Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

lenka_66
5. čer 2009

zulok absencia ospravedlnena 😉 . hlavne ze ste uk ok.ved v duchu sme aj tak vsetky spolu

poleva
5. čer 2009

ahojte dnes mi pichla mamka a modrinka nie je 😵
tanity myslela som to tak, ze ked uz picham teraz ze ked budem tehu, ze asi do kolkeho tt je taka normalka pichat si
no ja si mam pichat kazdy den a este beriem 1/2 anopyrinu

veselinka
5. čer 2009

Maova, velikánská gratulace k Matyáškovi, moc se za vás modlím a posílám spoustu sil vám oběma. Stejně tak i všem těhulkám i snažilkám. Holky, držte se!!!
Andys, krásná zpráva, jsem moc ráda 😉 .

andys004
5. čer 2009

Maova gratuluji k Matyáškovi je to, ale nezbeda že si tak pospíšil na ten svět když se nechtěl dopéct u maminky v bříšku tak to zvládne v inkubátoru.Přeji vám hlavně zdraví,zdraví a ještě jednou zdraví a kupu štěstí.Beátka od Emičky tuším měla také 660g,to jste teda dvojka tak at jste hlavně všichni v pořádku to je to nejdůležitější.Držím vám všechny prstíky co mám.

Lenka 66 tak solidární jsi byla to jsi tedy odvážná,no hlavní je že je vše v pořádku tak se hezky opatrujte a nepředbíhej ted je tuším,ale až za pár týdnů na řadě Tanity a pak teprve ty.Stačí že vás předběhla maova.

Teda to byl týden koukám, že jsme si ho tak nějak všichni užily doufám, že už bude jen lépe.Mějte se krásně a hlavně se opatrujte pa pa pa 🙂

lenka_66
5. čer 2009

ady , ja sa neponahlam , no dufam ze krpec si moje dohovaranie vzal na vedomie a pocka .
a to este aj zrnik je pred nami.

tanity
5. čer 2009

tak tak andy 🙂 este zrnik, az potom my 🙂
pekny vikendik dievcata a najmensi nech krasne priberaju a robia radost 😵 tehulky nech sa drzia a snazilky nech sa krasne snazia a dockaju 🙂
extra pohladenie beatke a matyaskovi xxx

bendy25
5. čer 2009

Maova: drzte sa aj s Matyaskom...

andys004
5. čer 2009

jo jo máte pravdu to jsem zapoměla jsem to ale skleróza 😠 .Zrník omlouvám se.Dobrou noc at vás blechy štípou celou noc pa pa pa 😀 😀 😀 .

w_h
5. čer 2009

maova: mooc drzim palce, at matyasek rosteee a obema se vam dari 🙂))

lenka: je dobre, ze jeste drzite 🙂)
to vis ze se picha do bricha
segre dokonce rekla hematolozka, ze ma porad pichat tech 5-10 cm od pupiku a az nepujde udelat rasa, tak jen napnout kuzi mezi prstama
ja picham spis k tomu tuku vic postrane bricha

jinak segra uz taky porodila (mthfr heteroz.), 2x lezela v nenocnici, protoze ji hrozil porod a nakonec ji ho museli vyvolavat a uplne nakonec i operovat, ale dobre to dopadlo, huraa 🙂))

lia
6. čer 2009

mao,drim Vam palceky,nech sa Matyaskovi dari a nech pekne rastie,nech sa vyhrieva este,tu je aj tak zima 😉
lenocik,ako sa mas??
ja zatial v pohode,az na to,ze som bola na hemoske a napisala mi do papiera,ze mam hranicnu leukocytozu s neutrofiliou,neviete co to znamena??
V hemaokogul.parametroch hyperfibrinogenemia,inak v norme.
bojim ☹

tanity
6. čer 2009

lia, nebojaj, snad by ti povedala, keby to bolo cosi vazne, hm?
ja ti neporadim asi velmi, len to, ze raz ked som bola na kontrole na hemoske, tiez mi vravela z vysledkov, ze mam leukocytozu (teraz ale neviem, ci to je zvyseny alebo znizeny pocet bileych krviniek, ale skor zvyseny) a ze je to pre tehotenstvo typicke, cize netreba sa obavat...na dalsej kontrole uz boli vysledky opat v poriadku, tak naozaj neviem..

pekny vikend dievcata xxx

lia
6. čer 2009

ja mam stale vsetko vyssie ☹
keby som si to vedela aspon porovnat,ale vsetky listky som odniesla gyndosovi a neodfotila si,uz si budem fotit
aj vam trpli ruky??
baby,brali ste aj magne B6??aj takto skoro??mne je zle zo sumiveho ,tak som sa jej spytala na magne b6 a povedala,ze mozem to brat,ale beru to vacsina bab az od 20tt,tak neviem. 😒

zrnik1
6. čer 2009

Maova gratulujem a velmi na teba myslim.
Prajem ti strasne vela sil a hlavne Matyaskovi, krasnemu stvoreniatku. Malicky bojovnicek, nech vsetko dopadne super.
Zda sa mi to neuveritelne, uf.
Krasne meno, krasny chlapcek. Nech sa vam dari.
Papa

Dakujem ku gratulaciam k meninam, ste take zlate babule.
Vsetky vas velmi pozdravujem a drzim palce.

papa

ob.soklina
6. čer 2009

Ahojte, tak konečně zase chvilka a kukla jsem jestli jsou nějaké novinky.
Mao moc gratuluji a budu Vám držet pěstičky at se Matyaškovi daří a roste do síly a krásy.

Jinak v pátek u mě proběhla OPU, z toho 17 vajíček, nechali jsme si oplidnit 15 a dneska jsem si tam volala v 11 a bojuje jich 13. Tak jsem zvědavá jak to dopadne, volat si mám zase v úterý v 11 a ve středu transfér.

Jinak se chci zeptat na dvě věci, holky já se z toho píchání asi zblázním, ted s manžou píchame do stehna a po každím vpichu mám šílený jelito a tvrdou drčku bolavou!!!!! Vůbec nevím proč se to dělá????? Jo a ještě jsem se chtěl zeptat, holky používaly jste po OPU taky Crinone????????? děkuji a držte se

zulok
8. čer 2009

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nemate prosim dakto cislo na MAOVU???? zeby ste mi poslali do IP...chcem ju nakontaktovat na Emicku a sem asi uz nema cas chodit... poslal som jej IP..ale zrejme sa k nim nedostala..dakujeeeem
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
SPRAVA OD EMICKY A BEATKY:
EMicka sa teraz voobec nevie dostat na net...velmi gratuluje MAovke k MAtyaskovi a drzi palce...
Beatka ma uz 1050 g... 😀 😀 😀 😀 😀
je uz na OPN1 a ted bohuzel zase dostala nejaku infekciu.. ..tak majuz as nejake antibiotika a dosatla i transfuziu.. ☹ ale ona to kocka zvladne.je sikulaaaa
a veeelmi avs vsetky pozdravujeeee 😀
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

zulok
8. čer 2009

a jasne, ze som ju nechala od vas vsetkych pozdravit a ze im drzime palce 😉

bettynka222
8. čer 2009

jasne ze emicke vsetky drzime palce. budu raz s Matyaskom velkliiii kamosi 😎

lenoc
8. čer 2009

ahoj babulky, som domkaaaaaaa 😵 😵 😵

idem si vas precitat popri pozerani madagaskaru

kapr
8. čer 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem takhle vpadám, ale potřebuji poradit, spíš uklidnit.
\mám také trombofilní mutace laidamskou a tu MTFR....blabla bla, už jednou jsem po operaci prodělala trombózu.
Dneska jsem po OPU a bolí mě ruka po kanile jako čert. Nemůžu skoro narovnat ruku. Myslíte, že mi něco hrozí? samo si denně píchám clexan ( jo a taky mám modřiny-sestřička říkala, že je to prostě tou látkou a ne jak se to píchne, ikdyž jsem teda měla modřiny na začátku vwtší a častější)
Dík\y za případnou radu. 🙂

lenka_66
8. čer 2009

zulok skus sa spytat v tejto teme , ak ti daju cislo na maovu.

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kapr , ja som bola teraz v nemocke a ruka ma tiez strasne bolela o kanyle. vraj mam tenke zily.

lenoc vitaj 😉

beatke , matyskovi drzime prsteky aj malym krpcekom 😉

lenka_66
8. čer 2009

zulok PARDON , ani neviem co som to skopirovala .toto je ta spavna tema

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

zulok
9. čer 2009

dakujeeem..tak uz som si pisala s MAovkou... tak budu v kontakte s Emickou..urcitesi vzajomne velmi pomozu..musi to byt veeelmi tazkee...ale verim,z e to dorbcekovia zvladnu..
MAovka nestiha chodit vsade do diskuii..tak ze mame kukat . dava spravicky do unoroviek..LEnkaa66..presne na ten link..co si dala 😀

margarita
9. čer 2009

vdaka lenke66 som ju tam aj ja vcera vyspehovala 😀 a vcerajsie spravicky boli pozitivne, tak sa budeme modlit, aby to bolo uz len lepsie a lepsie s matyskom a aj s emickinou beatkou 😉

zulok, si skvela, ze si ich takto dala dokopy 🙂

zdravim vsetky babulky, snazilky, tehulky a mamulky 😵

zrnik1
9. čer 2009

lenocka super, ze si domkaaa, domka je najlepsie...

Videla som malého Matyaska.Baby, to je krasne babetko.Tak na Maovu myslim a na babulko 🙂

Ja ledva chodim ale vsetko je v poriadku.BOla som na poslednej poradni, posledny krat u hema a som prestastna.
Moj ciel bol 12tt a vdaka Bohu, je to krasny 36tt.
Babule, ktore verite v Boha, ale to asi vsetky, pocas celeho tehu som citila jeho ruku, ako ma chrani.Je to neuveritelne krasny pocit. Jasne, doktori su super, ale aj tak....

Mala beatka a matyasek su dva krasne zazraky.

Babule vsetky vas velmi pozdravujem a tesim sa s vami z kazdeho uspechu.
Lenocka, lenka66, bojujeme baby. Sa tesim ze vam tak idu tt.

Pekny den

zrnik1
9. čer 2009

Babulky prepacte, ze sa ozyvam tak sporadicky, ale mam pocitac a nie laptop a tak strasne zle sa mi pri nom pise...hrozaa..
Mame tu taku tvrdu stolicku.Skusala som sediet aj na lopte, ale nic moc...
som padavka...najradsej lezim...chapete 😅 😀 😀 😀

tak papa

mirip
9. čer 2009

ahojte zulok maova píše často na českom koníku do únorových mamičiek 2008

lenka_66
9. čer 2009

je zrnik , prave som na teba myslela.ty uz v podstate o tyzden mozes kludne rodit.tusim uz aj neaka julovka to ma za sebou 🙂.ak by sme sa nevideli tak vela vsetkeho co si prajes.

margi , tak ty si spion ako ja 😉 .

inac ja som uz o maove citala skor , len som nevedela ci sa nebude hnevat ked ju tuto zavesim .

lenka_66
9. čer 2009

pisem ako tatar .
zrnik , ....ti praje ....

veselinka
9. čer 2009

Ahoj holky, jdu vás jen na rychlo pozdravit a podělit se s váma o radosti z dnešní kontroly. Srdíčko bije jak o závod, jen jsme podle UTZ o 3 dny menší. Ale my to doženeme 😵 .
Stále myslím na Matyáška a Beátku, posílám spoustu sil oběma.
Jinak nejsem si jistá, zda už jsem poděkovala Margaritce za krásnou tabulku, kterou nám poslala. Takže raději ještě jednou, moc děkujeme.

zulok
9. čer 2009

Veselinka...juchuuuu..gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

ZRNIK a Lenka66 jeejda to uz tolky tyzden mate,,
Zrnik ved ty to uz mozes mat kludne kazdym dnom.. 😀 😀 velmi sa z vas tesiiiim 😀