Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

band
14. únor 2011

@tonytony jé zázraky se dějou - to je krásný, že máte zdavé dítko doma...teď to bude určitě taky všechno ok, když už se zadažilo a doktoři to pohlídaj...Jinak já taky beru Prednison - do doby než bude srdíčko

tonytony
14. únor 2011

@band Já fakt hodně věřím, že u mě teď pomohl ten Anopyrin a Prednison🙂 U 1.IVF jsem neměla ani jedno, možná náhoda, možná ne, ale cítím se s nimi líp- psychicky myslím🙂
Jo, po tom, co jsme vše teď zjistili, tak se fakt divíme, že se nám dcera vůbec povedla...a je zdravá...

band
14. únor 2011

@tonytony přesně v tuhle kombinaci teď taky věřim, že to bude všechno v pořádku. Těhotenství je už od začátku úplně jiné - jako naplno 😵 takže tfuj tfuj tfuj a už jen samé štěstí. Tak držim všechny pěsti 😉

ratonito
14. únor 2011

@berule zrovna jsem na tebe myslela, jestli je všechno v pořádku. Tak gratuluju a držím palce, ať to jde tak i nadále.

ratonito
14. únor 2011

@tonytony blahopřeju k // a ať dobře pořídíš u doktorů

bettynka222
14. únor 2011

@slavkav a ty co tu este strasis? kedy mas sekciu?
@tonytony drzim palce 🙂

slavkav
14. únor 2011

@bettynka222 v stredu 😉 zajtra rano nastupujem. ked dorazime domov a ja aj k pc - tak sa ozvem 🙂
pripadne poprosim kamaratku, nech sem da info 🙂

bettynka222
14. únor 2011

@slavkav jaaaaj, tak uz je to tu 😵 kedy ta operuju?

slavkav
14. únor 2011

@bettynka222 zajtra nastupujem a v stredu by mala byt sekcia. teda aspon dufam, ze to neodlozia, trosku ma trapi nadcha ... 😒 ale mal by byt spinal - tak snad zaberie.

bettynka222
14. únor 2011

@slavkav tak budeme na teba mysliet 🙂 som zvedava kolk ovazi malinky - ci bude po sestricke 😀

slavkav
14. únor 2011

@bettynka222 no kedze sa narodi o cca 10 dni skor nez mala - tak az tolko asi nie 🙂 vsak potom podam spravu 🙂 a dakujem. 😉

bettynka222
14. únor 2011

@slavkav no tak to mas pravdu, bude tam znacny rozdiel...

berule
15. únor 2011

@ratonito děkuji, že na mě myslíš 🙂

tonytony
15. únor 2011

Jinak jsem už doma z Caru- krve mám na obou místech odebraný- byla jsem i na hematolce kvůli těm mým trombofilním mutacím... Po 13.hod. budu volat pro verdikt z krve- to budu pokakaná až za ušima, a na hematolku, když teda bude těhu potvrzeno jedu k dr. zase příští středu, co a jak teda bude a nebude s injekcemi neinjekcemi atd...
No a dnes jsem teda ráno taky testovala- manžel to totiž chtěl vidět, když už ty testy nakoupil, ale asi jsem neměla- ten 10kový mamatest byl tak stejný jako ten 25 ze včera i předvčera, což jsem teda čekala, že jako 10kový bude už čára pořádná, no a pak ten digitální, na který se manžel nejvíc těšil sice + ukázal, ale délku těhu jen 1-2 týdny, což už by měl ukázat 2-3 týdny... Tak nevím, jak moc to je přesný, ale moc mi to nepřidao a obavy, že hcg je nízké a nebo klesá jen posílily... měla jsem se na to už vykašlat, stejně bude směrodatná až ta krev dneska...Bolí mě dnes břicho, asi jak jsem po těch ležících dnech byla poprvé venku a v akci...

Pamatujete si někdo, kolik má ten cca 12.den po ET, co dnes jsem být to HCG( je to od OPU 18.den= jako od početí 18.den, jestli to chápu dobře)... Díky... Už se teď jen modlit, aby to bylo fakt v pořádku... S testy končím☹

erika12345
15. únor 2011

@tonytony strasne moc ti drzim palceky a mysllim na teba, aby to vyslo, viem si predstavit, ako ti teraz asi je, drzkaj sa.
@slavkav budem na teba mysliet, si pamatam, ako som ja riesila, ci uz sa na to dam a tu som sa radila a ty si bola uz tak v polovicke tehu. Teraz som ja v polovici a ty finisujes, drzim palce, nech mas coskoro maleho pri sebe. 😉

lulu10
15. únor 2011

@tonytony tak strasne moc ti drzim palce az ich mam fialove. Musi to dobre dopadnúť a hotovo! a potom budem na rade ja 😵 drz sa 😉

nonika
15. únor 2011

@pekyn gratulujem ze ste to tak zvladli...uz aby som aj ja bola aspon tak ako ty si teraz....cize ak dobre rozumiem teba poslali na hematologiu az ked mala prestala priberat a mala si zle prietoky?

tonytony
15. únor 2011

Holky, je to vhajzlu bohužel to nevypadá dobře, mám jen 21 V Caru říkala paní, že to pozitivní sice je, ale že je to nižší a měla bych to v pátek zkontrolovat, ale je to asi jasně ztracený, tak jak nám hrozilo,že to bude Viděla jsem tabulky, jak má HCG teď být a jsme moc málo, to prostě není šance už Jsem na dněJá to dnes dle těch nesílících těstů tušila, že to bude špatný Jsem hotová, holky

band
15. únor 2011

@tonytony ☹ ☹ ☹ to je mi strašně moc líto 😔

pekyn
15. únor 2011

@nonika no áno, až vtedy,.. Do teraz som netušila, že niečo mám s krvou,... a ďakujem 🙂 neboj sa aj u Teba bude vše ok 🙂

nonika
15. únor 2011

@pekyn no ked to teda zistili dali ti nieco? injekcie ?

erika12345
15. únor 2011

@tonytony velmi ma to mrzi. ☹ Uvidite este v piatok, ake by malo asi byt podla tabuliek?

pallacinka
15. únor 2011

@tonytony Tak to ma naozaj mrzi, cely cas som vam moc drzala palce a modlila sa, no nebudem prestavat, stale verim, ze v piatok budes mat pre nas dobre spravy.

gejbule1
15. únor 2011

@tonytony To mě strašně mrzí ☹ Držela jsem ti palce když už mě to nevyšlo.Kolik by jsi dnes měla být?

tonytony
15. únor 2011

@gejbule1 Jsem dnes 12.den po ET s 6 denní kultivací, to je prostě už jasný konec☹

tonytony
15. únor 2011

@erika12345 No je tam větší rozptyl od 5 do asi 1700, ale v tabulkách o ET by to mělo být minimálně kolem 110, průměr kolem 300☹ To už prostě nevyleze a hlavně co víme o embryjku, tak tohkle riziko u nás bylo veliký☹

gejbule1
15. únor 2011

@tonytony Třeba to ještě dopadne,i zázraky se dějí.
promiň jestli se ptám blbě ale nejsem v tom zběhlá.Jsi před MS nebo už ti mešká?

tonytony
15. únor 2011

@gejbule1 No, mívám normálně delší cykly, takže bych tak teprve v pátek ji měla dostat, ale to u IVF asi je jedno, ne?

bettynka222
15. únor 2011

@tonytony to mi je luto ☹ vies po IVFku sa vraj nema takto skoro testovat, lebo beries rozne hormony co mozu ukazovat aj falosne pozitivny vysledok. napriklad v navode je pisane, ze po pregnyle sa testovat nema... 😒 a to 21 co si pisala to je vyska hcg? 21 ci 210? je to divne. treba jednoznacne vydrzat do piatku co s toho bude 😉

gejbule1
15. únor 2011

@tonytony Asi je to jedno ale před MS mi to ještě nepřijde tak ztracené.Je to jen můj pocit.