Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zanetik
autor
28. pro 2006

Mám dotaz máte při braní Utroše taky tak nafouklé břicho?
Já hrozně, ale jestli to není tím přežíráním se , ale myslím si že o mám každý cyklus 😝

kalerat
28. pro 2006

zanetik tak toho jsem si nevšimla..

zanetik
autor
28. pro 2006

Takže nic nepozoruješ? Mě 18-20DC bolelo břicho a teď ho mám jak vě 4měsíci, Přitom Fertily mi vyhodnotil ovu už 12DC, ale 14DC na UZ jsem měla 3folíky po 28mm, takže mzslím si že ovu proběhla déle.

kalerat
28. pro 2006

tak to ne, nezdá se mi, že bych měla nafouklý břicho.
ty k tomu utrogestanu bereš ještě něco?

zanetik
autor
28. pro 2006

K Utrogestanu (14-24DC) né jen od 5-9DC Clostilbegyt.

kalerat
28. pro 2006

a ten clostilbegyt je na ovu?

zanetik
autor
28. pro 2006

Ano ten je na ovu, brala jsem ho 3-7DC 2x denně 3 měsíce to zřejmě bylo bez výsledku, tak mi nasadil 3x denně 5-9DC a měla jsem 14DC na UZ 3veliké folikuly (26mm)

kalerat
28. pro 2006

takže to pomohlo, to jsem ráda 🙂 a kdy budeš vědět výsledek?

zanetik
autor
28. pro 2006

Jako myslíš jestli došlo k oplodnění aspoň jednoho vajíčka?

kalerat
28. pro 2006

ano

zanetik
autor
28. pro 2006

No teď jsem 21DC a měla jsem 2x 30denní a naposled 28denní, ale jen takové špinění, ale stejně tomu ani trochu nevěřím, takže to nijak neřeším, jen ten Clostil mám už jen na 2cykly a pak si zřejmě dáme oraz a pojedem na dovču.

kalerat
28. pro 2006

zanetik tak já ti přeji ať to vyjde 😉

zanetik
autor
28. pro 2006

Kal taky bych to už brala to čekání je hrozně na nervy a ač to vyzní divně nechci rodit kolem vánoc 😝

kalerat
28. pro 2006

to já taky ne. kéž by to vyšlo co nejdříve 😉

pikusa
2. led 2007

Ahoj holky,taky jsem dostala utrogestan na srovnání cyklu,ale stejně nepomohl,dostala jsem to až dnes tj.13ty den po dobrání.Takže opět cyklus 37 dní.Jak to po něm dostáváte vy?

zanetik
autor
2. led 2007

Já 4-6dní po dobrání, kolik a jak ho bereš?

pikusa
2. led 2007

Beru od 14.dne do 24 dne cyklu 1-0-2.byl to 1.měsíc,co jsem ho měla.

zanetik
autor
2. led 2007

Beru ho stejně, ale jen 1ráno a 1večer a MS byla 2x 30DC a potřetí 28DC jen dvoudenní špinění.

pikusa
2. led 2007

Já měla taky po dobrání 27.den jeden den špinění,ale velice málo,až dnes se to rozjelo naplno.Dostala jsem ho,protože muj cyklus se protáhl až na 40 dní,tak aby se to srovnalo a nic.

zanetik
autor
7. únor 2007

SOS nemáte někdo zkušenost, že vám po Utrogestanu MS nedorazila? Popřípadě který den po dobrání dorazila? díky

vlcek
7. únor 2007

Ahojte snažilky,taky jsem brala utro,a to po umělém oplodnění 3x2tbl denně a hrozně se mi z něho motala tak půl hodiny po podání hlava 😝 ,tak jsem si vždycky na chvilku lehla.Taky jsem si ho zkoušela zavádět,ale měla jsem strach že tolik neůčinkuje,tak jsem se opět vrátila k pojídání 😠 .A pak už to nebylo potřeba,protože jsme stejně o mimi přišli 🙄 .Ale hlavu vzhůru,ono to půjde 😀 ,pa a držím pěsti

juliet
7. únor 2007

Zanetik mě dorazila za 7 dní

zanetik
autor
7. únor 2007

Tak budu doufat, že ještě dorazí a to co nejdříve, dám si dnes svařáka a teplou sprchu třeba to urychlím 😀

vondrule
8. únor 2007

Já jsem 7.cyklus po vysazení HA, z toho jsem měla 3 cykly OK-s ovulací a 3 cykly anovulační. Poprvé jsem dostala AGOLUTIN (52DC) a podruhé už mi nasadila PROVERU - ted ji beru již 3.cyklus od 19DC pět dní 2xdenně, menses dostávám 2 dny po vysazení. Už 2x se mi objevilo kolem 17tého dne dvoudenní špinění, které jsem v ovulačních cyklech neměla. Může to být vliv Provery, ikdyž ta by na ovulaci vliv mít neměla?

zanetik
autor
8. únor 2007

Já si myslím, že to být klidně může Proverou vždyť ta je na MS ne? Některé holky říkaly, že to takhle mívaj i s Utrogestanem, já teda ne, jsem dnes 13den po dobrání prášku a nic, takže budu čekat, čekat a čekat ☹

pavlina05
8. únor 2007

Ahoj holky!
Tak já jsem dobrala platíčko HA minulý týden, teď proběhla MS a od 11 do 25 dne cyklu mám brát Utrogestan 2/denně. Dr. říkala, že to budu brát 2 měsíce. Tak se mi naroste děložní sliznice a lépe se uchytí vajíčko.
Tak jsem zvědavá, jak budu snášet ten Utrogestan. Hodlám jej brát ráno a večer, ale ´když čtu vaše názory, tak nevím jak to budu zvládat. Pokud jsou vedlejší účinky ospalost( mmj. je to i v příbalovém letáku), tak nevím jak to ráno udělám. vstávám do práce v 5.oo a jedu autem asi 45 km. A v práci se musím docela koncentrovat, pracuji v nemocnici. Večer už je to v poho. Tak jedině si to aplikovat vaginálně?§ Ale to se mi také asi nebude líbit, jak píšete mnohé z vás. Jak to děláte vy pracující??
ahoj a příjemné snažilkování
Pavča

happykaty
8. únor 2007

Ahojky, já "utroš" zavádím 2 x denně a ráno to docela jde, ovšem večer kolem 20. hodiny už jsem totálně "mrtvá" a usínám u televize 😉 Není to ale nic strašného, kdyby to mělo pomoct k mimi, tak to klidně budu brát pořád 😀

zanetik
autor
8. únor 2007

Pavlo ono to nebude zase tak hrozné, je to jen třeba hodinku, tak hodinku po snědení né celý den, já s tím taky normálně řídím není to nic hrozného a není to taky každý den a 3 cyklus mi to už nic nedělalo 😉

zanetik
autor
8. únor 2007

Kety to je počasím atd. jsme na tom skoro všichni stejně.
Nevypadáš "mrtvě" na to že jsi psala ve 20:38 😀
Dobrou noc

zanetik
autor
9. únor 2007

Holky tak mě konečně dorazila MS po 15dnech po dobrání Utroše (asi kvůli těm cystám), takže příští cyklus jdu ještě na UZ a domluvit se na laparku 😉