Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
23. zář 2007

Jsem na vás dvě (na tebe a Extravagancu) na zítra MOC zvědavá!!!!!!!!!!!!!!

Já dneska cítím podbřišek a trochu prsa - že by ovu teprve teď? 😖 to by bylo blbý.Minulé pondělí na UTZ byly folikly 6 a 7 mm, pokud rostou 2 mm denně (to jsem někde vyčetla), měly by dnes 19mm.Což by nebylo špatný, ale rozhodně ne v 19. DC...ach jooooo

gabrlinka
23. zář 2007

Já tu budu ale až k večeru, nebo pozdě odpoledne 😖 v práci nemám šanci, a odpoledne mám vyřizování.
A máš graf?

zelvik
23. zář 2007

Ježíííš, do večera nevydržím zvědavostí, navíc přijedu pozdě zítra domů, tak tě uvidím až v úterý - haúúúúú

Graf mám, ale neber ho vážně, tu ovu co vyznačil - to je prostě nesmysl, v ten den jsem byla u Dr.Ráda bych ho někam posunula, ale nemám kam, protože jsem ovu necítila ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

gabrlinka
23. zář 2007

já jen chtěla vědět kvůli teplotám, ale ty bereš vlastně utroš,že? já když brala orgametril, tak měl zvyšovací účinky, to jsem tě teda potěšila,co? 😖 jsem hrozná, ale mám ti lhát?stejně to asi sama víš. ale jestli Ti vajíčka dozrály, pak bys měla cítit jejich prasknutí (bolest v podbřišku, u mně byla velká, chodila jsem někdy i zkroucená a břicho jak balón)a v ten den si ovu vyznačit. pokud nedozrají, pak ti vysazení utroše vyvolá asi uměle menstruaci, mně to tak dělal ten blbý orgametril a to mně jím dr.cpala celý rok a měla jsem z něj nízkou děložní sliznici a slabou ms. Po laparce jsem teď měla ms normální, tak aspoň něco. Zkusím sem přijít zítra ráno, ale musím najít heslo na koníka, doma mně to přihlašuje samo autmaticky.

zelvik
23. zář 2007

Já jsem ráda, že tady každý řekne jak si to opravdu myslí. Na nějaký "natahování" není člověk zvědavý, iluze si můžu dělat sama, ale tady se aspoň probudím 🙂
Já někde četla, že Clostilbegyt sliznici snižuje a pak nastoupí Utroš, který ji zvyšuje - tak nevím - je to pěkná houpačka - nahoru, dolů...
To včerejší zvýšení teploty je ještě samovolné - první Utroš jsem vzala až po měření...

gabrlinka
23. zář 2007

no, tak teď si mně srazila...já myslela, že clostil tu sliznici zvyšuje, protože prý sliznice roste v první fázi cyklu, ach jo... já už mám z toho fakt guláš v hlavě.... my už to tu berem moc odborně, já už sem chytrá i u dr. řekla, že budu brát clostil a já na ni, kdy mi dá i utroš? a ona také oči na mně a řekla, že až budu těhu
No, vidíš, tak to je fajn, že je to zvýšení samo od sebe, ale pak to nechápu, no někde sem četla, že některé ženy ovulaci necítí, tak je to třeba u tebe 😉

zelvik
23. zář 2007

no jo, jenže kde jinde se to máme všechno dozvědět....
podle mě by ti Utroš měla dát dřív, abys ho brala už v luteální fázi, kdyby tam mimi bylo, tak ať se má kde držet - podle toho taky chápu, že sliznici zvyšuje

gabrlinka
23. zář 2007

já si to myslela ☹ ale co mám jako dělat, když mi ho nechce napsat už hned?

gabrlinka
23. zář 2007

Želviku, já se stebou loučím, musím do sprchy a pak chci koukat na Vem si mě.přeji ti dobrou noc a díky za pokec, hodně mi to dalo. 😉

anysek1
23. zář 2007

ahoj holky jsem na mrtvici dva krasne grafy a ted mi to skace jak prase a navic zadna ovu takze mesic na houby☹ mam totalne po nalade.vcera jsem byla u brachy a dovezla jsem jim par veci na miminko a ta jeho hajtra si nesla za nama ani sednout a cekala v kuchyni az odejdem tak jsem si rychle vypila caj a sla pryc fakt mazec takze ani nevim jake ma bricho proste nic kdyz jsem se ptala jestli maj nove fotky z utz tak rekli ze ne ze jim na to nevychazi penize...coz je blbina bo ona chodi na gyndu jak ja a ta dava fotky kdyz si o ne rekne zdarma!ale to je jejich problem.ted jsem dojela z olmiku a tam jsem koupila krasnou jemnou decku na miminko uplne z ni ucuravam!aspon takovou radost jsem si udelala.jo uz hrabe i mlademu bo se mu dnes zdalo ze se nam narodila mala barunka a prej si ji uz choval🙂)no kazdopadne se tesim na dr bo uz me to rozciluje nemit v mesici ani jednu sanci☹

zelvik
23. zář 2007

Tak hezký spršení a dobrou. A zítra uvidíme, co přinese další den.
Páá

anysek1
24. zář 2007

ahojte holky tak jsem totalne hotova mladej mi vcera vecer pripravil takovej sok ze jsem z nej neusla a to me ceka dvanactka.a vite co byl ten sok?!pozadal me o ruku!jeste ze jsem lezela jinak by to semnou seklo!jinak moje teploty se fakt zblaznili ted jsem mela udajne ovulku 11DC takze jsem ji prosvihla http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 no podivejte se... 😢

extravaganca
24. zář 2007

Krásné ráno 🙂
tak tento příspěvek píšu už po 3 😠 Strašně mi to blbne.

anýsku,je to nádherná novina!!!Strašně moc gratuluju 😵

Já každou chvílí čekám mrchu...podbřišek bolí,navíc mi je nějak divně od žaludku..no klasika.prostě to co chvíla přijde ☹
Můj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

anysek1
24. zář 2007

extro dekuji aspon neco pozitivniho. 😉 ale teda to ze jsem prosvihla ovu me 😖
treba to nedojde teplota je docela vysoka 😉

extravaganca
24. zář 2007

anysku...já vím,že chcete,aby tu smůlu už tady někdo prolomil,ale ona dojde....A nebuď smutná...jsem typický úkaz toho,že ff nemá vždy pravdu 😀

anysek1
24. zář 2007

no jenze ja to sama poznala dle del cipku ale rikala jsem si ze je to moc brzo ze to prijde pozdeji...a ono nic☹

kurna me pali oci ze uplne slzim ☹

extravaganca
24. zář 2007

Nesmutni,a radji prozraď,co jsi odpověděla na tu žádost o ruku 😀

anysek1
24. zář 2007

no ano preci 😀 kurna myslela jsem ze se k tomu nedokope ale byla to sranda byl fakt originalni!
😀
si predstav ze na me lezel protoze jsme se postuchovali a zeptal se me:chces si me vzit a ja se zacla smat ze kdyby ne tak tam nejsem (myslela sjem si ze si dela srandu) a on vytahl krabicku a dal mi ji na prsa jestli si ho teda vezmu tak jsem rekla ze ANO

extravaganca
24. zář 2007

No páni...fak super 😵 Určo z toho máš radost,co 😀

zelvik
24. zář 2007

Jééé, Anýsku - gratuluju, to je super, teď budeš myslet na nšco jinýho, na připravovanou svatbu a mimčo přijde samo, protože budeš mít jiné myšlenky. To jse dobře 🙂

Extro - FF ti radí testnout a já TAKY.Jdi do toho. Možná si myslíš, že se znáš, ale co kdyby?...Nehlodá to v tobě? 😉

extravaganca
24. zář 2007

ahoj želviku,...jestli to ve mě nehlodá?Ta myšlenka na testování dělá ve mě mega díry 😀 V podstatě od rána v práci dělám 3 věci:1)myslím na testování 2)lítám za WC kontrolovat,jestli dorazila mrcha 3)přesvědčuju se o tom,že mrcha přijde ...tak asi tak nějak 😀
Jsem blázen 😀

zelvik
24. zář 2007

Tak to máš o zábavu na dnešní den postaráno 🙂
Moc držím palečky, ať si mrcha zůstane kde je a dloóóóuho se neukáže.

Nechci nikoho - a už vůbec ne nás tady - strašit, ale včera jsem pročítala diskuze Měření BT a ostatní a jsou tam 2 holčiny, které nedávno našly // a dneska už začínají zase znova ☹
Jedna v 6 týdnu a druhá v 11. ☹ ☹ ☹ Takže nalezením // ještě není vyhráno 😠

anysek1
24. zář 2007

zelviku znama potratila v 5 mesici nikdy neni vyhrano to je na tom to nejhorsi.

jo mam radost.vypada to ze svatba bude 26.zari 2008 pokud vse pujde jak ma.

extro ja bych se testla nebudete verit ale me se zdalo ze jsem mela na testu dve krasne tlustice a tak jsem se testla a nic ☹ no sen krasnej ale bohuzel byl to jen sen ☹

extravaganca
24. zář 2007

Děvčata...vy jste ale pokušitelky 😀 Víte co..nechejte si to pro někoho jiného 😀 Já mám tak šílený strach z toho že budu zklamaná,tak si těhu test nebudu a nebudu dělat.. 😀

želviku,já to taky četla...je to děsný,co ☹ člověk má radost a ono nic...já jsem si už dřív říkala,že pokud někdy najdu na těhu testu //,tak manžílkovi to řeknu,až mi to potvrdí doktorka a rodině až po 3 měsíci...

anysek1
24. zář 2007

extro taky si to rikam ale stejne vim ze na me to kazdej pozna a ja to dlouho pod poklickou neudrzim 😢 jakmile mam radost tak cela zarim..a to se prej neda prehlednout.je to krute...

tak se teda netestuj ale ja ti stejne budu drzet palce i na nohach 😀

extravaganca
24. zář 2007

anýsku,je to od Tebe milé,ale fakt vám nechci kazit radost...ale u mě už není třeba držet palečky...jak tělíčko,tak teploty jasně ukaazují příchod mrchy...

anysek1
24. zář 2007

no uvidime...zato to moje telo je nejake splasene!ovu si prijde klidanko pianko driv ani me neupozorni a ja to pak propasnu no toto! 😠 kurna uz at dostanu ms ja chci jit k dr pak rychle pod kudlu at na me hodi voko a ja na to muzu vlitnout a byt mamina

extravaganca
24. zář 2007

Tak,právě jsem se objednala k doktorce.Jdu tam 9.10....začala jsem totiž špinit...Já vám to říkala,že mrcha dojde...na to se znám až moooc dobře...
Zakže teď můžu držet palce já vám 😉 A budu to ostatně jako každý měsíc dělat mooooc ráda 😵

lussi
24. zář 2007

holky, snažilka od "nečekatelek mrchy" špinila 4 dny a test pozitivní a je těhu 😉

extravaganca
24. zář 2007

Jééé lussi ahojky?Jak se máš?Jsi tu dlouho nebyla...Jak se cítíš?
No holky mě dnes pokoušely s těhu testem,ale já byla před chvilkou na záchodě a začala jsem milinkato špinit,tak jsem se rovnou objednala k doktorce....