Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
30. říj 2007

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat - na spermio musím mít doporučení? Nebo se můžu (resp. manžu 🙂 objednat sama od sebe? Jdeme do CARu 5.12. teprve na první konzultaci a tak bych do tý doby chtěla trochu předběhnout a mít náskok a něco už aspoň vědět...

fidorka81
30. říj 2007

Zelvíku to netuším. My měli papír od gyndr.

len
30. říj 2007

Zelviku, když se objednáte bez doporučení, budete za to platit, ale jde to. Každopádně v CARu většinou chtějí stejně vlastní výsledky, takže je možný, že by jim ty "cizí" nestačily a museli byste to zopakovat 😒 Aspoň nám to tak říkali - my měli od mého dr. žádanku dva měsíce před návštěvou CARu, ale když jsem tam volala, řekli mi, že si ji mám schovat, že každá laboratoř je jiná a oni pracují jen se svými výsledky 🙂

zelvik
30. říj 2007

Len, díky, klidně za to zaplatím. To já bych se na to spermio objednala stejně do toho CARu, kam půjdem. Jen to chci prostě dřív...Jestli je to vůbec reálný...

extravaganca
30. říj 2007

želviku,určitě to jde,ale jak píše len...budete si ho platit sami...my měli žádanku do doktorky a dopláceli jsme jen 150,- Jinak se na té naší klinice za spermio platí tuším 1000,-

fidorka81
30. říj 2007

extro, vy jste ještě dopláceli? My nic. 😕

extravaganca
30. říj 2007

fid,no...dopláceli,ale 150,- to je v poho

extravaganca
30. říj 2007

Jo a doufám,že neva,když tu zůstanu s vámi,ikdyž utroš už nikdy brát nebudu 😉

zelvik
30. říj 2007

Holky, dík. Tak jsem tam volala a řekli, že nejdelší čekací doba byla na to první objednání, že pak je to fofr, a že na spermio můžeme jít klidně hned ten první den (tedy toho 5.12.). Tak to nějak vydržím.Hlavně ať do vánoc aspoň něco vím.

Extro - ať tě ani nenapadne nás opustit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já nevím, jetsli mám teď brát zase Clostil. když mám pak vždycky bolesti...

gabrlinka
30. říj 2007

Ahoj holky, já taky neberu utroš a jsem tu s váma moc ráda 😉 Moc byste mi chyběli, sluníčka 🙂
Želviku, já ten clostil konzultovala se sestrou, protože dr. je na nemocenské a říkala, že to není dobré ty bolesti po clostilu, tak se radši poraď s dr. Já ho tento měsíc neberu a asi už brát ani doufám nebudu, existují i injekce apod. Nevím, ale asi je to nějaký svinstvo, já jsem 6.dc a dnes slabě růžovooranžově špiním a teplotka jen 36.3,tak nevím, ale neřeším to.

zelvik
30. říj 2007

Gabi, ty bolesti mám teda hlavně při MS...
No jo, ale Dr. už neměla touhu mě vidět - už mě odeslala do CARu...a do té doby mám zatím ty léky brát. Zase nechci riskovat, že nebude ovulka, když to brát nebudu. Možná ho teď budu brát jen 1x denně...
Ty teda teď nebereš nic? A máš ovu?

oriorin
30. říj 2007

Holky,ja jsem dostala ten utrogestan, kvuli tomu ze samovolne vubec nemenstuuju. Hodnoty z krve mam pry na hranici. Ale nikdy jsem samovolne ms nedostala, az po dvojity davce agolutinu. Me by spis zajimalo, jestli kdyz ten utrogestan budu brat furt, jestli ta ms i pres nej prijde. Fakt mi to rekl, proste berte ho do ms a pak prestante. Tak ja nevim. Jeste tam brnknu, jenze to mi rekne to samy, kdyz to mam naspany v karte.

gabrlinka
30. říj 2007

Želviku, neberu nic, jen si popíjím kontryhel 😀 Mně to je už jedno, jestli ovu nebude tak nebude, co nadělám? Mně to za tu velkou bolest nestojí, a myslím si, že je spousta jiných léků na vyvolání ovu. Mám pak přijít k dr. před menstruací a domluvit se, co dál. Měřit se budu, ale to je tak všechno.
To je mi líto, že tvá dr. má k tobě tak laxní přístup. Ta moje se aspoň snaží.

gabrlinka
30. říj 2007

Menstruaci vůbec necítím, žádné bolesti, já měla bolestivou ovulaci. Asi jde vidět, že se to těm mým folíkům nelíbí, když se tak dlouho flákaly.

zelvik
30. říj 2007

Ori, to je mi divný - já to psala někde včera někomu (tak koukni o pár stránek dřív), jak je to s Utrošem a MS.Že podle mě ji nedostaneš - pokud teda pro tebe nebude Utroš slabý - ale tím pádem by byl neúčinný.
Já zase naopak menstruuju i bez těch sajrajtů a na hodinu přesně🙂 ale prý bez ovulace a s nízkou sliznicí....

gabrlinka
30. říj 2007

Já zkouším právě ten kontryhel na tu nízkou sliznici

oriorin
30. říj 2007

No tak to je teda dobry, Zelvik. Ja jsem rada, ze mi konecne nekdo neco na tu ms a dal a ono zase ne. Ja tam jdu zavolat.
No a ja jsem jeste nekde cetla, ze ms nekomu prisla treba uz 25 den a utros bral treba jako od 17 do 26. A ten 25 uz byla ms. Takze z toho jsem usoudila, ze to neva. No tak to jsem zvedava, ja jsem se fakt jak magor ptala, jestli se ted ty ms dockam a on mi rekl, ted uz ano. No ale mozna ze jo, protoze to bylo konecne po prve co byla ovulace, tak nak to uvolneny vajicko ze me dostat musej, ne?!

zelvik
30. říj 2007

Ori nevím, když tam budeš volat, dej pak vědět, ať nám do toho vneseš trochu jasno.

Gab - tak já na to taky kašlu a budu brát jen ty kapky jeřábu.sice asi "ztratím" další měsíc, ale už to vem čert.

gabrlinka
30. říj 2007

Želviku, vidím, že jsi asi ve stejném stádiu jako já. Dáme si tento měsíc pauzu, vlastně i Extra mi psala, že tento měsíc taky nebude nic brát. My jsme teda trojka 😉 Bych se smála, kdyby nám to vyšlo bez těch umělých hormonů 😀

motylek
30. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem se právě vrátila z pohotovosti ☹ ☹ ☹ . Začala jsem špinit. UTZ potvrdil těhu 6+1 tt. Nějak se s tím nedá nic dělat, klidový režim a zítra se hlásit u dr. Uvidí se co bude dál, jestli se udrží. Jdu tam na 12, tak pak dám vědět jak jsme dopadli. Bolí mě břicho, jdu si lehnout, jsem z toho nějaká špatná. říkal ať si vezmu utroš 1-0-1 a ať ho polykám, aby se zbytečně nedráždil čípek. Tak na mě myslete.

zelvik
30. říj 2007

Gab - no myslím, že až tak nám do smíchu nebude, kdovíkde je ten blbej problém.Promiň, dneska nebudu moc dobrý společník, je mi zle a nálada taky pod psa...
Teď jsem vylezla ze sprchy - objevila jsem docela velký kus - asi sliznice...to se mi ještě nestalo...

Motýlku - ježíš, moc moc moc držím palečky, musíte vydržet!!!!!!!!!!!!!!Myslím na tebe

extravaganca
31. říj 2007

Krásné holky 🙂

No páni,co to tady čtu ☹
Motýlku,strašlivě držím palečky a mooooc na vás dva myslím ať všechno dobře dopadne.Určitě dej vědět,jak jsi dopadla.Hlavně odpočívej,lež a nic nedělej.Neboj,mimi to zvládne...určitě je bojovník po mamince 😉

zelvik
31. říj 2007

Ahojky,
holky, co myslíte? Ovulace a zvednutí teploty po ní -znamená to vždycky, že folík prasknul? Kdyby neprasknul, teplota se nezvedne ani o kus? Já čím víc se v tom hrabu, tím míň se v tom vyznám... 😠

dasty
31. říj 2007

ahoj broučci... 😉
Teda vy toho píšete 😀 😀
želvíku čoveče sama nevím,ale mě tenkrát říkala gyndařka,že i když bude ovulka tak to ještě neznamená,že folik praskne.To by jsi musela jít na ultrazcuk před ovulkou a po ní.Přece někdo ovulku má a pak se mu ten folik pokud roste dál změní v cystu.Holky je to fakt složitý 😨
Motýlku:moc na tebe myslím a držím pěstičky,kamarádka to měla na zčátku taky a má kluka jako buka.Jen hlavně klid 😨
Janičko Ex:ty mé sluníčko,včera jsem dokopala chlapa ať mě zmenší fotky a jsou fakt hnusný v albíčku.Musím si je nafotit sama a zmenšit ,už vím jak se to dělá.Tak se do toho asi zítra vrhnu.Teď čekám kamarádku,Janičko písnu -ty mě znáš viď ,že to není hned 😀 😀
FId:máte to za pár viď,to stěhování,já ti závidím 😀

fidorka81
31. říj 2007

MOtýlku!! Držím pěsti!! Pevně věřím, že pro nás budeš mít dobrá zprávy 🙂

Dasty, no za pár, dneska jsem zase mluvila s majitelkou (teď už bejvalou, odedneška je byt napsanej na přítele 😀) a oni se stále nehli z místa ☹ Já mám na 29.11. domluvenýho malíře a 30.11. máme ve smlouvě, že už musí být pryč. Začínám se bát, že to nestihnou.
Co ty? Jak je Ti?

extravaganca
31. říj 2007

ahoooj Verunko těhulko 😵
Jéééé to je krásný bobánek 😵 úplná maminka 😵 To bude holka jak vyšitá...to je jasný 😀 Jééé tys mi sluní udělala ooobrovskou radost.Mimi je nádherné.Hlavně odpočívej,bašti vitamínky ať se máte oba dobře 😵

želviku,tak tomuto nerozumím vůbec...když to ale vezmu podle posledního cyklu,kdy mi 13.DC doktorka naměřila 18mm folik a ff mi označil ovu na 11.DC,tak jsem z toho jeleň 😀 Těmto věcem absolutně nerozumím 😀

fidorka81
31. říj 2007

Dasty, až teď po Extřiným příspěvku jsem zjistila, že máš už fotečku malýho Dasťouška 😀 Kráááááásnej brambůrek 🙂

extravaganca
31. říj 2007

fidorko,neboj..určitě se všechno stihne...divej na nás.Bydlíme v nezkolaudovaném baráku,jedeme na staveništní přípojku(elektrika),nemáme dodělaný sklep,garáž,vstupní část baráku,o kolaudaci baráku ještě stavitel nepožádal..no fakt sranda 😀

motylek
31. říj 2007

Tak hlásím, že zatím je všechno v pořádku, nasadila mi zase utrogestan, takže mezi vás stále patřím 😀 😀 😀 . A říkala mi dr. (byla velice milá a příjemná až jsem z toho byla v těžkým šoku), že je jedno jestli se zavádí nebo polyká, protože stejně až na vás přijdou těhu nevolnosti, tak polykat nejde, bo by to šlo všechno hned ven. Dostala jsem neschopenku, průkazku ani fotečku nemám. Viděla jsem mimi včera na gyn.pohotovosti. Máme zatím jenom 5 mm. Kontrola za 14 dní, tak pak budeme zase o něco chytřejší.

zelvik
31. říj 2007

motýlku - dobrý zprávičky 😲 S Utrošem se miminko bude mít dobře, bude se mít určitě kde zavrtat (aspoň teda já Utroši věřím, narozdíl od Clostilu - jestli mě zklamou oba, tak nevím...).
Tak na sebe dávej pozor a užívej si doma🙂 Šla bych hned!!!!!!!!!