Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
28. srp 2007

Ahojky holky, přečtěte si, co se mi včera stalo. Jsem z toho dost smutná a rozhozená.
Vezmu to od začátku. Bydlíme s přítelem 2 roky v podnájmu. Během těch dvou let nám někdo 3x zalepil zámek od dveří do bytu vteřinovým lepidlem (jednou 2x po dvou měsících na den přesně), pokaždý jsme to museli vyvrtávat a kupovat novej. Vzhledem k tomu, že jsem přes týden sama doma, tak je to dost nepříjemný.
Včera večer cca ve 20:45 někdo zazvonil. Z postele v noční košilce se mi nechtělo, ale radši jsem vylezla, jdu k oknu, páč bydlíme v 1. patře ve starý bytovce se 6ti bytama a není tam „interkom“. Tam nikdo, tak jdu ke dveřím od bytu, otevřu a tam sousedka ze stejnýho patra. Vyvalím na ní oči, pozdravím a ptám se, jestli se něco stalo. Ona nepozdravila nic, jen spustila: „Jdu si to s vámi vyříkat.“ Tak tentokrát mi ty oči už málem vypadly. Říkám znovu, co se stalo?
Ona: „Jdu si to s vámi vyříkat, nechci, aby jste o nás po baráku rozšiřovali pomluvy, že vám zalepujeme zámky od dveří.“
Oči už vysely z důlků: „Cože?? My nikdy nic takovýho neřekli!! Nikdy jsme nejmenovali a už vůbec nás nenapadlo, že byste to mohli dělat vy. Kdo vám tohle řekl??“
Ona: „Já nebudu jmenovat, ale vy o nás tohle neříkejte.“
Já: “Je mi líto, že mi nevěříte. Můžete mi říct, kdo to o nás říká?“
Ona: „Já nebudu jmenovat.“ A stála tam jak trubka.
Já: „Tak to je vaše slovo proti mýmu. My si hledáme vlastní bydlení, v tomhle baráku už zůstat nechceme. My jsme nikdy nikoho neobviňovali. Mějte se hezky, dobrou noc.“ Zavřela jsem jí před nosem, zamkla a vzteklá vlezla do postele. Obdivuju sama sebe, že jsem se dokázala ovládnout, páč jsem prudší povahy, zvlášť, když mě někdo neprávem osočuje. Pak jsem volala přítelovi, mamině a chrlila ze sebe pátý přes devátý. Můžu vám říct, že mít v ruce baseballovou pálku, tak něco roztřískám, protože tohle se mi ještě nikdy nestalo. V tu ránu šly starosti okolo bytu pryč a nemohla jsem usnout. Takže jsem v podstatě 3noci nespala, dneska vypadám jak zombie a v práci, když jsem to líčila kolegyni, tak jsem se rozbrečela. Je toho na mě poslední dobou moc.
Jediný, co mě uklidňuje je fakt, že jsem jí tím přibouchnutím dveří před nosem šokovala, protože ještě chvíli stála na chodbě, než se vrátila do bytu a zamkla (to já do ložnice slyším, mám dokonalý přehled o tom, kdy sousedi odchází a příchází 😉 ).

fidorka81
28. srp 2007

Holky, moc děkuju za tu chválu, že mi to slušelo (teď už to nemám tak zářivý a vlasy mám v culíku, páč je mi horko). Ono to po včerejšku MOC potěšilo. Ještě jednou děkuju.

Jinak mě už asi čtvrtým dnem pobolívá podbřišek jako na menzes. Sem tam mě píchne ve vaječníku. Mám dneska 19DC a teploty se drží nahoře.

anysek1
28. srp 2007

fidorko tak to je hnus fialovej bych tu sousedku nakopla do riti a nebavila bych se s ni a rovnou bych ji rekla ze pokud ti nerekne kdo to rekl tak to povazujes jako jeji vyplod fantazie a ze s jeji fantazii by mela psat filmy a konec!
hlavne se nestresuj!jak jsou teploty nahore tak je to dobre!hlavne se musi drzet nahore! 😀

lussi
28. srp 2007

anysku mít prachy tak bych chtěla klidně moooc dětí, ale bez peněz...no to asi ne.. 😀
fidorko tak to máte drsné sousedy, my máme v baráku taky pár kousků, bydlíme zatím ve zvýšeném přízemí a nenechávám ani psy na balkoně protože nechci riskovat, že mi je někdo otráví. A už se nemůžu dočkat ať odtamtud vypadnu.

zanetik
autor
28. srp 2007

Ahojky holky, tak koukám jestli přibyla nějaká těhulka, tak se snažte 😀
Fidorko takový sousedy bych střílela skoda, že je to trestné 😀 , máme taky takových a dost, takže jsme rozhodlý za 7let až splatíme byt jít do baráčku a nejlepé všechny sousedy mít dost daleko 😀

anysek1
28. srp 2007

teda holky vy mate sousedy pekne na budku!i kdyz ja je mam taky dobre!jedni nas porad skenujou no sila druzi co bydli hned vedle tak pousti hudbu tak ze se nam trepe v obyvaku sklo a to zacina napr v 10vecer nebo v 6 rano a kdyz nehraje hudba tak se hadaj a nad nama kazdej den v 7 rano klepou rizky a vecer stehujou nabytek!ale psa nam travit nikdo nechce diky bohu!

fidorka81
28. srp 2007

anýsku, ona je to holka stejně stará jako já, možná o něco mladší. Bůh ví, co jí kdo napovídal překroutil. Už jsem měla potyčku s její tchýní a tchánem, prostě úžas. Už jsem řekla, že jí nebudu zdravit a skončila jsem s nima.

Lussi, sousedský vztahy jsou fakt suprový. Moc se těším až odtamtud vypadneme.

Holky, takže mi držte palce, jdu volat realitce a rozjíždíme koupi bytu 😀

anysek1
28. srp 2007

fidorko tak tfuj tfuj tfuj pro stesti!no tak to je koza taky bych ji nezdravila!no ja pri predstave ze bych se mela zase stehovat mam uplne fantas rikam po dobu 30let se nechci stehovat bo v poslednim roce jsem se stehovala do prahy z prahy z malina do sumperka takze sice mam praxi v baleni ale ty nervy bych na to uz nemela!

lussi
28. srp 2007

držíííím palce!

anysek1
28. srp 2007

ach jo tak honem at vime jestli mame slavit!!! 😀 dame si pak lahvinku sampana po netu 😀

fidorka81
28. srp 2007

Můžete mi blahopřát, v neděli jdem podepisovat první smlouvy 😀 Doufám, že do října už budem ve vlastním. Už se moc těším, až budu nový byteček zařizovat a dolaďovat a bude to NAŠE!!!! Holky, já jsem tak šťastná 😀

anysek1
28. srp 2007

GRATULACE nejvetsi!je to je zuzo aspon nejaka pozitivni zprava ze?no a dnes muzes te sousedce rict at si strci nohu za krk ze se stehujes!

lussi
28. srp 2007

no výborně, tak gratulujiiiiiii 😀 Do měsíce určitě, my to měli do měsíce vyřízeno taky 🙂

fidorka81
28. srp 2007

Holky, díky! A připravte si skleničky (nebo hrnky, co máte po ruce 😉 ), bouchám šampáňo 😀 😀 Teď ještě, aby se podařilo mimino a bude to všecko tak jak má být 😀

Anýsku, na sousedku kašlu, nezdravím a už ani nebudu umývat chodbu, ať se klidně staví na hlavu, ten měsíc budu žít v chaosu, balení a toho všeho (však to znáš), že na ní přestávám myslet 😀

Lussi, my si budeme brát úvěr ze stavebka, je to družstevní byt, takže si na to vzít hypotéku nemůžem, ale do 6ti týdnů budeme mít peníze. 😀

extravaganca
28. srp 2007

fidorko,tak tu sousedku bych asi uškrtila 😀 Já takový kliďas nejsem 😀 A k bytečku mooooc gratuluju 😉 A věřím,že do nového půjdeš jako těhule 😉

fidorka81
28. srp 2007

extro, však píšu, že ještě teď obdivuju sama sebe, protože normálně bych začala na ní křičet a ne na ní klidně mluvit. Jsem prostě formát 😀 Je fakt, že teď jsem zapoměla na těhu a když jsem se od toho "odpoutala", tak by to konečně mohlo vyjít 🙂

lussi
28. srp 2007

fidor známí si teď brali hypo na družstevní 🙂 Ale je fakt, že museli ručit bytem od máti myslím 🙂
no a k tomu novému bytečku by to chtělo nového člena rodiny 😉

fidorka81
28. srp 2007

Lussi, to my taky budeme ručit přítelovo rodičů hájovnou, hypotéku si už teď můžeš taky vzít na družstevní, ale někde to mají omezený, že dají max. milion a navíc - stavebko nás vyjde levnějc - celých 19let, co to budeme splácet bude úrok stejnej, kdežto u banky se ty úroky mění.
Pro člena rodiny tam máme pokoj, tak snad se podaří brzy 😀

lussi
28. srp 2007

tak to nevím jak to přesně je ☹ jen vím, že jim půjčili celou částku na ten byt, tj. 2,2 mil 😒 Ty úroky se mění, to máš pravdu, naštěstí manža je zaměstanec taky máme zaměstnanecký úrok 🙂

anysek1
28. srp 2007

ja mam uz nachystanej hrnek!!!!sup ho sem!jo jo kasli na ni!

hoky zitra jukejte na vyvoleny budu tam mit bratranka jmenuje se robin!

ty jo dnes koncim v jednu asi se nedockam!

lussi
28. srp 2007

No ti si piš, že budu koukat!!!! 😀 Jsem se koukala i včera ten třetí týpek mi lezl na nervy už po těch 10ti minutách co tam seděl 😀 😀 😀

fidorka81
28. srp 2007

Lussi, no já jsem právě státní zaměstnanec, takže plat není největší. Cenu 1,2 mil jsme nechtěli překročit a byt máme za 1130tis. S novou kuchyní, vestavěnou troubou, dotykovou varnou deskou, myčkou a novýma vestavěnýma skříněma v ložnici. Takže nastěhovat a bydlet, ideál. Tady je vyfocená kuchyně: http://jiho.ceskereality.cz/nemovitost.html?qpr...

Anýsku, to se teda koukat budem!!

Tak a rozlejvám!! 😀

anysek1
28. srp 2007

lussi tak to jsme dve nejsympatictejsi byl ten co postoupil doufam ze dnes nepostoupi ta veronika ta je mi nesympaticka! 😒

je fidus my meli byt jeste o 50tisic drazsi! 😀 ta kuchyn je krasna ja miluju zelenou!

extravaganca
28. srp 2007

lussi:I já jsem z toho borečka rostla...musela jsem kvůli němu i přepínat...to fakt nešlo vydržet 😀

fid:Kuchyň vypadá dobře,ale já narozdíl od anýska zelenou nesnáším...jediné co mám v bytě zeleného jsou kytičky...ale to je jen na vkusu..hlavně,že se líbí vám 🙂

anys:Jééé,ty se máš,taky bych nejraději končila tak brzo....a na VV budu určitě hledět 😉

fidorka81
28. srp 2007

anýsku, já mám radši modrou, vždycky jsem chtěla mít modrou kuchyň a tak mám veškerý doplňky do kuchyně do modra, včetně ubrusů, no a mám zelenkavou 🙂 Na fotce je to docela tmavý, je to na živo světlejší.
Jinak na VV jsem včera nekoukala, díky sousedce jsem koukala do stropu a nebyla schopna cokoli vnímat ani usnout, kráva jedna nebeská 😒

fidorka81
28. srp 2007

Anýsku a jak ho máte velkej ten byt?

anysek1
28. srp 2007

je to 3+1 cca 80metru ctverecnych k tomu jsou dve satny a dve mistnosti ve sklepe dva balkony a nova kuchyn na miru a nova zvetsena koupelna plovouci podlahy a skrine vestavene

fidorka81
28. srp 2007

extro, já jsem si taky nedovedla představit, jak může být zelenkavá hezká na kychyňské lince, ale ono to působí strašně uklidňujícím dojmem. 🙂 Já se při prohlídce bytu cítila už jako doma. Je nám ten byt prostě souzenej 😀

fidorka81
28. srp 2007

anýsku, tak to je za hubičku! 🙂

anysek1
28. srp 2007

no a to byl nejdrazsi byt v celem okoli!nechteli ho vzit ani do realitky ze se za takovou cenu ani neproda kdyz to neni novostavba!