Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
14. lis 2007

barag:Vítej mezi námi 😵 A děkuji,že jsi naší Gábince poradila 🙂 Určo na to mrkne,jak se sem odpoledne dostane 😉
Grafík je hezký,ale jak píšeš..poznat se z toho zatím nic nedá...opět ta čekací doba,kterou tu tak nemáme rády ... ale holt to jináč nejde 😉

barag
14. lis 2007

děkuju extravaganca, jojo, já už z toho mám legraci, večer jdu spát s tím, že se těším, jak se budu měřit, do práce jedu natěšená, jak sem vložím grafík a kouknu na koníka, je to pěkná závislost!!!

škoda, že o tomhle webíku sem nevěděla dřív, sem si mohla ušetřit starostí. jinak utrogestan to je můj dobrej kamarád, beru ho už několikátý cyklus a když sem ho teď jeden nebrala (vysadil mi ho, protože mi dával clostilbegyt), tak byla mrška slabá, vlastně bylo jen špinění, takže utroš beru s chutí, protože vím, že připravuje "postýlku" pro mimi.

extravaganca
14. lis 2007

Tak to já z utroše přesedlala na duhastan,protože to co mi dělal utroš v posledních 2 cyklech byla hrůza....možná jsem ho brala už dlouho(víc jak půl roku)nebo mi prostě a jednoduše nesednul...takže můj kámoš to určo nebyl,ale je fajn,že Tobě pomáhá 🙂

barag
14. lis 2007

jen mám trochu psycho, zítra beru poslední dávku a vzhledem k tomu, že můj cyklus má obvykle 32 dnů, je to dlouhá doba bez utrogestanu do doby než se ukáže, jestli jo, jestli ne, než to doktor napíše, kdyby se náhodou zadařilo

barag
14. lis 2007

a můžu se zeptat, co na něm tělu vadilo? bylo ti zle? nebo naopak si měla paradoxně slabou menstruaci, i o tom sem slyšela, holt každý tělo reaguje na něco jinýho

extravaganca
14. lis 2007

Já měla po něm MS slabší než normálně,ale hlavně téměř bezbolestnou,což teď říct nemůžu ☹ Ale Dělal mi zle od žaludku,ale naprosto příšerně 😠

barag
14. lis 2007

hm, tak ten duphaston snad bude lepší, já začínala s Proverou a z té sem zase zvracela já a celý den mi bylo zle a žaludek mě bolel, no ale to se nemůžu divit, když sem si četla to složení...
asi je jako se vším, někdo reaguje dobře na utroš někdo ne, ještě že těch možností je víc. tak přeju dobré cykly 😉 a vlastně, jen dočasu, pak cyklům na 9 měsíců dát sbohem!

fidorka81
14. lis 2007

Gabi, máš krásnej grafík 🙂 Ty kvasinky Ti nezávidím, je to pruda 😒

extravaganca
14. lis 2007

Ahojky fidorko 🙂
Můžu se zeptat,jak mám na ff označit ten clostil?Co mám v těch lécích zaškrtnout?

fidorka81
14. lis 2007

Ahojky Extro,

zaškrtni si v MEDSu Clomid, je hnedka první, aspoň to mi tenkrát poradila Len. 🙂

extravaganca
14. lis 2007

Bezva,děkuji moc..zítra totiž budu prvně zaškrtávat clostil 🙂 Teda jen nechápu,proč mám z toho takovou radost 😀

fidorka81
14. lis 2007

Extruš, nemáš zač 😉
A tu radost ti vysvětlím - protože máš pocit, že se něco bude dít. A věř, že se bude dít 😀 Budou tě bolet při ovulce vaječníky 🙂

extravaganca
14. lis 2007

fidorko,tak jak to tak vypadá,tak já nemusím čekat na clostil,aby se něco dělo 😀 Mrcha si semnou jaksi hraje na schovku.Včera se tu rozvalovala a dnes někam zmizla 😀 čekám kdy se zas ukáže...teda ne že by mi to krvácení nějak chybělo,to teda nechybí,ale za normální průběh MS bych se nezlobkala 😀 No jo,u mě nemůže být nic normálně 😀 A bolesti při ovu mám i bez clostilu,takže pokud mám mít s clostilem bolesti,tak to asi nebudu moct ani chodit 😀 No holt jsem exluzivní exemplář 😀 Se fakt už picnu 😀 Ani nechápu,proč mám tak dobrou náladu 😀 Semnou to určo švihne dřív než uvidím // 😀

fidorka81
14. lis 2007

Teda Extro, ty jsi fakt raritka 😀 Nemůžeš být těhu? Vím, že jsi měla svoje příznaky na klasickou MS, ale tělo někdy klame 😉
S tím švihnutím - tak to je nás víc. Já se taky zbláznim, omdlim a pak budu zmatkovat, cože to mám vlastně teďko dělat a jak postupovat 😀
Co vyšívání?

Jinak hlásím, že jsem včera začala konečně balit. Mám doma chaos, binec a nejhorší je, že to ještě pár dní bude. ALe mě to celkem neva 😀 Do toho se mi nakupilo plno praní a sušení a tak je to ještě znásobený (suším na tom skládacím sušáku).

extravaganca
14. lis 2007

Já jsem čekala,že se zeptáš,jestli nejsem těhu 😀 😀 😀 Se fakt picnu...nejsem...jen si mrcha semnou hraje...si koleduje o pořádné nakopání do té pééérdele 😀
No já si si to nález // představuju takto.Sednu si na vanu(je na proti umyvadlu)budu zírat na ty // a až mi dojde,že to není výplod mé fantazie,tak začnu poletovat po bytě se slzama v očích a nebudu vědět co mám dělat.Budu to strašně chtít někomu říct,ale protože to nebudu níkomu chtít říct 😀 (sleduješ to logiku jo)tak si začnu pro sebe vykládat no a mezitím budu pochopitelně kontrolovat test,zda ty // nezmizely do pryč 😀

Vyšívání se daří.Ikdyž jsem včera musela hodně párat,tak jsem to už i zpravila a počítám,že za 14 dní se můžete těšit na nějakou tu fotečku 🙂

Tak to u stěhování je vždy bordýlek a chaos...kdybys viděla mě,jakým stylem jsem balila 😀 Dodnes nechápu,jak jsem to mohla vůbec tak dělat.Prostě jsem vzala krabici a šla šuplík po šuplíku a zázela do do krabic hlava nehlava...kupodivu vše stěhování přežilo 😀 Fak nechápu

fidorka81
14. lis 2007

extro, neviděla jsi náhodou včera Ženatý se závazky? Tam byl krááááásnej rentgen nakopnutí do perdééééééle 😀
Logika úúúúúúúúúúúúžasná, ale moje logika je stejná 😀 Asi se to první dozví v práci, vzhledem k tomu, že drahouš není pořád v doma a našim (stejně jako přítelovi) bych to chtěla oznámit, až to budu mít povtvrzený od dr. A v práci to na mě poznají. Každý měsíc se mnou "čekají" na MS 😀
A můj postup: Budu sedět na WC a trpělivě čekat až uplyne doba. Budu na // chvíli (dlouhou chvíli) vejrat, pak mi začne bušit srdce jako o závod (možnost zvětšení seismologické aktivity 😉 😀), pak se budu třást, určitě se zapomenu umejt, odejdu do práce a to stále v šoku.

Tak to já bych nemohla. Já bych pak nic nenašla, kdybych takhle balila 😀 Jsem zmatkař a tak si dávám záležet (v podstatě mám ještě dost času 😉 )

extravaganca
14. lis 2007

fidorko,tak včera jsem náhodou to náhodou viděla...žehlila jsem u toho..super 😀 Takže tak nějak si to nakopnutí představuju 😀

Víš co,na jednu stranu jsem ráda,že dnes nekrvácí,páč mi to včera stačilo,ale na druhou stranu asi není normální,že jeden den ji mám a druhý den nic...toto se mi stává spíš ke konci MS...první 2 dny silnější,pak třena půl dne úplný klid,pak lehce krvácím a pak špiním...ale toto...no jo,jsem fakt extrém 😀

Moje švagrová,když se stěhovali od nás,dokonce popisovala krabice,jako co v nich je.. 😀 Fakt nechápu...Miláček chňapl nějakou krabici a prý jestli je tam něco křehkého 😀 Mě vždy bavil...jsem říkala nevím,se podívej co v ní je...a on,jestli v tom třeba nemám systém 😀 No fakt sranda 😀

extravaganca
14. lis 2007

Tak jo,já se loučím a odcházím domů a pokud mě z té mrchy neklepne,tak se tu zítra zas ukážu 🙂
Pa a hezký zbytek dne 😉

fidorka81
14. lis 2007

extro, já u toho právě balila a když ukazovali ten rentgen, tak jsem málem vysypala ten pytel narvanej věcma 😀 Čekala jsem všechno, jen ne tohle. Čím dál tím drsnější seriál 😀 😀 😀
Já teda krabice nepopisuju, ale už mě to taky napadlo 😀 😀
No je pravda, že já jednou takhle blbě ten menzes taky měla. Jeden den byl, pak nebyla, další jsem špinila a čtvrtý jsem zase krvácela. Asi hormony. 😒

Tak se taky měj hezky a dyžtak zítra pááááááááááčko 🙂

berina
14. lis 2007

Ahoj holky moje. 😵
Tak se po dlouhé době zase hlásím.Dnes mi 33DC dorazila mrška,bez utrogestanu.Zkusila jsem to tento měsíc vysadit.Tak ted přemýšlím jestli ho brát dál nebo se na to vyprdnout.Brala jsem ho 7 měsíců na úpravu ms.Tak nevím jestli se na to už nevyprdnout a necpat do sebe žádný hormony.

Fid:Ty jsi to ted taky měla bez utroše že,A co dál bereš?
extruško:Docela mě pobavilo jak jsi psala,jak si představuješ nález //.Ty jsi sluníčko 😵

fidorka81
14. lis 2007

Ahojky Berinko!!
Já jsem taky byla bez Utroše a MS dorazila 26DC. Teď beru už 3. den Duphík a v prosinci si mám přijít pro Clostil. 🙂
Rovnou se loučím a přijď se zase na nás brzy podívat 🙂 Měj se krásně! 😵

extravaganca
15. lis 2007

Krásné ráno sluníčka 😵
Beri achooj holka jedna ušatá 🙂 Kde se nám touláš?No já to bez utroše dostala po 23 dnech,takže nic moc ☹ A jak se jinak máš?POvídej,přeháněj 😀
Já dnes najíždím na clostil,tak uvidíme co se semnou bude dít za zázraky 😀

extravaganca
15. lis 2007

Jo,ještě jsem se vás chtěla zeptat,jakou sílo MS mám označit ve ff za ten včerejšek?Ráno když jsem vstala,tak jsem malinkato krvácele(ale vak pidi)a pak celý dnes nic a dnes to bude asi stejné....špinění to není,ale ani lehké krvácení taky ne...sakra,proč tam není ještě něco mezi 😀 No asi nepočítají s takovým exotem jako jsem já 😀

barag
15. lis 2007

ahoj holky, extravagnca ty začínáš s clostilem, já dnes končím s utrošem, tak sem zvědavá, jaký zázraky to udělá se mnou, za 5 dnů určitě přijde mrcha ježatá 😒
ty moje teploty se zasekly a už nechtěj nahoru 😠 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

berina
15. lis 2007

Ahoj holky. 🙂
Extro tak ti mám dilema.Zítra bych měla jet na obilnák na krev.Chcou mi dělat hormonální profil.10-12 DC pak ještě na UZ.Já nevím jestli tam mám jít.Jestli se na to nevyprdnout a ještě tomu nechat čas,Nebrát žádný hormony,neměřit teplotu a úplně se na to vybodnout.Pořád mi něco říká že se v tom nemám tak štárat a nechat tomu volno.Co myslíte? 😒

barag
15. lis 2007

ahoj berina, já tě nechci strašit, já jen řeknu něco za sebe, i když každá to máme jinak. před prvním otěhotněním sem všemu nechala volnej průběh, je fakt, že sem byla na nervy z práce z těch vztahů a tak. no po 8 měsících sem otěhotněla (myslím, že kdybych měřila, mohla sem nás nasměrovat a bylo by to dřív, ale to je fuk. takže otěhotněla sem, ale velice brzy sem o to mimčo přišla. a podle mě byla chyba v tom, že sem nikdy neměla moc silnou menstruaci, takže se to mimčo nemělo kde chytit. teď už rozhodně jím to, co mi doktor dá, dodržuju jeho rady, byla sem na folikulometrii, jak nařídil, měřím, a i přesto sem v pohodě a moc se s tím nezatěžuju. asi je to na každým, ale já po téhle zkušenosti bych se na to nevyprdla, ale jak řikám, každá to máme jinak, každou nás trápí jiný problémy a tak. hodně štěstí při rozhodování. a jak já pořád řikám, hlavně přeju hodně pohody, ze své zkušenosti vím, že ta je potřeba nejvíc, a je skoro vyhráno - pokud teda není jiný průser

berina
15. lis 2007

Ahoj barag.Já beru utroš už 7 měsíců.Tento cyklus jsem ho nevzala protože mě zajímalo jestli ms přijde i bez něj.Když jsem přestala po 9 letech brát ha tak pak ms chodila hrozně pozdě,40 dc, 45 dc a tak,proto jsem dostala utroš.Při braní utroše se to spravilo ale ms byla docela slabá.Ted jak jsem vysadila tak přišla 33dc a pěkně silná.Tak jsem si řekla že už není potřeba to do sebe rvát když je to už dobrý.Zkusím ještě jeden cyklus bez utroše a pak uvidím.V práci jsem totálně na nervy,mám šílenou ponorku,začínám být alergická na lidi v práci.Mám pořád před sebou tu vidinu mateřské,někdy je to k zešílení. ☹ Zítra tam pojedu,držte mi pěstičky at je vše ok.

gabi78
15. lis 2007

Ahoj holky, zdravím vás po dlouhé době 😉 Jak se máte?
Extro: co to máš s tou ms? budeš těhu,ne? 😉
Jinak holky díky za rady, ale ty kvasinky byly předzvěst hroucení mé obranyschopnosti vůči bakteriím, protože dnes sem šla k obvodní dr., po 3 dnech trápení (dnes sem v práci málem odpadla), a napsala mi šetrná antibiotika na můj prý hrozný krk, a ta antibiotika se můžou brát i v těhu, jeden nikdy neví,že? 😉 to budu vědět zhruba za týden, ale myslím, že ms normálně dorazí, jinak můj čekací grafík:http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Takže sem na nemocenské do úterka, tak sem moc ráda, protože už fakt nemůžu, nebolí mně jen v krku, ale mám i hnusný kašel a rýmu 😠

zelvik
15. lis 2007

Ahojky berušky 😉
Gabi - hezky si dej doma oraz, uzdrav se a buď v pohodě. Vždycky ráda marodím před vánocema🙂 Teda ale v rámci fungování, ne žádné velké horečky, jen tak nachlazení, ale abych si mohla užít domácí pohodu a třeba zvládnout i nějaké curoví 🙂

Fid - takže na vánoce už budete v novým? to je super, to se těšíš, viď?

Beri - ani navíš, jak ti rozumím. Někdy se v práci k tomu všemu stavím, jako že mi o nic nejde, že už mě to nebaví a že se na to můžu vykašlat...a pak si musím opakovat, ať neblbnu, že vůbec nejsem těhu a neměla bych to flákat...ale už je to vážně na hlavu. V létě jsem plánovala rozpis pracovní činnosti na listopad a říkala jsem si - no jo, to už se mě ale týkat nebude...jojo, blbnu 😒

Extro - tak tebe živě vidím, jak pobíháš po bytě🙂A myslím, že podobný scénář jednou (MUSÍ) proběhne u nás všech. Taky to budeme (a vlastně nebudeme) chtít vykřičet do celého světa...

No a já? S clostilem 1x denně a žádná sláva.http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 jsem 17. DC a ovu nikde a o čípku ani nemluvím - ten taky dělá ostudu...

Pá kočky, zase se ukážu.

barag
15. lis 2007

beri, týjo, tak si zkus najít nějakou zábavu a i když je to těžký, tak se spíš sama k sobě chovej jako kdyby to nemělo vyjít, já takhle čekala na těhotenství jak na smilování, jak na vysvobození, ty ženský v bývalý práci...blé já to tam nesnášela, pořád sem si řikala, no když dám výpověď jak to bude s mateřskou, že to bude nejvýhodnější otěhotnět v práci atd atd, no a povedlo se to, až když sem dala výpověď, přestěhovali jsme se a já měla uplně jiný myšlenky. je to dost těžký se na to vykašlat, jenže jakmile se na to těhotenství ženská zaměří jako na jediný východisko, tak má největší šanci na to, že neotěhotní, chjo, kdyby se to tak dalo vypnout to pomyšlení na to mimi v bříšku, že? ! tak jestli ti utroš už menstruaci spravil, tak to je fajn. a teď měříš? jestli máš ovu a tak, jestli jo a mrška chodí silná, tak proč ne, viď, tak si zdravá jak řípa a budeš brzy zdravá mamina. tak zatím a ať se rozhodneš jak chceš, ať je to pro Tebe dobré rozhodnutí