Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

motylek
7. lis 2007

No Extro, z tohohle grafu bude fakt jako moudrá horákyně 😀 😀 😀 . Takový flákání, no teda. 😝

extravaganca
7. lis 2007

No když mě se tááák strašně nechtělo měřit 😀 ale zítra změřím,abych tam dala zas nějaký údaj a posunul se mi tak datum 😀 By mě fakt piclo,kdyby to měl být můj poslední graf 😀 Ikdyž to nehrozí,ale sranda by to fakt byla 😀

gabi78
7. lis 2007

Ale je pěkně nahoře, tak ať se drží takhle vysoko už pořád 😉 já mám trapných 36.6, tak to asi neklaplo, ale já s tím počítám, že tento měsíc z toho opět nic nebude, už jsem s tím smířená, i když přiznám se, že ve mně malá naděje je 😉 Každopádně kontryhel si budu dál popíjet i Femigard. A pak uvidím za týden u dr. co vymyslíme 🙂

extravaganca
7. lis 2007

Gábi,tak nahoře byla tenkrát..kdo ví kde je teď 😀

gabi78
7. lis 2007

Jani, a Ty taky nebereš tento měsíc léky,že?

extravaganca
7. lis 2007

Gábi,ne-e 😀 Já tento měsíc flákám důsledně 😀 Ale šak on mě ten smích přejde..příští cyklus budu už zobat clostil a duphastan..to mi asi do smíchu nebude...ale co,teď je a to je hlavní 😀
Taky se tak těšíte na Vánoce?Já vymýšlím dárky jak zběsilá.Hned jak dostanu výplatu,tak letím miláčkovi koupit župan a pyžemko a pokud budou ještě penízky,tak ještě koupím peněženku.A v prosinci mu koupím sadu na víno a perfémek.
Chcete se ještě zasnát?
Jsem mu koupila ještě toto:
http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=09.01&pr=10...
http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=03.02&pr=10...

Snad neva,že jsem trochu odbočila od tématu 😅

gabi78
7. lis 2007

Jani, tak to se aspoň zasmějete, ty kačenky nemaj chybu 😀 Můj chce pod stromeček sekačku 😀

extravaganca
7. lis 2007

Gábi,tak když už budu kupovat ten župan,tak mi ta kačenka přišla stylová 😀
Páni,sekačku..no,a šetříš už?

gabi78
7. lis 2007

Mu stačí ta levnější kolem 1000,-kč.
To je fakt stylové ty tvoje dárečky. A nejlepší by bylo, kdybys to sladila s barvou té kačenky 😀

extravaganca
7. lis 2007

Gábi,te´d se mi ale nesměj....kačenka je přesně ta,která je v tom linku a župan bude bílý,takže ladit bude perfektně 😀 Jsem fakt blázen 😀

No nic,já se pro dnešek loučím...za chvilinku jdu domů...tahnu si nakoupené bavlnky na vyšívání...už se těším,až se v neděli do toho pustím..snad mi to půjde.
Tak se mějte krádně a naše těhulky...vy pěkně odpočívejte 😵
Pa zítra berušky 😵

gabi78
7. lis 2007

Ahojík Janičko, měj se hezky.papa 😉

fidorka81
7. lis 2007

Zuzanic, já to tomu mýmu ani neřekla. On toho má teď nad hlavu a tohle by nesl hodně špatně. Jen jsem mu koupila Éčko, jako antioxidant a prevenci a že dr. doporučila sprchovat pytlíka studenou vodou. Že je v podstatě chyba v něm a že je má líný, tak to by fakt neunesl. Některý chlapi jsou v tomhle slaboši 😔
A co se tepla týče. Dr. se mě hned ptala, jestli není řidič. Ti si sedí v teplíčku, mačkají celý hodiny pytlíka... Holt něco ty malý mrchy nesnesou a bohužel je to teplo. U nás holek je to zase chladno. 😒

Gabi, zvýšit dávku Ti snad už nemůže, ne? Já teda ho brala jen jednou, ale snad víc jak 2x denně a 5 dní v měsíci podle mě už nemá účinek. 🙂

Dasty, my máme ve starým ložnici oranžovou s bílými stěnami a v novém bude také do oranžova i se stěnami 🙂

Extro, ten graf je fakt super. Tak nakonec ses rozhodla měřit? Všimly jste si, že už je nás málo, co sem vkládá graf? 🙂 Já ho sem zase hodím až v lednu 😀

gabi78
7. lis 2007

Ahoj Fid, já brala jen jednu tabletu, a ona mi to chtěla zvýšit na dvě, tak uvidíme, ale doufám, že mi to nedá. Já tu dala graf, ale je na předchozí stránce. Včera jsem měla asi ovu, podle bolesti a dnešní zvýšené teploty : http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

zuzanic
7. lis 2007

motýlku to by se mi taky občas hodilo mít takové informace :P

extra ten otvírák je úúúúžasný! hodil by se mi do kuchyně ;) můj chlap, když jsem byla v září týden v IT na služebce, chodil po bytě s otvírákem v kapse😠!

a holky neplašte s těma vánocema....já nemám ani potuchu co bych měla kupovat. můj potřebuje novou moto bundu, chce autorádio...ale to jsou trochu šílené částky zrovna za ty konkrétní věci, které se mu líbí. ale nějaké luxusní pyžámko by se mu hodilo. viděla jsem v united colours v IT úplně luxusní! ale jaxi jsem ho tehdy nekoupila :(

gabi ty máš hormony i čaj i femigard???

fid chlapi už jsou takoví. ale je to napytel. z tepla líný spermie, z chladu bolavé klouby a nachlazené vaječníky, ze stání křečáky, ze sezení špatná páteř. to by pak člověk nemohl nic. ani ležet, bo z toho jsou proleženiny :P :D

zuzanic
7. lis 2007

jsem vám ještě zapomenula napsat, že mám v plánu začít měřit. pokud teda zaberou prášky a příští týden začnu krámovat..... 😠

gabi78
7. lis 2007

Ahoj Zuzanic, tento měsíc jsem bez clostilu, piju kontryhel a Femigard

fidorka81
7. lis 2007

Gabi, já brala tenkrát 2xdenně 3-7DC. Koukám na grafík - super, snažilkování bylo, teď ještě, aby to vyšlo, tak držím pěsti 🙂

Zuzo, je to fakt v čudu. člověk by se musel pořád hlídat 😖

gabi78
7. lis 2007

Fid, díky, ale moc tomu nevěřím,víš? Ono bez clostilu to asi moc nepůjde, ale přiznám se, že ve mně malá naděje je. A jak seš na tom Ty? 😉

fidorka81
7. lis 2007

Gabi, člověk musí věřit. Horší je, že když moooooc věří, tak to většinou nevyjde. 😅 Já mám asi 11DC, neměřím (dala jsem si do Nového roku pauzu), takže ani nevím, kolikátý DC jsem 😀 Clostil jsem brala v srpnu, ale jen jeden cyklus, podle mé nové dr. je to málo. Jdu si pro něj zase v prosinci a už se na něj těším 😀 (já vím, jsem divná 😀 😀)

gabi78
7. lis 2007

Ne, nejsi divná. Já se na něj taky těšila, ale po těch bolestech po něm ho fakt nemusím 😖

fidorka81
7. lis 2007

gabi, mě se ta moje nová dr. ptala, jak mi po něm bylo. Jsem jí řekla, že mě při ovu bolely vaječníky a při menzes příšerně podbřišek. Měla radost 😀 Ty bolesti vaječníků jsou blbý, ale já to "ráda" cítím, aspoň vím, že funguju, tak jak mám 🙂

gabi78
7. lis 2007

A Tys měla ty bolesti velké? Já měla teď menší, tak se to dalo vydržet, ale předtím sem si musela vzít ibalgin, v jednu v noci. ☹

fidorka81
7. lis 2007

gabi, kam jsi dala ikonku? Jsem tě nepoznala 😉
Boelsti byly větší než obvykle. Při MS mě podbřišek bolel celej menzes a na začátku to bolelo tak, jak mě to bolívalo v pubertě, než jsem začala brát antikoncepci. Takže hodně.

gabi78
7. lis 2007

Mně menzes nebolí, bolesti mám při ovu. Zkoušela sem si tu dát nějakou ikonku, ale nelíbila se mi žádná ☹ A ty co se mi líbí, tak tu nejdou vložit, bere to jen do 700kb a já mám samé velké. Nedají se nějak zmenšit v počítači?Nevíš?
Stejně je to obdivuhodné, co vše jsme ochotny udělat pro mimi,že? 🙂

zuzanic
8. lis 2007

gabi stáhni si nějaký program na zmenšování fotek. na www.stahuj.cz je jich spousta. já mám JPEG Resampler a je hrozně jednoduchý ;)

extravaganca
8. lis 2007

Krásné ráno berušky 😵
Tak jsem dnes ráno měřila,abych se posunala v datu ... no a smích přešel...36.9 což je nic moc...ale co,přece nebudu depkařit 😀 Včera jsem se úplně neplánovaně vrhla do vyšívání a vyšívala jsem až do 22:30 😅 Jaksi mě to chytlo a kupodivu mi to i šlo 😀

zuzanic:Jsem ráda,že se otvírák líbí,snad s ním pochodím i u mojeho.Ve skutečnosti vypadá stejně dobře 😵 Mám fakt radost...myslím si,že letos mám dárky celkem vychytané..žádné blbosti.Ale nejlepší dárek dáváme tatínkovi...koupili jsme mu sekyrku 😀 Napsal si o ni,tak ji má...sice stála ranec,ale co...hlavně,že bude mít obrovskou radost 😵 No a mamči budem kupovat kuchyňskou digitální váhu.Tchánovci dostanou peníze(příspěvěk na nový stůl)no a pak už jen děckám nějaké hračky.Se švagrama si dáváme jen drobnosti,tak zas udělaáme nějaký balíčky.
Jinak se šíleně těším na pečení..jsem se letos asi fakt pominula 😀

fid,víš co si myslím,že někdy i Ti chlapi dokážou být hodně silní a překvapí nás v situacích,kdy bysme to nejmíň čekali.

Gábi,škoda,že už na tom nejsme stejně...v době,kdy ty budeš (ne)čekat MS já budu čekat na ovu 😀 To je fofr,co 😀

dasty
8. lis 2007

hezký ráno... 😉
Holky vy jste toho na´písaly 😀 😀 😀
Holky tak s tou ložnicí jste mě moc neporadily ☹ ,ale asi udělám modrou.Máme obyvák meruňkovej i kuchyň,děcák zelenožlutý -tak změna 😀 😀 😀
Jani...ty jsi číslo s těma dárkama jedním slovem SUPER.Já nemám ani ťuk,ale už vybírám.
zuzi:chlap to bral v pohodě,že byla chyba v ně,/je to pohodář/ a hlavně je to úplně jedno na čí straně to je hlavně aby byl mimísek.Ono je to jednodušší u chlapa,buď jsou nebo ne anebo málo.U ženský toho může být hafo alespoň tak mě to tvrdil doktor v Sanusu.
Jinak Fid a Janďa Ex neměří a jsou v pohodě,uvidíš Zuzi -mě to teda fakt nerovovalo,ale každý je jiný,
Ty jo Motýlku já vím,že je to děs bejt doma,ale zase na tebe nepříjde kontrola viď???To je dobře,že tě tu máme alespoň se můžeme na něco zeptat.já teda určo,mě končí v březnu mateřská,pak půjdu poprvé v životě na pracák a pak budu žádat hned po narození rodičák.Tak to tě budu motýlku bombardovat otázkama neva???Jinak držím pěstičky tobě i mimískovi a hlavně klídek,nohy nahoře. 😀 😝 😅
Holky já si včera byla sednout s holkama a super akce,úž chtěl každý vedět co to bude,ale nevím jestli si to necháme říct a co vy budete to chtít jednou vědět????
Tak papapa loučím se ,jdu šúrovat příjde tchýně odpolko s´přítelem nám ho představit,tak ať si neudělám ostudu.
Jani pošleš mě tvůj meil pošlu ti pár foteček??papapapa

extravaganca
8. lis 2007

Jééé Verunko těhulka 😵 achooooj sluníčko 😵
NO jsem fakt poděs 😀 V IP máš můj mailík 😉
S tím šůrováním opatrně!!!!Víš co jsem Ti říkala...máš odpočívat a dávat na sebe a na ten pokládek pozor.
Počkej,jak nevíš jestli si to nechátě říct?Vy si to musíte nechat říct nebo umřu zvědavostí,jestli jsem se do té holky trefila 😀
Já byla vždy přesvědčena,že si to říct nenechám.Ale postupem času měním názor a říct bych si to asi nechala...ale u nás je to jedno..stejně to bude kluk 😀

dasty
8. lis 2007

Jani já a odpočívat,brrrrrrrrrr -neumím bodužel.Zítra a co nejdéle budu makat na vedlejšáku 😀 😀
Ty moje zlato asi nevím ,ale u Páti jsme si nechali říct a nebylo to žádný překvápko.A abych to veděla já tak já to nevydržím to neříct jsem hrozná.
Jak to víš,že budete mít kluka.co když páreček 😀 😀 Teď zrovna na téma IUI čeká jedna dvojčátka a brala určo i clostil.Tak šup šup páreček.
Fotky posílám zatím papapapa ps:kluci jsou bezva.Páťa mě každé ráno pohladí a řekne mami pojď se semnou pomazlit,miluju tě.No není to super/ale než začne běhat za holkama 😠 /
Papapapap

extravaganca
8. lis 2007

Verunko,z vícero zdrojů máme předpovězeno kluka a pak holku...o párečku ani slovo 😵 U nás je kluk jasný...od mojeho v rodině se nic jiného nerodí 😀