Tvrdá bolestivá boulička v podpaží. Co na to?

katanovobran
20. črc 2022

Ahoj holky včera se mi v podpaží udělala tvrdá boulicka o velikosti hrasku na pohled není vidět ale strašně boli,nebolí to jako uzlina ty mám zdurele částo a jsou takové gumové tohle je opravdu tvrdší,prosimvas nemáte nějaký typ co na to je to silenaaaa bolest?

barmil
20. črc 2022

@katanovobran nemáš zanicene potni žlázy? Nebo nekojis? Mléčné žlázy konci až v podpaží

lencaa11
20. črc 2022

@katanovobran typ bych měla radši zajdi k lékaři at se na to podíva ☘️🙂

katanovobran
autor
20. črc 2022

@barmil nekojim ale jsem těhotná mám před porodem 😊

katanovobran
autor
20. črc 2022

@lencaa11 no,nevim přijde mi zbytečný chodit s podkoznim bedarem k doktorovi aby me ještě nevyhodili 😀

lencaa11
20. črc 2022

@katanovobran šla bych i tak lékař vás nevyhodí nemá důvod 😆😆

katanovobran
autor
20. črc 2022

@lencaa11 no a jaký praktik nebo gyndar ? Volala sem i na kožní tam to bohužel nikdo nebere

lencaa11
20. črc 2022

@katanovobran pokud jste těhotná obrátila bych se na gynekologa

guliii
20. črc 2022

V minulém těhotenství jsem také měla boulicky v podpaží. Asi dvě tvrdé, nakonec to bylo od uzlin. Dojdi si s tím na gyndu, boulicky v podpaží ani prsu by se neměli podceňovat. Pravděpodobně to bude vlivem změny hormonů, ale stejně se nech zkontrolovat. Zavolej na gyndu, řekni že sis našla v podpaží bulku a vemou tě hned. Pošlou tě na sono, zkontrolují ať můžeš být v klidu.

lencaa11
20. črc 2022

@guliii přesně tak 👍👍

katanovobran
autor
20. črc 2022

@guliii to ale není Bulka,je to kulička tvrdá bolestiva .. já na sono prsu chodím každého půl roku na prevenci do prsni poradny

guliii
20. črc 2022

@katanovobran to nevadí, může to být i od mléčné žlázy, alespoň ti na gyndě řeknou co to je. Určitě tě nevyhodí.

barmil
20. črc 2022

@katanovobran tak to bude mléko, mně se udělala taky před porodem a jak se rozjela laktace, zmizela. A bylo to velké a tvrdé, bolelo mě i pripazit.