Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
3. lis 2007

a tomuhle už nerozumím vůbec...Takhle vysoko jsem na začátku nikdy nebyla.-(
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

zuzanic
3. lis 2007

hm.....to je docela zajímavá odpověď na tom gennetu... jako někdo to fakt neuznává, cpát se práškama a radši využívá homeopatika a různé šarlatány. ale tak kdyby to nějak hrubě škodilo, tak by nám to snad doktoři nepředepisovali 😕 moje teta nekrámovala, musela od nějakých 16ti chodit na vyvolávačky a pokud vím, tak nikdy žádné hormony nebrala a porodila tři zdravé děti.dvě měla hodně po sobě a pak 10 let nic a chodila na antikoncepční injekce a mrchu neměla několik let vůbec, takže si pak jaxi ani nevšimnula, že už je ve 4. měs, když několik let nekrámovala. což mi připadá docela brutální, zjistit to tak pozdě 😅 😀 ale vojtíkovi bude rok a je zdravý.

bibova
3. lis 2007

Ahojky, doufám že vám nevadí, když se sem na chvilku vtírnu. Ale mám jeden dotaz. Tenhle měsíc mi dr. nasadila utrogestan. Včera jsem zavedla první a během 15 min jsem měla nepříjemné křeče v podbříšku. Nebyly sice extra silné, ale dost nepříjemné to teda bylo. Mohl by to způsobit ten utrogestan? Možná to byla jen souhra náhod, ale nemáte s tím nějakou zkušenost?
Předem díky za odpověď

gabrlinka
3. lis 2007

Ahoj holky, jak se máte?
Dasty: děkuji, to víš je to náročné s těma pubošama, ale dá se to, musím být na ně přísná a pak to jde 😉
A měřím stále ve stejnou dobu, kolem šesté ráno. Ale myslím si, že je to tím, že tento cyklus neberu clostil,víš? I když před tím, než sem brala clostil, tak sem taky takové teplotky neměla. Tak třeba je to dobré znamení a ovu proběhne, uvidíme, každopádně nestresuju a jsem v poho. Jo, jen piju kontryhel a jsem z něj psychicky v pohodě a usmívám se 🙂
Motýlku: já kdybych byla těhu a měla zakázaný sex, tak mi to nevadí 😉 jen aby se už konečně povedlo, i když přestávám věřit, že se nám to povede přirozenou cestou, ale jak se říká: naděje umírá poslední, tak i ve mně je ještě pořád malá naděje, ale snažím se na to tak neupínat
Bibova: já tu sice chodím na tuto diskuzi, neboť jsem kdysi brala orgametril, to je něco podobného jako utrogestan a křeče jsem neměla, já jsem měla po něm únavu a někdy motáky v hlavě, stejně mi byl prd platnej, když jsem neměla ovu, tak mi dr. nasadila clostilbegyt a po něm sem teda měla velké bolesti, v období ovulace, tak jsem tento měsíc bez něj a uvidím.Takže Ti můžu jen poradit, aby si zašla za dr. Držím palce, ať ti to dobře dopadne. 😉

fidorka81
5. lis 2007

Dobré ránko holky, dneska nebudu stíhat, tak jenom házím rychlej pozdrav. Hlásím, že jdu dopoledne k zubaři a po poledni na gyndu (úžasná kombinace 😀), odpoledne držte palce. Všem hezký den 🙂

gabi78
5. lis 2007

Ahoj holky, píše vám Gabrlinka, ale dala jsem si nové jméno : Gabi78, tak abyste věděli, kdo vám tu píše 😀 Dnes je tu nějak mrtvo.
Já čekám, jestli mi ovu dorazí i bez clostilu :http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Fid: držím palečky, ať ti obojí dopadne dobře. Zubaře nemusím, ale gynda mi nevadí. 🙂

extravaganca
6. lis 2007

Krásné ráno 😵
Teda Gábi,co nám to děláš?Já byla chvíli zmatená jak lesní včela než mi to došlo 😀 Neboj,ovula určitě dorazí 😉

fidorko,tak jak jsi včera dopadla 🙂

No já to mám naopak,zubař mi absolutně neva,ale gyndu teda fakt nemusím 😒
Jinak,dnes ráno mi poslala moje bývalá spolužačka fotečky svojeho Matýska,který má 3 týdny.Holky to vám je takový malučký sladký drobeček 😵 Bych ho okamžitě vyhlásila miminkem roku.Je úžasný 😵

No já tu dnes budu jen do 11 hodin,pak si beru volno a jedeme do Uh.Hradiště.Můj se jede podívat po kabátu a já po koních(botech).Jinak jsem včera objevila koně(boty)u nás ve Zlíně.Sice stály 3000,- ale byly skvostné.červené a černé,tak uvidím,jak pochodím v Hradišti a jestli nepochodím tam,tak ve Zlíně určo..jen doufám,že mi je miláček koupí 😅 Je to dost peněz.Ale letos co jsem sledovala cenu koní,tak to bylo od 4tisíc nahoru a to ještě nic moc...tyto byly skvostné 😵

motýlku těhulko 😵
Já se do toho vyšívání určitě vrhnu,jen co nakoupím potřebný materiál,ale bude trvat mooooc dlouho než budou má dílka ke koukání 😀 A jak Ti je?Doufám,že Tě nenapadají hlouposti jako dasty Verunku těhulku..bys pěkně od nás dostala 😀

dasty
6. lis 2007

ahoj sluníčka... 😉
Ty jo tady je mrtvo... 😒
Janičko Ex:už jsem slibovala ,že budu hodná a teď se nemůžu dočkat ultrazvuku aby mě mudr. potvrdila,že je vše o.k.jdu až za 14dní bojim,bojim.Pořád si tu čtu články i o zamlklém těhu ,jsem máčo ☹ Sluníčko tak si ty nákupy užijte a pak napiš co jsi si pořídila s manžou 😀 😀
Motýlku:jak ti je???myslím na tebe moooooooooooooc 😵
Fid:Jak jsi dopadla nenapínej,sázím ,že určo dobře 😉
želvíku:ani já jsem se začátku takové teploty neměla,nejsi marod???
gabiku:máš můj obdiv za ty puboše a to je dobře,že se nestresuješ.J8 se stresovala tak půl roku,depky šílené-pak jsem se namíchla a prostě už fakt holky se smířila,že druhé mimi jen tak nebude a bude to uměle a buch.Fakt dost teď začínám věřit na psych.pohodu.Jen prcek se má narodit buď co se narodila má mrtvá babička nebo na den úmrtí mého taťky.Holky není to nějaké znamení/myslím blbé??/

dasty
6. lis 2007

zatím papapa sluníčka musím jít něvo dělat,kouknu se sem večer páček 😉

extravaganca
6. lis 2007

Ahoj Verunko těhulko 🤐
Mě z Tebe fakt už picne 😀 Tak nejdřív taháš těžký nákup a teď čteš tak depresivní literaturu a mluvíš o špatných znameních 😠
Tak takto by to nešlo!!!! 😎
Od teď bude Tvé jediné čtivou mateřidouška,ohníček,sluníčko(vůbec netuším,zda ty časáky ještě existují 😀 )a myslet budeš jen na prcka,kterého máš doma a na druhého,kterého máš pod srdíčkem a jinak absolutně na nic 😵 Jo,ještě na nás můžeš myslet 😵
Verunko,není to žádné špatné znamení...jak babička tak tatínek pro Tebe v životě určo hodně znamenali,tak proč to vidět jako zlé znamení...bych to brala úplně opačně jako ty...
Neboj se sluníčko,vše bude v pořádku...musí,přece vám furt držím palečky a ty víš,že v tomto jsem fakt dobrá 😀

zelvik
6. lis 2007

Ahoj kočky,
jen na skok, protože vás do soboty neuvidím. Zítra se nám vrhnou na výměnu oken, tak budeme bivakovat u rodičů a tam net nemáme. A pak budeme hned doma malovat, takže než to tam pofackuju, dostanu se k vám o víkendu.

Dasty - nemysli na takové ošklivé věci.A přesně, jak říká Extra - nic špatného na těch datumech nevidím.
Jo, já marod nejsem - vypadám takhle. Ale je fakt, že ten den, co byla teplota vyšší, jsem u měření usnula a zahřívala ten teploměr 1/2 hodiny 😀 Tak jestli to nemělo vliv....

Fidorko - co ty? Máš pro nás nějaké zprávičky?

holčinky, mějte se bájo a jak to půjde, jsem tu zase. Pá

sah
6. lis 2007

Ahoj Utrogestanky, tak Duphostanka 😀

Koukám, že se máte všichni docela fajn. No já jsem na vážkách. Včera jsem vzala poslední Duphaston, dnes jsem 25 DC. Děsně mě bolí podbřišek, jako kdyby měla každou chvíli přijít MS a bolí mě bradavky. To mě zaráží, páč na prsa vůbec netrpím, ani před MS, nemám je citlivý ani při sexíku 😅 . A teď bolí, hmota kolem jen trochu, ale bradavky bolí. Tak uvidíme, jestli to jsou důsledky Duphastonu nebo jestli za pár dní zkusit testík.

fidorka81
6. lis 2007

Ahojky holky, tak konečně mám čas napsat, jak jsem včera dopadla a ono to nefunguje. Horor.
Takže: Byla tam jiná dr. Zástup za původní. Tak jsem se sestřičky ptala, jestli ta stará šla do důchodu. Prej ještě ne, že je v lázních, že tam ještě bude v prosinci a od ledna tam bude tahle nová. Jmenuje se Haouiová. To je jméno, co 😀
Spermiogram dopadl 50/50. Má 52milionů spermií (v normě je 20mil-80mil., takže je v lepším středu), ale jsou pomalý. Je to díky tomu, že pracuje na teple. Vitamíny tomu nepomůžou, ale mám mu dávat vit. E (antioxidant). Jediný co se s tím dá dělat, tak sprchovat pytlíka studenou vodou. Tohle jsem už slyšela, takže jsem mu to nakázala už dřív, ale smilovala jsem se nad ním a řekla mu, že to má dělat vlažnou vodou. Dr. byla nekompromisní, má to dělat studenou. Několikrát týdně. Já se ptala, jestli mám brát nějakej vitamín, tak prej ne. Říkala, že když mimi plánujem, tak je zbytečný do sebe cpát vitamíny. Doporučila by mi je jedině v tom případě, že bych otěhotněla naráz, neplánovaně.
Pak mi zkoušela prohmatávat a mačkat prsa. Tak z pravý bradavky mi něco maličko vyteklo. Dr. to nazvala bílý sekret. Říkala, že si to mám občas dělat (zkoušet mačkat) a příští měsíc, že prej na to kouknou znova a uvidíme co s tím. Ptala jsem se jí, co to znamená, ale řešila tam něco se sestřičkou, tak mě asi neslyšela, tkaže jsem docela na vážkách, co to znamená. 😅
No a dostala jsem zase hormony, tentokrát ne Utroš, ale Duphaston. V prosinci si mám přijít pro Clostil. Ptala se mě, jak mi po Clostilu bylo. Říkala jsem, že mě strašně při menzes bolel podbřišel a při ovu, že mě bolely vaječníky. Tak byla nadšená 🙂 Taky se ptala jak snáším Utroš. Jsem jí řekla, že mě je po něm blbě a jsem hrozně unavená. Ona říkala, že prej se Utroš spíš dává v prvním trimestru, netěhotným na úpravu cyklu Duphaston.
No a přítelovi říct, že má líný a pomalý spermie jsem říct nedokázala. ☹ On by to hrozně špatně nesl. Je strašnej nervák a tohle by mu i ublížilo. Jen co jsem se zmínila o vitamínech, tak prohlásil, že je chyba v něm... Tak jsem říkala, že je to antioxidant a je to kvůli tomu teplu. Naštěstí to stačilo a uvěřil tomu.

zuzanic
6. lis 2007

no hurááá fido! konečně má někdo stejnou kombinaci prášků jako já! safra safra ale jak to tu všechno čtu, tak jsem divná nebo co??? mi po clostilu ani duphíku nic není. jako když jsem vzala první clostil,taxem měla pocit, že jsem nějaká nafouklá, jakoby vaječníky nacucané vodou, ale to přešlo za dva dny a duphík teď budu v pátek brát poslední a jsem zvědavá jaká bude mens.... 😒
extra já koupila ve stivalu koně za 700 ;) akorát moc na podpatky nejsem, takže se to teprve učím.
jj zelvi ty okna ti závidím :( my je taky chtěli měnit, ale jsme v nějaké poblbkané ochranné zoně a nemůžeme mít plasťáky a dřevěné jsou drahé...no zatím to neřešíme. možná časem. každopádně ti je závidím ;)
dasty 100% je to dobré znamení!

extravaganca
7. lis 2007

Krásné ráno 😵
fidorko,tak jsme tady už 3 co mají dupahston a clostil 😀 Podle toho co jsi napsala,tak ta nová doktorka vypadá velmi rozumně.Nemůžeš si s Tvojím o tom sprchování nějak promluvit?Já vím,s chlapama je to těžké,ale za pokus to stojí 😉

zuzanic:Já mám taky stejnou kombinaci léků jako ty 😵 Já jsem včera nepochodila.V Hradišti jsme jen koupili pro miláčka kabát a koně nic.Dívala jsem se i v tom Ternu,ale tam neměli moje číslo ☹ Tak jsem si nakonec koupila krásné kozačky v Humanicu.Podpatek nízký,široký,vlemi pohodlný,ale hlavně mají špičatou špičku 😀 Jsem na ně lehce ulítlá a mojemu se taky mooooc líbí.Sice v nich mám 12 nohu na pohled ale vůbec mi to neva 😀
Já ve Stivalu žádné koně neviděla ☹

sah:Doufám,že to není duphastonem,ale že budeš za pár dní testovat 😵

No já vlastně ještě nic neberu,budu to brát až od příštího cyklu.To by byla sranda,kdybych teď byla těhu a tu haldu léků musela jít vracet do lékárny 😀

zelvik
7. lis 2007

Ahojky,
Fid - to je báječný, že už něco víte, ta nejistota je ubíjející... Doktoři jsou "divný" 😉 - mají radost z toho, že máme po Clostilu bolesti...
No já ho teď brala jen 1x denně, tak je ta bolets snesitelnější. A minulý cyklus mě bolela levá strana, teď pravá, tak aspoň vím, že se mi to střídá.

Zuza - nám ty okna vyměňuje družstvo, celému paneláku, tak to neřeším🙂 Ale jsem za ně ráda, už nám těma starýma táhlo dovnitř 😒

extravaganca
7. lis 2007

jéé želviku,já Tě úplně zapomněla pozdravit ☹ Omlouvám se a zdravím 😵
Teď budeta mít doma krásně teploučko 🙂

fidorka81
7. lis 2007

Ahojky holky,

to Clostil bude až v prosinci, zatím budu jen na Duphíku 🙂 Jinak ta nová dr. je mi MNOHEM sympatičtější než stará, už se na ní od ledna těším 😀

Extro, přítelovi jsem o sprchování studenou vodou řekla, už jsem mu ale neřekla, že to je kvůli pomalým spermiím. Jsem mu řekla, že je to preventivně a že je to jediný, co může udělat. On by to fakt těžce nesl, kdybych mu řekla, že já jsem v poho a on má takovej malej deficit. No v zimě ho budu mít 3-4 měsíce doma, tka do toho budem bušit jak splašený 😀 😀

Zelvíku, no ta ti měla radost, že mě bolí vaječníky při ovu, to jsem koukala 😀 😀

dasty
7. lis 2007

ahoj holky moje zlatý... 😉
Janičko Ex:ty budeš kočanda 😉 😉 😉
Fid:my měli vše blbý těch milionů jsme měli na začátku jen 8 a norma je 20milionů alespoň tak nám to řekli v Sanusu a nakonci nám to stouplo na 28,to jste ještě dobrý.Pamatuješ si ostatní čísla???Klidnwě písni do IP,ńám Fid pomohlo hodně ,že chlap přestal úplně nosit slipy a byl nahatej odpolko pod teplákama jak přišel s práce a sprchoval si taky občas přirození. 😉 😉 😉

dasty
7. lis 2007

Je želviku promiň taky zdravím a jsem fakt máčo.Jinak s těma datumama už dobrý,ale s tím zamklém těhu jsem blázen a už se nemůžu dočkat ultrazvuku nebo mě švihne ☹

fidorka81
7. lis 2007

Dasty, víc čísel nevím. Řekla mi jen počet a to bylo 52mil. Na internetu jsem našla, že norma je 20mil-80mil. Tak je v tom lepším středu, jen ta pomalost je blbá. Slipy nenosí co ho znám. Spí nahatej. Trencle má dost volný. U něj je ten problém, že stojí na horkým asfaltu a i to tedy stačí. Myslela jsem si, že je nejhorší když se sedí na teplým, ale stojí? 😒 No tak sprchujem studenou a snad to bude OK.

extravaganca
7. lis 2007

Ahoj Verunko těhulko 😵
Ale ty už fakt dostaneš na zadek...jaké zamlklé těhu 😠 Máš pod srdíčkem,krásnou zdravou holčičku 😀 To je jasnačka 😀 Kdy jdeš na ultrazvuk?Pak musíš hodit další fotečku mimíška 😵 Se moooctěším 😀

dasty
7. lis 2007

ahoj zlatíčka... 😉
Fid:tak to má vážně horší zaměstnání,ale neboj to výjde.Hlavně,že tam spermíci jsou a když náhodou ne přirozeně,užiješ si s katetrem jako já🙂Ne hlavně,že víte kde to vázne,mě to moc pomohlo,než se stresovat´každý měsíc a nevědět co a jak 😉
Janičko ty mé sluníčko-už mám připravené fotečky Patričkovího pokojíčku,znovu ultrazvuku a těhu těstů,ale jsem opravdu nešika-musím počkat až bude mít můj chlap náladu a zmenší mě to.Fotek mám tři pr...,ale jsou moc velký.Na kontrolu jdu až 22.10 se nedočkám.Ale v pondělí jedu s kámoškama do Prahy do Ikey a jdeme se cournout do města a zkusím už něco nakoupit na vánoce.Holky letos nemám ani ťuk,jindy už jsem měla nakoupeno.Včera jsme se konečně dohodli s tím pánem na obložení ložnice a teď se domluvit na jakou barvu.Já chci zelenou nebo modrou,můj chce bílou.Prý alespoň jedna místnost ať je bílá/Holky jakou máte ložnici vy???
Zatím papapapaza chvilku jdu pro našeho prďouska A Jani jsem zvědavá co to bude.U Páťi jsem koukala aniž bych to věděla po modrým,úplně jatě.Teď to mám po růžové,přinejhorším to bude Filípek v růžovém 😀 😀 😀 😀

motylek
7. lis 2007

Ahoj holky,

Dasty, mám úplně stejný pocit jako ty, že to bude zamlklé těhu nebo bude nějaký jiný problém. Ale to je asi normální a všechny si tím tady projdete 😀 😀 😀. Já po žádné barvě nekoukám, ale mám malinkatej pocit, že to bude kluk. Asi bych ho i víc chtěla 😉 , máme v rodině samý holky, tak abysme nevymřeli po přeslici 😀 😀 😀 . Jo jinak my máme ložnici červeno šedou. Ale časem bych chtěla vymalovat na jinak, nejlépe vytapetovat, ale s tím Petr naprosto nesouhlasí. Už to mám okoukané. Dasty já jdu na ko 14.11. takže jsem taky zvědavá, jak na tom budeme, říkala, že mi udělá už testy, takže nejhorší bude čekání na výsledky. Brr, už teď se toho děsím.

Fid, uvidíš, že během vánoc se to podaří. Bude zima, přítel nebude asfaltovat, takže do toho vletíš ani nebudeš vědět jak, uvidíš.

Zelviku, taky bych brala nový okna, nám těma našema taky táhne jako svině, ale jelikož jsme v 1+1 a nechceme tu být moc dlouho, tak se mi to zdá jako zbytečná investice.

dasty
7. lis 2007

Motýlku já jdu 22.11.jsem debžon a jdu na testy taky.Jsem ráda motýlku ,že jsi v pořádku a koukám,že nejsem nezlob se za to slovo máčo jen já 😝 😝
To víš už mě není tak zle,jen občas a nic necítím jen prsa tak se bojím bojím.
Ty se máš,že jdeš dřív,budu na tebe moooooooooooooc myslet a neboj určitě to bude dobrý.
Jinak u Páti jsem se nikdy takhle nestresovala,kdybyste holky koukaly jak jsem chodila ověnčená,baťůžek,dvě jutový tašky a pohoda-dneska nad sebou kroutím hlavou.Asi jsem malinko odpovědnější.Jinak motýlku už jsi to řekla v práci,já dneska,ale doufám,že mě to nepřinese smůlu.
Už musím faaaaaaaakt letět,jsem ráda,že jsi napsala 😉

zuzanic
7. lis 2007

extra, nic si z toho nedělej. já kupuju boty běžně 40,41 a když jsou mi náhodou některé ve 39, tak se tetelím blahem ;) stejně jakou jsem teď koupila prodloužený svetr velikost XS. jsem myslela, že mě trefí! ale příjemně to potěšilo ;)

fid, dasty jak to jinak snáší vaši chlapi, že je chyba i u nich.já si nějak nedokážu představit, že bych byla v pořádku a byla chyba v mém chlapovi.byl by z toho dost špatný a smutný...teď jsem mu jen tak pro průzkum napsala na icq jestli se sprchuje jen teplou,nebo i studenou.tak uvidíme co odpoví 😠 každopádě že může škodit to, že stojí na teplém asfaltu.....to by pak člověk fakt nemohl dělat nic.

dasty gralujuju! 🙂 na www.stahuj.cz si můžeš stáhnout JPEG resampler. je to hrozně primitivní program na zmenšování fotek ;)my máme ložnici fialovou.souložící ;) obývák sytě červený, kuchyň žluto-zelenou a pokojík pro hosty (posléze mimi) starorůžový.ale tato barva vznikla ze všech zbytků :D brácha má ložnici světle zelenou a druhý brácha něco mězi tmavě fialovou a světle bordo. můžete vymalovat na bílo a doplnit do zelena nebo modra povlečení, obrazy, lampy...prostě doplňky.

holky vy baštíte jen hormony? já jsem zastáncem spíš přírodních věcí,tak jsem se koukala na netu a zjišťovala v lékárně...koupila jsem si kontryhelový čaj a taky přemýšlím, jestli koupit yukku (na pročištění ogranismu) a femigard.k doktorce jsem jít musela.vůbec jsem nevěděla co mi chybí a tak.a zase když už jsem začala brát ty prášky....nechci to rubat všechno dohromady, ale ani je nechci hned vyhodit. každopádně je to šílené kolik je holek, které si musí pomáhat hormonama! ☹

extravaganca
7. lis 2007

Verunko,tak toho svého chlapa trochu popožeň...jsme děsně zvědavé 😀
Jinak my máme ložnici žlutou.takovou jemnou teplou...nic do citronova.Je to strašně příjemná barvička...takové teplučká...je v ní velmi příjemně..tu samou barvu máme i v obyváku za sedačkou,kterou máme červevnou a vypadá to suprově 🙂 Se asi moc hlubím co 😀

zuzanic:Já mám boty 39 ale na zimu si kupuju 40,abych do nich mohla dát i ponožky 🙂 Ty bláho..XS?Tak to jsem měla sand naposledy jako miminko 😀 Já jsem ráda,když se vlezu do L 😀 Nejraději chodím kupovat rika do benetu...vyhlídnu si barvu a délku rukávu,šáhnu po vel.L nezkouším a jdu pryč 😀 Takové nákupy miluju 😀

Jéé motýlek těhulka přišla 😵
Jsem ráda,že je Ti dobře,stejně jako Verunce 😵 A neboj,vše je v pořdáku 😵
Holky moje těhulkové 😵 Nebojte.Máte v bříšku krásná zdravá mimnka,tak si to užívejte 😵

gabi78
7. lis 2007

Ahoj duphastonky 😉 a clostilky 🙂 jak se máte? Já sem dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Tak nevím, asi ovu proběhla. Včera mně bolelo v podbřišku, ale snažilkovali jsme až dnes ráno.
Fid: tak toho se bojím, že když řeknu dr. že mně po clostilu bolí hodně v podbřišku, tak bude ráda, a ještě mi zvýší dávku, se picnu, pak do té práce ani nedojdu. I tak sem včera ráno šla do práce jak nějaká stará babka shrbená a ještě sem se musela zastavovat, chjo.

motylek
7. lis 2007

Dastíku,
jelikož mám neschopenku na krvácení v časném těhotenství a pracuji na městské správě sociálního zabezpečení a k tomu ještě přímo na pracovních neschopnostech, tak jsem ani zaměstnavateli nemusela nic říkat, šéfová to rovnou viděla 😀 😀 😀 😀 . říkala jsem, že je to na hovno. Takhle o tobě ví všechno, na druhou stranu jsem zase já mohla vědět všechno o všech. Samozřejmě pro vlastní potřebu (např. kolik vydělává ta pipina z baráku, která se pořád chlubí neskutečnými příjmy 😀 😀 😀 ). A tak v tom baráku se dá zjistit naprosto všechno o někom. 😉 😉 😉

Jinak vám holky děkuji za uklidnění, uvidíme, co se dozvíme u paní dr. Já pořád spím, takže ani nemám kdy sem chodit. Fakt jsem hrozná, ale kromě únavy a občasné bolesti prsou fakt ani nevím, že jsem těhotná. Nejhorší je, že se probudím a jsem pořád unavená. Už aby to přešlo, no ono tomu nepřidá ani to počasí uplakaný.

Holky mějte se pěkně, pořádně se snažte 😉 😉 😉 a já se zase ozvu.

extravaganca
7. lis 2007

Ahoj Gábi 😵
Chceš vidět můj graf? 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/190380
Takto luxusní graf jsem ještě neměla 😀 Už se těším,až ho v lednu ukážu doktorce 😀 Ji fakt ze mě jednou picne 😀

Motýlku,pěkně odpočívej 😵