Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
11. říj 2007

Sah, tak to nevím. Bereš ho poprvý? Nemůže to být vedlejší účinek nebo ovulka? Mě jednou dr. říkala, že můžu při ovulaci špinit. Ale spíš si zavolej dr.

gabrlinka
11. říj 2007

Ahoj holky, co nového? 🙂
Já čekám, kdy mi vzroste teplotka, prostě to nechápu, ovu už proběhla podle hlenu a čípku, tak snad už konečně zítra ráno se dočkám. To je teda zasr....závislost, vám povím. Kdybych se jedno ráno nezměřila, tak to asi nedám 😀
Jo, v jednu v noci mně probudily šílené bolesti v podbřišku (asi vliv clostilu) snažila jsem se to překonat, ale fakt se to nedalo, tak jsem si vzala ibalgin a po půl hodině jsem usla. Dnes už je to lepší, naštěstí.

sah
11. říj 2007

Fidorko, volala jsem si na gyndu. Tam mi Dr. řekl, že podle těch bolestí v podbřišku a následném špinění by to tipnul na ovulku. Takže uvidíme. Pokud nebudu těhulka a dostanu to, tak další cyklus už mám vzít Duphík 15 DC, tak asi tak 😒 .

zelvik
11. říj 2007

ahoj holky,
vítám novou tvářičku Sah🙂
Gab - jsme na tom asi stejně. Hlen byl, čípek poznám teda jako že spíš nepoznám, ale měla jsem včera šílené bolesti, ještě dneska to cítím - levá strana trochu píchá při vstávání i při chůzi.Ale teplota to nějak nechce pochopit http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
tak nevím...
Gabi, kde máš grafík?

gabrlinka
11. říj 2007

Ahoj Želviku, tak to jsme fakt na tom stejně. Tady můj grafík:http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

zelvik
11. říj 2007

Ahojky,
no úplně, akorát jsi o pár DC dál. Taky jsi měla bolesti? Já dost.Až mě to vyděsilo a začla jsem se bát cyst, ale pořád spíš věřím v ovu🙂

gabrlinka
11. říj 2007

Měla jsem šílené bolesti v podbřišku v jednu v noci, mně probudily, fakt super, tak jsem si musela vzít ibalgin a po půl hodině zabral a usla jsem, ale děs běs, nevěděla jsem co mám dělat.

gabrlinka
11. říj 2007

A dnes už je to lepší. A u Tebe?

zelvik
11. říj 2007

Já se včera kroutila v práci jak žížala - začlo to tak kolem poledne a do noci jsem se toho nezbavila.Dneska to už je taky lepší, sice ještě cítím levou stranu, jakoby píchání.No aspoň že vím, že to má někdo další a že to zřejmě bude normální. Počkej, za chvíli nahlásíme // 😎
Je fakt, že když mi Dr. předepisovala Clostil, říkala, že mi ho dává i za cenu bolestí.ale že tím myslela ty ŠÍlENÉ bolesti, mě nenapadlo...

gabrlinka
11. říj 2007

A Ty bereš jednu nebo dvě tabletky? Mně chce dr. napsat od listopadu dvě tabletky, ale já se toho začínám bát, když jsem měla takové bolesti už po jedné. Želvíku, já už z toho strachu chci být těhotná, abych nemusela brát ten clostil.

gabrlinka
11. říj 2007

Jo, a taky jsem ráda, že v tom nejsem sama. Díky za podporu, jsi zlatíčko. 😉

zelvik
11. říj 2007

Gabi,
prosím tě, za co děkuješ? 😉 Trpíme obě🙂
Beru dvě tabletky - 1-0-1 od 3. do 7.DC Ale řeknu ti, že na braní Utroše se vždycky vyloženě těším, ale u Clostilu mám nějaký psychický blok nebo co...Od samého začátku ho beru s odporem...a důvěru k němu nemám

gabrlinka
11. říj 2007

Že si se mnou o tom povídáš, za to děkuji. 😉 Ono je člověku pak líp,víš?
Mně dr. napíše utroš, říkala, že až budu těhotná, ale aby nebylo pak pozdě, já už fakt nevím, co si o čem mám myslet. Nejhorší na tom je, že se v tom už i odborně plácáme a je nám to naprd, akorát mně to měření teploty stresuje, jestli se zítra zvýší nebo ne atd.Já se na clostil ze začátku těšila, ale teď se to otočilo o 180 stupňů, prostě odpor a nechuť.

zelvik
11. říj 2007

Od toho tu přeci jsme🙂 Abychom tu probíraly svá trápení a držely si palečky...
Tak mě dala Utroš hned s Clostilem.Clostil 3. - 7.DC a Utroš 17.-25.DC
Protože Clostil podle příbalového letáku těhu neumí moc udržet (je to pěknej sajrajt)...
Taky jsem na tu teplotu zvědavá, čekám, co udělá, když už máme za sebou tyhle bolesti...
V dubnu by mě nenapadlo vzít teploměr a teď? Ráno bez měření si neumím představit. 😉

gabrlinka
11. říj 2007

Tos mně moc nepotěšila, že se těhu neudrží bez utroše, ale třeba to vyjde a utroš dostanu až pak, uvidíme
Tak zítra tu hodíme svoje teplotky,jo? 😉

zelvik
11. říj 2007

Na mě nedej, já vždycky počítám s tím nejhorším 😔 I když je fakt, že příbalový leták Clostilu je pro mě noční můrou...
Jasně - zítra se "pochlubíme", co jsme naměřily

gabrlinka
11. říj 2007

Přeji Ti dobrou noc, a ať je ráno teplotka aspoň 36,8 😀 papa

zelvik
11. říj 2007

Gabi - taky se hezky vyspi, už bez bolesti a zítra uvidíme.Pá

fidorka81
12. říj 2007

Ahojky holky,

Sah, tak držím pěsti, ať se zadaří 🙂 A pak nahlaš, jak jsi dopadla 😉

Zelvíku, k tomu Clostilu - ono je to asi proto, že to má tolik vedlejších účinků a bývá při tom blbě a leccos bolí. Já jsem zvědavá, co bude se mnou dr. dělat ve čtvrtek, jdu na KO.

Gabi, Zelvíku - mě se minulej cyklus taky zdálo, že jsem měla podle hlenu ovulku blíž, ale podle teplot až o 2dny později. Já teda čípek nesleduju, ale hlen jsem poznala a byl dřív. 😅
A koukejte se dneska pochlubit zvýšením teplot 😀

fidorka81
12. říj 2007

Holky, ještě něco - včera večer se mi vrátil miláček. Vzhledem k tomu, že jsem minulej víkend měla MS, tak jsme se nemohli tulit, tak jsme byli skoro 14dní bez. No a tak jsme se včera tulili a dneska ráno znova a on si dokonce všimnul, že neměřím BT! 😲 Já koukala jak blázen. Sice si všimnul až po tuleníčku, takže pozdě, ale všimnul 😀 Je to brouček!

zelvik
12. říj 2007

Dobré ránko:
Fid - jsi holka šikovná, takhle pěkně využít tuleníčko, tak ať to hlavně rychle zabere🙂
Jinak díky za tvůj postřeh k ovulaci - protože už jsem dnesak ráno po měření byla na pokraji slz. Hlen byl předevčírem, největší bolesti taky, dodnes to trochu bolí - ale co předvedla teplota...http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Gabi - tak jsem tu dřív, co ty? Jak vypadáš dneska?

fidorka81
12. říj 2007

zelvíku, na to je ještě brzy, mám teprve 9DC, spíš bych ráda, aby přijel příští týden dřív, to bych měla čekat ovu 🙂
A k teplotě - zítra, nejpozději v neděli, čekej zvýšení, věř mi 😉 😀

monikapa
12. říj 2007

ahoj milé snažilky, tak jsem se rozhodla vás zase trošku informovat - jsem těhotná, opravdu i podle krevního testu, ale tím asi konec radosti, protože moje dr. nějak nemůže prcka objevit na ultrazvuku, takže mi zase brali krev, aby zjistili, jestli se mimi vyvíjí (protože jsem špinila, má obavy, jestli jsem nepotratila-osobně si myslím, že ne, protože mi test dělala, když jsem špinit přestala), no a jestli mimi prospívá, tak mi hrozí, že mám mimoděložní těhotenství 😢 ale pořád doufám, že v pondělí zjistíme, že je vše v pořádku a mimi si hraje na schovku... takže milé snažilky, až se vám to povede a uvidíte dvě čárečky na testíku, doporučuji začít baštit 2x denně utroše, protože mě to nedošlo a začala jsem ho brát až po návštěvě dr a předtím jsem špinila-možná právě proto, že jsem ho nebrala 😖 😒 ☹

monikapa
12. říj 2007

ju a zapomněla jsem napsat, že jsem asi otěhotněla 20DC - tak to má opravdu cenu se snažit pořád 😀 😝

zelvik
12. říj 2007

Fid - dobře, věřím ti a budu čekat 😉
Monikapa - při první větě jsem jásala 🙂 , pak mě to trochu přešlo ☹
Ale snad bude všechno v pořádku!!!!!!! Kolikátý týden bys měla být? Třeba ještě není nic vidět, rpotože je to krátká doba...
A ten Utroš myslíš brát jako pořád? To je divný, ne?Nebo jakmile objevíš //?

zelvik
12. říj 2007

Jinak Moni - samozřejmě držím palečky a hlaš se...

monikapa
12. říj 2007

zelvik - jsem tak ve třetím týdnu, ale dr. říkala, že aspoň něco by vidět mělo (nějaká dutinka), utroš se má pak brát okamžitě, jak to zjistíš, a to do 12 týdne těhotenství, 2x denně (nebo aspoň já)

monikapa
12. říj 2007

zelvik - jo utroš jsem měla začít brát hned ten den, co mi vyšel pozitivní test, jinak normálně jak určil dr.

sah
12. říj 2007

Holky díky za přijetí, jste tady dobré kecalky 😉 .

Monikapa: když jsem byla těhulka s Honzíkem, tak jsem byla na první prohlídce na přelomu 3/4 týdne. Dr. nic neviděl,jen že je děloha zvětšená, ale jinak nic extra. Taky jsem se bála, pak ten růst je rychlý. Tak se neboj, všechno dopadne dobře. Dělala ti i vyšetření? Neříkala, jestli máš třeba zvětšenou dělohu nebo ti dělala jen UTZ?

No já bych to měla dostat někde kolem příštího víkendu, tak jsem zvědavá. Bolesti ustávají, špinění už taky skončilo. Teda snad, zatím jsem čistá. Ale mám jednu neřest, jsem děsně netrpělivá, už bych nejradši testovala 😀

extravaganca
12. říj 2007

Krásné ráno sluníčka 😵
Tak v první řadě vítám mezi námi sah...takže vítej a buď tu jako doma 😉

monikapa:Držím moc palečky,ať je vše v pořádku.

Jinak to co psala minika o utroši,tak to jsem hlásila ve středu,že mi to doktorka řekla.Tak ještě jednou pro zdůraznění.
POKUD NA TĚHU TESTU NAJDETE // TAK OKAMŽITĚ NASAĎTE UTROŠ 2 TABLETKY VEČER!!!!

Jinak..právě mi volala miláček,že se obědnal na to spermio,na které ho posílá má doktorka a jdeme 26.10. v 9 hodin.Tak nám prosím držte palečky,aby dopadlo dobře.
No a semnou to vypadá takto:http://www.fertilityfriend.com/home/190380

gabrlinko a želviku:Holky moje zlaté,tak vy máte takové bolest?To mě moc mrzí ☹ Když si představím,že příští cyklus to už čeká i mě,tak celkem nic moc pocit.Tak sluníčka bojujte a ať vám je líp.A k vašim teplotám...nebojte,ony vylezou nahoru 😉

fidorko,jak se cítíš jako neměřilka?