Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
17. zář 2007

ahoj holky tak fakt nevim nejak mi to nedalo a vecer jsem si delala test a byl tam stin druhe carky tak jsem nic nerikala a dnes rano jsem si udelala dalsi a ta // carka uz byla silnejsi ale porad malo viditelna pro jistotu jsem je oba dala priteli at se koukne a i on ty prouzky videl na obou testech a rekl ze ten dnesni jde videt lip...co myslite mam doufat nebo ne???jsem hotova... 😖

dojedemv k mori a tam je 19°c a prsi cele 3 dny pak den pekne zas den leje a pak jsem zacla spinit zaclo me bolet bricho a prsa no a kdyz uz spineni skoncilo tak mi dojde sms ze nam umrel krecek a zaq v kuchyni mame moli malem me odvezli...takze dovolena jak se patri... 😒 jsem rada ze jsem doma a to nam jeste dnes prekopl nejakej jantar vodovodni potrubi takze jsme bez vody do vecera...same lepsi co?kurna kdyby aspon ty // byli ze? 😀 jinak jsem skromna ze?

zelvik
17. zář 2007

Ahoj anýsku - to zní nadějně, máš grafík? ať vím, jak má vypadat 😉

jankulik
17. zář 2007

Ahoj holky
Latunko - ja mela vysazovat Utrogestan 25.DC, tentokrat jsem dosud nevysadila, jsem dnes 28.DC a nevydrzela jsem a dnes udelala test - a jsou tam // 😀 ,mam takovou radost!! Tak to treba zkus jeden cyklus nevysadit,treba to vyjde.
Anysku - tak moc drzim palce,at je priste // silnejsi!!!

gabrlinka
17. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem vše dočítala.Želvíku, Fidorko, Extro, děkuji vám za gratulace k ovulce, měla jsem z ní velkou radost.Kéž by se to povedlo, i přesto, že mám jeden vejcovod neprůchodný.

gabrlinka
17. zář 2007

Želviku, nebuď smutná 😉 nezoufej,prosím.....vím, že se to lehce říká, ale když je člověk takhle zdeptaný, pak to miminko nebude chtít přijít.Úplně Tě chápu, že zoufáš, když už ani léky nepomáhají. A chystáte se na umělé?

zelvik
17. zář 2007

ahoj Gab - ano, Dr. mi dá zprávu pro nějaké to centrum, pak mi dá tipy, které si vybrat a objednám sebe i manžu. A uvidíme, co s námi provedou. Nevíš, hradí to pojišťovna?
No je fakt, že dneska mám z toho všeho po náladě 😢

a říkala jsem si, že když nám za 14 dní budou měnit okna, budu mít o zábavu postaráno a nebudu myslet na blbiny.ale dnes jsme se dozvěděli, že náš byt přijde na řadu až na zač. listopadu... Tak taky nic pozitivního.

gabrlinka
17. zář 2007

slyšela jsem, že to hradí pojišťovna ale jen 3 pokusy...ale potřebné léky, pokud jsou potřeba se doplácí
Já už asi zapomněla, můžu se zeptat, jak dlouho se už snažíte?

extravaganca
18. zář 2007

Dobré ráno 🙂
anýsku,tak to je super...určo udělej další test a přeji krásně silné // 😵
janulik:Obrovská gratulace ke // 😵

Ale řeknu vám holky,že s tím nevysazením utroše jste mi daly pořádného brouka do hlavy 😅 Že bych taky tento cyklus nevysazovala?
No a opět vkládám aktuální graf 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

fidorka81
18. zář 2007

Ahojky holky!

Anýsku, ukaž nám grafík! Jakou jsi měla menzes? Jéééé že by konečně to někdo prolomil 😀

Extro!!!!!!!!!!!!! To vypadá báječně! Já bych ti to tak přála (samozřejmě nám všem taky, ale Extra je teď k otmu nejblíž 😉 )

K vysazování Utroše, taky mám z vás v hlavě brouka 😉 Jenže mě to akorát vyjde na těch 15-26DC a víc nemám. Jinak mám posledních pár dní strašnou chuť na snažilkování. Teploty jsou teda dole, takže ovulka to není (jsem ale taky teprve 10DC), ale mám tenhle týden doma drahouška, tak by ta ovulka do neděle mohla přijít a my konečně zadělat 🙂

fidorka81
18. zář 2007

Jankulíku, tobě moooooooooooooc gratuluju!!! 😀

extravaganca
18. zář 2007

fidorko,tak pokud máš miláčka doma,tak to je idelní stav....období ovulace+obrovská chuť...no co víc si přát 😵
No a co se mého grafu týče...taky se mi líbí,ale n závěry je ještě tůůůůze brzo,takže vlastně žádné závěry ani nedělám..Já naštěstí mám dost utroše,tak to tak skusím udělat...vyzkoušet se má všechno 😀 ublížit si tím nemůžu a maximálně si tím posuno cyklus...No páni,kdyby toto četla moje doktorka 😅 By ji ze mě už fakt kleplo 😀 Ale stejně..když jsem brala utroš,tak mrcha dorazila ještě v době,kdy jsem měla nedobranou dávku...tak uvidíme...asi se zařídím podle teplot....
To by byla prča,kdyby to anýsek prolomil a pak jsme ji následovaly ostatní a v tomto složení se přesunuly do jiného tématu 😀

fidorka81
18. zář 2007

Extro, to by bylo naprosto ideální 😀 Normálně jsem se dneska ráno vzbudila se strašným "chtěním", to už se mi dlooooouho nestalo, aby mě to ráno vzbudilo 😀 Kéž by mi ovu přišla do neděle, mohla bych se ještě další 2 týdny nervovat, jestli to vyšlo, nebo ne 🙂
Jinak - sice je u tebe brzy na závěry, o tom žádná, ale krásnej je! Kdyby mě takhle někdy vyšplhal! 🙂 A mooooc ti držím pěsti, aby ti ty teploty zůstaly a ty za 2 týdny našla na testíku // 😀

extravaganca
18. zář 2007

fidorko,děkuji jsi mooc hodná,ale já taky držím palečky a neboj,ovu tento týden určo proběhne 😉 To je úplně jasné 🙂
Mě takový chtíč probudil minulý týden v pátek 😀 Naštěstí mě miláček vezl do práce,tak byl i čas na tuleníčko.
Úplně jsem vám zapomněla říct jednu příhodu.Kamarádka mi k narozeninám dala balení kondomů u kterých byl přibalený i vybrační kroužek na penis.Říkala,že kondomy mám někomu darovat,protože ona mi to koupila kvůli tomu kroužku...prý je to s ním super.Tak jsme ho v neděli testli a fakt to bylo super.Miláček mi říkal,že tak blažený úsměv u mě ještě nikdy neviděl 😀 Takže vřele doporučuju.Prý se dá koupit i v sexšopu za nějakých 50,-...no fakt to stojí za to 😀

anysek1
18. zář 2007

ahoj holky tak uz treti test a porad je na nem ta druha carka slaba ale cetla jsem ze ten test best 2 to dela bezne ze se tam ukazuje ta druha carka i kdyz o tehu nejde...no ms byla uplne jina jak normalne normalne krvacim desne dlouho a moc ze mam ob super na hodku a ted jsem prvni dva dny jen spinila pak dva dny slabunce krvacela a zase spinila asi den...nevim jestli to nebylo zmenou klimatu☹teplota sla normalne dolu takze nevim ale prsa mam porad jak balony☹ ☹

lussi
18. zář 2007

anysku ahojky, udělej si ještě jiný testík, ty Besty jsou šmejdy.....ale myslím,že // budeš mít i na jiných testíkách 😀 ..tak šup, ať ti můžu gratulovat...mamatest je dobrý!🙂

anysek1
18. zář 2007

tady je muj zmatenej grafik http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 😢

lussi
18. zář 2007

na graf se vy..., udělej si ten testík, já si ani grafíky nedělám, protože by to akorát stresovalo. A navíc se v tom ani nevyznám 😉

anysek1
18. zář 2007

no ten ja doma zrovna nemam ale uz jsem psala priteli at mi ho nekde koupi holky ja tak chci tu druhou carku i na jinem testu ale myslim ze tam nebude!!!

extravaganca
18. zář 2007

anýsku,souhlasím s lussi..udělej se jiný testík....best 2 je šmejd..
lussi:Jak jsi dopadla na laparce?

berina
18. zář 2007

Ahoj holky.
Anysku,to je teda zvláštní.Ale je spousta případů holek co jenom špinili a pak už to nedostali.Moc Ti to přeji a držím pěsti! 😉 .

anysek1
18. zář 2007

holky diky za podporu...pujdu uklizet a pak skocim do lekarny pro nejakej test...musi to byt rychlovka bo za 4 dny mi prijde asi ovulka teda pokud uz nejsem v jinaci coz ani nedoufam...pekne me stve ze v celem sumperku nemaj ten test clear blue nebo tak nejak bo je nejspolehlivejsi ale taky stoji 200 a sehnala jsem ho jen v praze 😒

berina
18. zář 2007

Extro,ten grafík je výstavní!Vypadá to velmi nadějně,myslím že jsi jasná.Moc držím pěsti a těším se až budu moci gratulovat. 🙂 .

Fid:Taky čekám každým dnem ovu,zatím se to drží hodně dole.

lussi
18. zář 2007

extra ahojky 🙂 Laparka proběhla v klídku, už mě nic nebolí a vlastně mě ani nebolelo na druhý den po zákroku 😉 Akorát jsem byla na pokoji s paní co ji zrovna oznamovali, že ji umírá miminko, tak ho šli odpojovat z přístrojů...takže to bylo hodně nepříjemné. Nejhorší na té laparce byl klistýr co jsem dostala před tím,to byl hnus.

berina
18. zář 2007

Teda lussi,ty mě děsíš.To je hrůza co ženská musí všechno podstoupit aby mohla být těhu.To muselo být hrozný,s tou paní to je mi líto,kdybych tam byla asi bych to tam ořvala. ☹ .

anysek1
18. zář 2007

lussi jezis tak to muselo byt desne kdyz to nekomu rikaji pred tebou ze???kurna uplne mi vyhrkli slzy do oci...kurna my na to cekame jak na smilovani a kdyz uz to konecne prijde tak muzes potratit a kdyz mas dojem ze je vse uz za tebou tak to tak neni porad se muze stat takova vec to je desne nespravedlive!

abych se vam priznala ja uz pomalu zacinam silet bo brachovi se ma v prosinci narodit miminko takze uz ted vim ze se z toho slozim...uz se mi o tom zda proste uz mi solidne sibe!☹

jinak doufam ze uz taky konecne pujdu na laparku bo si ji snad udelam sama nechce se mi porad jen cpat praskama☹jo ja vim co to je mit klistyr ja mela jako mala problemy se strevama a tak jsem byla 14 dni v nemocnici a kazdej den jsem dostala minimalne jeden☹

lussi
18. zář 2007

no holky já musela jít na chodbu, jinak bych tam bulela jak pominutá a to by té mamince určitě nepřidalo 😒 člověk ani neví co má na to říct a jak se chovat ☹
anysku, mě máti celá šťásná vyřvávala do telefonu v sobotu, jak jsem vrátila z nemocnice, že brácha čekají malé, taky super správa

berina
18. zář 2007

Jo jo,taky mě to nebaví rvát do sebe hormony.Někdy přemýšlím jestli se na prášky nevykašlat,nechat tomu volnej průběh a bud to příjde nebo ne.Protože když člověk něco moc chce tak to většinou nejde a když to nejmín čekáš,tak to přijde ani nevíš jak.

fidorka81
18. zář 2007

Anýsku, souhlasím s holkama - best je šmejdík, nejlépe ať Ti koupí mamatest.

beri, mě taky, pěkně mi klesly, tak uvidíme.
http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

lussi, teda, to bych nikdy nechtěla zažít (aby mi řekli, že mi umírá mimčo), brrr chudák paní ☹

extro, hmmm, tak o tomhle jsem nic neslyšela! Hned to doma navrhnu 😉 😀

zelvik
18. zář 2007

Ahoj holky,
Anýsku - jdi do toho, fakt jsem děsně napjatá, jestli budeš těhu, bylo by tu super!!!!!!!

Extro - máš to pěkný, držím palečky.
Jinak já jsem si řekla, že s tou šarádou měření teploty přestanu. Podívejte se na můj graf, teplota leze nahoru, ale po včerejším verditku u Dr. ve13.DC(kdy jeden folik byl 6 mm a druhý 7 mm a sliznice jen 3 mm) být ovulka prostě NEMŮŽE. A vsadím se, že mi ji FF za chvíli na grafíku vyznačí. Je to jen blbej software, pracující na základě kdovíjakých údajů a já si pak myslím, kdovíjak nejsem v pořádku, jak funguju a jak se všechno podaří ☹
No a co jsem říkala - je tam 🙂http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

berina
18. zář 2007

Lusi,anysku.Kolik Vám je let, jestli se můžu zeptat?Mě je 31,mám pocit že mi ujíždí vlak ☹ .