Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
21. lis 2007

AHoj Extruško - no kašlu hrozně, doufám, že to vyléčím i bez pomoci antibiotik - nechtěla bych je brát.

no jo, pardon, já viděla tvůj super grafík 🙂Nevím, co je ideální stav, jestli mít graf jako EKG nebo jako přímku...

fidorka81
21. lis 2007

barag, ne to ne, to jsem nemyslela. Kolik vlastně dní meškáš? Lepší dostat MS dřív než pozdějc, aby jste se mohli zase začít brzy snažilkovat. Tak bych být tebou k dr. šla dřív než bude víkend 😉

extravaganca
21. lis 2007

želvíku,tak si kup jitrocelový sirup a čaj kašel a průdušky od teekane...suprově to zabírá...do 2 dnů máš klid 😉

zelvik
21. lis 2007

No jo, my jsme samá novinka...Okna, výtahy...ale za tu cenu ztráty klidu...

Jéé, barag - psi jsou taky někdy na palici, když se rozštěkaj všichni najednou 😀

fidorka81
21. lis 2007

zelvíku, ale budete mít na vánoce hotovo a bude tam klídek a teploučko a pohodova vánoc... Téda, já mám ale dneska vyhrabáno 😀

zelvik
21. lis 2007

Fid, počkej tak 3 hodiny a budu mít vyhrabáno taky...Z toho kraválu mi tu hrábne. Můžu být ráda, že nemám horečku a není mi zase až tak mizerně - to bych asi nepřežila.

extravaganca
21. lis 2007

Co máte z toho berušky..mě hrábne asi taky velmi brzo...dnes končím o hoďku dřív a čt,pa mám dovolenou a šéf se rozhodl,že mi ty poslední hodiny v omto týdnu znepříjemní a že mě zadře...makám jak blbá..už mi z toho PC bolí oči a hlava ☹

barag
21. lis 2007

hurá hurá už je tu, a vypadá že to bude pěkně bolet, tak se dnes večer doma začnu léčit čajíkem s rumíkem a citroníkem, to tu bolístku rozpustí. hurá a zase hezky odznova 😀

fidorka81
21. lis 2007

zelvíku, pusť si nahlas rejdijou a nebo něco do sluchátek 🙂

ex, tak se nám z toho nezcvokni 😉 😀

Já má hlad až se mi třesou ruce. Týýýjo, to se mi dlouho nestalo 😅

barag! No tak gratulace! (blbá, já vím, ale lepší než čekat a čekat 😉) Já Tě budu za pár dní následovat 🙂

extravaganca
21. lis 2007

barag,já si dávala na bolesti při MS panáka ferneta...ale to bylo v době,kdy jsem ještě mohla pít...pomáhal suprově...ty bylinky dělají holt divy 😀 Jinak jsem ferneta nesnášela 😝

fid,já se pokusím,ale za nuc neručím...ach jo,ještě víc jak 2 hodiny..je to nekonečné 😠

barag
21. lis 2007

já zas nějak moc nepiju, teda spíš vůbec, ale teď si teda dám, že si dát můžu, když mrška přišla, to za prvý, že se těším, že další už nepřijde 😎, to za druhý, ale hlavně protože ta bolest je hnusná a žádný ibuprofeny a takový blbosti si do těla cpát nechi, trocha alkoholu pomůže, krásně roztahuje cévy a bolest bude tatam,
teď si půjdu ohřát oběd ke tcýni a ten čaj s rumem si pěkně uvařím u nich- to budu ale veselá krysa kancelářská 😀

vydrž extra vydrž

extravaganca
21. lis 2007

Tak už se mi to krátí berušky moje zlaté 😵
Páni,jak já to bez vás vydržím až do pondělka? ☹

barag
21. lis 2007

na koníka vůbec nemysli, dej si voraz a hlavně si to co nejvíc užij tu dovču!!!pokud to jde

fid díky, to víš že to není blbá gratulace, já myslela že se tý mý potvory už nedočkám, tyhle dlouhý cykly jsou otrava

mě se práce též krátí, tak jdu na chvíli makati, papapa

extravaganca
21. lis 2007

No já si ji užiju 😀 zítra vánoční úklid,v pátek nákupy v Brně a v sobotu vánoční úklid u našich 😀 A v nedělu budu určitě žehlit 😀
barag,měj se pa

barag
21. lis 2007

a jéjej, tak takový dovolený sou uplně ideální 😖

aspoň budeš mít z krku nějaký dárky, já si každej rok řikám, letos nakoupím už v září, v říjnu. a vždycky to je uplně naopak 😀 taky se měj!

extravaganca
21. lis 2007

Jééé,ale já mám dárky nakoupené 😀 Už budem jen kupovat děckám a já se chci mrknout po chlupatých botičkách na zimu 🙂

barag
21. lis 2007

týjo, tak ty si příkladná nákupnice dárků! musím přiznat, že ti to dost závidím!!!

extravaganca
21. lis 2007

jsem minulý týden v pátek šla z práce do města a během 30 minut koupila miláčkovi dárky 😀 Ale je fakt,že jsem měla z netu vytvořenou představu co chci,takže jsem šla na jistotu...no a něco jsem pro něj už měla doma...2 dárky jsem brala z netu.

extravaganca
21. lis 2007

Tak jo sluníčka,já se rouzloučím...půjdu se pomalu pobalit a povalím pryč.Mějte se moc krásně,marodkům břeju brzské uzdravení,našim těhulkám držím palečky,aby dobře dopadly u doktorky no a nám ostatním....TULENÍ ZDAR 😀
Pa v pondělí 😵

fidorka81
21. lis 2007

barag, hlavně, že dorazila, co? ČLověk pak už na ten humus čeká jak na boží smilování 🙂

ex, tož to si svou pracovní dovču užij a v pondělí se na tě budeme těšit 🙂

honzulka
21. lis 2007

Ahoj holky,přidám jen svou zkušenost s Utrogestanem.. 😉 Brala jsem ho delší dobu(bohužel teď nejsem schopná spočítat jak dlouho) 😕 .No hlavní je,že jsem po něm otěhotněla!!!!Teď mám obdobný problé a jiného gyn. a ten mi nasadil Proveru.. ☹ Tak jsem zvědavá,jaký bude účinek... 😠

fidorka81
21. lis 2007

honzulko, to bude tím, že ti upravil cyklus 😉 Já teď beru Duphaston a nemůžu si ho vynachválit. Po Utroši mi bylo dost mizerně (motala se hlava, únava, bolení žaludku).

honzulka
21. lis 2007

fidorko,mně po něm nic nebylo,jen si mslím,že trošku pomohl tomu,že jsem začala bohužel přibírat,ale to je možná jen má fantazie.. 😉 Já tu Proveru jještě nazačala brát,páč jsem ještě nedostala MS. ☹ Tak uvidím... 😕

fidorka81
21. lis 2007

proveru jsem brala v pubertě na srovnání cyklu a mamka jí bere už léta. Myslím, že si na nic nestěžuje a jak mě bylo si už nepamatuju, hlavně ať ti pomůže 🙂

honzulka
21. lis 2007

Děkuji ti,fidorko81,i tobě hodně štěstí...

barag
21. lis 2007

fid, to máš teda recht s tou potvorkou červenou. já sem ráda, že je to konečně tu, když už to tak musí být 🙂

honzulka já teda z provery blila jak alík, celou noc mi bylo špatně a ulevilo se mi, když sem ráno konečně tu večeři vyhodila, pak mě celej den bylo zle od žaludku, dost mě bolel, najedla sem se a bylo mi znova tak strášně zle.

je to asi individuální, mě např. neva utrogestan, jen se mi po něm ty první dva tři cykly motala hlava - nejdřív 5 dnů, pak tři, pak dva...teď už se mi po něm nemotala hlava vůbec, tak uvidíš, já bych si teda už proveru nenechalam napsat, protože to je podle mě nějakej levnej s...č -četla sem si příbalovej leták a byla z toho nadšená, obsahovalo to nějaký chemicky pro - látky, díky kterým se tvoří progesteron, kdežto utrogestan, duphaston, to jsou hormony - což je podle mého mnohem šetrnější pro tělo

barag
21. lis 2007

vím, že to třebas není povzbudivě, ale mě to připadá jako fákt velký svinstvo, tudíž mám v sobě jakousi morální potřebu to poslat dál a varovat případnou uživatelku

fidorka81
21. lis 2007

barag - co člověk to názor a to se mi líbí 🙂
Co potvůrka, nezlobí moc?

honzulka
21. lis 2007

Děkuji,barag,tak to se fakt těším.. 🙄 Já UTRO.brala před prvním těhu a myslela jsem že mi ho dá znovu a on na mě s Proverou...U nás jí brali anorektičky na obnovení cyklu a do nich mám hóóódně daleko....Tak třeba po ní alespoň zhubnu.. 😀 Na všem si člověk musí najít pozitívum...Hlavně kdybych otěhotněla.... 😔 A teď to ještě dostala 😒

barag
21. lis 2007

ne, ten rum mi moc pomohl, tak už jë to v pohodě, už je to klasická potvořice. dík
týjo fid, já uplně lituju že sem na koníka nenarazila před měsíci, by mi bylo líp už mnohem dřív, to je supr, že si tu člověk může povídat se ženskýma o ženských věcech, já si to užívám, akorát sem zjistrila, že sem asi na koníkovi závislá 😲