Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

berina
3. říj 2007

je tu někdo?Mám na Vás dnes smůlu ☹

fidorka81
3. říj 2007

Čusky Berčo!
Jo cvičení je dobrej relax. Sice jsem se tam v poslední době moc nedostala, ale je to fakt úžasný 🙂

berina
3. říj 2007

No mě to moc pomáhá .Pěkně se odreaguji a moc nemyslím na blbosti 😉 .Já to nechci už tak řešit.Mám potom z toho hlavu jak škopek.To víš že bych byla moc ráda kdyby to vyšlo,ale zatím v to nějak nedoufám.Prostě až to přijde tak to bude mazec 😀 .

fidorka81
3. říj 2007

Přesně, z toho důvodu přestávám od nového cyklu měřit BT a do zimy na to úplně kašlu. Navíc se v listopadu stěhujem do vlastního, tak nás čeká plno zařizování a balení a nákup nábytku a prostě všecko co k tomu patří, tak na to nebudu mít ani chuť myslet. Když se zadaří, budu samozřejmě nejšťastnější člověk na zemi, když ne, tak na to vlítnem v zimě znova 🙂 , už pravděpodobně s dalšíma hormonama 😒

berina
3. říj 2007

Tak to je fajn.Ted budeš mít opravdu jiné starosti.A to je docela příjemné nakupovat nábytek a zvelebovat si nové hnízdečko.Na 😲 si ani nevzpomeneš.A to je právě ono,tak by to mělo být.Žádné sresování.Ty jsi ještě v práci fid?

fidorka81
3. říj 2007

beri, jojo, ještě v práci. Už mám ale dost, protože jsem celou noc nespala, tak snad ani dneska nedojdu domů, jak jsem unavená.
Příjemný to je, jen se s přítelem nedokážem shodnout na několika věcech 😀 Takže se vždycky u nábytku dohadujem jak drbny na návsi. 😀

berina
3. říj 2007

Jo tak to je sranda.To my se naprosto ve všem shodnem,ještě že tak.Tak dnes určo budeš spát dobře když jsi tak unavená.A co ta ms?To jako bylo špinění nebo jsi ten jeden den krvácela a pak nic.Divný.Ale ten utroš dober.

fidorka81
3. říj 2007

Beri, Utroš doberu. MS pořád nikde. Bylo to silnější špinění, ale jen v noci a já v noci moc nekrvácím. No uvidíme, co se z toho vyvine, ráno ještě změřím teplotu a když půjde dolů, tak na měření do zimy kašlu. Chci si teď užít starostí okolo bytu 🙂

berina
3. říj 2007

Jo jo,tak dej zítra vědět.Já už musím jít.Jdu něco klohnit k večeři.Měj se pěkně.Zítra se objevím pá. 😉

fidorka81
3. říj 2007

Holky, tak tohle je síla: http://zpravy.idnes.cz/rodice-po-roce-zjistili-...

Beri a všem ostatním - hezký zbytek dne 🙂

berina
3. říj 2007

Tak to je mazec 😒

dasty
3. říj 2007

ahoj utrošky... 😉
Taky jsem to tu vzdala ,myslím tím chození sem ,dřív tu bylo veselo a teď skoro samé depky. ☹ Spíš to člověku ubližuje než pomáhá ☹
Ex:Jani,ty víš,že s tebou souhlasím ve všem a holky falešné utvrzování o testech nám nepomůžou.Je to pro člověka daleko horší,mě se tu dřív líbilo,že se tu člověk zasmál a byla tu legranda.
Mějte se hezky,taky vás občas čtu,Jani tobě písnu do IP co nejdříve,moc děkuju páček.
Lusi:držím pěstičky jsi taky ze staré gardy a moc bych ti ty //švihadla na testu přála papapap

jankulik
3. říj 2007

Holky ahoj!!!

Neda mi to Vam nenapsat.
VYDRZTE!!! 😉
Kazda z Vas maminka bude!!!!!! Nektera driv,nektera o neco pozdeji. Kdyz se podivam okolo,paru,kterym "to neslo" bylo tolik, ale nevim o jedinem v mem okoli,kde by to nakonec stastne nedopadlo!!! Cekani znam dobre,cekala jsem poprve i ted podruhe.
ZIVOT JE KRASNEJ..... zijte a uzivejte ho... dokud nebude JESTE KRASNEJSI S VASIM MIMINKEM 🙂
Moc Vam vsem drzim palecky,at ten "JESTE KRASNEJSI ZIVOT" zijete co nejdrive!!!

jankulik
3. říj 2007

Jo a jeste:
Anysku....na Tvem miste bych si asi dala trochu pauzu..nemerila,nechodila na Konika,NETESTOVALA !!! VYDRZ,VYDRZ...DOCKAS se,tak se tim nenic...

fidorka81
4. říj 2007

Tak holky, koukám, že to tu jde z kopce. 😒 Nevím koho kdo myslí, ale myslím, že každou z nás a každá z vás si tím depkujícím obdobím taky prošla. Nikoho nejmenuju. Vy co se snažíte nejdýl - OK, máte za sebou víc zkušeností a taky už to nesete líp, ale pokud si pamatuju, tak konkrétně Extra ještě minulý menzes pořádně obrečela. Za to, že jsem jí pogratulovala k menzes, jsem se jí omluvila, že jsem to myslela jinak, než to ona pochopila a možná jsem to i blbě napsala, reakce na to žádná. Takže ještě jednou se Ti omlouvám, vím, že jsi menzes čekala a on nešel, tak jsem Ti pak pogratulovala a bylo to špatně. Opravdu to nebylo myšleno zle, nikomu zde (ani v jiných tématech) menzes nepřeju, zvlášť když se snaží už tak dlouho, sama vím, že po 15ti měsících neúspěchu (i když to není tolik co u starý gardy) je to vyčerpávající.
Taky si určitě najdete na předchozí stránce, že jsem Anýskovi psala, že nemíním testovat dřív jak v pondělí. Na to, že mám moc brzy. Buch, je tu reakce, že když testnu, čeká mě zklamání.

Pokud někoho zajímá můj momentální stav - 2dny nevyspání, menzes na cestě (opět jsem v noci krvácela) a to mám 26DC. Menzes jsem nedostala ani s Utrošem, ani bez něj dřív než 28DC, proto jsem se včera tak divila. Na otázku, jestli mám Utroš dobrat, mi odpověděla jenom Beri až v pozdních odpoledních hodinách. Cokoli jsem včera napsala, žádná reakce na to. Teď přestávám měřit a během října jdu na KO k dr.

Moc dobře se mi tu s vámi povídalo. Přeju VŠEM holkám z celýho srdce, ať se zadaří dřív nebo pozdějc. Moc vám děkuju za rady, který jste mi (a určitě nejen mě) daly za těch pár měsíců. Mějte se všecky krásně a hodně štěstí.

Kdyby něco písněte do IP.

extravaganca
4. říj 2007

Krásné ráno 🙂
Tak něco málo k tomu,co psala fidorka..
Souhlasím...prošly jsme si nějakýma fázema,ale to jak z toho všeho šílí anýsek..tak takhle nešílela ani jedna z nás.
Co se týče mé poslední MS...ano,obrečela jsem ji,ale ne kvůli tomu,že přišla,ale kvůli tomu,že miláček byl poprvé zklamaný,že se to nepovedlo...proto ten pláč.Ano,bylo mi líto,jak vesele jsi mi popřála k MS...v tu chvíli mi to prostě nesedlo.Ale neměla jsem potřebu to dál komentovat.A to jestli máš dobrat nebo nedobrat utroš jsem sama nevěděla,tak Ti nebudu psát nějakou hovadinu o které nic nevím...proto jsem např.já na to nereagoval 😉

Já tušila,že tím jak se tu vzepřu,čeká mě "ukamenování".Ale s tím jsem počítala.

Jak psala dasty....bývala tu sranda a člověk sem rád chodil...ale teď?
Chápu,že každá to prožíváme jinak...bylo mi strašně líto,jak to anýsek všechno nese,proto jsem tu dělala málem i psí kusy,aby tu byla sranda,abysme se odreagovaly...odezva?Jeden depresivní příspěvek za druhým a na to už fakt nemám ani náladu,ani nervy....

Takže máme 2 možnosti.Buď za tímto vším udělat tlustou čáru a začít se tu bavit normálně a nerozebírat každou pidi "hovadinu" a nebo sem nechodit.

Já si zatím vybírám tu druhou variantu z důvodů,o kterých jsem tu psala 😉
Ale mojím sluníčkám zlatíčkám přes IP budu věrná 😵
Pa

lussi
4. říj 2007

Dastíku děkujíííííí 😉
Tak a teď nevím jestli si tu nebudu dopisovat sama ze sebou jestli všechny půjdete do kšá 😀

fidorka81
4. říj 2007

Extro, já s Tebou souhlasím. Nekamenuju Tě a jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám. 🤐 S tím Utrogestanem a jeho dobrání, zapoměla jsem, jestli ty ho dobíráš, když Ti MS přijde dřív, proto jsem očekávala odpověď především od Tebe. Ale to už neřešme.

Depkaření Anýska není ani pro jednu z nás příjemný. Neustále jí radíme dokola co má a nemá dělat (především se vykašlat na měření a začít relaxovat). Každá se snažíme s tím neúspěchem více či méně bojovat, svoje pocity píšeme sem, protože, ruku na srdce - kdo jinej, nás pochopí, než ten, kterej neúspěch zažil a stále zažívá, ale Anýsku - ty to vzdáváš už předem. Už jsem zapoměla, jak dlouho se s přítelem snažíte a věřím, že to ani pro jednoho z vás není lehký, ale už opravdu se vybodni na těhu a jakmile se Ti to povede, tak Ti garantuju, že budeš těhu během chvíle. Jsi mladá holka a zbytečně se z toho utrápíš. 😉

Tak a teď dotaz - Extro, jak jsi na tom v tomhle cyklu? Blíží se ovulka a máš šanci, že bude manža při ní doma?

Lussi a co ty? Kdy má přijít MS? (Spíš nepřijít 😉)

lussi
4. říj 2007

fidorko já MS očekávám někdy až na konci měsíce, přesně to nevím, protože délka mých cyklů je pro mě obrovská záhada 🙂 A jak to vypadá s tebou?

fidorka81
4. říj 2007

Lussi, já právě myslela podle příspěvku Dasty, že v nejbližší době se má (ne)dostavit. 😖 No já stejně jako včera. V noci jsem zjistila, že opět krvácím a tak jsem ráno ani neměřila. Dá se tedy říct, že jsem v letošním roce včera naposledy měřila BT 😀 (huráááááááááááá, k tomu mi můžete gratulovat, protože se konečně pořádně vyspím 😀) S dalším začnu až po Novým roce.

extravaganca
4. říj 2007

fid,jsem na začátku..s miláčkem tulíme vždy když je doma a jestli jsme se trefili do ovu se dozvím později a upřímně je mi to úúúplně jedno 😀 Užívám chvil,kdy ho mám doma 😵

lussi
4. říj 2007

no vždyť jo, konec měsíce je za chvíli 😀 😉
jinak jsem si ze zvědavosti tento měsíc koupila ovu testy ale přijde mi to stejná blbost jako měření BT, protože tomu stejně prd rozumím a akorát se potom pořád sleduju jak dement a manža už se mi doma směje 😀
Tak to gratululjiii k poslednímu měření BT v tomto roce 😀

fidorka81
4. říj 2007

Lussi, uteče to jako voda 😀 K těm ovutestům - podle mě je to jen vyhazování peněz. Jsou spíš pro holky, co mají přesný cykly, my co je máme rozházený, tak bysme musely testovat obden 😒 Za gratulaci děkuji 😀

Extro, tak to je super, já už se na toho svýho drahouše taky těším. Jsem ho teď měla 14dní doma a v neděli brzo ráno odjel a vrací se zítra a moc mi chybí. Bohužel z tuleníčka nic nebude, ale aspoň si ho užiju i když na nás čeká hromada práce.

lussi
4. říj 2007

fidorko to si taky myslím, že to je vyhazování peněz, já tam sice teď měla //, ale podle mě je to stejně zhovadilost tak sexíkujeme každý den 😀

fidorka81
4. říj 2007

lussi, tak to má být 🙂 (já chcu takýýýý 😀 , mám chuť, ale nikoho doma a MS na cestě) Vím, že máš po laparce, ale - čeká Tě teď nějaký další vyšetření?

lussi
4. říj 2007

no já za chvíli už tu chuť asi mít nebudu,je to náročnější a náročnější 😀
Co se týče vyšetření tak máme klídek, další nám budou dělat až na jaře před IVF, kdyby se nám do té doby nezadařilo.

fidorka81
4. říj 2007

takže IVF tě čeká až na jaře? To Ti doporučil dr. a nebo jste si to sami řekli? (Promiň takovou blbou otázku, ale o tomhle ještě nic nevím a tak se informuju 🙂) A bereš nějaký léky?

fidorka81
4. říj 2007

lussi, a k tomu tuleníčku - to ti věřím, jak jsem měla drahouše doma 14dní, tak jsem ke konci už měla sama co dělat, abych vypadala "nadšeně" 😉 😀 😀

lussi
4. říj 2007

fidor v pohodě, já o tom taky nevěděla nic a musela jsem se někoho zeptat, tak se ptej na to co tě napadne 🙂
Dr nám řekla, že počkáme do listopadu, jestli se nezadaří a pak by nás zařadili do programu ivf (což obnáší další testy, spoustu injekcí a stimlulačích prášků a kdo ví co všechno)Tak jsme se domluvili, že si chceme dát oddych, když už čekáme 3 roky tak už nás těch pár měsíců nezabije. Navíc to leze pekelně do peněz což se nám teď taky zrovna dvakrát nehodí a jíst na Vánoce chleba se solí se mi fakt nechce 😀 Teď jím akorát Calibrum baby plan, ale to jsou jenom vitamínky 😉

zelvik
4. říj 2007

Ahoj berušky,
včera jsme byli s manžou po několika letech zase v divadle - řeknu vám - taky príííma relax. Doporučuju cokoli, jen nesedět doma a nepřemílat blbiny 😉

jinak já jsem taky na začátku - 3.DC a polkla jsem Clostil, tak uvidíme. Jen se zeptám - v příbalovém letáku píšou, že kdyby se teplota zvrtla v bifazickou (vím, že graf by měl být 3fázový) - je to špatně. Ale jak mám poznat 2 nebo 3 fázový graf? O čem to je? Nevíte? Já jinak, až budu mít čas, tak se prohrabu, jetsli to někde nenajdu, ale kdybyste některá věděla...Dík