Únava a nervozita, braly jste vitamíny/doplněk stravy?

lavokjec
23. zář 2015

Ahojte maminky , poslední dobou mám problém že sem pořád strašně unavená a hlavně nervozní. Mám syna má jeden rok, pořád kojím sice už jen před spaním a v noci. A zase mi začínají padat vlasy, padaly mi nějak tři měsíce po po porodu a to teda hodně v čil to není tak strašné ale bojím se že se to rozjede.Tak mám otázečku jestli to máte nebo jste měli stejně, brali jste nějaké vitamíny nebo nějaký doplněk stravy?? Děkuji za odpovědi

benjik
23. zář 2015

@lavokjec já to mivam jednou za čas, i to padání vlasů. Snažím se líp jíst a víc odpočívat,jinak nic.

alyssa.anna
23. zář 2015

Je to individuální, obecně ale platí, že na podzim vlasy více padají (pozůstatek línání). Píšeš i o podrážděnosti/nervozitě a únavě. Také jsem tyto příznaky měla, vč. padání vlasů, horšího spánku, anemie a studených rukou a nyní jsem rok po odstranění štítné žlázy, problém byl v ní. Nech si výhledově z krve zkouknout hladiny TSH

lenulinka36
24. zář 2015

take jsem to měla,přesně..podrážděná,unavená..u mě se k tomu přidal rychlý nárůst váhy....tak jsem šla..no a štítná žláza nějak vůbec nefunguje..tak jsem dostala prášky a zlepšuje se to..máme to ale v rodině...

mackapacka
24. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

já měla to samé, musím říct, že mi celkově pomohlo plavání. Když pominu, že na poprvé díky mé unavě jsem si myslela, že se utopím, hecla jsem se a začla chodit pravidelně. Plavčo mi pomohlo vypnout a trochu aktivně zrelaxovat a já se dostala psychycky více do pohody a přestaly padat vlasy. Je to totiž takový začarovaný kruh, únava pak nervozita (psychika) a už se to veze oslabená imunita, vlasy atd. Opravdu se po plavču cítím fajn a mám i lepší náladu.

naomi6
24. zář 2015

@lavokjec Ahoj, tak já jsem poslední dva roky unavená a nervozní pořád. Štítnou žlázu mám odoperovanou před osmi lety, beru léky a jsem hlídaná, takže tím to nebude. Asi je to i tím, že stále kojím a náš malý brouček je nezmar, stále v pohybu.... Mně hodně pomáhá joga, snažím se chodit pravidelně a vždy mě to uklidní a dodá energii. Chce to si najít nějaký relax. Každopádně bych si na tu krev raději zašla, štítná žláza umí potrápit. Držím všem palce 😉

katinkastud
25. zář 2015
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.

Zašla bych si na vyšetření štítné žlázy, měla jsem to úplně stějne. Překvapuje mě, že to byla reakce i ostatních, myslela jsem, že tolik lidí nemá porblém se štítnou žlázou. Beru ted eutirox a je to lepší 🙂