Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
2. zář 2007

jéééé, huráááá, já už to umím 😀

anysek1
2. zář 2007

no vidis sikulka!!! 😀

gabrlinka
2. zář 2007

Anusku, já teď budu muset odejít na nákup, tak se stebou loučím a ještě jednou Ti děkuji, že jsi mi to tak hezky vysvětlila. Vím, že si neděláš naděje, ale já si furt myslím, že jsi těhu. 😉

anysek1
2. zář 2007

gabrlinko to se uvidi .... tak supej nakupovat ja budu zas chvilu pracovat a nedekuj kdyz vim tak rada poradim!

zelvik
2. zář 2007

Dobré ránko,
Anýsku, mám na to stejný názor jako Gabrlinka - ty tvý nevolnosti fakt nebudou samo sebou 😅
Gabrlinko, taky jsme se clostilu bála a to natolik, že jsem si ho jeden cyklus naordinovala jen 1xdenně místo 2x, jak předepsala Dr. Teď jsem ten druhý cyklus brala fakt poctivě a ovulka dorazila a z vedlejších účinků jsem pozorovala jenom návaly horka (hlavně v noci, jsem byla zpocená jak myš). Tak se neboj.
Spíš mě děsí, jak tam psali, že je zvýšené riziko potratu - ta ty to bereš, aby byla ovulka a těhu a pak ti to od toho ještě odpomůže? ☹ To se mi taky nelíbí...
Jinak - mně dneska teplota klesla o jeden stupínek, tak si nedělám iluze...http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Zatím pa, jdu s poohlídnout po něčem, z čeho vytvořm oběd...

anysek1
2. zář 2007

zelviku to je dobre jeden stupinek nic neznamena!takze neves hlavu!jinak graf je krasnej! 😀 snad se bude teplotka drzet nahore.

jinak holky spis mam dojem ze mam porad podrazdenej zaludek od te doby co jsem zvracela mam porad desne paleni zahy a to i v noci ze me to treba vzbudi takze si myslim ze je jen podrazdenej ale je pravda ze bricho mam nafoukle jak balon ale zase si myslim ze je na priznaky moc brzo.. ☹

pajca
2. zář 2007

Ahoj Holky, mam takový blbý dotas, kdy se mám zajímat o Utrogestan, snazime se terprve druhý cyklus, tak vubec nevím

anysek1
2. zář 2007

utrogestan ti napise kazdej dr jindy ja ho dostala po roce snazeni a jine holky ho dostali po 3 mesicich jine po pul roce proste kazdej dr to pise jinak hlavne podle stavu pacientky.

pajca
2. zář 2007

Díky moc.Všichni říkají hlavně na to nemyslet ale to nejde.

anysek1
2. zář 2007

pajca no je to usmevne jak to kazdej rika a jak spatne se to praktikuje ale ja jsem ve fazi ze uz vlastne ani necekam ze bych ted byla tehu i kdyz to tak asi vypada!

berina
2. zář 2007

Čau holky.Jsem tu nováček.Potřebuji trošku poradit.Po 9 letech jsem vysadila HA.A jelikož jsem měla po vysazení úplně rozhozenou MS tak mi moje gyn. předepsala utrogestan.Beru ho už 5 měsís vždy 15den cyklu 10dní 2* deně 1 tabletu.Ms se mi tím úplně spravila a přichází vždy po 24 dnech.Taky si měřím bazální teplotu,při ovu stoupne tak na 38 pak nějaký den je vyší pak klesá a příjde Ms.Jenomže tento měsíc se mi stalo že od ovu teplota neklesá ba naopak stoupá,pohybuje se kolem 37.Ms je spožděná teprve o 2 dny.Test mi ukázal že jsem negativní,myslíte že je na to příliš brzy?Můžu být těhulka? 🙂

karla6
2. zář 2007

Berinko, podle mě jsi těhu. 2 dny po vynechání MS ještě nemusí být ty čůrací testy pozitivní (řekla bych tak ve středu už jo), ale já bych to určitě zkusila asi už i dnes.

gabrlinka
2. zář 2007

Ahoj Želviku, já ten clostil beru jen na ovulku, a pak, kdyby se zadařilo a já byla těhu, tak by mi dr. napsala utrogestan, víš? 😉

berina
2. zář 2007

Čau Karlo.Kéž by jsi měla pravdu.Je pravda že mi bývá někdy trošku zle bolí mě hodně prsa.Jsem nervozní chtěla bych to vědět už hned.Trošku mě rozhodil ten negativní testík. ☹

karla6
2. zář 2007

Berinko, nenašla jsem tě na tématu Měření bazální teploty, takže tvůj graf jsem nikde neviděla. Nemáš ho někde? Tam by mohlo být vidět víc, i to, kdy už by mohl být pozitivní těhu-test.

berina
2. zář 2007

Ne graf nikde nemám.Pokusím se to vydržet a v polovině týdne to znovu zkusím.A uvidíme. 🙂

berina
2. zář 2007

Karlo nevíš jestli je tu někde graf nějaké těhulky?Abych mohla porovnat. 😉

karla6
2. zář 2007

Berinko, mrkni ke mně do alba. 😀

... a na stránkách http://www.merenibt.xf.cz/ máš příkladů víc. 😉

berina
2. zář 2007

Děkuji Ti.Pak dám vědět. 🙂

zelvik
2. zář 2007

ahoj,
Berinko, vypadá to hodně nadějně, hlaš další výsledky 😉

anysek1
2. zář 2007

ahojte holky tak koukam ze to tady vypada nadejne ale kdosi tady rikal ze po nekolika mesicich s utracem mu to taky prislo se zpozdenim ale to je asi vyjmecne..

ja porad cekam..dnes jsem total ko prisla jsem dom z prace a lehla a mela jsem divnej pocit dole v brichu jako by mi tam nekdo nafoukl bricho☹jinak dnes jsem zjistila ze podprda za 1500 je mi mala malem me odvezli!navic mi na prsach prosvitaji takove ty male zilky jakoby pavucinky je to hrozne jsem z toho na mrtvici.prsa jak velikonocni vajicka bricho jak balon zaludek na vode☹ a teplota sla dolu...no asi to moc nadejne neni...☹

dnes jsme uz nakupovali konecne na dovolenou..zase 5000jen za jidlo(nevim koho tam budem zivit)no hele fidus co ten byt?kurna cekam od rana a nic...

zelvik
2. zář 2007

anýsku - kde děláš, že jsi v práci v neděli? 😒
Hele, na teploty bych se už v tvým případě vykašlala - TY PROSTĚ JSI TĚHU!!!!!!

Kam jedeš na dovču? My jedem ve středu na Slovensko na svatbu jednoho kolegy, ta je teda až v sobotu, ale řekli jsme si, že si to protáhnem a trochu prolezeme Nízké Tatry - moc se těším. ale nejdřív testnu a když budou //, nikam nelezu a budu odpočívat 😲

dasty
2. zář 2007

čauvec babušky........... 😝 😝
Anýsku ještě vydrž a nestzresuj se,určo jsi těhu 😀 😀
želvíku psala jsem ti Ip.
Holky jsem tak nasraná -tchýně místo aby mě jako zdravotní sestra píchla pregnyl,potřebovala nutně vidět ohňostroj.Tak jak debžon jsem scháněla někoho kdo mě ho píchne.Slepice ☹ ☹

dasty
2. zář 2007

holky píšu jak debžon,pardoooooooooooooooon

lussi
2. zář 2007

Dasty a ona ohňostroj ještě nikdy v životě neviděla? 😀 😀 😀 To je fakt husa 😠

zelvik
2. zář 2007

Dasty - už jsem ti stihla odepsat - mám dneska nějaký "úřední den" a jsem tu pečená vařená 😀

Ježííííš, taky príma tchýně. No já nevím, ale kdyby se tu založilo téma TCHYNĚ, tak se příspěvky pohrnou, taky bych měla co vyprávět 😒

dasty
2. zář 2007

holky přesně,je vidět,že by druhý vnouče chtěla-z její strany opravdu chtěné 😒
Holky já mám super tchýni,každý rok jiný chlap a vnouče si nepamatuje jak se jmenuje,ale důležitý je ohňostroj.Její slova cituju,že potřebuju píchnout pregnyl:je to bych neviděla ohńostroj 😝 ☹ Fakt nemám slov a to prý zda může s náma víst zítra vnouče poprvé do školky-tak to zase já říkám VUBEC 😀 😀 😀

zelvik
2. zář 2007

Téma tchyně nemá cenu - je to téma věčné, vděčné, ale zbytečné. ale proč, viď? Je to taky člověk, taky máma...Jenže holt nééé ta naše 😔
Tak Patriček jde poprvé do školky? Tak vykročte pravou 😉 a ať se mu tam líbí. Můj první den ve školce byl fajn, líbílo se mi tam, ale druhý den jsem se prý schovala za mamku a zoufale jí u dveří šeptala "Nedávej mě tam, nedávej mě tam..." 😀 A pak? Nemohla mě odtamtud dostat 😝

berina
2. zář 2007

Anysku trošku jsi mě polekala s tím utrošem až mi z toho začalo pobolívat bříško.Teplotu mám stále kolem 37.Tak doufám.Nechci to nějak zakřiknout. 🤐

pajca
2. zář 2007

Teda holky docela vam zavidim.Ja mam porad akorat takovy hnusny bolesti a nevim co to je