Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
5. srp 2007

Já to taky přesně nevím, nedávno jsem o tom četla. Je to jeden ze způsobů jak na anovulaci. Bylo tam: clostil, gonadotropiny, laparka a plno jiných. Zkusím to najít a zjistit, a pak Ti to písnu do IP,jo?

zanetik
autor
5. srp 2007

Už nemíš já našla dobrý stránky kde je to vysvětlené všechno a vzpoměla jsem si, že mi to nabízel dr. když se mi po Clostilu začaly dělat cysty, ale pak přišla laparka a na tohle jsem zapoměla, říkal že to jsou nějaké nové injekce, ale název nevím.
Jinak tady jsou ty stránky 😉 :http://www.levret.cz/texty/casopisy/mb/2003_1/koryntov...

gabrlinka
5. srp 2007

TAk sem si to pročetla, super, díky. Zase sem o něco chytřejší. 😀

fidorka81
6. srp 2007

Ahojky holky, tak MS měla přijít v sobotu (předchozí dva cykly s Utrošem byly dlouhý 27dní.) Dneska mám 30DC a 17DPO. Ráno jsem si dělala test a byl negativní. Stalo se někomu z vás, že by se s Utrošem MS opozdila? A ještě něco - myslela jsem si, že MS přišla už včera, protože jsme měli v neděli ráno s drahouškem "intimní" chvilku 😉 a po ní jsem krvácela, ale po umytí po krvi ani památka.

http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

dasty
6. srp 2007

ahoj holky... 😀
Ahoj žanetíku u nás je špatý spermio proto míříme k IUI 😕 Ale jsem ráda,že se to pohlo,protože už jsem byla ´trošku malinko magor 😀 😀 Tak pk napiš žanetíku jak jsi dopadla u doktorky na ultrazvuku´,jsi hodná,že na nás myslíš 🙂
gabrlinko a žanetíku:máte můj obdiv já se laparky bojím hrozně,nikdo mě s ní zatím nehrozí,ale jen když to čtu br...jste statečný 😉 😉 Gabiku pak napíšu co novýho a ty taky písni 😝
Fid:to vypadá nádějně 😝 😅 ,já mám s utrošem přesně na den ms a když jsem čekala Patrička tak jsem to při milování dostala a měla do večera a druhý den nic a tt test mě ukázal,že jsem těhulka až od tý menstrauce za 10dní. Ještě vyčkej a na test se zatím vyprdni akorát se nervuješ ☹ Vím podle sebe,ale vypadá to nádějně 😀 😀

fidorka81
6. srp 2007

dasty!!! TO jsi mě potěšila! Já fakt krvácela jen to ráno po styku, pak jsem se umyla a vzala si vložku, která až do dnešního rána zůstala čistá, takže dneska se "nejistím". S testem počkám. No ale nebudu ještě jásat 😀

extravaganca
6. srp 2007

Krásné ráno všem 🙂
dasty:Díky za IP Verunko,už jsem Ti i odepsala 😉
fidorka81:Ta to vypadá velmi dobře 😵 držím pěstičky
No a jinak mě dnes dorazila mrcha,takže mám lehce po náladě,ale co nadělám.Tento týden budem jezdit uklízet byt a příští dýden postupně nastěhujum.Takže naše tuleníčko bude už probíhat v novém 😵

fidorka81
6. srp 2007

Extro, to by bylo, aby se nazadařilo v novém 😉 Za držení děkuju, budu průběžně hlásit 🙂

extravaganca
6. srp 2007

fidorka81:Já si to taky říkám 😀 změna prostředí...úplně sami(bydleli jsme u rodičů)A to by fakt bylo a by ze nezadařilo 😀 Budem od Tebe čekat každodenní průběžné hlášení stavu 😀

fidorka81
6. srp 2007

Extra: jo tak to bude poprvý sami!! Tak to se zadaří. Přecejen u rodičů to není ono. NO teď mě docela zarazila Len v Měření BT, ale musíme počkat co se vyvrbí.

gabrlinka
6. srp 2007

Ahoj Fidorko, to vypadá nadějně, držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dasty: děkuji, co bych neudělala pro mimi 😀

fidorka81
6. srp 2007

gabrlinko, děkuju moc :o) Začínám být pěkně nervní! 😒 Len mi moc šancí v Měření BT nedala. Tak jsem zvědavá.

zelvik
6. srp 2007

Ahoooooj, holky, jsem zpátky po dovolené. Byla prííííma, i na tulení jsme našli chvilku 😉 Jen jsme měli trochu dobrodružnější návrat...Cestou zpátky se nám pos...auto, rupla nám převodovka a vytekl olej. Tak jsme trčeli někde v chorvatsku a čekali, až dorazí odtahovka z ČR.ti sice přijeli, ale dokázali naložit jen auto, my se jaksi nevešli, tak nám sehnali aspoň stopa. Nějací Slováci nás vzali až do Břeclavi a pka jeden kluk až do Prahy. No a k nám už to zařídili rodiče. Takže cesta z Chorvatska s enám protáhla na 30 hodin.
Auto bylo naštěstí firemní, takže odtah a oprava jde mimo nás Ufff...
Jinak jsem pročítala co se tu zatím událo - no, koukám, že nejnadějněji vypadá Fidorka - taky budu netrpělivě čekat na info.
Já dobrala utroš v sobotu ráno, pak jsem měla nervy s tím cestováním a teď čekám každou chvíli na mrchu.Břicho už mě pobolívá, tak mám radost 🙄
Dasty a jaký je teď u vás další postup?

pupcok
6. srp 2007

Ahoj dievčatá,prišla som sa len načas rozlúčiť, ideme o chvíľu na dovolenku do Chorvátska, majte sa tu krásne 🙂 🙂
Dasty, poslala som IP 🙂
Fidorka, držím moc palce 🙂 , dúfam, že po dovolenke si prečítam, že si tehu, moc držím palce 🙂

dasty
6. srp 2007

Pupčok krásnou dovolenou pěkně si to užijte a zadělejte na mrňouska 😀 😀 😀
Extravag.Jani-moc díky za IP jsi zlato,hned ve středu odepíšu až budou novější zprávičky 😀 😀
želvíku:ty bláho ,tak dovolená opravdu dobrodržná,ale hlavně,že už jsi tu-jdeme ve středu do Sanusu tak podám hlášení neboj.Co nezadělali jste na malou želvičku??Víš moře,klid pohoda 😀 😅 😀 😅 😀
Fid:to jsem ráda,že jsem tě potěšila,ale u nás to tak bylo a ani v nejmenším jsem nepomyslela,že jsem těhulka.Doufám,že mrcha ,mrchovatá nepříjde 😀 😀 😀

zelvik
6. srp 2007

Ahoj,
tak pupčeka už nezastihnu, snad se jim dovča taky podaří a dojedou v pořádku i domů...
Dasty - navím, byla bych ráda, teď jsou přede mnou tak dva rozhodující dny - jestli mrcha dorazí nebo ne.Jestli to zase nevyjde, tak už tomu nerozumím a někde bude taky větší zádrhel.
Fidorko - kdy budeš zase zkoušet testík? Držím palce, aby už byl //

anysek1
6. srp 2007

no muj prvni doktor nic nedelal tak jsem si po roce nasla noveho a ten teprve zacal! ☹ pritel je ok takze to vazne nekde u me 😒 uz me z toho asi odvezou...vsude sama tehule a ja nic u nas rodi snad i krecek 😨 tak vam vsem drzim pesticky..

zelvik
6. srp 2007

Anýsku, vydrž, já už taky vyšiluju, zítra nejspíš dorazí mrcha a já zase ztratím náladu. Vždycky mě to tak rozhází 😢 No, snad se brzo všechny dočkáme //

fidorka81
7. srp 2007

Ahojky holky, moc moc děkuju za podporu, ale nějak tomu přestávám věřit ☹ . FF mi zrušil ovu http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55 MS pořád nikde, jen mě bolí od včerejška hlava. Dneska budu volat na gyndu, páč má od příštího týdne měsíc dovču, tak abych něco nepropásla.

dasty
7. srp 2007

želvíku dík za IP,zítra písnu taky na IP jak jsem dopadla 😅 😉
Anýsku s těma těhotnýma máš pravdu a ještě když jdeš nakupovat všude na tebe číhají mimin.věci.Jinak mě už se i zdá o těhotných/zdálo se mě,že mě kamarádka ohlašuje,že čekají třetího potomka/no mišuge 😅 😅 😝
želvíku:neztrácej naději třeba to výjde 😉
Fid:na nějakej FF se vybodni a to myslím v dobrým.Ještě nění nic ztraceno a těhuka můžeš být 😲 😵

extravaganca
7. srp 2007

Krásné ráno 🙂
fidorka81:Dokud nedorazí MS,tak naděje je pořád 😉
dasty:ahoj Verunko...no jsem ráda,že nejsem tady jediná,komu už z toho všeho hrabe 😀

dasty
7. srp 2007

extravagance:Jani ahojda... 😀 😀 ,ne neboj nejsi v tom sama-mě se zdá ,že se na mě ty těhulky všude lepí 😀 😀 😀 😀

fidorka81
7. srp 2007

Dasty, no Len mě uklidnila, že ovu tam určitě je, ale nedokáže přesně říct, kdy. Navíc říkala, že se mi po Utroši drží teploty krásně nahoře, což vypadá nadějně. Tak mi naděje zase svítá 🙂 Dr. volat ještě nebudu, zjistila jsem, že má dovču až od 17.8. a ona mi tenkrát říkala, že když MS nepřijde do 35DC, tak mám zajít a dá mi další hormon. Takže ještě počkám do pondělka (dnes mám 31DC) a třeba se už něco víc vyvrbí 🙂

Extra, díky, nezbejvá mi než čekat 🙂

holky, já kam kouknu, tam je těhule nebo čerstvá mamina. Ať už v bulváru nebo na ulicích. Kurňa, já už chcu takyyyy!! 😖

extravaganca
7. srp 2007

fidorka:Tak budeme držet palce ať se z toho vyvrbí // 😉
S těma těhulkama mi povídejte...moje švagrová má 3 měsíčního chlapečka,moje kamarádka je ve 4 měsíci a moje sestřenice má 1 měsíční holčičku...no miminek a bříšek mám kolem sebe dost...Kdybych aspoň neměla tak nešťastnou povahu...jak nemám všechno honem,tak jsem nervní 😝 Jsem šíleně netrpělivý člověk,takže to naše miminkou(až jednou dojde)teda pěkně zkouší moji trpělivost 😀 Musíme holky vydržet..určitě se dočkáme...no prostě musíme 😀

fidorka81
7. srp 2007

Kdo si počká, ten se dočká 🙂

Jinak hlásím, že MS pořád nikde. Ve čtvrtek nebo pátek si udělám test, samozřejmě, pokud to nedostanu.

marfuska01
7. srp 2007

Ahoj holky, ještě jsem tu nebyla, tak doufám že mě vezmete do klubu 😉
Když jsem byla prvně těhu, otěhotněla jsem hned, ale pak missed ab - srdíčko se nám nerozběhlo.. Když v 6tt MUDr. nevyděl srdeční akt, nasadil mi Utrogestan ale nepomohl. Když jsem po šestinedělí dobrala ANT, měla jsem ji abych se z toho "vzpamatovala", tak hned po dobrání 3.platíčka mi nasadil Duphaston pro případ, kdyby se to chtělo opakovat. Na konci měsíce jsem se radovala, menzes nedošla - ale ! Duphaston mi jen opozdil cyklus, tak jsem ho pak nebrala. No a aby toho nebylo málo, ta dávka hormonů mi tak "nastrčila" cystu. Prvně 4x4 cm, další měsíc 9cm !! Bylo to zbytečné a ted čekáme a zkoušíme znovu, už bez hormonů..

zelvik
7. srp 2007

Holky, tak jsem si dneska pobrečela - mrcha dorazila ☹ Fakt mě to rozbulelo, já už nevím, co víc dělat...
Myslela jsem že to nikdy dělat nebudu, ale zkusím asi měřit. Poradíte, jak na to? Který den začít a tak vůbec?
Fidorko - tolik ti fandím a držím palce, ať už to tu prolomíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj Marfusko, vítáme tě. No, taky pěkný, ty cysty jsou hned nějaký rychlý, co?☹

terezita
7. srp 2007

nazdarek, tak sem zase jednou po dlouhe dobe koukam..
zelvi, mne se to stava pravidelne.. mesic co mesic mi slzi ocko. ☹
ja zacinam vzdycky merit po mrsce..
koukni sem merenibt.xf.cz jsou to fajnove stranky od len. najdes tam snad vsechno..

lendiiik
7. srp 2007

Ahoj Utrošky, když tu čtu jak berete Utrogestan, tak si nejsem moc jistá jestli ho mám předepsaný dobře. Měla jsem teď dva cykly dost dlouhý 36 a 32 dní(jinak je mám 29),tak mi doktor poprvé předepsal Utrogestan od 22.DC do 26DC (jenom pět dní). Teď jsme měli Pá-ÚT volno a já si minulý týden ve středu zkusmo udělala ovulační test. Měla jsem tam čárku ne moc výraznou (ve středu,pátek i v neděli), dneska už skoro zmizela je tam jen maličký stín. Znamená to asi teda, že jsem ovulaci možná měla mezi 12-15-16DC. ale Utrogestan začínám brát až příští týden v pondělí tzn. celý týden po tom, kdy jsem možná měla ovulaci. Není to nasazení Utrogestanu moc pozdě?

terezita
7. srp 2007

nemyslim si, ze by to melo byt pozde.. ono je to u kazdeho individualni.. ja prvne brala utros 10 dni. ted, po sedmi mesicich, ho beru jen 6 dni..