Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

maova
29. dub 2009

Ahoj lenussko, chvíli jsem přemýšlela, pro co, že sis to přišla 😀
Ale už jsem to pochopila 😉, takže prsk, prsk, prsk, prsk prsk, prsk, prsk, prsk, prsk prsk, prsk, prsk, prsk ..................

lenka_66
29. dub 2009

lenusss - tfuuuuuuuuuuuuuuj na teba

lenusska
29. dub 2009

jeej preklep tam je 😀

Dakujeeeemmmmmmmm...Krasne tt mate 😵

melisska
29. dub 2009

ahojte žienky neviete nic nove o cykitke???? dakujem

lenusska
29. dub 2009

Cykitka aj mna zaujima uz som sa pýtala ale asi nevie nikto,alebo som nepostrehla ze pisali

lenusska
29. dub 2009

Este mam otazku...
Tehulky,maminky vsetky ste otehu prirodzene?

veselinka
29. dub 2009

Ahoj holky, všem vám moc děkuju,
dneska jsem si byla pro výsledky HCG - dr. mi těhu z krve potvrdil 😵 . Příští týden jdu na ultrazvuk, tak uvidím.
O Cykitce nevím......
A Janula, jak jsi dopadla?
Lenusska, kéž bys měla pravdu a začali bychom novou vlnu.... 😉

bendy25
29. dub 2009

ob.soklina: Warfarin v druhom trimestri? Ved ten by sa nemal pocas celeho tehu, teda aspon co ja viem...No neboj, lekari urcite vedia, co sa moze a co nie...

Maova: Aha, tak prepac, ze som sa pytala, myslela som, ze v tom bolo nieco ine 😒 NEBOJ, tak toto tehu ti uz urcite vyjde, budem drzat prstiky a modlit sa...len sa opatruj, ako sa vravi: do tretice vsetko dobre 😉

pecka
29. dub 2009

ahojte 🙂 🙂 sem-tam si vas precitam, pretoze tiez mam poruchu zrazanlivosti a od zaciatku tehu si picham Clexane a pravdepodobne budem az do konca....no, nie je to bohvieco, ale clovek si fakt na vsetko zvykne..... 😉 😉

Pytali ste sa na cykitku, tak vam skopirujem info z inej temy, aby ste mali prehlad: 🙂 🙂 🙂

maska1 • 12tt • 26. apr 2009 o 09:09

......... ahojte drndy tak som vypátrala, že ciky to už má za sebou, rodila 25.4. asi okolo 20,00 a malá Silvinka váži 3370 g a meria 52 cm, tak je srdečne gratulujem a prajem, aby boli obidve zdravé a malá rástla ako z vody ..........

lucila83
29. dub 2009

Ahojte.Bendy,papas poctivo vessel papas? 😀
Ob.soklina - pridavam sa k Bendy.Tiez to viem tak,ze warfarin sa pocas tehu nesmie,len ten heparin.Ale to asi moze byt aj individualne,no urcite si to este over u lekarov.Ale myslim,ze nijaky doktor by zbytocne neriskoval tvoje zdravie ani tvojho babatka 😉 .

zrnik1
30. dub 2009

Ahojte babuliatka,
nebola som tu dlhsie a emicka uz ma krasne dievcatko.Velmi sa tesim.Velmi drzim palce.

Citala som si o prietokoch a normalne sa neviem dockat.Myslim, ze by som mala mat uz aspon jedny za sebou, ale nemam, tak som napeta, ako to dopadne.Idem teraz v pondelok.Tie tri dni uz nejako vydrzim.
Gratulacia obrovska novym tehulkam. Mamickam, co im narastaju tt.

Lenusska najdes //.taaaak na teba myslim.Fakt ti to zelam.Trpezlivost ti babetko prinesie...

Ziadne obavy babulky, vsetko je a bude dobre. Ved sa modlime a myslime jedna na druhu.

Pekny dnik
😵

lenka_66
30. dub 2009

lenuss , tak ako uz si cela mokra od pluvancekov? tak aby si nebola smutna este jeden tfuuuuuuuuuuj

zrnik ,drzim palce.teba sa hematologicka nepyta na prietoky?mne stae studuje vsetky spravy co mam.

cikytka a silvinka drzim palce a blahozelam zdravicka ,stasticka

emicka a dominika vam tiez patria moje myslienky

zulok
30. dub 2009

CiKYTKAAA..GRATULUJEEEM K SILVINKE>>NECH STE ZDRAVUCKI A STASTNUSKII..CMUUUK 😀

Zrnik drzzim palce na prietokyyy... jeeej 30tt 😀

LEnka.super, ze si vas tak strazia 🙂

melisska
30. dub 2009

Pecka dakujeme 😵

Presne od soboty sa tu neukazala, ale mala uz doma aspon manzela 🙂

Cikyyyyyyy blahoželáááááám ku krásnej dcérke a posielam pusinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ob.soklina
30. dub 2009

Bendy 25 a lucila 83 - no jsem zvědavá jak to bude probíhat. No spíš se ted budu soustředit na to aby se podařilo otěhotnět 🙂 snad to IVF pomůže. No a pak se budu prát s Warfarinem ☹
Držím zatím všem pěstičky!!! 😉

janula.k
30. dub 2009

Ahojte 🙂 takze tehu mam potvrdene, sme v 5tt 😉 od dnes picham fraxapirin. Privitam kazdu radu ako na to, lebo doky mi nic nevysvetlila, len mi dala letacik 😒 A este by som rada vedela, ci mozem uzivat utroš 😕

vavenka
30. dub 2009

Janul ahoj moja, gratulujeeeem 🙂
Ja mam clexane, a je to celkom jednoduche, chytim sunku na bruchu medzi prsty aby sa mi vytvoril kopcek, prichnem, sltacim a je to 🙂 normalne kolmo do toho kopceka.....Ale som viacmenej zaciatocnik, takze baby ti mozno poradia viac....A tak 2-3 cm v okoli pupka to mam takmer bezbolestne.....
Utros mozes podla mna, hlavne treba pit vela tekutin, najlepsie cistu vodu......Ja som sa to tu tiez pred casom pytala a baby vraveli ze tiez uzivali Duphaston...

janula.k
30. dub 2009

Vavenka 😵 ale ked ja sunky nemaaam 😀 😅 ja som jak lata ach jaj 😠 takze kolko na kopcek a tu kvapku z tej ihly otiast hej? Lebo dr. ze vsak nech vam to niekto ukaze..tak som volala muzovi, ze ukazes mi ako sa pichaju injekcie? 😠 ale ja som vedela, ze babule trombošky mi poradia. 😉
Vavenka, ked ja furt neviem co s tym utošom, ja by som ho najradsej brala, no moja gyn furt ze nie a tato hemato mi povedala, ze je to na gyn. 😔

janula.k
30. dub 2009

malo tam byt kolmo na kopcek 😉

vavenka
30. dub 2009

Janulka ja neriesim ziadne kvapky - vezmem striekacku do ruky a supnem ju do kopceka 🙂 nooo to si asi odsledujes sama, viem ze baby si pichaju aj do ramena ci stehna, tak uvidis casom kde je to pre teba najlepsie....
No a ten utros - ja ti asi neporadim...ale tak skus kompromis - davaj si jednu denne 😉 je to menej ako 2 tbl a zas aspon aky taky progesteron navyse v tele budes mat....hm?

katka28
30. dub 2009

ahojte, zase len kratko...

cikytka aj my sa pripajame a blahozelame. Pekny datum, budem si ho navzdy pamatat 🙂 vela, vela zdravicka a stasticka 🙂 🙂 🙂

neviem, ci som pisala, ale zulocka, mozes pozdravit emicku a zablahozelat jej aj za nas? Velmi na ne myslim.

pisali ste o tom fosfolipidovom syndrome a dr. benovej. Je nas tu teda viac, co k nej chodime 🙂 🙂 🙂

pozdravujeme vsetky babulky a babatka, uzivajte si slniecka 🙂 🙂 🙂

skoro som zabudla, Katuska hovori mama a baba uplne zretelne 🙂

kell
30. dub 2009

Janula a Veselinka!!! Moooc vám budu držet palečky!!!

Cykitce a malé Silvince gratuluji 🤐 🤐 🤐

ob.soklina
30. dub 2009

Moc gratuluji 🙂 holky je krásné si tu číst ty zprávičky. dodává mi to odvahu a sílu do dalších bojů. Děkuji 😉
Ještě jsem se chtěla zeptat, taky Vás tak strašně bolí noha když se mění počasí?? Připadám si jak ronička. Nepomáhá Vám na to něco?

lenusska
30. dub 2009

Baby kolke s Vas si pichali aj pocas snazilkovania?

mirip
30. dub 2009

ahojte, cyki gratulujem k babatku a ostatné, fíííííííííííííííííííha sa to tu roztehulkovalo, to sa mi páči, konečne nás je viac 😵

melisska
30. dub 2009

Janula, veselinka blahoželáááááááám 😵

lenusska
30. dub 2009

😵 Blahozelam tehulkaaam 😵

janula.k
30. dub 2009

dievcata, dakujem, zatial len potichucku naozaj 😉 lenuska a ty mas aku formu tromb.? dufam, ze aj ty skoro zahlasis // 😉

veselinka
30. dub 2009

Hezké odpoledne všem maminkám, těhulkám, snažilkám a miminkám,
moc děkuju, ale opravdu je to potichounku, jsem nějaká nachlazená, tak se hodně bojím, i když strašně moc doufám, že příští týden bude něco vidět. Zatím nebylo vidět nic. 😕
Tak krásné zprávy o Cykitce, krásný, moc gratuluju k Silvince 😵
Ob.soklina - také jsem někde četla, že Warfarin by se v těhu neměl, nevím. Raději se přeptej.
Janulka-gratuluju, tak to bychom měli být podobně těhu, už si byla na utz?
Též pozdravy pro Emičku a malou 🙂

janula.k
30. dub 2009

veselinka ahoj a hcg mas ake? ja mam 4100 a na utz bolo vidiet 8mm dutinku. Vcera to bolo presne 5tt.