Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
3. pro 2007

želvi,těch adminů je tu několik a taky jim nezávidím...

dasty
3. pro 2007

jasan budu prskat pořád pořád a pořád a často ju???

extravaganca
3. pro 2007

Jo prskej často a hodně 😀 Tak počkej...hned ji tam dám

dasty
3. pro 2007

holčičky zlatíčka musím,páťa chce pohádku a já jsem pořád u vás musím papapapapapa

zelvik
3. pro 2007

Dasty - fakt príííma pesáček🙂Taky bych ho hned poňuchala...

A bacily chytááám jak vztekláááá🙂
Zatím pa, jdu se chystat k Dr. je tam dneska až od 12, tak se pomalu vypravím, je to tam na dlouho...Páááá

dasty
3. pro 2007

tak ještě čekám Jani

dasty
3. pro 2007

želvíku je to mazlík,tak se drž žádný chmury a písni jak jsi dopadla držím hodně mooooooooooc pěstiček papapapap

zelvik
3. pro 2007

Písnu, určo a díky. A taky čekám na fotku Jandi pejska🙂

extravaganca
3. pro 2007

Je tam 😵 Lepší fotku v práci nemám ,ale snad stačí 🙂

zelvik
3. pro 2007

jééé, už je tam - ten je taky prííímovej, má krásný čumáček

dasty
3. pro 2007

želvíku už je tam,ten je krásneeeeeeeeeeeeeeeej ,normálně taky bych ho pońuchńala.Jani je super a ten obojek už to vidímmmmmmmmmmmmmmmm.Jani to je super mimísek,ten se vám,ale povedl 😀 😀 😀 celej tatínek 😀 😀 😀 (to je legrace)

dasty
3. pro 2007

jen fak kořen,moooooooooc krásnej.Musím jít jsem ostuda,tak páček papapapapap berušky 😀 😀 😝

extravaganca
3. pro 2007

Děkuji za pochvalu...taky nám dalo práci,aby vypadal tak jak vypadá...on má ještě na packách puntíky...ty nám daly zabrat nejvíc 😀 😀

extravaganca
3. pro 2007

Verunko papa a určo brzo pisni a nezapomeň...prskat hodně a často 😀

barag
3. pro 2007

ahoj holky, sem jen na skok, já tu šéfa i kolegu mám, tak moc neprudím, teď sem si tak zběžně dočetla, co ste napsaly, co se týká té slabé menstruace - musím jen potvrdit, že ta sliznice s clostíkem roste fakt málo...ja bych ho radši nebrala, když mi nasadil clostík první měsíc, nedal k tomu utroš a já v podstatě jen dva dny špinila, zvládla sem to s intimkama. tak sem mu to řikala, přidal utroš ale krvácela sem jen asi den a půl pak špinění. tak z toho mám trochu boby, přeci jen jednou už sem potratila a osobně to dávám do souvislosti právě s málo narostlou sliznicí (když mi po potratu nasadil progesterony, tak sem jen čuměla, jak má vypadat správná menstruace 😲 )

a v příbalovém letáku se to taky píše.

holky závidím vám, že už pečete, zdobíte. já nemám ještě ani dárky, nějak nestíhám, práce, ze který se dostávám všelijak, autoškola, ještě doma fůra práce do školy...asi letos opět těsně před vánocema půjdu na válečnou výpravu do obchoďáků nacpanejch naštvanýma lidma a běsnícíma prodavačkama...

dasty to je dobře, že blinkáš, je vidět, že mímo se má dobře 😎

jo a co vlastně hyper super botník? ladí s vázdobou vánoční 🙂 🙂

barag
3. pro 2007

jé ten pejsek je kráááásnej, co je zač?

zelvik
3. pro 2007

ahoj Barag - holky už asi zdrhly.-)
Ale Extra psala, že je to australský ovčák (honicí pes) - šmudlík, viď?

No o clostilu si můžem povídat dlouho.Já s ním mám psychický blok od začátku, taky se mi do něj nechtělo. Než mi ho Dr nasadila, měla jsem sliznici 9mm a bylo jí to málo, tak teď ji nemám ani 3mm.-( vida, to si taky musím poznamenat, až půjdem do CARu...

Nešil - dárky taky nemám, mám je sice krásně sepsaný na papírku, ale kolik z toho jich na poslední chvíli seženu, to je otázka🙂

extravaganca
3. pro 2007

želvi,ne honící,ale honácký 😀 ale honí taky 😀

Já mám vzorově vše nakoupeno..teda pro miláčka...pak už jen pro děcka a mamču.Naštěstí vše vymyšleno,tak už jen koupit.Na poslední chvíli to nenecháme,páč,já omítám chodit ke konci prosince do obchodů a kazit si náladu

Děvčata,nestraště mě s tím clostilem,ano 😎

barag
3. pro 2007

ex neboj, no ono je to dost individuální s tím clostíkem, já měla dost slabou menstruaci už předtím, víš? ono se tak např. projevilo i to, že mám zvýšenou činnost št. žlázy, žádný hubnutí, já ještě přibrala, jak sem skoro neměla MS, prostě k tomu mám víc sklon, není potřeba si dělat hlavu. i když teda já mám co řikat, mě to v hlavě jede pořád...tak doufám, že tomu, aby bylo všechno v pořádku může pomoct třeba i gynex, kterej teď kapu

barag
3. pro 2007

ex a co ten botník? sem napnutá jak kšandy jestli na vánoce bude kazit dojmy či nikoliv?

holky já to nemám ani vymyšlený...rodiče jedni, druzí, tři sourozenci - ty většinou odbydu, protože mají každej z nich ještě partnera a jedno až dvě děti, můj děda, přítelova babička, přítel...uf, se z toho picnu. a to ještě nepočítám kamarády, kterejm ale možná něco vyrobim. já už asi musím hlavně začít přemýšlet a sepisovat, chjo...

barag
3. pro 2007

haha honící pes, to známe, takovýho jednoho doma taky máme - uhonil a pozabíjel 16-17 slepic 😖

extravaganca
3. pro 2007

Tak botník jsem v zájmu dobrých sousedských vztahů nechala napokoji,ale štve mě morově...čekám jakou hrůznou vánoční výzdobu vrazí na dveře...pokud se vyřádí jak s tím botníkem,tak se přestěhuju 😠
Já už jen dám tchýni peníze pro synovce od jednoho švagra(jsme tak domluvené..přispíváme na hokejovou tašku pro jednoho(hokejista)a druhému přispíváme na jakousi hrací kočičku).Tchánům dáme peníze,mojí mamince budeme pořizovat kuchyňkou váhu.Mé neteři jsme koupili kalendář s Mee Too You,tak jí k tomu koupím ještě od nich hrneček,nebo nějaký diář,synovci z loga míchačku a finýto.Na miláčkovi nechám vymyslet,co dáme švagrům...ale tam to naštěstí už bude jen nějaká drobnost v podobě flašky 🙂 No ale bude to i tak palba...počítala jsem,že ještě uvalíme 5000,- ☹ A to ještě musíme pořídit nějaký dárek na kolaudačku pro švagra...o víkendu se stěhovali do baráčku.Vůbec netuším,co máme pořizovat ☹

barag
3. pro 2007

tak třeba květinu? je živá, trvanlivá... mě by kytička potěšila, nás při přestěhování většinou odbyli flaškou, nadšená z toho nejsem jen se nám doma hromadí, tak já osobně bych i z těchto důvodů uvítala kytinu.

to je dobrý, že už jen přispěješ na věc, která je jasná, já s těma dětma nikdy nevím, snažím se aby ode mě vždycky dostali knížku, jenže co teď čtou takový 14 nebo 15 letý holčičky netuším, co se dává 14 klukovi, kterej nečte taky nevím a brácha nikdy neporadí. pak máme jednoho prvňáčka, ten zatím knížky má rád, ale kterou už nemá 😖
pak sou samý takový malinký tak těm asi hadry, těch není na předškoláčata nikdy dost. sourozence řeším jako párečky, vždycky dám nějakou flášu či čajík - podle toho jaký jsou a k tomu třeba svíčku nebo něco voňavýho takovou nějakou blbinu drobnost jako balíček.

a děda s babičkou? ty nikdy nic nepotřebujou, přítelova babi aspoň trochu pije likérky, když se s bábama sejdou, ale ten můj děda nemá žádnou neřest, tak z toho sem dycky vedle.

barag
3. pro 2007

a držím pěsti, aby sousedka vyvedla k Tvé radosti aspoň tu výzdobku 😀

extravaganca
3. pro 2007

no tak to nemám strach 😀 s jejím vkusem fakt ne 😀

gabi78
3. pro 2007

Ahoj holky, no to bylo, než sem to celé přečetla, jste se dneska nějak rozkecaly 😉 Ale aspoň se tu člověk pobaví. Holky, mně naměřili sliznici taky nízkou jen 4mm, prý je dobrý na její růst kontryhelový čaj a minulý měsíc jsem měla menstruaci 3 dny a den špinění, tento měsíc to trochu flákám, tak uvidím zítra, jak dopadnu na UZV. Jinak sem i trochu šulila měření, ale dnes mně bolely vaječníky (jsem 14.dc, 36.4) tak asi se zítra teplota zvýší, no uvidím, co ráno naměřím 😀
Jinak já už mám udělané rumové kuličky a péct budu tento víkend. Dárky neřešíme, mému dám 1000,- na sekačku a mně dá 1000,- na kosmetiku.
Ex, Jani: máš moc pěkného pejska 😉 a taky zatím pěkný grafík 🙂
Želviku: držím palečky v Caru, ať už vám konečně pomůžou k // 🙂 Nás to od ledna asi taky čeká 😵

zelvik
3. pro 2007

Ahojky,
Gabi - to jo, tady se člověk nenudí a to je moc dobře🙂 Kontryhel mám taky doma, tak že bych ho zase zkusila? Taky beru ten Jeřáb ptačí, ale jak nevidím výsledky, brzo to vzdávám...
Navíc jsem vyfasovala přecijen antibiotika.-(Říkala jsem Dr. že jdeme do CARu a že jinak beru hormony - prý by ot nemělo vadit a dala mi nějaký atb CURAM, prý by snad nevadily ani v těhu.Tak když je beru v době snažení (a ne v těhu), tak to tělo snad tak nezasviním..

Barag - tak takoví psící jsou nejlepší🙂Nemusíš běhat po dvorku a zabíjet slepice sama.Teda, pokud slepice nejsou sousedů 😝

Ex - no jo, botník, já na něj zapomněla.-) Tak pak nezapomeň vylíčit tu výzdobu🙂

Holky, cestou od dr jsem zjistila, že v našem městě udělali solnou jeskyni - takže část dárků vyřeším dárkovým poukazem🙂

gabi78
3. pro 2007

Ahoj Želviku, no vidíš, to je dobrý nápad s tou jeskyní, my tu prý taky máme solnou jeskyni, ale musím to pozjišťovat. Jsem ostuda 😅
A můžu vědět, kdy jdete do toho Caru? Ať ti můžu držet palečky 😉 Já jdu zítra k dr. na UZV, tak asi ani nedospím 😀 samou zvědavostí, a jak to bude dál pokračovat, jen mně štve, že se to tak táhne. Jo, a jak jsem ji říkala, že jsem měla šílené bolesti po clostilu, tak se rozzářila a měla radost, že to funguje, ale já ji hned usadila, že sem to vysadila 😀 Teď ho dva měsíce neberu a ovu zatím je, tak že by stačilo jen tak málo na nastartování ovulace?No, uvidíme zítra.

barag
3. pro 2007

zelviku díky, slepice byly sice naše 😒 , ale i tak sme běsnily...tím hajzlíkem je Berta, zkusila sem tu naši rodinu dát do alba než ji admin. smázne 😀

barag
3. pro 2007

ta solná jeskyně je fakt dobrej nápad ale tady sem krátce a myslím tu nic takového není. šílení začíná, diskuze se točí okolo dajdarů, haha, je to každej rok asi stejný

gabi držím palce na zítřejší UZ, to bude folikulometrie? já bych si ten clostilbegyt taky nejradši vysadila, ale sem takovej poseroutka, i když už sem litovala, že sem dodržela doporučení doktora do puntíku...tak ho možná příští měsíc nakrknu, ale podle mě už taky ovuluju i bez, protože jak se srovná psychika, to je lepší než léky!

Zelviku já sem taky měla divnej pocit, když sme do CAR jeli a bylo to nakonec v pohodě, nebój