Úmorné padání vlasů. Prosím, poradíte?

vysocanka
1. bře 2011

Mam otázku a zároveň prosbu o pomoc. Mám 4 měsíčního chlapečka, teď poslední měsíc mi tak šíleně začaly padat vlasy, donutilo mě to radikálně se nechat ostříhat, protože všude stovky vlasů. Změnilo se však pouze jedno, místo dlouhých se tu povaluji krátké, ale to je tak všechno. Asi bych ještě měla říci,že plně kojím - pro pořádek.
Pomohlo někomu něco? Prosím poraďte, jsem docela zoufalá.

apollo11
1. bře 2011

Ahoj, je to celkem běžný jev v tomto období, neboj, přestane to 😉 Mně padaly vlasy cca od 3. do 6. měsíce taky hrozně moc, vyřešila jsem to ostříháním, což sice nezabere, ale aspoň nejsou všude ty chuchvalce.. postupně to přestalo. Vitamíny jsem brala, ale nejspíš to s tím nesouvisí. Pokud vím, tak účinný prostředek na to není, existují nějaké preparáty, které to mohou omezit, ale je to prostě reakce těla - dočasná. Vlasy zase vyrostou 😉

krejcirice
3. bře 2011

Ahoj vysocanka
mám ten stejný problém.
U prvního syna sem žádný problém neměla ale u druhého budou mu 4 ten stejný po porodu začali padat hodně vlasy vyřešila jsem to ostříhaním na krátko jenže jak píšeš je to stejné.Nakonec doktorka zjistila že mi přestala fungovatštítná žláza mam na to leky tím se to ale také moc nezlepšilo ale v kadeřnictví mi doporučili kuru na vlasy pokud chceš vědět co přesně napiš pošlu ti to pak do zprav pa

markysek
3. bře 2011

Holky co já dělala, když mi padaly vlasy bylo, že sem si napatlala na vlasy vajíčka. Poradila mi to kadeřnice a opravdu to na mě fungovalo. Buď jen rozmíchat samotná vejce a napatlat a nechat půl hoďky působit, nebo jen žloutky smíchat s třemi lžícemi oliv. oleje, anebo si udělat vlasovou masku z majonézy. Je to možná divný, ale pomůže to. Majonéze má sppoustu živin pro vlasy. Po těch vejcích sice vlasy zrovna nevoní, ale pomáhá to. Aspoň na mě ano. Moc držim palečky.

alisek
3. bře 2011

Měla jsem stejný problém, padalo mi hrozně moc vlasů, koupila jsem v lékarně vitamíny BIOSIL a hodně mi pomohl, doporučuju.

valentyna25
21. únor 2013

Je to sice už staré téma, ale možná by to mohlo někomu pomoct. Já byla ze svého padání vlasů úplně zoufalá, vitamíny nepomáhaly, vlasů jsem měla polovinu ☹ až konečně pomohly a zastavily padání homeopatika phosphoricum acidum 15ch. A teď už konečně dorůstají nové 🙂

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz