Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

zulok
9. zář 2008

prepacte tehulky snazilky, drziiim vam palce, nestiham piisat, ale toto si neodpustiim

KAtkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, tak dokaaazala si to, bolo to tehu zloziteeee a olne strachu,a le mala KAtuska je tuuu. Veeel i sa s vai tesiim a zelam, aby tato mala bojovniicka uz enmusela tolko bojovat a mala stastny zivot, plny laaasky a hlavne nech ste vsetci zdravuckiiii. PEkne cuckaj mliecko a tulinkaj sa s rodicmii. Urcite sa ti tu na svete bude veeelmi paacit. Vitaaaaaaaaaaaaj. cmuuuuuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veriiim, ze takto krasnych dni tu bude pribuuudat.

kell
9. zář 2008

Ahojky!
Já se taky připojuji s obrovskou gratulací Katce i malé Kačence! Oběma vám moc přeji hodně zdravíčka a malé krásný a spokojený život! 🙂 🙂 🙂 🙂 Jééé, jsem z toho úplně na měkko!!!! Mějte se 😉

andys004
9. zář 2008

Katko mooooooooooooc gratuluji 😀 😀 😀 ,přeji hodně zdravíčka a at prdolka krásně roste 😉 .

Zdravím i ostatní kočky moc se omluvám ,ale stále nemám čas občas jen tak letmo kouknu 😕 jestli pak tu nejsou nějaké novinky,to víte jsem holka jedna zvědavá 😅 .Mějte se všichni krááááásně a jen tak dále at přibývají samé dobré zprávičky pa pa pa. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alinuska
10. zář 2008

Huraaaaaa, Katuska je na svete a su v poriadku, tak to je najdolezitejsie a najkrajsia sprava dna!!! A vsimli ste si ten datum? 9.9.-parada-moje oblubene cislo 😀

Tak Katuskam srdecne blahozelame a prajeme vela zdravia a stastny zivot naplneny laskou a radostou a pozehnanim 😵 😵 😵 !!! Drzte sa, a Katus, hned nam daj vediet co a ako, ked prides domov a najdes si pri tom zhone 😝 chvilocku, ok?

Ostatne babulky pozdravujem, ja sa ozvem neskor. Popracujem na vynoveni tabulocky 😀 a zasa rozposlem, ale uz pockam na zajtrajsiu kontrolu Kappusky a Kappusiatka, aby mi dala oficialne povolenie ju zapisat ako tehulku a potom ju rozposlem vsetkym zainteresovanym. Mimochodom, Kappuska, veeeeeeelmi silno drzim vsetky palciska aj prstiska, aby bolo zajtra vsetko v najlepsom poriadku ako ma byt!!! Ale nepochybujem o tom, ze to tak aj bude!!! 😵 😅 😵

A Tanitka, s tebou si chcem sukromne pokecat, napisem neskor do IP, ok?

Vsetky babule - prispievatelky a zaujemkyne o tabulku, poslite mi vase mailove adresy, lebo cez IP je ta akoze tabulka neprehladna. Za niektore uz adresy mam, tym so to uz takto posielala. Sivulka, mas pravdu, tebe som to neposlala, akosi som pozabudla docitat, ze si mi v prispevku na konci uviedla aj mailovu adresu, ale uz coskoro to napravim 😉 ...

Zdravim vsetky predsnazilky, snazilky, tehulky aj maminky 🙂

margarita
10. zář 2008

pripajam sa k natesenym gratulaciam pre obe Katky 😀 nech sa uz len vytesuju jedna z druhej
Kapp - chapem Tvoje obavy, ja som na uzv bola naposledy v 9tt, najblizsie az asi v 20 ☹ tiez mam pocit, ze sa toho nedockam, len zvedava som, co sa tam deje, kazdy den 😉
ja si praveze zatial nic nepicham, beriem len ten Anopyrin, ale neskor ma to vraj tiez neminie...

tak krasny den vsetkym vam 😉

kapp
10. zář 2008

Katuška a Katušiatko gratuluuuuuuuujeeeemeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - Kačenka nech robí maminke len a len radosť = Kati, ty si to dokázala! Zase nová lastovička ... začala to naša Zuločka a teraz aj Katulka ... Keď budeš môcť, ozvi sa nám a tvojej sestre ďakujeme za infošky o tebe!

A Kappušiatko ďakuje za držanie prštekov - dúfam, že to dobre dopadne!

Pekný dníček - zajtra sa vám ozvem, dušičky...

zrnik1
10. zář 2008

To je take krasne, az mi slzy vyhrkli do oci.Zehnam malej Katke a tiez velkej 🙂 .
Take stastie, velmi sa tesim.

Zachvilku tu bude aj male kappusiatko a margaritiatko. Tie tyzdne tak letia. Prajem krasne rastenie brusiek, vela kremovat ale hlavne hladkat 😉

Tanitka ty si mylis Zrnik a Zulok, ale neva, ja ti to odpustam 😉

Pekny den

zrnik1
10. zář 2008

A samozrejme male monty-baby a sivuliatko, skoro by som zabudla 😅

mounty
10. zář 2008

Jupiiiiiiiiiiiii, gratulujeme Katka k malemu babatienku Katuliatku, nech je zvelebeny BOH!!!!! Drzte sa hlavne v zdravi!!!

ahojte, dakujeme s babom vsetkym ze na nas myslite aj za krasne priania..............dik naozaj.....

Margi a kapp, ja citim pohyby od 15 tyzdna, pri prvom uplne to iste, aj ked som bola prvorodicka, som daka citlivka 😀 Najprv iba tak kde tu, raz za dva dni a teraz uz krasne kazdy den, najma ked sa najem 😉

Margi, ja si picham iba od dnes Fraxik, doteraz som mala iba Duphaston 3x denne ale teraz sa mi dako zhorsili vysledky tak zato si uz picham.........teda zatial mi iba kamoska pichla, ale snad to zajtra zvladnem aj sama.........bojim, bojim.......... 😒

Kapp, gratulujeme k babatku, som ani netusila ked sem nechodim, uzasne, len tak dalej dievcence!!!Sme stale spojene v modlitbach, majte sa, papapa

tanity
10. zář 2008

Katka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 BLAHOZELAM! nech sa vam dari, nech ste zdrave, stastne, spokojne a milovane 😀

zrniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, odpust mi prosim 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ja uz si budem davat pozor, aby som si nikoho nepomylila x x x

alinuska napis 😵

dievcatka drzte sa x x x

emicka1
11. zář 2008

Ahoj holky,já vás prostě teď nějak nestíhám 😒 a tady se dějou taaaaaaková krásný věci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kačenko to to parááááááda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já ani nemám slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc blahopřeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to je tak super,že se asi zblázním,jakou mám radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Přeji moooooooooooooooc zdravíčka

No já byla včera u té bylinkářky a teď jdu na krev a pak si jedu pro bylinky,co mi napsala.Mám z ní docela dobrý pocit,o víkendu už určitě všechno dočtu a napíšu vám,co mi bylinkářka poradila atd 😉

Teda Katy já mám takovou radost 😀

Tak zatím pa

kapp
11. zář 2008

Ahojko bambuľky!

Tak dnes sme kappušiatko nevidela, ani dr. som prakticky vôbec nevidela ... Keďže som išla prvýkrát na poradňu, netušila som, ako to u tohoto dr. chodí - že na prvej poradni spravia iba odbery 😒 ... Zobrali nám krvičku na klasické vyšetrenia ohľadom žltačky, toxoplazmózy, listérie ale aj na krvný obraz atď. a asi hodinu s nami (boli sme v ambulancii 4 tehuľky okolo toho 12tt) debatila sestrička - inak- rozprávala zaujímavé veci, len som bola sklamaná, že ma ani dr. nevyšetril - objednala ma až na 22.9. o 8,00 - to už určite bude robiť UZV, tak musíme vydržať ešte tých 11 dní ... Ale veď ono to ubehne ako voda, že?
Inak tá sestrička povedala zaujímavú vec, že celé tehulkovanie je vlastne v našej makovičke - že až u 70% tehotných sa jej to potvrdilo - ak je mamina v pohode, bude v pohode aj malé a celé tehuľkovanie = takže, bambuľky, úsmevy nachystať a aj keby na nás drevo rúbali, my sa budeme škeriť od ucha po ucho! 😅 😀 Nie - fakt sa snažím byť v pohode, len momentálne mi moja zákonitá polovička dáva trocha zabrať = zabudol za tých 10 rokov, čo je to - mať doma tehuľku - napr. nechápe, že ma rozplače aj sledovanie televíznych novín - naposledy som si poplakala pri tej hroznej víkendovej havárii autobusu v Chorvátsku ... tak mi tých ľudí bolo ľúto a keď som si spomenula, ako často sme my chodili do Chorvátska autobusom (kým nám nediagnostikovali V.Leiden = mám zakázané také dlhé trasy, neviem, ako vy - ale mne to hematologička nepovolila) a sedávali sme s Naťulkou v prvých sedánkach... tak mi to prišlo ľúto ... a zároveň som ďakovala Bohu, aké obrovské šťastie sme my mali, že sa nám pri takýchto dovolenkách nič nestalo ... je to hrozné, čo sa udialo - tých ľudí, čo zomreli a ich pozostalých je mi strašne ľúto ... Boh nech je milostivý k ich dušiam ...

Emička -nechcem ti brať ilúzie, bárs by si mala šťastnejšiu ruku pri výbere bylinkárky ako ja - mne vôbec nepomohla = možnože tak na psychiku - tú mi dala ako-tak do poriadku 😅 ! Však uvidíš, ako budú zaberať - som zvedavá, dušička!

Jeeej - bambuľky, viete - ako ma svrbí bruško? 😀 Taaaaak by som sa poškriabala ... 😀
A ešte jednu vec sa vás spýtam, ale neviem, neviem, či ma nevysmejete - už tretí deň sa mi stalo, že som cez bruško palca - keď som ho priložila na rastúce bruško a trolinka pritlačila, v mieste, kde ma najviac šteklilo (každý deň to bolo inde - okruh asi tak 5-7 cm) - zacítila som niečo pravidelne pulzujúce - asi tak cca 130-140 úderov na minútu = maminkovský inštikt mi navráva, že by to mohlo byť srdiečko kappušiatka - zachytila som aj môj tep, ten je však podstatne pomalší - 70-80 úderov za min., aj manžel s malou to včera cítili - ale len v jednom mieste, kde som im ukázala ... Myslíte, že by to mohlo byť srdiečko? Veď už stetoskopom by ho vedeli zachytiť, nie ... Keby sa tak mohli vyjadriť naše zdravotníčky v tejto téme ... Kočky, kde ste? Čo myslíte vy ostatné?

margarita
11. zář 2008

kappuska, 11 dni, to Ti ubehne, neboooj, mozes sa na to tesit ako na Vianoce 😀
ta sestricka ma pravdu, ze je to psychicke do velkej miery, len niekedy sa to lahko povie a tazko berie v pohode, ale pravda je, treba mysliet pozitivne a ostatne pride samo 😉
to s tym pulzujucim bruskom poznam, ale tiez neviem, co to citim, ci je to moj tep, alebo tep babetka, ale z toho co som citala myslim, ze ked to aj lekar pocuje len tym Dopplerom stetoskopom, ze ci je fakt mozne to pocut a citit aj dotykom...ale vsetko je mozne,len ja este nedokazem posudit, ci si citim svoj tep, svoje creva 😀 alebo babetko 😵
mounty by to mohla vediet lepsie, predsa len, ma uz nejake skusenosti 😉
tiez sa uz neviem dockat dalsieho UZV, ale to u mna bude tak najskor o mesiac, takze si asi kupim ten adventny kalendar s cokoladkami, a budem papat 🙂

majte sa moc fajn vsetky

alinuska
11. zář 2008

Ahoj Kappus, asi si trocha sklamana z kontroly, ze si malinke nevidela, ale neva, ako pises, tych 11 dni skutocne zbehne ako voda, ved ja len ziram na tie vase tyzdne, ako vam pribudaju z minuty na minutu 😀 😀 . Aj mne je velmi luto tej tragedie, mne sa tlacili slzy do oci ked ukazovali zabery z letiska, ako cakali pribuzni prvy vladny special so zachranenymi a ani nevedeli este, kto vsetko cestuje a tam jedna pani bola uplne v panike z toho, ze najprv jej nikto nevedel povedat, ci vobec dosiel jej pribuzny a potom, ako sa dozvedela, ze nedosiel, tak to som uplne prezivala s nou, aj teraz mi je z toho do placu, ked si to predstavujem 😢

To pulzujuce "cudo" 😉 vyzera, ze by mohlo byt kappusiatko, ale neviem-neviem, ci by si to takto skoro uz precitila. Sice, ty si taka kost a koza 😀 , tak asi to je mozne, aj ked velmi pochybujem, u mna by to rozhodne mozne nebolo 😝 .

Tanitka, idem na to 😉

kapp
11. zář 2008

Jeeej, margaritka, to je super nápad s tým adventným kalendárikom 🙂 , ozaj - tebe chutí čokoládka? Ja vôbec nič sladké do pusy nedám - okrem perníku - vieš - taký detský - Sloník je na ňom namaľovaný - ten môžem ako jediný zo sladkých vecí - inak sme skôr na kyslé, slané, máme veľmi radi ryby a mlieko - samoška že pasterizované! 😉
Maj sa krásne, dušička a pekne nám tehuľkuj - a už pridaaaaj nejaké fotečky, prosíííííím 😀 ... nech mám čo porovnávať ... 😉 (myslím brušeno 😉 )

margarita
11. zář 2008

kapp, ja som teraz skor na kolaciky, ale to asi posledne 3 dni, predtym tiez skor na slane, ryby aj mlieko.
Ja zatial fotky nemam ani neplanujem, lebo nie je moc co fotit u mna 😀 zatial, kto nevie, ze som tehu, si to na mne nevsimne. ale neboj,mozno casom sa polepsim, ale ja sa nerada fotim vobec cela, nieto este takto odhalena 😀

alinuska, ahooooj 😉 ako sa Ti momentalne dari?

margarita
11. zář 2008

kappuska - este k tomu foteniu:
aj moje foto v pase vzniklo nahodne, lebo moj drahy predstieral, ze si z tych Javornikov foti panoramu a vyhlad, tak ja tam sedim na stole pri ohnisku a naivne som mu verila, ze foti len prirodu 😀
asi preto je to jedna z mala fotiek, kde si myslim, ze aj normalne vyzeram, a tvarim sa ako-tak prirodzene 😵

kapp
11. zář 2008

Margaritka - nevadí, dušička, keď nechceš fotiť, nemusíš - v pohodičke - hlavné, že sem budeš chodiť a písať... 😅 A tuším sa tiež "tak rada" fotíš ako ja ... 😀 - ja som na máááááloktorých fotkách, väčšinou fotím ja - manžela a Nanu! 😅

Pá - musím končiť, prišla Nana zo školy = ideme na ženské debaty, chápeš ...

margarita
11. zář 2008

budem a budem, spolahni sa 😉

lenoc
11. zář 2008

Ahoj dievcence, doma este furt nemame net a neviem, kedy bude, tak sa aspon takto narychlo ozyvam zo skoly, vsetko je u nas ok, nemam nic nove.
Som rada, ze vy ste vsetky ok. (ak som dobre citala)

Kappuska, pulzujuce brusko poznam, ale tiez neviem, ci to je babo. Ale urcite to znamena, ze zije. 😉 😉

Katuska, gratulujem k bambuliatku, prajem malej Katuske aj mamine vsetko naj, nech sa dari a tesim sa na fotku drobciatka.

pa mojenka, musim uz domov - svokru mam choru, neciti sa dobre, tak idem varit a tak.
cmuk.

kell
11. zář 2008

Ahojky!
Kapp: nevím, jestli cítíš tep miminka, ale já být na Tvém místě, tak bych si to asi taky myslela 🙂 ! Kdoví? Podle počtu tepů by to klidně mohl být mimísek!!!! Jééé, ale musí to být nádherný pocit! Už se hrozně těším, až to taky jednou ucítím!!!

Emicka1: já byla včera u astrologa! Povídal, že tentokrát už by mělo být těhu v pořádku! Když jsem tam byla posledně - v březnu, tak mi dokonce řekl, že jsem těhotná ještě dřív než jsem měla měřitelné HCG v krvi! Jen jsem si pak říkala, proč mi neřekl nebo nějak nenaznačil, že to nedopadne dobře, když už věděl, že jsem jednou o mimi přišla! Ale pak jsem si zas řikala, že bytim vlastně nic nevyřešil a jen mě vystresoval! Na bylinky taky dost věřím - rozhodně si myslím, že pokud nejsi těhu, uškodit nemůžou! Já jsem na bylinkách vyrostla! Mamka nás jako děti léčila téměř vždy bylinkami!

Tak zatím pa už utíkám z práce, čeká na mě manža, tak ať není nervozní, že mi to trvá 😠 😠 😠

lola19
12. zář 2008

Katuska gratulujeeeeeeeeeeeeem k malej Katuške, prajem hodne zdravicka, nech sa vam pekne koji a Kacka nech ti robi len radost. Ani nevies ako ma tato sprava potesila a dodala mi nadej, ze aj mne sa to raz podari. Zostala som uplne dojata 😵
Ajoj kapus a margarita, tak co tehulkyne nase, jak sa mate a ako zvladate injekcie???
lenoc, ty si tiez bez internetu 😉

emicka1
12. zář 2008

Ahoj holčiny,tak jsem vás konečně dočetla a zase si z toho nic nepamatuju 😅
Já jsem se doma pustila do opravy velikého a obrovsky zarostlého záhonu 😖 Všechno jsem to vykopala,navezla novou zem a teď jsem si vymyslela ještě takovou jakože skalku 😀 No opravdu se docela zaměstnávám 😉 Ve středu jsme byli teda u té"bylinkářky" Měla jsem z toho docela strach,gyn.mě od toho docela odrazovala,že když beru ten Warfarin,tak aby mi to spíš neublížilo.A taky jsem si říkala,co mi tam tak řekne,že mi dá nějaký čaj a pošle mě domu atd. Ale přesto všechno jsem to prostě chtěla zkusit! No tak jsem tam přišla,sedla jsem si na židli a pani za mnou začala něčím kroutit(a to jsem si už říkala,no tak to je jasný,to můžu rovnou jít domu).Začala mi říkat,že mám trochu problém se štítnou žlázou a že mám zduřelou slezinu.Ta že má velký podíl na tvorbě krve,a tam že asi bude problém! No já na ní čučela fakt jak z jara!!! 😕 😕 No a takhle mi prošla celé tělo.No a pak se zeptala co mě trápí.Já jí řekla,že krev a těhotenství a ona hned co k těm práškům co beru můžu a co nemůžu.To mě taky docela mile překvapilo,že teda ví aspoň něco o těch práškách a že mi snad nedá nic,co by se s nima tlouklo.řekla mi,že nejdřív se zaměříme na to,aby jsem měla řidší krev i bez prášků. No napsala mi jaké bylinky a kolik si jich mám koupit.Smíchat a pít čaj 3x denně. No a za 14 dní mám přijet znovu a uvidíme jestli se to zlepšilo.No a můj závěr je takový,že z ní mám docela dobrý pocit.Teď ještě uvidíme,jestli to zabírá.Ale znáte to,tonoucí se stébla chytá! Vyzkoušet jsem to musela,i kdyby to nevyšlo!!!!!!!
No tak to byl teda obr članek 😅 Tak já zase pádím na ty moje kytičky 😀 Pozdravuju všechny těhulky a snažilám přeju moc sil a brzkou druhou čárku 😲 Mějte se krásně,pa

margarita
12. zář 2008

emicka - mas pravdu, ked nevyskusas, nezistis, ci to funguje. dobre ze sa teta bylinkarka vyzna, a nemalo by ti to poskodit, tak za 14 dni podas hlasenie,ake letkvary to mas a ci pomahaju, dobre? 😀

lolka, ahoooj, ja sa mam vcelku super, injekcie zatial nemam ziadne (ak neratam raz tyzdenne B12 u hematologa), kedze mam uzivat Anopyrin, zatial pichat nemusim, vdakabohu. Ale vraj v 3.trimestri ma to pocka, uz teraz sa tesiiiiim, ani nie tak na injekcie, ako na to, ak to dotiahnem uz do 3.trimestra. 😵
A Ty ako, tu Mojzisku si neskusala?

lenusska
12. zář 2008

Ahojte 🙂
katka28 - Blahozelaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm 😉 ...Vela vela zdravia a nech ste len a len zdravuky 🙂

lenusska
12. zář 2008

juj ta moja klavesnica...ZDRAVUCKYYY 🙂

mounty
12. zář 2008

lenuska, aj tak to ma byt zdravucki, ak myslis mnozne cislo, alebo radsej zdravucke 😎 😎

mounty
12. zář 2008

ja som bola dnes na uzv, tak babo pekne rastie ale mam kopec liekov na toho streptokoka a na krv.........a budem chodit kazde tri tyzdne, najblizsie mi pozrie aj pohlavie, sa tesiiiiiiim......zatial sa majte vsetky....pa

w_h
12. zář 2008

ahoj holky
tak jsem se pokusila zase neco malo docist, casu je furt malo
a dokonce jsem zkoukla i nejaky fotky z vasich alb
takze jdu na to:

KATKA 28
gratuluju k narozeni Kacky, at vam roste 😉
LOLA 19
koukala jsem na moji zpravu od hematolozky
napsala mi - pokud bude homocystein nad 12 - hned zacit (netehotna) s uzivanim kys. listove nebo kardioprotektinu (listovka, B6, B12) - pac homocystein se uklada ve stene cev a tim se zvysuje riziko aterosklerozy (infarkt, mrtvice etc.), to je zpocatku vratny dej, tak je treba zacit hned
SIVULA
diky za sdileni moji depky...ale nerada bych to tu na vas prenesla, kdyz se tu dejou samy radostny veci
musim zaklepat, nastesti to je vetsinou prechodna zalezitost
mela jsem malo pohybu, trochu vic jidla
ale uz zase zacinam
MARGARITA
prosim te, rekni mi, co mas za vadu, ze beres ten anopyrin
me totiz moje cevarka rekla, ze u trombozy treba anp nema vyznam uzivat
EMICKA
a ty, holka, proc beres warfarin? a chces otehotnet? snazite se?
drzim palce s bylinkarkou
to co jsi napsala vypada, ze je docela seriozni, ale stejne bacha
jo a mas moc pekny fotky v albu
ALINUSKA
prosim te ali, co rozesilas za tabulku?
asi jsem necetla moc pozorne, nebo moc zpetne, diky
KAPP
na tebe jsem taky koukala, do moudre knihy a nacetla jsem to same jako ted uz nevim kdo
ultrazvukovym detektorem pri dostatecen citlivosti pristroje mozne prokazat srdecni akci embryaasi od 8.-10. t.
o stetoskopu tam nepisou, pac si myslim, ze v dnesni dobe uz s tim moc lidi neumi
mozna naka ´stara´porodni baba
ale myslim si, ze to citit muzete, jiank jsem taky koukala na fotky - mas moc peknou dcerku

tak to je zatim vse, jdu neco delat
pap
pekny vikend 🙂

maova
13. zář 2008

Ahoj holky, zdravím vás po dovolené 🙂 Doufám, že se máte všechny fajn, já zítra všechno dočtu 😉
Jenom bych se ráda zeptala, za jak dlouho se vám srovnal cyklus po potratu? Mám za sebou víc jak dva měsíce a dělá si co chce, normální MS jsem snad ještě ani neměla, jen samé špinění, teď do toho ještě mykózu ☹ Doktor mi teď řekl, že do třech měsíců by se to mělo srovnat, tak doufám, že to tak bude.