Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
20. zář 2007

extro tak to te lituju to ja mam totalniho antitalenta na vareni ten pripali i caj a sni apsolutne vsechno hlavne co smrdi po mase!

extravaganca
20. zář 2007

Taky bych občas brala,kdyby byl v kuchyni nemehlo...dokonce se snaží fušovat i do pečení,ale v tom mám naštěstí o dost navrch...kolikrát co upeče...no fakt buďte rády,že nemáte doma kuchaře...jeho poslední experiment byl štrůdl,ze špldové mouky...člověk se musí tvářit,že mu to chutná,no ale...tak sníst se to dalo,ale že bych to musela ještě někdy jíst...to se teda rozhodně říct nedá 😀

anysek1
20. zář 2007

extro jezis to bych neprezila ja rada varim i pecu takze kdyby se mi tam motal tak bych ho vykopla!jsem rada ze nemam kuchare bo bych byla jak koule uz ted tak vypadam...

anysek1
20. zář 2007

ty jo ted me tady dorazila diskuze na tema jestli se da ovlivnit jestli to bude kluk nebo holka kurna me je to jedno at je to treba slon ale hlavne at uz ho cekam

extravaganca
20. zář 2007

anýsku,tak mě debaty tohoto typu doráží...je to úplně jedno,hlavně ať čekám a ať je vše v pořádku 🙂

anysek1
20. zář 2007

extro no me to taky vytaci rekni mi co je to za zensky??fakt nerikam ze bych nechtela mit holcicku ale kdyz to bude kluk tak je mi to fuk proste jen at uz je a je zdravej!

extravaganca
20. zář 2007

Jé,já bych taky chtěla holčičku 😵 Ale jak píšeš,budu vděčná i za kluka...Ach jo,kdy si to miminko k nám konečně najde cestu....

anysek1
20. zář 2007

extro no nevim kde se louda kurna uz na nej cekame dost dlouho tak at nahodi kvalty a leti za nama

zelvik
20. zář 2007

Anýsku - no slona zrovna ne 🙂, ale mimi už jo. No asi každá máma chce holčičku, je jí to přeci jen bližší. Ale i takový klučina s rozbitýma kolínkama a rozcuchanýma vláskama je super...Ježíííš, já se u toho ještě dojmu 😔

Vaření? V sobotu něco s kuřecím masem - zapečené se zeleninou (není nad jídla z jednoho pekáče 😉 a na neděli jsme pozvaní k našim (to se vaří nejlíp).

jinak, manža má v pondělí narozeniny, tak o víkendu něco nachystám a oslavíme. A taky snaženíčko bude 😀

extravaganca
20. zář 2007

No to teda jo 😀 Jen když si představím,že půjdu příští měsíc k doktorce a že miláčka pošle na spermio,mě narve další hormony,tak je mi z toho celkem na nic 😢

anysek1
20. zář 2007

exrto co ti uz delali za vysetreni?muj mladej sel na spermac sam dobrovolne bez doporuceni lekare a sam se i objednal je to muj hrdina 😀

extravaganca
20. zář 2007

želvíku,tak to budeš mít suprový víkend 😀

anýsku,mě doktorka dělala jen hormonální profil....jak jsem psala,teď mě čeká nejspíš clostil a budu chodit na ultrazvuk a mojemu domluvím spermio...a pak se uvidí....No začínáme v tom pěkně hučet ☹

anysek1
20. zář 2007

extro no ja mam krevni obraz (pohasene hormony) a spermiacek mame taky za sebou utz vypadal dobre vse normalni jen mam zaklonenou delohu ci co.ted uz dobiram 3 mesic utrac a nevim vubec co me ceka asi laparka bo mam dojem ze mam nepruchodne vejcovody...jinak nechapu proc se nedari kdys na to vlitnem vzdy kdyz je ovulka

zelvik
20. zář 2007

Jojo, taky v tom pěkně lítáme 😖 . Jak se chytám už všeho možnýho, koukala jsem i na diskuzi Jeřáb ptačí - a kapky dneska zakoupila....

Extro - už jsme to vzpomněly včera - ale Dasty tu fakt nikde není 😒

anysek1
20. zář 2007

kurna byla jsem se podivat v diskuzi na slabounke // a tam uz jsou prvni tehule sakra kde to tady vazne priznejte se!

extravaganca
20. zář 2007

No my díky směnám,které miláček má většinou snažilkujeme tak nějak kolem ovulky...tento měsíc to bylo asi nejblíž ovulce...Ach jo,kdybych věděla,že to není hovadina,tak bych nejraději testla ať už vím na čem jsem...i posledně jsme to tu řešily...ten poslední týden před MS je nejhorší...čekáte jestli dorazí nebo nedorazí a pak bum ☹ Když má dojít,tak ať kurňa dá dopředu pořádně o sobě vědět,ať člověk ví na čem je...

anysek1
20. zář 2007

extro jo at posle treba meil nebo dopis ze jo ja ji to taky porad rikam a ta svina si prijde jen tak bez ohlaseni! 😀 je pravda ze ted teda nevim co to moje slavne spineni melo znamenat!!!

zelvik
20. zář 2007

Jéééé, mrcha si s náma bude dopisovat 🙂 to je dobrý, Anýsku, ty máš dneska perlící den, to se mi líbí, aspoň zvedáš náladu 🙂

Jak na slabounkých // můžou být těhule? 😒 To už není fééér

anysek1
20. zář 2007

no to mi povidej ja mela // hned 3 po sobe a tehu asi urcite nejsem ale proste tam jsou... no jo nekdo tady perlit musi kdyz jini smutni jindy zas budete muset perlit vy bo ja budu smutna carodejnice nebo princezna?

zelvik
20. zář 2007

Holčinky, končím, večer ještě zaběhnu - jdu se teď "bavit" na poradu 😒

anysek1
20. zář 2007

zelviku tak se jdi radit zas o necem jinem ne o mimiskovi

extravaganca
20. zář 2007

želviku...život nikomu neslíbil,že bude spravedlivý...čím dál víc si to tvoje motto připomínám....
Zrovna jsem si prohlížela svoje grafy...moje luteální fáze je 12 dní,takže pokud ovu byla ten 13.DC,tak nejpozději příští týden v úterý mám příchod mrchy...

Ještě nikdy jsem Vám to nepsala,protože mi to přijde jako blbost...ale tak někde v koutku si říkám..třeba je to pravda...:
Na rádiu Zlín byla kdysi rubrika,která se jmenovala věštírna.Tak ženská,která tam věštila se neskutečně trefovala...ale furt jsem to brala jako blbost,ale jen tak z recese jsem do té rubriky poslala sms s datum narození mě a miláčka s tím,že se snažíme o mimčo a jestli se nám teda podaří.Ona mi pak za 2 hodiny volala a říkala (bylo to někdy v únoru),že miminko bude,ale že ho počneme až tento rok v září.Prý to bude holčička a že bude naprosto zdravá a že i mé těhotenství proběhne naprosto hladce.
Pár měsíců na to,šel taťka kvůli k věštkyni-léčitelce.Prý je naprosto skvělá a protože on měl velké zdravotní problémy,tak k ní šel.A aniž by jí něco říkal,tak mu řekla,že má dvě děti...syna a dceru a že dcera se bude někam s manželem stěhovat.A vono jo...byl tam v květnu a my se stěhovali v srpnu.Pak říkal,že jedno jeho dítě si myslí,že tomu druhému nadržuje...opět sedí..myslím si,že k bráchovi jsou víc spravedlivý.A pak pecka...prý se dlouho snažím otěhotnět,že se nedaří,ale že jakmile se přestěhujeme,tak to prů půjde velmi rychle.Podotýkám,že jí nic o nás neříkal.Ani netušil,že máme problémy otěhotnět...

Sice těmto věcem moc nevěřím,ale furt to teď ve mě hlodá...jsme chvíli přestěhovaní a je září...tak kurňa kde mám tu holčičku 😀

extravaganca
20. zář 2007

Pokud jsou nějaké překlepy,tak se omlouvám 😉

želvíku,tak ať Ti to rychle uteče 😉

extravaganca
20. zář 2007

Moc se za ty překlepy a vynechaná slova omlouvám..za chvíli valím na angličtinu,tak jsem to psala co nejrychleji..

anysek1
20. zář 2007

kurna at mi ta pani taky rekne kdy budu mit mimi nevis jak se jmenovala?

extravaganca
20. zář 2007

Nevím,ale mám na ni číslo

anysek1
20. zář 2007

fakt?ale ona je tam nekde od vas co?

extravaganca
20. zář 2007

no je z Rožnova pod Radhoštěm ..teda ta se kterou jsem mluvila já a na tu mám číslo a ta se kterou mluvil taťka je ze Zlína

anysek1
20. zář 2007

z roznova?jak se jmenuje mozna ji znam ja ta studovala!skoda ze nemas mail

extravaganca
20. zář 2007

jak se jmenovala fakt netuším...a mail fakt nemám..jen ten telefon..a pokud vím,tak dává informace jen přes telefon...