Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

dasty
16. říj 2007

ahoj broučci,chci vás pozdravit a povědět sladké tajemství-čekáme miminko po 2 IUI.
Tak posílám tfuj,tfuj-těhu bacilky a příští týden jdeme k doktorovi do Sanusu na ultrazvuk-zda nám tluče srdíčko 🙂 .
držím všem pěsti ať to tu pořádně nakazím a všem // ty švihadla na testu moc přeju zatím papapap
Ex Jani ,želvíku písnu v týdnu teď mám pořád běhání po doktorech a ještě chodím do práce 😉

berina
16. říj 2007

Ahoj dasty.Moc gratuluji a přeji aby se vše vyvíjelo tak jak má a moc držím pěsti 😉 .A mimochodem,já už to vím déle našla jsem tě na jiném tématu ale nevyzradila!!Čekala jsem že se tu brzy objevíš. MOOOOOC GRATULUJU!!! 😵 Hodně štěstí 😲

dasty
16. říj 2007

Beri:moooooooc díky,já vím chtěla jsem to prozradit až si budu fakt jistá.Beri tak chytej tfuuuuuuuuuj těhu bacil,už ho máš 😀 😀
Holky jinak žádný příznaky jsem neměla prsa menší než obvykle před menstruací,vždycky jsem je měla jak balony a teď nic.Teplotu jsem na schvál změřila tak v 8 ráno 36.9 nebo 36.8 to už si nepamatuju a kdyby do mě všichni kolem nehučeli,že mám 3 dny spoždění ať si udělám test,tak čekám na mršku do teď.Tak jsem si to udělala s odpolední moče a nečekala,že něco objevím a byla tam.Holky nafotím a dám do albumu.Zatím papapa musím pro malýho do školky

extravaganca
16. říj 2007

dasty:Verunko,všechno co jsem Ti k té krásné novině mohla napsat jsem Ti už tenkrát napsala v IP,ale tak ještě jednou obrovská gratulace a stále budu držet palečky,tentokrát už ne TOBĚ,ale VÁM ať je vše OK 😵 Opatruje se zlatíčko a prosím,nezanevři tady na nás 😉 Občas nás dojdi zkontrolovat 😀

zelvik
16. říj 2007

Ahojky,
Dasty - konečně ti můžu pogratulovat ještě jednou a veřejně 😲 Takže ještě jednou veliká gratulace a přání všeho nejlepšího!!!!!
A jak píše Extra - občas na nás koukni, třeba na nás budeš mít velký vliv a půjdeme za tebou 😉

zelvik
16. říj 2007

Beri, Extro - fakt myslíte, že u mně byla ovu 12. den? Tak proč pak ty bolesti úplně v jiných dnech?

berina
16. říj 2007

Já nevím želvíku ale podle grafu to vypadá na 12.

extravaganca
16. říj 2007

želviku,kdybych měla ovu sledovat podle bolestí,tak ovuluju od 11.DC až do příchodu MS 😀

fidorka81
16. říj 2007

Dasty!! To jsou nádherný zprávy!! Až jsem uronila slzu. Moc moc Ti gratuluju a přeju vám, aby jste to čekání oba přečkali ve zdraví! Nezapomeň nás průběžně informovat 😉 😀

Beri, přesně. My podstupujeme vyšetření několikrát do roka, cpeme se hormonama a oni si udělají dobře a ještě chtějí pochvalu 😀

lussi
16. říj 2007

DASTÍÍÍÍKU HURRRRÁ, MOC GRATULUJI!!!!

dasty
16. říj 2007

holky moooooooooooooc díky,nebojte koukám na vás budu na vás čekat v červnovkách holky moje zlatý tak šup,šup,šup za mnou 😉A občas něco písnu ať víte,že tu jsem jste zlata a moc všem přeju ty // a trochu nevolností 😀 😀 😀

gabrlinka
16. říj 2007

Jééééééééééééééééééééééé, moc, moc gratuluji Dasty!!!!!!!!!!!!! Jsem šťastná s Tebou zároveň, to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Až mi z té radosti ukápla slzička, opravdu. Jste šikulky a zasloužíte si to. Moc vám to přeji. Ať je tvé těhu krásné a ať vydrží až do zdárného konce.

gabrlinka
16. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem to tu musela vče dočíst, neboť mi včera odpoledne až do večera vypadl koník ☹
želviku, tak vidíš, už si mně dohnala s teplotkama, teď budeme obě čekat, zda se povedlo 🙂
Fid : pokud budeš ještě testovat, tak moc držím palečky 😉
Motýlku : zatím pěkné teplotky, nadějné
Extro - tobě písnu do IP za chvíli 🙂

fidorka81
17. říj 2007

Gabi, testovat nebudu. Už je mi OK a navíc jdu ve čtvrtek na gyndu, takže se dyžtak dozvím ortel tam. Ale nečekejte v pátek dobrý zprávy, že těhu jsem. Je to blbost 🙂
Ale držím Ti palečky, ať společně s zelvíkem následujete Dasty do červnovek 😉 😀

zelvik
17. říj 2007

Ahojky,
no nevím, ale na červnovky to u sebe teda nevidím - FF se ještě neobtěžoval mi naznačit ovu. Ani se mu nedivím, je to u mně tak nějak nevýrazné http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
Navíc, milášek má rýmičku - tudíž "umírá" 😀 - a snaženíčko jaksi není....

extravaganca
17. říj 2007

Ahojky 😵
želviku,tak z Tvého grafu nejsem moc moudrá,ale je ještě možnost,že by byla ovu 14.DC?Ale je to jen takový nápad?Já se v tom fakt houby vyznám 😅 Sama mám problém rozumnět tomu mojemu..Poprvé se mi teploty nevyšplhaly k 37,tak ani já nevěřím,že se přesunu do červnovek.
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

berina
17. říj 2007

Motýlek:Moc Ti gratuluji k těhotenství,přeji hodně štěstí a at je všechno v pořádku tak jak má.A honem nám sem pojd dát ty těhubacilky!No děvčata nějak se nám to tady těhulkuje.Tak doufám že to bude pokračovat.

extro sluníčko:Ty teploty jsou dobré.Když se koukneš na těhu grafy jsou tam i nižší a jsou těhule.Tak to vůbec neřeš. 😉

extravaganca
17. říj 2007

Ahoj beri 😵
Já jsem spíš nervózní z toho,proč mi utroš tu teplotu nezvýšil?O těhu se vůbec nebavím.Jsem smířená s tím spermiem,které odstartuje běhání po doktorech.
Motýlek je těhu?Včera sem házela grafík,který byl krásný,ale nevěděla jsem,že už testovala 😲

berina
17. říj 2007

Našla jsem jí na výtězné těhu grafy je poslední tak na ni kukni.Nemaluj čerta na zed.Je sice pravda že je lepší počítat s horší variantou ale člověk musí vždy trošku doufat že to bude ok 😉 Bude to dobré uvidíš,budu na Vás myslet 🙂

extravaganca
17. říj 2007

beri,já nemaluju čerta na zeď.Já ani tak nepočítám s tím,že spermio dopadne blbě(ikdyž stát se může cokoliv),ale ať to dopadne jak chce,tak budu běhat po doktorech.Ale co bych pro // neuděla,že jo 😀
Musím se mrknout na motýlka...to je super...se začíná vyplňovat má předpověď,že tento měsíc se přesunete do těhulek 😀 Bude ze mě vědma...asi si založím živnost 😀

extravaganca
17. říj 2007

Už jsem na to mrkla 😵
Takže motýlku 😵 Obrovská gratulace 😵 Držím palečky,ať vše brobíhá tak jak má a ať jste oba v pořádku a přeji krásné těhulkování 😵

motylek
17. říj 2007

Holky děkuji moc, ale uvidíme po návštěvě dr., ještě jsem se neobjednala. Ani nevím, kdy se má k dr. jít. Jinak na vás samo prskám těhu bacily. A pospěšte si, ať jste všechny maximálně v červencovkách 😵 😵 😵

extravaganca
17. říj 2007

motýlku,děkujeme za bacilky 😵 Budem se snažit 😀 Jinak k doktorce zavolej hned a ona Ti řekne,kdy máš dorazit 😉

berina
17. říj 2007

Motýlku tiše závidím.A moc držím pěsti!Těším se až budu vkládat graf do vítězných, jestli to bude vůbec někdy pravda 😒 .Chytám ty bacily 😝 .

Extro,vědmo,tak jak to vypadá u nás? 😲

zelvik
17. říj 2007

Jéééé, Motýlku - to je krásný, že by se štěstí usmálo i na holky z naší diskuze? 🙂 Gratuluju a hlavně, ať je mimi v pořádku a silné!!!!

Beri - taky nevím, kdy já se někam do těhulek dostanu☹

Extro - tvůj grafík - koukni na Motýlka, s jakýma teplotama se jí to povedlo 😲

Já dneska pozoruju něco jako krémový? hlen (i když houby poznám), to asi není nic moc, co?

dasty
17. říj 2007

Motýlku psala jsem ti to i do IP,moooooooooooc gratuluju ,holky tak další za náma hoooooooooooneeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm 😀 😀 😝 😝

extravaganca
17. říj 2007

Ahoj Verunko 😵 Jak je?Jak se cítíš?

beri,no na mě to nějak nefunguje 😀 ale spíš počítám s běháním po doktorech než s //

želviku,já už to psala i beri,mě jde o to,proč mi utorš nezvedl teplotu?

dasty
17. říj 2007

ahoj Jani,jen mě pálí žáha po čem koliv ,ale jinak už dobrý.Janičko moc myslím ať mrcha nepříjde 😉 😉
Písnu příští týden až půjdu Jani od doktora,posílám hodně těhu bacilů 😉 😉 😉

extravaganca
17. říj 2007

Verunko,tak to jsem ráda,že se cítíš relativně dobře.Kdy to řeknete malému?Děkuji za těhu bacilky 😵 A jsi moc hodná,že na mě myslíš 😵

zelvik
17. říj 2007

Extro, takhle hodně, hodně podobně vypadal můj grafík poprvé, co jsem měřila (taky s Utrošem) a teplotu mi držel až do 24.DC na 36,8, mezitím byl ještě 20.DC propad na 36,6 a 24.Dc ji zvednul na 37,0
A je fakt, že každý cyklus mám jiný.Kolikátý den máš dneska Utroš? a máš 2x nebo 1x denně?
Já vezmu první zítra, tak uvidíme, co udělá....