaľ to na anopyrin nie je, ale časom aby som s tým rátala) - no ale naša Alinuška (zdravím ťa zlatúšik 😀 ) ma navliekla do Wobenzymu, za čo jej vďačím, lebo sa pravdepodobne kvôli nemu necítim tak veľmi unavená ako doteraz ... je to taký životabudič ... aspoň na mňa tak pôsobí ... 😀

Jeeej, bambuľky - manžel mi ožil! Už mu nič nie je - simulantovi jednému 😀 !

lenoc
6. dub 2008

Ahojte, tu je Lenkin manžel. Lenka je v nemocnici. Tomu drobcovi ktorý je nižšie, začala v sobotu večer odtekať plodová voda. Zatial sú v poriadku,musí ležať, nesmie vobec stať z postele. Pozdravuje vás.

andys004
6. dub 2008

Ahojky tak takové zprávičky nerada čtu 😔 .Leničko srdíčko posílám ti štěstíčko,držím všechny prstíky i ty na nohou ať to dobře dopadne 😉 .Pěkně odpočívej.Určitě ti to bude manžílek tlumočit,tímto také mu chci poděkovat,že nám to zdělil i když radši by jsme tu četli jen samé pozitivní zprávičky myslím si,že tak to budou cítit i ostatní holčiny pa pa a drž se

andys004
6. dub 2008

Kapp žádné čekání já pak budu naopak od tebe sbírat rady 😀 tak se pěkně snažte ať mám dobrého rádce 😀 😀 .Těhotná jsi byla už vícekrát tak nevidím důvod proč by to nemělo vyjít teď a k tomu včeličky a zdravé mimi je tu na ti šup tak pěkné snaženíčko 😉 .

Mějte se všichni krááásně,snažilkám ať se zadaří a těhulkám zdravá miminka pá pá. 🙂 😅 🙂

kapp
7. dub 2008

Lenočka - čo to čítam ☹ ☹ ☹ ... Ďakujeme tvojmu manželíkovi, že nám to povedal - silno, silno, silno držíme pästičky, nech to dobre dopadne - sú to bojovníci = čakáme už len pozitívne správy ... Pozdravujeme LENOČKU - nech sa nám drží pekne pohromade 3 v 1! Myslíme na ňu a posielame moc, moc, moc pozitívnej energie!

Andys - ďakujem za povzbudenie, zoberiem si to k srdcu - nejak sa mi ani nechce pridávať smajlíkov po tom, čo som si prečítala o Lenočke - bože, bambuľka, nech ti to dobre dopadne! Tak strašne ti želám, aby drobčekovia boli v poriadku - obaja!

katka28
7. dub 2008

Lenocka, drzim silno prsteky. Nebojkaj, dobre to dopadne. Urcite sa v nemocnici o vas postaraju a budete opat v poriadku. Vsetci traja. Stale na vas myslim a tiez posielam vela pozitivnej energie. Drz sa nam dievcatko!

zulok
7. dub 2008

Lenocka nasa a chlapciatka, pekne sa drzkajte. ZVladnete to, jasneeee????!!!!!!! Cela rodinka siiiiiiiiiiilno drziiiiiime palceky a myslime na vaaaaaas.
Pan Manzelik, dakujeme za spravicky, a verim, ze uz budu len pozitivne. Drz sa a pozdravuj Lenocku a chalanicka. A ver, ze to vsetko dobre dopadne.

kapp
7. dub 2008

Lenočka drž sa nám! Zvládnete to!!!!!!!!

Ahojkaj Zuločka a Katuš - aj vy tak myslíte na Lenočku? Normálne som v robotke a mám problém poriadne sa sústrediť, čo tak intenzívne mi myseľ zabieha k jej drobčiatkam ... Musia byť v poriadku, musia!!!!!!!!!!! Tak strašne jej prajem, aby boli v poriadku ... Všetci traja ... Tiež si myslím, ako Katuš - že je na správnom mieste (nemocnica), kde jej a chlapčiatkam pomôžu ...
Ale babuľky - tá naša Lenočka je ale šikulka, že prišla na to včas, že sa jedná o plodovú vodu, že? Že stihli ešte v nemocnici pomôcť - je to jednoducho naša šikula!!!!

Zajtra idem na odbery na hematológiu, v stredu na kontrolu - držte palce, babuľky!

zulok
7. dub 2008

Lenocka je veeelka šikulka a môže byť na seba veeelmi hrdaaa. A chlapci aj Lenocka budu vporiadku. Lekari su velki sikulovia a zvladnu veeela problemov. Takze pekne budu vsetci vporiadku.

Kapp, drziiim palce aj tebe.

Ostatne babulky, prepacte, neviem akosi reagovat na to, co ste pisali, v hlave mam tie nase chlapiska a Lenocku. Jooj, musi to byt pre nich tazke a aj pre pana manzelika. ale vsetko pekne zvlaadnu !!!!!

kapp
7. dub 2008

Ach jááááj - Zuločka - ja som na tom podobne ... Keď si predstavím, čo musí prežívať naša Lenočka a jej zákonitá polovička ... Dnes som od rána - ako som si tu to prečítala - o ničom = ANI OBRAZ, ANI ZVUK - bojím, bojím o Lenočku a jej chlapčiatka zlaté ... Modlím sa za vás, aj keď mi chodenie do kostola moc nevonia - to sa priznám ... Ale dnes prosím, moc prosím toho tam hore, aby pomohol Lenočke a jej detičkám ... Prosííííííííííííím ...

emicka1
7. dub 2008

Ahoj Lennočko,moc držím palečky ☹ Hodně moc štěstíčka posílám,drž se!!!!!!!!
Kapp teda koukám,že jsi si toho opravdu prožila dost ☹ to mě moc mrzí,ale doufám,že to druhý miminko určitě přijde, a bude to tak jak má,všechno v pořádku!!! 😀
Krásný den pa

alinuska
8. dub 2008

Ahojko babulky, co to tu citam?! Ja este cela rozjarena od piatka a tu taka posmutnela atmosfera. Lenocka, velmi, velmi, veeeelmi siiilnooo drzim palceky a pomodlim sa za teba a tvojich drobcekov, nech sa este drzia u maminky a nech su v poriadku!!!!! Verim, ze to nakoniec vsetko uspesne dobojujete a zvladnete!!! Posielam tiez kopec pozitivnej energie!!!!!!!!!!!!!!! Drz sa nam babulka...cmuk pre vas vsetkych troch!!!

Tak to tu nejdem o tej svadbe ani pisat, jednak sa to teraz nehodi a jednak po tomto ani nemam naladu a chut. Predstavte si, rano mi dosla sprava od kmotry, ze nasej dalsej spolocnej velmi dobrej kamaratke, co caka babatko, vysli hranicne testy na DS, tak som z toho hotovaaaa. Aj ked viem, ze to este nemusi nic znamenat. Ale dve taketo spravy za den je na mna vela. Budem sa modlit za obe...Lenocku a aj tu moju super kamosku. A vas tiez prosim, drzte jej palce, nech to bola iba poplasna sprava, ktora sa nepotvrdi!!!

Papa a dufam, ze sa tu "uvidime" uz coskoro pri lepsich spravickach!!!

kapp
8. dub 2008

Ahojko Alinuška - som po odberoch už naspäť v práci, hneď som vbehla na MK v nádeji, že nám niečo pozitívne o Lenočke pripísal jej manželík, ale zatiaľ nič ... ☹ Alinuška - čo sú to tie testy na DS - nejak mi to nezapaľuje ... Neviem, či mi náhodou s krvou nezobrali aj niečo z rozumu - nejaká som dnes "primrznutá" ...

kapp
8. dub 2008

Alinuška - teraz mi zaplo - DS - to je Dowhnov syndróm, že?

ifpod
8. dub 2008

Ahojte prosim potrebovala by som poradit s niekým kto má podobný problem ako ja. Interný lekár mi nameral hodnoty D-dimeru 200 ale neviem v akých jednotkám ale má byť od 50 do 130 a fibrinogén od 1,8-3,5 ten mám 2,22 takže ten je v norme. Užívam preventivne Anopyrin 100 na riedenie krvi, lekár vraví že je to len lahko zvýšené ale ja mám strach lebo sa mi to zdá že je to veľa. Prosim ozvite sa ak má niekdo podobný problem dakujem

alinuska
8. dub 2008

Kapp, zial ano. Ale stale dufam, ze je to len plany poplach. Ma uz dve zdrave deticky a teraz toto... 😒 . Si stale myslim, ze niekde v laborke alebo pri odbere v nespravny tyzden nastala chyba. Ani nemam odvahu ju zavolat a rozoberat to, aj ked tak rada by som ju upokojila, ale sama mam so sebou dost co robit...to predychat...aj ked stale verim, ze babatko je OK a nepripustam si, ze by to bolo inac!!!

Ty si dnes bola na odberoch na hemoske, vsak? Tak som zvedava, ako zabera wobenzym?! Musim ta pochvalit, ze si sa nakoniec odhodlala a sama som zvedava, ake budu kontrolne vysledky, aj ked, asi ho este neberies az tak dlho, vsak? Tak drzim silno palce, nech prinesie ocakavane ovocie 😉 😅 ! Inac, ja som ho prave minuly tyzden dobrala. Teraz si dam chvilu pauzu a hlavne musim na neho zasa nazbierat peniazky, kedze stoji pomerne dost😠.

Ifpod ahoj, velmi rada by som ti poradila, ale zial, tieto hodnoty ani ukazovatele mi nic blizsie nehovoria. Viem, ze suvisia so zrazanlivostou krvi, ale ake maju byt normalne ich hodnoty, to netusim vooobec, prepac. Ak sa mozem opytat, preco beries anopyrin, mas/mala si zisteny nejaky problem? Ja by som ho bez konzultacie s hematologom nebrala. Ale je pravda, ze miesto neho mi pomaha riedit krvicku vyssie spominany wobenzym. Drzim ti palce, nech to nie je nic, z coho by si si mala robit starosti, hlavne, nech je to iba nahodne a prechodne zvysenie jednej hodnoty... 😉 🙂 !!! Ozvi sa, ako si dopadla, ked nieco zistis viac. Aspon budem vediet, na co si davat pozor (okrem 1000 inych veci... 😝 ) ?!

kapp
8. dub 2008

S tou tvojou kamoškou ma to mrzí, Alinuška ... Inak, počula som už o tom, že v labákoch urobili chybu (zrovna sa to týkalo vyšetrení na Dowhnov syndróm) a jednoducho zopakovali ďalšie odbery a už sa to nepotvrdilo ... Budem držať palce, aby to bol prípad tvojej kamošky - daj potom vedieť, ako dopadla ... Chúďatko, musela sa hodne vystrašiť - v koľkom je tt?
Inak - aj ja som zvedavá na výsledky (tá moja hemoška), či bude vidieť vplyv Wobenzymu - dám vedieť ...

Ifpod - takže pozerala som ti tie D-diméry - mne, keď berú krvičku na toto vyšetrenie - tak mi to zisťujú vlastne z plazmy - tam je limit do 0,5mg/L ozn. je tuším P_DD... Ja mávam bežne nad 0,5mg/L 😀 ... Ale tebe zrejme robili screening hyperkoagulácie (to je aspoň môj názor) a tam je písané "D-Diméry kvantitatívne - hranica 64 - 246 mikrog/L - takže si v norme! A Anopyrin 100 sama si nepredpisuj (bez vedomia lekára)- tak ako ti hovorila Alinuška, zvlášť ak by si bola snažilka - v 1.trimestri totiž poškodzuje plod! Skôr by som vsadila na ten Wobenzym, ako ti radila Alinuška - to je múdra dušička!

Som zvedavá na Lenočku a jej drobčekov ... Ktovie, ako sa im darí ...

lula77
8. dub 2008

Ahojte Babulky,
aj keď som sa už veľmi dlho neozvala, dnes som sa chcela s Vami podeliť o moju radosť, ale keď čítam o Lenočke, nedokážem sa radovať!!!! Tá moja novinka je, že som tehotná.....Som šťastná ale hlavne som zmätená...Zase sa mi víri v hlave strach, že sa môže stať čokoľvek a dosť sa za to na seba hnevám, veď musím hlavne bojovať, aj za to malinké a pozitívne myslieť. Injekcie sú v pohode, zatiaľ si pichám é,ľ Clexane ale od bud. týždňa mi zdvihnú dávku (som taký väčší mode 😀 l.... Katuška, keď vidím, ako Ti pekne nabieha týždeň po týždni, veľmi sa teším.... Zatiaľ budem veľmi myslieť na Lenočku a celú jej rodinku, je to silné žieňa, určite to všetko zvládnu...Bud. stredu idem opäť na hematológiu, tak sa ozvem...Všetko dobré babulky, držím palčeky!!!!

kapp
8. dub 2008

Gratuluuuuujeeeeeem Lula, nech ti krásne pribúdajú tt 😀 😀 😀 , a neboj, dobre to dopadne ...

Prepáč, babuľka, že sa viac nerozpíšem, ale tiež musím myslieť na Lenočku ☹ ☹ 😢 ... je to bojovníčka!

annaanna
8. dub 2008

ahojte babenky, mala som problém s trombozou - získanou. Tak si vás tu občas čítam, pozdravujem a držím vám palce