Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

pajca
22. zář 2007

promin ten gynex 🙂

extravaganca
22. zář 2007

beri,souhlasím...fakt je to hnus,ale mě pomohl 😉

berina
22. zář 2007

Myslím v jakékoliv zdravé výživě.Ty jsi z Prahy a já od Brna takže jinak Ti asi neporadím 😀 😀 😀

extravaganca
22. zář 2007

beri,viděla jsi můj dnešní graf? 😀 ff si myslí,že mám v pondělí testnout...ten program semnou normálně tento cyklus laškuje...asi mě chce dostat 😀

berina
22. zář 2007

extro,mě už z toho všeho pěkně šibe 😵 .Už mě to nebaví něčím se dopovat.Pokud to má přít tak to příjde i bez léků a bylinek.Já nevím jestli se nevyprdnout na ten utroš.

berina
22. zář 2007

No divím se že jsi to ještě neudělala,to já bych už testovala jak o živt 😀

extravaganca
22. zář 2007

Já jsem utroš vysadila na 2 měsíce...jééé me bylo gtak krásně 😀

No přiznám se,že kdybych měla doma test,tak po tom co mi dnes ff ukázal bych taky testovala 😀 Vím že si ho můžu jít koupit do lékárny,ale kašlu na to.Jsem přesvědčená o tom,že to během pár dní možná i hodin dostanu,tak na to kašlu.Když to dostanu až v úterý budu spokojená,protože by to znamenalo,že mám pra\videlnou 12 denní luteální fázi 🙂

berina
22. zář 2007

Ty to nesmíš dostat!!Ty to musíš konečně odstartovat to těhulkovství 😉 .

extravaganca
22. zář 2007

beri,jsi milá 😵 Ale bohužel to nebudu já,kdo to odstartuje....už teď chodím na záchod celá nervózní....vím že mrcha přijde,z toho nervózní nejsem,ale chtěla bych,aby ještě chvili počkala...ráda bych měla delší cyklus než 23 či 24 dní..těch 25-26 dní by už šlo...
Holky moje zlaté,tak ráda bych to odstartovala a poslala vám ty největší těhu bacilky,ale bude to muset udělat někdo jiný....a víte,že mě to mrzí...

berina
22. zář 2007

Ještě jsi to nedostala,tak nepředbíhej.Říkej si ,jsem těhu,jsem těhu,jsem těhu!!! 😲 .A budeš 😀 .Trošku mi hrabe.Kurna extro ty to dokážeš 🙂 .

extravaganca
22. zář 2007

😀 beri....sugesce je sice mocná,ale obávám se,že ne všemožná...já spíš říkám..ještě něchoď mrcho,ještě 3 dny vydrž 😀 Já opravdu nemám žádný těhu příznaky...opravdu vůůůbec absolutně nic ☹ Jen mě pobolívá podbřišek,přesně jak mě bolívá když má dojít mrcha ☹ Už jen ze zoufalství se dívám na svůj graf a v koutku duše si říkám...prosím,ať teplota ještě vyleze a udrží se...prosím...mám přece slíbené,že tento měsíc počnem holčičku 😔 No a pak mě bolesti v podbřišku vrátí zoět na zem,... Holt to za mě musí vzít někdo jiný...třeba zrovna Ty 😉

berina
22. zář 2007

No jo.my to máme předpovězené obě že.Ty brdo kdyby to vyšlo,to bybl ale mazec. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 .

extravaganca
22. zář 2007

No...tak to by byl 😀 😀 😀 😀 A ne jen mazec,ale pořádný fičák 😀 😀 😀 Jenže Ty máš na sobě ověřené,že se ta Tvoje kartářka trefuje...já o té "mé" to vím jen z rádia,jak se trefovala na jiné lidi....Al fakt by to byl nářez 😀 😀

extravaganca
22. zář 2007

Nedívaly jste se náhodou dnes na nově na ten film Nenarozený?Já ho kdysi viděla,tak už jsem se nedívala..jen asi prvních 10 minut...jsem možná blázen,ale já si představuju,že tak nějak podobně to je....že někde to naše miminko na nás čeká a až bude ta správná chvíle,tak za námi přijde...jsem blázen co 😀

berina
22. zář 2007

Neviděla jsem to,blázínku 🙂 .Třeba to tak je.Extro,nesmíme moc vyšilovat.Jednou to fakt přijde uvidíš. 😲

extravaganca
22. zář 2007

No já nevím kdo tady vyšiluje a navrhuje sugesci,že jsem těhu 😀 😀

berina
22. zář 2007

Já to nenavrhuji,já to vím jsem vědma 😀

berina
22. zář 2007

A pěkně mi hraboší 😵 .

extravaganca
22. zář 2007

S tou poslední větou teda do puntíku souhloasím 😀 Ale hraboší Ti mooooc krásně 😵

berina
22. zář 2007

Jo a někde jsem četla že je těhu už i Kristina Agilera.Tak to už je moc ne?Samí těhu kolem,horor. 😠

extravaganca
22. zář 2007

No to mi povídej...já byla včera s miláčkem v Olomouci a tolik těhu a malých mimnek jsem nikdy neviděla...

berina
22. zář 2007

No doufám že jsi se tam pořádně nakazila. 😀

extravaganca
22. zář 2007

To zaručit nemůžu ale bylo by to hezké 😵

berina
22. zář 2007

Tak já jdu neco dělat nebo tady přirostu k tomu pc.Zítra hlas teplotku.Budu na Tebe myslet a držet pěstičky!Jestli mi někdo poradí s tím grafem tak hned taky pošlu ju.Tak ztím pá a drž to tam 😲 😲 .

extravaganca
22. zář 2007

Ta se taky drž 😉 a já zítra nahlásím teplotu...ale nic světového nečekejte 😀 Pa

gabrlinka
22. zář 2007

No, holky, Extro a Želviku, já a těhu,jo? 😀 To by se musel stát zázrak, moc v to nevěřím. Že by se zadařilo hned po prvním clostilu? Ale nadchly jste mně 😉
Já tu vždycky přijdu jak už tu nikdo není, mám na vás smůlu a tak ráda bych s váma pokecala, vždy jen opožděně reaguju a odpovídám a už mně to štve 😠
Extro, Ty taky vypadáš nadějně, tak to nevzdávej,přece, TYTYTY!!!!!!!! 🙂
Želviku a co Ty? Jak to vypadá u tebe? Jestli můžu vědět.
Já tu zítra taky opět hodím svou teplotku, doufám, že se bude držet nebo ještě lépe stoupat. Dnes sem si koupila kontryhel, jeřáb ptačí mám objednaný na pondělí. Já s těma nohama za hlavu to asi taky nedám. Dnes sem byla na kole a stačilo mi bohatě. Pak sem poseděla na zahrádce u kamarádky a doufám, že sem se nenachladila, tak sem si preventivně oblékla hrubé ponožky a hrubou mikinu, ale koho to zajímá,že? Sem se nějak rozepsala, asi mi ten pokec s kámoškou nestačil, manža je na oslavě narozenin, mně se tam nechtělo, tak sem doma sama. Vlastně s dvěma ptákama 😀 aby náhodou někdo neměl chlupaté myšlenky, tak upřesním, mám korelu a andulku.

gabrlinka
22. zář 2007

Želviku, prosím tě, jak se to dělá s tím grafem, abych tam měla taky jak Ty plně červenou čáru a zelenou ovu a oranžovou luteální fázi a napsané v grafu kolik dní po ovu, prosím hezky 😉

zelvik
22. zář 2007

Ahojky,
Beri, tobě se to tu krásně pohrabošilo 🙂 to je super - to potřebujem, trochu dobrou náladu🙂

Extro vydrž - zítra jsem zvědavá na tvou teplotu!!!!!!!!!!

Gab - ptala ses na mě - no já vpodstatě nic neočekávám. Ovu jsem necítila, UTZ dopadl mizerně, že by ani ovu být neměla, takže jen měřím a koukám na svůj graf, kde si FF dělá co chce http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6. Beru Utroš a Jeřáb (pěknej hnus).

Co se týče mého grafu, nevím, jestli ty moje "omalovánky" jsou způsobené tím, co jsem kde ponastavila, nebo ne. Ale zkus v menu v levém sloupci My Account, pak v té tabulce, kterou ti to otevře, tak vpravo Home Page Setup a tam jsem to ponastavila co to šlo 🙂 Jestli ti to tak neudělá, tak nevím, kudy na to, protože jsem na nic jinýho nesahala...

Teď zrovna koukám, že mi dnešní bod teploty vyznačil čtverečkem a ne puntíkem, nevíte někdo co to znamená? díky

extravaganca
23. zář 2007

Krásné ráno 🙂
želviku,tak proč tam máš čtvereček nevím..vidím to prvně 😕

Jinak musím bohužel říct....Já jsem vám to říkala...červená už si chystá prapor vítězství....šak mrkněte na graf...tady by už ani ten největší optimista naději nedával 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

Jinak co se barovnosti grafu týče,tak já to mám tak barevné díky VIP,které mi ff na 5 dní udělil..

zelvik
23. zář 2007

Hezký sluníčkový den,

Extro - už asi vím, proč tam mám čtvereček - holky z MT to mají zmáklý - protože jsem zadala léky nebo jinou nestandardní událost - a to je fakt, já tam zadala, že beru ten Utroš.

No, klesáš, to je fakt, takhle jsem vypadala minulý měsíc taky... 😒 ale viděla jsem i graf, kdy to i po tom všem vyletělo nahoru a už to tam zůstalo. Ještě neklesla úplně pod čáru, tak ještě neházej flintu do žita 😉

Včera jsem se dozvěděla, že moje sestřenice půjde na operaci - má 8 cm cystu ☹ Je z toho hotová. Ona už teda 2. dítě nechce, vytrpěla si s potratem a porodem svý, ale má strach, co se v ní děje. Člověk si není jistý ničím...

A tak si říkám, našel by Dr. při UTZ cystu i kdyby ji cíleně nehledal?