Ureaplasmata nebo snad něco jiné

very
29. únor 2012

Ahoj, mám dvě děti, manžela, se kterým jsme si věrní. Mezi svátky jsem začala mít obtíže - svědění, pálení, řezání..došlo to tak daleko, že jsem otekla, bolelo mi sedět, chodit, vadily mi i kalhotky..později se přidalo řezání a pálení při čůrání a nucení na čůrání..měla jsem místa téměr do masa bolavá. Přeléčili mě na gyn.atb čípky, dali několik druhů mastí, dalších čípků..nic nezabralo..řekli, že neví, co se mnou. Sama jsem tedy vyhledala venerologa..udělal mi stěry na všechno možné. Našli mi Ureaplasmata. Mám pro sebe a manžela atb Doxybene na deset dní. Venerolog říká, že ale moje obtíže nejsou běžné pro toto onemocnění. Prosím, najde se tady nějaká holčina, která si prošla podobným..většinou na internetu nachazím, že tohle onemocnění většinou ani příznaky nemá, že se na to přijde, až když žena nemůže např.otěhotnět. Zajímá mě léčba, příznaky..jak jste na to prostě přišly. Chtěla bych časem ještě jedno miminko, mám strach, aby se tohle nepodepsalo na možnosti otěhotnět. Moc děkuji za všechny reakce.

edeltraut
1. bře 2012

pálení při močení a nucení - mě to spíš připadá jako zánět močáku...

aldarena
18. pro 2022

@very Ahoj Very, přesně to co popisuješ mám také. A všude mě říkají, že to od Ureaplasmy není! Přitom nikde jinde nic nenašli a to jsem celý rok strávila po různých vyšetřeních. Nejstrašnější je ten diskomfort, že Ti vadí i spodní prádlo, píchají mě vlastní chloupky. Když oholím, vyjde to na stejno. Přijde mě, že jak to mám v zánětu, tak je to přecitlivělé. Všude na mě koukají jako na blázna. Ureu mě potvrdili 3x za 3/4 roku. Nyní NEGATIVNÍ po Doxyhexalu+Ciploxu a obtíže STÁLE! Jen ustoupily ty nejstrašnější bolesti. Byla bych Ti nesmírně vděčná, kdybys mě odepsala, jak jsi na tom dnes, jak to s Tebou dopadlo? Nemít děti, tak to snad už nevydržím a vyřeším to....jenže kdo by se o ně postaral, to jim nemůžu prostě udělat. Jsem zoufalá.