Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

prdecek
2. srp 2008

dasule, gratuluji !!!! 🙂

petreva
3. srp 2008

Zdravím vás holky, chtěla jsem vás všechny povzbudit...určitě s Utr. má někdo i negativní zkušenosti, ale já mám skutečně jen ty pozitivní ve smyslu reakce na něj a jeho účinek 😵 . Jen jsem se vás chtěla zeptat, jestli jste některá po něm přibrala...
Dasule, moc držím palce aby čárečka sílela a zatím jen potichounku gratuluju! 😉
Ostatním snažilkám držím palce zase v tom, abyste ty dvě vytoužené čárky co nejdříve uviděly!!! Vím, jak je dlouhé čekání, ale ty naše miminka na nás určitě někde čekají, jen k nim musíme najít cestu 😵 😵
Tak se všechny drže!

xmerssy
3. srp 2008

Ahoj holky...........jen se chci zeptat...........Utrgestan beru 2-2-2..........Asi cca 12 dni....mam po ET....muze telo zareagovat spatne, kdyz jeden den si vezmu 1-1-1???Nehrozi samovolny potrat??Dr. mi proste nechce novy predepsat, ze mi ma zbyt az do pondeli, a prave na to pondeli mi zbyvaji jen 3 misto 6ti..........Urcite jsem si ho vic nevzala, leky beru presne, tak nevim, kde vzala ten vypocet........... 😒 .....Dekuju moc za odpovedi.....

prdecek
3. srp 2008

to más teda vysokou dávku. já beru 3x1 a pak ho budu brát az do konce tretiho měsíce až se nám to povede. Mu zavolej a rekni mu to. v balení je 30 tablet takze to vychází na deset dní. 🙂

prdecek
4. srp 2008

😉 halo bere tedka nedko utrogestan?

dasule
4. srp 2008

jj já 🙂

petreva
4. srp 2008

Já taky užívám!!

prdecek
4. srp 2008

jo a obě jste těhu že? petrava jak dlouho ho beres nez se povedlo? 🙂

petreva
5. srp 2008

Prdecek, zdravím, tě....
v roce 06 jsem vynechala HA a pak jsem preventivně chodila na injekce Agolutinu a to půl roku (měla jsem gynekologické problémy, proto ty injekce). Potom od ledna 07 do února 08 jsem užívala Utroš pořád, musím říct, že mi MS opravdu krásně srovnal a chodila jak hodinky 😉 v březnu jsme se s Dr. rozhodli, že zkusíme co bude tělo říkat, když mu nebudeme s cyklem pomáhat. Bylo "hodné" a jelo si svou cetou dá. Až v květnu 08 mrcha nepřišla a byla jsem na injekci. BYla jsem ujištěná, že může vynechat i "zdravé" holce, tak jsem to neřešila. V tu dobu jsme už stejně byli rozhodnutí pátrat po tom proč mimi nepřichází...a v červnu začali navštěvovat CAR.
Přesně nevím, co trápí vás nebo lépe řečeno tebe, ale Utr. věřím. Někdo na něj nemá kladné reference, ale mě pomohl. Přeju ti aby tě dovedl už co nejdřív k nějaké bublince, je to čekání náročné...mi povídej...já vám snažilkám tak moc držím...víš, v okolí nemám moc lidí, kteří se zajímají...tak mě koník tak pomáhá a já zase přirostla nějak d vám...proto bych vám tak přála ten zázrak!!!

dasule
5. srp 2008

no já zatím nevím,testovat se budu 11.srpna,pokud to bylo tím Pregnylem,musím ještě počkat 😉

prdecek
5. srp 2008

ahoj petreva,
mě byl utroš nasazený kvůli dlouhým cyklům (i 50dní), tak teď ho budu brát druhý měsíc, tak snad se nám už mrňous povede. Už jsme o jedno mimčo loni v září přišli, tak ho budu brát až do třetího měsíce, až se to povede.
Díky za přání a přeji Ti i mrňouskovi hodně stěstí a aby těch 9 měsíců rychle uteklo 😉

dasule držím pěsti! 🙂

dasule
5. srp 2008

díky,já tobě taky 😵

petreva
6. srp 2008

Prdecek, uvidíš, že ti zabere, druhý měsíc je asi brzy soudit, i když by člověk chtěl vidět výsledky hned viď. Hlavně, když už takhle dlouho čeká...A jak to bylo minulý cyklus, byl kradší? A co ovu, dochází k ní?? Měj se

miluse
6. srp 2008

Ahojky, jsem tu o5.... tak u mě vypadá, že utrouš asi nezabírá tak jak by měl, neb po prvním cyklu jsem to dostala normálně, tedy 31. den cyklu a po druhém cyklu jsem to dostala až 33. den cyklu s tím, že po dobrání utrogestanu jsem týden před MS špinila a ke všemu jsem měla šílené křeče do břicha. Myslíte, že to může být i tím? Každopádě v pátek jdu k mudrovi, tak se ho na to taky zeptám.

prdecek
6. srp 2008

no ted sem ten posledni cyklus (co sem utroš brala poprave) měla 32dní protože jsem ho začala brát později. ted uvidím 🙂 na ovu teprve čekám, ale vypadá že ted někdy bude 🙂

petreva
7. srp 2008

Ahoj holky, já jsem taky i s Utr. měla cykli 31-33dní...myslím si, že když je ovu a MS chodí pravidelně + - tak nevadí takto delší cylky, ne? Alespoň mi to Dr. říkal, byl by prý problém kdyby přesahovaly 35...dní.
Miluse, to opravdu nevím, já jsem nikdy nešpinila...zeptej se a budeš mít jistotu 😉
Prdecek, hurá ovu bude?? TAk je tu další šance a naděje!! 😵 😵 tak se na ni moc neupínat 😵 a držím palečky aby nějaká manželova kráska našla tvoje vajocho a měli se táák moc rádi...

miluse
7. srp 2008

No já jen,že jsem někde četla, že by mrška měla dorazit max. 5 dní po dobrání utrouše 😕 mno a mě zpravidla přišla až po týdnu.... no zítra budu chytřejší.... snad 😅

mmmk
7. srp 2008

Petreva, dlouhe cykly nevadi. Rika se, ze normalni to je +-28 dni. Takze cykly od 21-35 dni se povazuji na normu 😉

prdecek
8. srp 2008

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

myslíte že ta ovu fakt bude nebo byla? jinak za pár dní začínám zase brát utroš tak mám strach zda byla nebo ne 😒

petreva
10. srp 2008

Ahoj Prdi, já tedy nejsem žádný zdatný měřič, ale řekla bych že byla 😵

delfi
11. srp 2008

ahoj holky chci se Vás zeptat MUDr. mi předepsala utr. 17-25DC s tím, že obyčejně jsem měla ovu 21DC a 19 DC....začala jsem ho tento cyklus brát 17DC ale nevím, teď jsem se dočetla, že by se před ovu neměl....navíc jsem ze svého cyklu mírně rozhozená, jelikož nevím kdy proběhla ovu
http://www.fertilityfriend.com/home/1f71ab tady je můj grafík. jsem po MA a revizi...přičemž na MS jsem čekala 40DC...normálně mívám cykly 35 a 38 DC - měla jsem zatím jen 2 cykly po vysazení HA (před braním HA byl cyklus také velmi nepravidelný a dlouhý)
myslíte že už mám po ovu? jinak ty dvě vyřazený teploty proto, že jsem nachcípaná a měla jsem 38 teploty....

prdecek
11. srp 2008

petreva, tak myslím že nebyla kuk: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

delfi vypadá to že asi ovu byla, ale nedokážu ti to říct na 100% protože se v tom sama moc nevyznám

delfi
11. srp 2008

prdecek: dík 😉 já budu doufat že nebyla, bo jsme se v tý době nesnažili. jo a ještě jedna věc - od cca 15 DC si dělám ovu testy a zatím se pořád objevuje druhá slabá čárka...to je mi divný, že by ovu byla a ještě 5 dní po tom se mi objevila slabá druhá čárka na ovu testu 😠

prdecek
11. srp 2008

tak s ovu testy to neumím, to fakt nevím

petreva
12. srp 2008

Prdecek, ahoj, tak to máš asi pravdu, ale víš co, zkus hodit grafík mezi holky s bazální teplotou, tam to mají v oku a určitě ti podadí 😵
Delfi, taky mi ovu test nikdy nevyšel nějak hezky pozitivně...je tu ale taky místnost...zkus to
Holky, držím palce!

miluse
12. srp 2008

delfi, slabá čárka se ti na ovu testu objeví, když má ovu přijít a také kdy odejde.... pokud jsou obě čárky stejně silné tak ovulaci můžeš očekávat během 24 až 48 hodin. Já v tom taky ze začátku měla zmatek.

Jinak více se o tom asi dozvíš buď přímo na stránce ovulacnitesty anebo zde v diskusi o ovu testech 😉

delfi
13. srp 2008

holky díky 😉 zkusím i v jiných diskuzích. jinak k tématu - myslíte že nevadí, když beru utrogestan od 17 DC i když ovu mívám později? neovlivňuje to náhodou nástup ovu??? jinak ty vedlejší účinky jsou šílený 😖

misa.ottovka
13. srp 2008

Ahoj holky, zdravím Delfi 😉
Mám takový dotaz: poslední 2 cykly jsem zjistila, že mám luteální fázi jen kolem 9-11dní. Myslíte si že je to problém a že mám zajít za svojí Dr. aby mi předepsala Utrogestan?????? Díky.

len
13. srp 2008

Delfi, problém by to mohl být a to dost velký 😒 Já bych s Utr. počkala až po ovu 😉

Miso, 10-11 je na hraně, ještě to nemusí způsobovat nějaký problém, dost holek otěhotní i tak, ale kdyby se déle nedařilo, určitě bych popadla BT graf a při preventivní prohlídce se o tom dr. zmínila 😉

misa.ottovka
13. srp 2008

len díky moc 😉 no tak my se snažíme teprve 6.měsíc, ale protože mám obrácenou dělohu tak tohle sleduji, abych pro těhu udělala maximum..........Přeji i tobě at se také co nejdříve zadaří 😉