Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

maova
22. únor 2009

lenussko, tak to jsem moc ráda, 13DPO je nádhera 🙂 A moc děkuju, aspoň 30, aby tam bylo 🙂

lenusska
22. únor 2009

No a mozno sa tento mesiac pridaju k tým 13 este aj // 😀

lenka_66
22. únor 2009

lenusska ano tie // by ti velmi sekli 😉

maova
22. únor 2009

To by bylo úplně nejlepší 😵

lenusska
22. únor 2009

No ved dufam, ze uz budu by sa patrilo uz.

lenka_66
22. únor 2009

no tak ja som uz tisko,aby sa nikto nezlakol a neutiekol 🙂
lenusska naladicku mas uz fajn

lenka_66
22. únor 2009

maova , aspon lezis? utrogeston ? neviem pocujem to prvy krat

lenusska
22. únor 2009

Lenka_66 ano mam fajn naladu 🙂 strasne sa tesim kedy najdem // ale pridu ked maju prist...

videla som Tvoj album no budete mat fesaaka 🙂

lenka_66
22. únor 2009

hehe tak mne je smiesno z tych fotiek.a chlapec no 😀 .ak bude taky tak ho mam asi s niekym inym ako som si myslela

kell
22. únor 2009

Ahojky děvčátka!
Moc vás všechny zdravím! Máte všechny tak krásné tt 😉 😵 !
čtu jen samé dobré zprávy! Jen tak dále!

Lenusska Tobě budu tento měsíc maximálně držet palce ať na to těhulkování není andys sama!

Včera jsem potkala svoji kamarádku gyn. a říkala ,i , že ten zvětšený vječník by mohla být endometrioza po té operaci! Jestli, tak už se asipůjdu rovnou oběsit! To bych buď musela zas na operaci a nebo se to řeší hormonama-navodí uměle klimakterium a by se sliznice tzv vysušila. Takže zase oddalování a oddalování! No, ale budu doufat, že to byla cysta! Na KO jdu 5.3., tak uvidíme!

Přeju hezký zbytek víkendu! Papa 🙂 🙂 🙂

lenusska
22. únor 2009

jaj...to asi nie... 🙂

lenka_66
22. únor 2009

kell , co to citam , hlavu hore.

maova
22. únor 2009

leni, já ležím často a nebo třeba jenom sedím, prostě jsem pořád v klidu a odpočívám 🙂

kell, tak doufám, že to endometrioza nebude a všechno už bude v pořádku 🙂

lenus, a kolikátý jsi dneska DC? 😉

lenusska
22. únor 2009

Kell dakujem si zlata...Ja napodobne aby to nebola ta mrcha endometrioza a aby ste mohli skoro snazilkovat..

margarita
22. únor 2009

vysmirovala som mounty v inej teme, este stale su s Johankou 2v1, a my tiez, takze sa zda, ze este chvilku budete napinane 😀 a my s mounty tiez 😉

zulok
23. únor 2009

jaaaj, ja ze nakuknem , ako sa AMrgaritka a Mounty maju a MArgaritka tu vcera vecer strasila 😀 😀 no nic.. ale mozno v noci sa daco udialo.. jeeejda, tak napinate 😎

margarita
23. únor 2009

s nami sa zatial neudialo nic 😉 ale do rana kraaaasne nasnezilo, uz som urobila na okne snehuliaka 😀

lenusska
23. únor 2009

margarita - a jak sa citis ?

margarita
23. únor 2009

lenusska, az podozrivo dobre 😀 ziadne bolesti, tlaky, krize ... no nic. akoby som mala byt tehu este taky mesiac 😉

lenusska
23. únor 2009

margarita - no ved ono to pride potom asi zrazu...kedy ides na kontrolu ??

margarita
23. únor 2009

z toho mam prave obavy 😀 ze sa to rozbehne ani sa nestihnem zlaknut 😀
kontrolu mam zajtra, a mounty tiez...takze ak dnes nic, zajtra zistime, ako na tom sme.
A Ty si na tom ako, cakas na nejake vysetrenia, alebo to uz nechavate navolno 😀 ??

lenusska
23. únor 2009

Ja berem duphaston.teraz budem brat 2 cyklus ked nic tak este jeden a ked nic tak potom vsetky vysetrenia..

margarita
23. únor 2009

a to ten duphaston si dostala len tak ako "lentilky"? 😀 ked az potom vsetky vysetrenia...myslela som, ze to davaju az ked zistia, ze mas menej progesteronu...no ale asi je teraz duphaston v kurze, co citam, tak tu na MK ho snad berie kazda druha. No tak drzim palce, nech uz radsej mas rovno tehu vysetrenia 😉

lenusska
23. únor 2009

margarita - dostala som ho lebo som merala teplotu BT a mala som LF-tu fazu od ovu po MS iba 9 dni..co je velmi malo

margarita
23. únor 2009

to je fakt malo 😕 ja som mala tiez max.10-12 dni, ale zjavne to stacilo 😉 lenze som na to ani nebrala duphaston, ale asi 3-4 mesiace Sarapis. Ten mi to predlzil na tych 12 po 3 mesiacoch. Tak verim, ze Tebe tato kura zaberie tiez 🙂

lenusska
23. únor 2009

Dakujem

mounty
23. únor 2009

halooooooooooo, sme tu obe pokope, do piatku casu dooooooooooost, ale margaritke sa zvecerieva😉))

kapp
23. únor 2009

Ahojko bambule,

som už doma z poradne = katastrofálne cesty, no a myslela som, že veru lepšie pochodím ... Robil aj UZV, nezdala sa mu veľkosť bruška (vraj je malé) - malinká je v pohode, má 2517g, aj ostatné parametre sú dobré = zodpovedajúce tomu týždňu, len maternica a brušeno sa nechcú viac naťahovať ... Pribrala som iba 10,5 kg, ale to že vraj s tým nesúvisí ... Poslal ma budúci týždeň na prietoky, ak by boli zlé, bábo by muselo ísť von = bolo by zle vyživované ...

Inak - na seba mám dávať pozor, krčok síce zatiaľ drží, ale malá dosť tlačí hlavičkou dolu, takže skúsiť polihovať, ale do termínu pôrodu určite nevydrží ... Hovoril, že ideálne by si predstavoval sekciu 19.03., ale nie je si istý, či dovtedy vydržíme... Držte nám pršteky, nech tam tá moja baba ešte čučí ...

mounty
23. únor 2009

ahoj kapp, nech len pekne cucka malinka, vela lez, to je najlepsia rada a liek, budem na vas mysliet zvlast.....

margarita
23. únor 2009

veru kapp, nech sa len drzi - skus ju motivovat, ze aj teta mounty a teta margarita maju take dobre dievcatka, co sa v brusku drzia ako klieste 😀
no mounty, tak uvidime - ze kto z koho 😎