Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
19. lis 2007

jájíčku, nehaž flintu do žita! Chce to pozitivně myslet. Já brala Utroš 6 měsíců. Další ho taky berou dlouho. Utroš nepodporuje otěhotnění, ale má za úkol srovnat MS 🙂 Jak dlouho se snažíte?

jajicek
19. lis 2007

snažíme se fidorko od července a stále nic, jsem z toho fakt špatná, ted jsem začala cviky paní mojžíšové..

jajicek
19. lis 2007

kolem mě jsou samé těhulky, který to šlo dost rychle a já stále nic, s maželem máme tak pekný vztah a on se tolik těší na mimčo ☹

extravaganca
19. lis 2007

jajicek:A nezkoušela jsi měřit BT,aby jsi zjistila,zda vůbec ovuluješ?Jinak my se snažíme víc jak 2 roky,takže to vaše snaženíčko,je oproti tomu našemu kapka v moři 😀 Nezoufej

jajicek
19. lis 2007

díky extravaganco, ale já pracuji na směny a to prý nemá cenu, ani nevím jak se to dělá 😕

fidorka81
19. lis 2007

jají, tak to opravdu nemá cenu dělat. O měření BT tady najdeš přímo téma a na netu určo i plno odkazů jak na to. Je to dost jednoduchý. A jak říká Extra - 2 měsíce je opravdu nic. My se snažíme 16 měsíců.

jajicek
19. lis 2007

aha, jsem z toho asi moc vyplašená, tolik jsme chtěla být těhu do vánoc a nic...

fidorka81
19. lis 2007

Pardon, špatně jsem si přečetla příspěvek. Snažíte se Jájíčku, 5 měsíců a to je ještě brzy na závěry. Taky to záleží na tom, jak dlouho jsi brala HA.

jajicek
19. lis 2007

já ji už neberu tak 3 roky..

fidorka81
19. lis 2007

tak by sis měla dojít k dr. aby ti udělala hormonální profil, popř. spermiogram manžovi.

jajicek
19. lis 2007

u dr, jsme byla, řekla mi, že mě na vyšetření pošle až po 1 roce snaží, takže zatím máme čas, ale dneska jsem z toho hodně špatná..

fidorka81
19. lis 2007

Jají, ze začátku snažení je každá MS utrpením, časem to už poneseš statečně (tím samozřejmě neříkám, že nemůžeš otěhotnět třeba v příštím cyklu 😉 a už vůbec ne, že bych Ti těhu nepřála.) Kup si dneska buď něco dobrýho a nebo hezkýho a udělejte si s manžou fajn večer.

extravaganca
19. lis 2007

jajicek:Fakt nebuď...pokus se to tak nehrotit...hodně dělá psychika..najdi si nějakou činnost,kterou se zabavíš..já jsem třeba začala vyšívát 😀

No když jsem u toho vyšívání,tak už mám skoro hotové své dílko 😵 Už jen dokončit hlavičku medvídka,pak udělat obrysy a hotovka 😵

jajicek
19. lis 2007

jsi hodná, já mám bohužel odpolední do 24 hodin, takže se s manžou uvidíme až večer, musím to hodit za hlavu a začít se věnovat třeba přípravě na vánoce,,

jajicek
19. lis 2007

to jsi šikluka 🙂
nedávno mi dělali krevní testy a vše mám v pořádku, gyn, vyšetření také, takže uvidíme...
A stará také nejsem je mi 24.

extravaganca
19. lis 2007

jajicek:No to je nápad 😉
Já už mám dárečky nakoupené..výzdobu budu dělat příští víkend,takže teď o víkendu si uklízím u sebe a pojedu uklidit i k našim a pak už budu jen péct a sledovat pohádky 😀

jajicek
19. lis 2007

to je dobrá volba, já nevím jak mi dopadnou směny, ale cukrovíčko už začínám péct a výzdobu také budu dělat o víkendu ..

fidorka81
19. lis 2007

Jájí, tak je to správný. Hlavně bejt v pohodě. Časem zjistíš, že by ti z toho každoměsíčního stresu a obav hráblo 😉

Extro, tak to pak koukej nafotit 😉 Manža o tom ví a nebo to bude vánoční překvápko? BUdeš vyšívat i svoje písmenko? 🙂

jajicek
19. lis 2007

díky za podporu holky, nemám se komu svřit a pokecat si. . .díky moc..

extravaganca
19. lis 2007

fid,manža o tom ví...furt sleduju,kolik jsem toho vyšila 😀 Svoje písmenko zatím ne.Pak chci vyšívat k tomu písmenku oostatní zvířátka z medvídka Pú..prasátko,tygříka,oslíka 😀 No a pokud se mi zadaří //,tak to přeruším a budu vyšívat písmenka D (jako Daniel) nebo V (jako Vendulka) 😀
Nafotím to,až to bude hotové 😉 (teda to písmenko)

extravaganca
19. lis 2007

jaji,tady není problém si pokecat,a je tu přísný zákaz depkaření 😀

jajicek
19. lis 2007

aha rozkaz 🙂
Jen jsme se potřebovala z toho nějak vypsat .. .

extravaganca
19. lis 2007

jaji,v pohodě...to není depkaření 😉 Očas se tu potřebuje vypsat každá..to je v toleranci 🙂 Jen se nesmí každý den fňukat a depkařit...to totiž není cesta k mimíšku 😉 Ale pokud Tě ještě něco trápí,tak to klidně pisni 😉 Nebo pokud můžem v něčem poradit...jsme k dispozici...jsme už téměř promované doktorky odbornice 😀

fidorka81
19. lis 2007

Jájí, vypsat se jednou za čas můžeš, my tě podpoříme, ale opravdu jsme tady už delší dobu bez depkaření a je nám všem hej, protože jedna na druhou nepřenášíme svoje depky (a já už dobrý 2 měsíce žádnou neměla) 😉 😀

Extro, Vendulka bude Václava a nebo Vendula? Znám oba případy, proto se tak ptám 🙂

extravaganca
19. lis 2007

fid,Vendulka bude Vendula,ale říkat jí budem Vendulko,Vendy,Vendíku,ale nejdřív to bude kosátko(dokud nebudem vědět co to je)Jsem totiž Kosová,tak proto to kosátko 😀

fidorka81
19. lis 2007

Extro, to je jasný, Vendula je moc drsný a nemazlivý (stejně tak jako Michala apod.) Kosátko to je dobrý. U nás by to bylo Nýdlátko, ale to zní jak lízátko 😀 😀 😀

jajicek
19. lis 2007

holky slibuje, že depkařit nebudu, nemá to cenu, už mě to po vašem povídání přešlo, musím doufám, že se to podaří a je to..díky za pokec, zase se tu za vami zastavím, ted se jdu připravit do práce, pa pa krásný de u nás svítí sluníčko..

fidorka81
19. lis 2007

jájíčku, tobě taky krásný zbytek dne a zase se zastav! A heslo zní - s úsměvem jde všeko líp 😉

extravaganca
19. lis 2007

jaji,to je správný přístup 😵 Přijď,rády Tě uvidíme a pokecáme 😉

fid,tak to můžeš rovnou říkat lízátko 😀 nebo chupa chups 😀

jajicek
19. lis 2007

jasně, já se směju i ted u pc, pa pa..