Ústní candidóza ve 38.tt. Co pomůže?

nikolettach
3. únor 2020

Zdravím.🤗 Mám takový dotaz. Dnes jsem byla u lékaře. Napsali mi nějaké léky typu: Ospen 1500, probacin, codein, jitrocelovy sirup a mořskou vodu do nosu. V lékárně mi řekli ze codein není moc bezpečný ani v 38tt, protože by mohl ublížit malinke, zpusobuje prý respirační poruchy u miminek. Každopádně by mi pomohl konečně usnout, vecer naspim max. hodinu, zbytek večera se trápím.🤨 Takže moje otázky zní: je nějaká jiná možnost nejlépe bylinek co by mi pomohly ke spanku, přes kašel a problémy s dýcháním se spat nedá. Navíc tato vycerpanost trvá už 8 den. A věc druhá, co mužů jist v případě této nemoci. I když jsem totálně bez chuti rada bych něco snedla už kvůli malinke. Popř. Jestli se dá lečba nějak urychlit, rada bych byla do porodu fit. Předem moc děkuji za každou radu. 😊 🍀

krupka3
3. únor 2020

Predevsim je dost dulezite se kvasinky pred porodem zbavit, protoze zpusobuje zmekceni tkani a casto pak muze pri porodu dojit k velkym poranenim. Doporuceny je Citrovital, gencianova violet a predevsim protokvasinkova dieta, jejimz zakladem je PREDEVSIM vynechani vseho cukru ze stravy. Zadne cukry, hodne kyseleho - to kvasinku zabiji.

rnika
3. únor 2020

Držím palec, já se jí snažím zbavit neúspěšně už od Listopadu... ( kojím, tak toho také moc nemůžu) mám doporučená jen probiotika a pak mám kloktat šalvěj. No a potom ta dieta, vynechat cukry, bílou mouku ... ale třeba i ocet, kávu, černý čaj... co jsem se dočetla, oproti tomu jíst kyselé ovoce, ořechy...