Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
19. zář 2007

zuzziku jo je pruhledny a elasticky nebo vodnaty

berina
19. zář 2007

zuzíku.Najed si na stránky http://merenibt.xf.cz Tam najdeš vše.

extravaganca
19. zář 2007

beri,budeš,neboj..já sama jsem byla překvapená,jak moc fajn ten gel i krém jsou.Mám ten denní,ale používám ho na den i noc...noční krémy jsou na mě moooc mastné a nedalají mi dobře.A navíc oba přípravky nádherně voní 🙂

berina
19. zář 2007

To je nějaká novinka ten gel?Já používám jedině niveu a tohle neznám.

extravaganca
19. zář 2007

je to novinka už asi měsíc....já nejdřív nechtěla dát na reklamu,ale už jsem dlouho nepoužívala žádný krém,tak jsem si říkala,že do toho půjdu 😉
Mrkni na toto:
http://www.nivea.cz/frameset.php

extravaganca
19. zář 2007

beri,je to oxygen power 😉

zuzzik
19. zář 2007

aha, kouknu na ty stranky, diky

berina
19. zář 2007

Jo dík extro,už musím jít,jinak zase nic neudělám. 🙂.Zatím ahoj všem a pěkný den.Jdu si namalovat na ksicht obličej. 🙂 .

extravaganca
19. zář 2007

beri taky přejeme pěkný den 🙂

lussi
19. zář 2007

Dobré ránko holky🙂
beri mě je 25 let

zelvik
19. zář 2007

Ahoj Lussi,
to ještě nemusíš být tak enrvózní - mně bude 30 a už začínám chytat depku. Kdybych to bývala tušila, že to nepůjde, nečekala bych tak dlouho, jenže to jsem si naivně myslela, že se hend podaří 😒

Jak jsi na tom? Kolikátý DC jsi a tak?

extravaganca
19. zář 2007

I Tobě dobré ráno lussi 🙂 Mě je 29 a občas mě chytne blbá,jako že jsem stará,že mi ujíždí vlak a z toho na věk úúúplně kašlu 😀

anysek1
19. zář 2007

ahoj lussi 😀

lussi
19. zář 2007

zelviku ja jsem teď po laparce a jsem 22DC doma na PN a užívám si volna 😀 anysku ahojky
extra já si říkám, že dokud nejsem v přechodu tak to jde 😀

lussi
19. zář 2007

holky, už dlouho nikdo nenahlásil // ☹ To není moc povzbuzující.

zelvik
19. zář 2007

Lussi, a za jak dlouho se můžete začít snažilkovat?

No jo, // nejsou ☹ Vkládaly jsem velké naděje do Anýska 😒

lussi
19. zář 2007

no vzhledem k tomu, že nám snažilkování nikdo nezakázal, tak to asi záleží na tom jak se budu cítít 🙂 V pátek jdu vytáhnout stehy,pak čekám mrchu tak po mrše na to vlítnem. Minulý cyklus jsem měla ovu strašně brzo, hned po mrše - myslím 6 DC, tak doufám, že to bude teď taky tak brzo.

zelvik
19. zář 2007

No tak honem na to a třeba zrovna ty za chvíli zahlásíš //

lussi
19. zář 2007

no dali jsme si čas do jara, než to zase začneme řešit přes doktory, už toho máme plné kecky, akorát si zajdu na vytáhnutí stehů a domluvím se v CARu, že se uvidíme na jaře 😉

zelvik
19. zář 2007

Hele, nepředbíhej - myslím, že na jaře už si na nějaký CAR ani nevzpomeneš 🙂

lussi
19. zář 2007

já raději vždycky počítám s tou nejhorší variantou ať pak nejsem zaskočená 😀

extravaganca
19. zář 2007

lussi,tak s tím přechodem to bylo trefné 😀 Já si myslím,že budeš zaskočená úplněně něčím jiným 😵

Taky jsem si říkala,že to už není možné...žádná hláška o // ☹ Tak holky,neflákejte se a prolomte to už některá 😀

zelvik
19. zář 2007

Jo, Lussi, to já taky, jsem takový pesimistík od přírody, až to manžu někdy vytáčí, že vždycky myslím na to nejhorší. Ale pravda - pak se aspoň míň divím, když to opravdu dopadne podle mého scénáře 😉

extravaganca
19. zář 2007

zelvik,já jsem optimista,ale co se týče příchodu MS,měření BT ,tak jsem pesimista...Už dopředu hlásím,že MS dorazí,páč to bezpečně poznám...miláček to naštěstí moc neřeší.Včera jsem si tak posteskla,že je mi líto,že jsem mu ještě nedala miminko a on mě zezadu obejmul,jednu ruku položil na bříško a řekl:Neboj,taky se dočkáme.Je mi obrovskou oporou.Nestresuje mě,neřeší to,jen uklidňuje,když je třeba 🙂 Je zlatko a možná o to víc mě trápí,že někomu tak báječnému stále nemůžu s radostí říct,že budeme 3....jen doufám,že má pravdu a jednou se opravdu dočkáme

zuzzik
19. zář 2007

me to taky trapi, ja porad nechtela, nechtela, mlacek chtel, ja furt cekala, cekala a ted jsem se teda dockala ☹

zelvik
19. zář 2007

Zuzzik, přesně - taky jsem se pořád zdráhala a vedla silácké řeči, že si přece neuvážu tak brzo dítě na krk, jóóó a teď se mi to vymstilo ☹

Extro - manža je na tom tak nějak jako tvůj, taky se mi snaží navodit víc klidu

zuzzik
19. zář 2007

me taky moc podporuje, je zlatej, ale presne jak pise extra - je mi to lito i kvuli nemu, vidim jak by si to pral a snazi se delat, ze mu nevadi, ze to nejde ☹

anysek1
19. zář 2007

no tak me asi supne koukam se na netu co je noveho a rolinsova je tehotna kliknu na jinou stranku a tam na me blika ze je tehotna i jennifer lopez kurna to je hnus ty tehule jsou vsude

extravaganca
19. zář 2007

zuzzik:Můj miláček si mimi sice přeje,ale naštěstí nedělá,že mu to nevadí...on to prostě fakt neřeší...je takový kliďas 🙂
Teď mi jedna těhulka na měření BT řekla,že pokud jsme se snažili 11.DC večer,dá se to brát jako 12.DC a protože ovu byla 13.DC (a ať si ff vyznačuje co chce),tak zas mi povyskočila šance na naději,že by to mohlo vyjít...no ale při mém štěstí..no holt člověk nemůže mát hned všechno

zuzzik
19. zář 2007

ty jo extro, to je veda ☹ jak nas ty rodice udelali 🙂 prijde mi, ze driv to takova veda nemohla bejt