Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
17. srp 2007

Lussi, moc děkuji. 😉

eva77
17. srp 2007

Ahoj holky,
mám na vás prosbičku. Nyní začínám první měsíc s Clostilbegytem a utrogestanem a chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti. Zda se Vám podařilo otěhotnět třeba hned v prních 3měsících. Protože nyní nebyl Utrogstan, napsala mi paní doktorka i Orgametril. Chtěla bych zeptat zda máte nějaké pozitivní zprávičky s touto léčbou.
Děkuji moc E.

lussi
17. srp 2007

ahojky evi, já beru clostil i utroš druhým měsícem, jestli se zadařilo budu vědět až na konci měsíce 😒 ..to jsem ti moc neporadila viď? 🙂 Držím palce ať se ti hned zadaří 😉
gabrlinko 😉

zelvik
17. srp 2007

Gabrlinko - tak tfuj, tfuj, tfuj - ať se vám svatební den vydaří, přeju sluníčko a pak hupky na to, ať jsou brzo // 😉

eva77
17. srp 2007

gabrlinko 🙂, už vím, že to nemám hned první měsíc očekávat.. 🙂 🙂 , ne děkuji ti moc a i tobě držím moc palečky, dostala jsem tuto kombinaci na 3M, tak máme na to všechno 3 cykly 🙂 a pak laparka 😝 ... Gabrilko, jak dlouho se pokoušíte o prďouška?

zanetik
autor
17. srp 2007

Ahoj Evi moc ráda bych ti napsala něco pozitivního, ale mě se bohužel ani po 6 cyklech s Clostilem a Utrošem nepodařilo otěhotnět, pak byla laparka a teď se marně snažíme dál asi jsem pořád bez ovulace, ale aspoň mám MS, příští týden jdu k dr. tak uvidím co dál...moc ti přeju ať ti to vyjde ať nemusíš pořád čekat jako já 😉

anysek1
17. srp 2007

cau holky tak jsem zas tady..teda uz mi hrabe z toho vecneho cekani...porad az prijde ms pak az skonci az prijde ovu a cekani na ms mezitim ladovani utracem ☹ teda ale reknu vam posledni dobou jsem nejaka divna vse me rozbuli asi je ze me cita 😅

lussi
17. srp 2007

anysku ahojky, co ty bolesti? Já myslela, že už ležíš někde ve šiptálu.

anysek1
17. srp 2007

ne vydrzela jsem to...diky bohu jeste vecer to byla solidni bolest ale pak jsem zacla krvacet jeste vic a rano to bylo celkem dobre ted me to poboliva uz jen chvilkama a trosku ...

lussi
17. srp 2007

ty jo, já si myslím, že jsi potratila ☹ Nechceš si zajít raději k Dr?

anysek1
17. srp 2007

ona ma ted dovolenou ja nevim myslis ze jo?je pravda ze bolesti priserne a padali ze mne uple kusy krve skoro jak pinpongove micky ☹ ale vis jak kazdej rika ze po vysazeni utrace se do dvou dnu objevi ms a me to tak prislo jen ty krece zacli driv nez krvaceni
😝

lussi
17. srp 2007

hele co mě teda po utroši bolesi při MS přešli (píší to i na příbalovém letáku, že by to mělo tlumit bolest) Já vím, že se ti k DR nechce, mě by se taky nechtělo, ale je to lepší si tam zajít, i když by to mělo být třeba zbytečně, hlavně pokud se potvrdí to co si myslíme, tak bys měla jít při těhu na rizikové aby se to neopakovalo

anysek1
17. srp 2007

no to jo no ale ona je ted na dovolene a jeste tyden na ni bude... 😖 no uvidime ted pojedem k mori a tam ma prijit ta mrska tak uvidime treba neprijde..v praci je to samej stres a to prej taky mimi vadi☹

lussi
17. srp 2007

stres je taky pěkné svinstvo. Dr tam má zástup ne? Aby tě něco nechytlo na dovči, nebo abys tam nedostala zánět, na to fakt bacha 😒

anysek1
17. srp 2007

no to si bacha dam neboj!myslim ze tam zastup nema jen ma odkaz na pohotovost a tam nechci je tam desnej dedek co si mysli ze kazda jen vysiluje! ☹

lussi
17. srp 2007

ajajaj, no je fakt, že by ti ten dědek asi řekl, že ti nic není, pokud je takovej 😒 Tak se hlavně opatruj na té dovče, je dobře, že tam budeš od stresu daleko a dáš se tam určo dohromady. Přinejhorším, tam jsou doktoři raky, ale ty ho snad nebudeš potřebovat 😉

anysek1
17. srp 2007

no to doufam myslim ze kdyby cokoli jsme tam autem a za 12 hodin jsme tady tchan jezdi jak siron a pritel jeste rychleji cca jako prase 😀

dasty
17. srp 2007

ahoojda... 😀 😀
Lussi:no našt+stí se pošt¨těstilo,že jednoho prďolku máme a u deuhýho už jsem si myslela šup,že už v létě budu mít teď mimi a ono houby.První bylo hned a druhý ne a ne ☹ Ale máš pravdu je to opravdu veselejší 😉 Tak ty byli super folicy,tak tfuj tfuj ať se pěkně zahnizďují obě.Jinak s těma penězma je to fakt síla,ale co by člověk neudělal pro miminko 😀 LUssi kolik jsi prosím dala za pregnyl a´t si připravím peníze až tam půjdu příští týden,pokud to není tajné 😅
Gabrlinko:tak vše nejlepší nevěstinko ať máte zítra moc krásně a dneska jsi naposledy slečna 😀 😀 Zítra už jen mladá paní 😀 😀
Anýsku:mě se něco podobnýho stalo v prosinci a doktorka mě tvrdila,že se mimi neudrželo,ale je dobrý aby tě prohlédla aby v tobě něco nezůstalo.Mě vše odešlo s menstruací,já bych tam raději šla před mořem-kvůli komplikacím za hrnicema.Ale musíš nejlépe vědět ty jak to uděláš 😀
žanetíku ahoj tak jak ovulka naskočila???
Evi:u mě zatím pozitivní taé ne,ale po clostilu jsem měla dvakrát potvrzenou ovulku,tak snad trochu pozitivní to je a mrchu po utroši přesně na den skoro i hodinu přesně 😲

eva77
17. srp 2007

holky děkuji všem 🙂 🙂 , za podporu a rady 🙂 . Jste skvělé 🙂 . Gabrlinko... držím ti zítra palečky a jak se vůbec cítíš 😀 jako nastávající ml. paní?
Dasty... děkuji i tobě 🙂 a Zanetiku samozrejme i tobe 🙂

anysek1
17. srp 2007

dasty fakt jsi to mela taky???jezisi ale ja mam dojem ze odeslo vse bo toho bylo uplne desne moc!na wc jsem byla co pul hod a menila tampony super plus! 😝 hmm tak jestli tohle byl potrat tak uz 2 a hned po sobe... ☹ to asi znamena ze se to uz nikdy neudrzi???

jo jinak holky sefka mi dnes rekla ze me ceka zvyseni platu tak jsem zvedava o kolik jestli budu mit 12 cisteho tak jsem spokojena jak zelva bo by k tomu byli jeste obcasne premijky 😀 takze kdyz bych k tomu pridala tu brigadu co mam ted tak jsem na dobre castce cca 15 tisic cisteho no ale nevim kolik mi sefka da ze...

gabrlinka
17. srp 2007

Holky, moc vám všem děkuju!!!!!!!!!! 😉 Moc, už se nemůžu dočkat.
Evi: my se snažíme už přes rok, před 17 dny jsem byla na laparce, čekám na ms a pak na ovu a pak se snad konečně zadaří 🙂 Ještě mi to nějak nedochází, že se zítra vdávám, ale nervozita je 😅

anysek1
17. srp 2007

gabrlinko ty se zitra vdavas???je tak co delas tady??ty nelitas kolem svatby a nemas rozlucku???no tak ted je dobra doba na zadareni!!! 😀 drzim pesti

gabrlinka
17. srp 2007

čekám, až všichni dorazí, pak vyrážíme do hospůdky 😀

dasty
17. srp 2007

anýsku: můhla být špatně narostlá sliznice uvidíš ,ale raději bych zašla 😉
Gabrlinko:tak tfuj,tfuj nevěstinko gratulace 😅 😅

anysek1
18. srp 2007

dasty jak spatne narostla???co to znamena?to jsem jeste neslysela 😅 jinak me porad poboliva podbrisek(jak kdyby se mi tam nafukoval balonek) a je solidne nafouklej jsem jak balon ☹ a navic je nafouklej jen spodek tak to vypada divne! ☹

dasty
18. srp 2007

anýsku:já to taky nevěděla ,ale když jsem začla chodit na ultrazvuk při braní clostilu,měří ti i děložní sliznici a pokud je nízká když nenaroste alespoň na 7mm -nemělo by se jak mimi uchytit,někdy se prý i stane ,že má žena jen 6 mm a mimi se udrží,ale není jich moc.Já mám teď slabší menses a myslím,že mě tenhle měsíc málo narostla 😒

anysek1
18. srp 2007

ja min mesic mela sliznici 18 mm

dasty
18. srp 2007

anýsku to je hrozně moc,doktorka mě říkala min.7mm do těch 10mm.řekla ti na to něco doktorka??

anysek1
18. srp 2007

no ze tam jde videt mala tecka a ze mam prijit za tyden jestli jsem to dostala nebo ne ja to dostala tak mi vzala krev na hormony ale ne na hcg a dala mi utrogestan...a ted jak jsem ho dobrala tak jsem zas dostala ms ale byla silna ale zase ji mivam tak silnou cca 4 dny celkova delka cyklu je 7 dni a ted jen 3 +den spineni ☹

zelvik
18. srp 2007

Ahoj holky,
anýsku - vůbec se mi nelíbí, co se s tebou děje...nemáš jinou možnost jít někam k Dr.? 😢 Já bych se bála jet k moři a nevědět, jestli je vše OK. Přesně kvůli infekci...no nevim...
Dasty - já mám MS pořád slabou a když jsem byla tehdy na UTZ (také po slabé MS), sliznice byla 9mm a pro Dr. to bylo nějak málo, tak nevím, jaké rozměry jsou ty správné...

Jůůůů, Gabrlinka už má určitě udělaný účes a za chvíli to vypukne. Nevím, jak u nich, ale u nás svítí sluníčko a je teplo, tak snad se jim to povede!!!!!!!!!Já se vdávala před 2 lety,to to letí 😅