Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

nejbe
24. srp 2007

to víš, že dám vědět, ale moc tomu nevěřím. Je sice pravda, že tenhle měsíc jsem měla potvrzenou ovu, pravděpodobnost poměrně vysoká, ale ale ale. No uvidíme, budu čekat mrchu dál.

lussi
24. srp 2007

no tak já s tím taky nějak už nepočítám, už do toho bušíme 3 roky a bez výsledku. Držím moc palce ať se ledy prolomí 🙂

nejbe
24. srp 2007

Dík, když to srovnám s tebou, tak nevím na co si po 9 měsících stěžuju 😅

lussi
24. srp 2007

no 9 měsíců taky není žádný med 😒

fidorka81
24. srp 2007

nejbe, já jsem to 2x dostala druhý den (beru ho 15-26 a 28DC přišla MS), minulý cyklus MS dorazila až 34DC.

Lussi, k těm bolavým prsům - mě nebolí, jen jsem po něm unavená a ospalá.

lussi
24. srp 2007

fidorko tak z toho jsem jelen 😒

zelvik
24. srp 2007

Holky, nesmíme to vzdávat. Já jsme teď ve fázi, kdy jen čekám na příští neděli, kdy bych měla dostat mrchu. A tak strašně chi, aby nedorazila, jenže se bojím, že k tomu nemám důvod - myslet si, že bych třeba byla těhu.To bych začla věřit na zázraky.
Ale je fakt, že už sice mám po ovulce (aspoň podle teplot) a trochu mě břicho pobolívá pořád, jako bych to měla dostat.Tak nevím.
Co se týká Utroše, přesně podle příbalového letáku u mně mezi 1-3 hodinama po užití nastupuje závrať a mdloby.Taky radost... 😒

mkps
24. srp 2007

ahojky,sem spise pozorujici prisedici, ale o pusobeni utrose na me chabe telo se rada podelim. ja ho beru 4 mesic (14-26den) a ms 3x prisla vzdy po 28 dnech a minuly mesic po 37.proc? netusim.
holky, picha vam doktor agofollin? mate s tim zkusenosti?

motylek
25. srp 2007

Mkps, o pár příspěvků výš o tom píše Fid, mě jeden měsíc přišla MS hned do tří dnů po vysazení a tehnle až 7 den po vysazení, taky nevím jak je to možný, ale snad Fid tady psala, že týden je ještě v pohodě. Ty máš trochu delší než týden, ale důležitý je, že aspoň přišla a není v tom nějakej jinej zádrhel. Máš grafy BT, pokud jo, tak je sem hoď, dalo by se poznat, jestli si třeba náhodou nebyla těhu a mimi si to nerozmyslelo.

Holky, já začínám za pár dní poslední dávku a jsem naprosto přesvědčená, že ten utroš je naprosto na prd, co se týče otěhotnění, jediná záruka, která s ním je, že MS dorazí. No tak uvidíme, co se mnou bude dr dělat dál.

Mějte se pěkně a papapapa

lussi
25. srp 2007

holky ahojky, já ho dneska vysadila a šmitec 😠 😎

anysek1
25. srp 2007

cauky holky,

tak mam po 14 dnech zas dva dny volno tak drhnu koberce at mi to doma voni...dovca se pomalu blizi uz se tesim jak blazen az se vyplesknu na plaz a hlavne az si obleknu nove plavky co me staly 2000,- ☹ bo tady nemaj zadne na velke prsa..no ale kazdopadne to vypada ze se blizi ovulka teplotka klesa tak snad se trefime...ale reknu vam ze po mesici uzivani uz citim znamky zlepseni uz i podle cipku poznam kdy prichazi ovu fakt mazec 😀 jen kdyby to ted vyslo no snad zabere ta dovca!jo jinam me ms prisla hned ddruhej den po vysazeni utraku..

lussi
25. srp 2007

anysku tak to jsme na tom s plavkama stejně, já mám vždycky malý vršek nebo když mám vršek dobrý tak mám obří spodek 😀 Koberce my naštěstí nemáme kvůli psům, to bysme nepřežili. To je dobrý s tou ovulkou, držím palce ať to konečně vyjde.

anysek1
25. srp 2007

lussi diky moc no my mame jednoho psa a tak jednou za cas proste pul dne lezu po ctyrech a drhnu to at na nich nejsou chlupy.no uvidime ...no tak to je fakt muj pripad ja taky kdyz mi vytahli plavky tak jsem malem zacla brecet bo to bylo jak na stare baby a spodek bych mela jeste na jedny plavky!desne!ale nastesti jsem nasla jednu firmu z rakouska a ti je maj presny!teda na me 😅

lussi
25. srp 2007

a co máte za rasu, my máme dva labroše a musím zametat minimálně 2x denně protože ty chlupy jsou všude, naštěstí snad příští rok už bude barák tak to bude v pohodě. Já plavky právě musím kupovat zvlášť spodek a zvlášť vrch 😒

anysek1
25. srp 2007

no my mame kokrspanela fenku nastesti jen jednu🙂 je anglicka takze nema tolik chlupu ale stejne lina jak blazen!no a jeste mame krecka ale ta svicka nechce zrat takze asi brzo umre☹ale je fakt ze uz ma 3 roky a oni se prej dozivaj jen dvou...ty jo ted me nekdo videt tak se nasmeje od rana litam po byte neucesana v tricku takze se asi konecne pujdu zkulturnit a delat obed (delam ho pozde bo mladej jezdi domu az kolem 4 nebo 5 takze aby ho mel teple)... 😀

lussi
25. srp 2007

chuděra křečík ☹ Ale 3 ročky už je dost. Já dneska s vařením oběda pověřila manžu, bo se mi nechce a jdu si pustit telku a jezdit na rotopedu, protože se mi rapidně začíná zvětšovat prdel 😀

lenkanemeckova
25. srp 2007

Ahoj holky... není v mých silách přečíst celou diskuzi o utrogestanu, ale mám potřebu se s vámi podělit o jedno pro mě dost objevné zjištění... pokud tedy budu psát něco co víte omlouvám se... protože jsme si nedávno s manželem prošli druhým potratem hledali jsme pomoc... nakonec jsme našli velmi příjemnou poradnu, kde jsme měli pocit, že se nám konečně chce někdo věnovat... po úvodním pohovoru se mě vyptávali co beru atd... když sem řekla že mimo jiné i utrogestan... paní se mě ptala jak ho beru... řekla sem že pravidelně 17 - 23DC a když sem otěhotněla tak každý den ráno a večer... paní doktorka mi však řekla, že to není nejšťastnější... utrogestan je prý jeden z nejlepších preparátů ve své třídě, ale je velmi důležité jak se bere... v blbým dávkování může prý paradoxně i těhotenství zabránit... nyní musím měřit BT... a dle ní utroš nasazovat... aby se nasadil až po ovulaci ve chvíli kdy teplota klesne... a pak ho nesmím vysadit až do MS... kdybych prý otěhotněla a utroš vysadila mohla bych také zbytečně způsobit problém... takže tak... taky mi říkala že jakmile bude pravděpodobnost na těhu, změříme HCG a podle toho budeme dávkování upravovat...

tak se nezlobte jestli sem napsala něco co už všechny víte... ale mě to celkem zarazilo... vím že nejsem sama, komu doktor nasadil utroš s tím obecným dávkováním a je zbytečné kvůli nevědomosti riskovat ztrátu miminka, či si znemožňovat početí...

mějte se krásně a ať se daří 😉

dasty
25. srp 2007

ahoj utrojdy... 😀 😀
Vy jste toho teda popsaly 😅 😅
Leni Něm. to je dobře,že to sem píšeš.Je pravd,že jsem četla,že se má dávat po ovulce,ale proč to jsem nevěděla.Moc díky,že jsi to sem napsala.
Lussi a Anýsku:máme taky pejska yorkš.teriera 8letýho a jsem moc ráda za něj,druhý miminko 😀 😀
Lussi myslím na tebe uterý to jistí // to budou dvě švihadla vedle sebe uvidíš a s těma příznakama na ms jsem to měla u synka a vidíš je tu a to jsem jeden den mrchu měla 😉
želvíku a extravagance v pondělí napíšu jestli mě vyrostlo obr vejce a´t můžeme jít na IUI 😀 😀 Anebo taky super cysta ☹
gabrlinko:tak jak je novomanželko???určitě super viď

lussi
25. srp 2007

Dastíku ahojky 😀
Já si dneska udělala test a nic,tak jsem i vysadila utroš a čekám až to dostanu (jsem 30DC a // už by na testíku byly vidět)

dasty
26. srp 2007

lussi:ještě nezoufej,mě test taky hned neukázal,že jsem těhulka zkus to znovu v úterý a uvidíš,že tam budou 😝 😉

lussi
26. srp 2007

dasty a kdy ti to testík ukázal? 🙂

gabrlinka
26. srp 2007

Ahoj Dasty, jak se máš? Omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, ale i po té svatbě jsme měli hodně lítání, snad víc než před svatbou 😀 Jinak jsem šťastná, svatba byla nádherná. Zkusím tu dát do svého alba fotky, tak snad se mi to podaří a můžete mrknout. Fotek mám na Cd 286 a album z foťáka 34. plus 2 sady k tomu a stálo nás to 5320,- jak jsme tu sumu viděli, tak jsme se málem obulili!!!!!!!!Ale jsou krásné. Jinak jsme byla u dr. a čeká mně clostil a injekce. A když to nepomůže tak za 4 měsíce mně chce poslat na umělé.jinak jsme 34 dc a mrcha nikde.těhu test negativní ☹

gabrlinka
26. srp 2007

tak fotky mi vlezly jen dvě, mohou být jen do 700 kb 😠 jinak mám samé větší, tak aspoň něco

zelvik
26. srp 2007

Ahoj,
LenkaNemeckova - taky moc díky za info.Takže jsem to asi zase zvorala 😖 Mám brát Utroš od 17.dne.Teď jsem měla ovulku podle teplot ukázkově 14.den a vzala jsem si Utroš až 18. ale podle toho co píšeš, asi stejně brzo, protože teplota zatím neklesá...Proč doktor to názor???????? To nemůžeme dostat jednotnou informaci?☹

Gabrlinko - gratuluju a užívej si to 😉

Dasty - no konečně ses ozvala, koukej napsat, jak to u tebe vypadá - držím palce!!!!!!!

Holky, už to tu myslím někde padlo, ale ... Utroš ovlivňuje nějak BT? snižuje ji? nebo zvyšuje? Díííík.
pa

lussi
26. srp 2007

zelviku utroš může způsobovat zvýšenou BT 😒 Já mám už týden nad 37 a je to určo tím.

zelvik
26. srp 2007

Lussi, díky, já mám tu BT nějak všelijakou...Dlouho byla jen kolem 36.6, pak se vyhoupla na 37 a teď se tam drží...A jsem 20.DC

lussi
26. srp 2007

třeba ji nemáš zvýšenou díky utroše 😉

zelvik
26. srp 2007

Jooo, kéž by.Jinak zase budu příští neděli bulet - mám dostat MS...

lussi
26. srp 2007

já už jsem dospěla do stádia, že už ani nebulím. Tento měsíc už se mi ani nechtěl dělat test, jak jsem byla dopředu smířená s tím, že to zase je v pr.... 😒 No asi to má nějaký důvod, proč si to malé dává na čas 🙂

dasty
26. srp 2007

ahoj už jsem zděs 😀 😝
Lussi:mě se ukázalo na testíku až když jsem byla buď 7-8tt.Dobrý viď??Já šla k dktorce až 21dní po a doktorka povídá,že jsem v 11 nebo 12tt.Fakt jsem málem upadla a přitom jsme si dělali test co jsem to dostala jen jeden den,ale fakt hafoooo skoro obden až když jsem zvracela tak se mě na testu udělali // a to jsem si myslela,že mě chytl slepák.Hrozná bolest napravo ,ale velký prsa/to jsem přičítala mrše/ .Krásně jsem si se švagrovou plánovala na příští rok Řecko a jela jsem tak akorát do porodnice 😀 😀
Gabrlinko:sluší ti to moc ,na fotkách je vidět jak jste si to užili 😀 😀
Brácha je kořen 😝
želvíku jasná zpráva zítra podám hlášení.Mám teď toulavou s mým milovaným synkem v září jde do školky už slzím teď 😀 😀 😀 A ty nebreš kdyby mrcha náhodou přišla neboj jednou na ní vyzrajeme všechny.Já už taky nebulím někdy od února a říkám si teď by se to narodilo bla,bla bla a další měsíc to bude ještě lepší apod...