Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
25. zář 2007

to je fakt šílený. 😠 ☹
Musím jít zase makat, ale objevím se.

anysek1
25. zář 2007

no k doktorce pujdu hned jak bude cas bo to fakt asi neni moc normalni lidi ja uz toho tady v te praci mam plne kecky ale nemam kam jit to je na prd

fidorka81
25. zář 2007

anýsku a zkoušela ses ptát na práci jinde? A nebo aspoň kouknout na net, jaká je nabídka?

anysek1
25. zář 2007

no vcera jsem se divala na netu i na pracaku ale kde nic tu nic jeste reknu kamosce ta ma zname vsude..tak snad ta pomuze.

fidorka81
25. zář 2007

anýsku, tak držím pěsti 🙂

extravaganca
25. zář 2007

anásku a třeba Ti změna práce pomůže i k mimi 😉

zelvik
25. zář 2007

Ahojky holky - tak včerejší véča byla super, jen jsme se vrátili domů pozdě a už na tulení nebyla síla ☹

Extro - já už bych to nevydržela, ale asi ještě nejsem tak obrněná jako ty - já bych ten test udělala!!!!!!!!!

Anýsku - všechno bude OK, udělej pro sebe to nejlepší co můžeš. Zajdi si k doktorům, ať jsi v pořádku, práci kdyžtak hoď taky za hlavu a možná se brzy budem všichni divit a koukat na tvé //

Jinak já - přestože Utroš teplotu zvyšuje, mně dneska klesla http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6, tak už ničemu nerozumím

extravaganca
25. zář 2007

želvíku ahoooj 🙂
No obrněná jsem dostatečně a fakt mi přijde naprosto zbytečné testovat,když MS přichází 😀 Tak jsem to tak počítala a potřebovala bych,kdyby mrcha přišla až zítra.Protože pak by mohlo probíhat tuleníčko 12. a 13.DC což já moooc potřebuju,protože doufám pevně v to,že ovulu budu mít zas 13.DC 😀 Takže když už mi chcete držet palečky,tak držte,ať mrcha ještě dnes počká 😀 Ale zítra už musí dorazit,protože 13.DC bude vycházet na pondělí,to má miláček volno,pak zasnažilkujem ještě 14.DC,to je taky doma ..pro jistotku,kdyby ovu byla až 15.DC(což se mi taky stalo),tak aby to tulení mělo šanci na úspěch 😀 Se teda pěkně bavím v práci,co 😀

zelvik
25. zář 2007

Extro - my se z těch počtů už asi pominem, co? 😀 To je samý sčítání, odečítání, počítání...ale nějak nám to nevychází 😖

extravaganca
25. zář 2007

želviku máš pravdu,jednou se z těch počtů a těch našich grafů pominem 😀 Bych potřebovala na 2 měsíce někam odjet..někam kde bych neměla teploměr(ani šanci si ho koupit),kalendář a internet 😀

extravaganca
25. zář 2007

Jen si furt nadávám,že jsem ještě dnes mohla měřit,ale jak jsem včera hodila flintu do žita,tak jsem se na to vykašlala...takto jsem mohla krásně vědět,jakou mám teplotu těsně před MS...teď vím tak houby 😠

anysek1
25. zář 2007

no nevim jestli by mimi pomohla ma zmena zamestnani ale kazdopadne to zkusit muzu! 😀

zelvik
25. zář 2007

A není to možná lepší - nevědět? Já měřím, ukazuje mi to nesmysly a já na ně stejně vždycky skočím....

extravaganca
25. zář 2007

želvíku,tak to jsme 2,které na to skočí 😀 Já jen tentokrát odolávám a odmítám ff skočit na ten nesmysl s testováním....už mě tak dost napálil,ale toto se mu fakt nepovede 😀 A k tomu,jestli je lepší nevědět...tak já 2 měsíce neměřila a byla jsem daleko klidnější...nešílale jsem z toho,jestli jsme se trefili nebo netrefilo do ovulky a příchod mrchy jsem poznala jen podle řeči těla...ale je fakt,že posledně došla mrcha 25.DC,tak podle grafů si myslím,že ovu byla taky ten 13.DC,ale jinak bych to absolutně nevěděla...

anýsku,já jsem to myslela tak,že změníš práci,budeš víc v klidu,uvolněná a třeba to pak líp půjde.

Jo a mám další rekord 😀 Ještě nikdy jsem nebyla 13.DPO 😀 Teda když budu brát v potaz,že ta ovu byla fakt 13.DC

zelvik
25. zář 2007

Extro - já mu taky na tu jeho vzorovou ovu neskočím, když vím, co viděl Dr.

Aháááá, 13.DPO? A poprvé? To ale fakt vypadá slibně 😉

extravaganca
25. zář 2007

želvíku,jeden želvíkovatý 😀 Nechej toho 😀 Já už nevím,jak vám tu mám vysvětlit,že prostě mrcha si to ke mě kráčí,jen jí to cosi trvá(což u mě není nic nenormálního).A byla bych jí fakt vděčná,kdyby dorazila až zítra a nenarušila mi tak mé složité výpočty 😀

zelvik
25. zář 2007

a jééé, to máme grafy, výpočty, samá pozitiva a sociální jistoty 😀 😀 😀 a já mám dneska hrabací den 😀 to se mnou bude k nevydržení 🙂

extravaganca
25. zář 2007

Já si myslím,že tu hrabe více lidem 😀 Mě tu hrabe od včerejšího večera...pěkně jsem si na příští měsíc naplánovala holčičku,dnes jsem si naplánovala příchod mrchy a dny snaženíčka 😀 A dokonce mi tak hráblo,že jsem do měření BT psala len dotaz,jestli není blbost testovat,když špiním 😀Já jsem fakt nemožná!!!Moc dobře vím,že mrcha dorazí a přesto tady chci jakousi naději...No fakt jsem se pominula 😀 Ale za všechno může ff...mu dám asi ťafku 😀

zelvik
25. zář 2007

Takže FF je ten hlavní adept na ťafku - vida, viník se vždycky najde....

Chceš naději?Popadni test a hurá na to 😀 😀 😀

extravaganca
25. zář 2007

želvíku 😀 Já to fakt neudělám 😀
Já se dnes fakt bavím...tak nejdřív mě dnes ráno ff naváděl,ať testnu a teď mi do IP poslala jedna těhulka,bývalá měříme BT,že si myslí,že jsem měla ovu 17.DC a 22.DC se vajíčko začalo uhnizďovat,proto teď špiním,a že můj graf vypadá parádně 😵 Je to milé...tolik naděje,ale já jsem fakt přesvědčená,že mrcha přijde.... 😀
A to jsem měla dnes ráno takovou depku 😀

extravaganca
25. zář 2007

Kdyb mě někdo sledoval,jak se tu u PC chlámu a mumlám tu,jaká je to všechno blbost,tak by zavolal do blázince,ať si mě odvezou 😀

zelvik
25. zář 2007

Tak to je dobrý hrabošení, dneska, fakt🙂 Já z toho mýho grafu mám taky srandu, když mi při Utroši klesá teplota 🙂

extravaganca
25. zář 2007

želviku,šak když mrkneš do mého grafu,tak mi taky při utroši teplota klesla a ne jednou 😀

zelvik
25. zář 2007

Tak to nás k Chocholouškovi odvezou obě 🙂

Tak co to blbne? Všude se omílá, že Utroš teplotu zyšuje.To už jsem asi předsmrtně podchlazená 😀

extravaganca
25. zář 2007

😀 😀 Tak to byl dobrý fór 😀
Cjhceš slyšet ještě nějaký?Len...naše odbornice ma BT mi radí zítra ráno testnout,pokud mrcha teda do rána nedorazí 😀 😀 Myslím,že ale brzo budu doražená já...já jsem fakt přesvědčená o mrše a toto všechno mi přijde jako blbost..proč testovat,když špiním? 😀

zelvik
25. zář 2007

🙂🙂

Len beru za slovo, taky bych testla, ať si myslíš, že je to blbost nebo ne. Říkala jsi, že jsi na / zvyklá, tak by tě nepřekvapila, ale kdyby byly //...

A špinění? Někdo má mrchu půlku těhotenství, tak se u nechlub s "umrněným" špiněním 😀 😀 😀

fidorka81
25. zář 2007

extro, tak když to radí Len, tak jdi do toho. Teda pokud se samozřejmě MS nedostaví v plný parádě!! Na začátku těhu klidně můžeš špinit. Neváhej a ráno testuj, my jsme nedočkavýýýý 😀

extravaganca
25. zář 2007

Já vím,že jste nedočkové,já taky nedočkavě čekám mrchu... 😀
len mi pak napsala,že mi teploty nahoře může držet utroš,ikdyž je fakt,že takto vzorově jako ho beru teď jsem ho ještě nikdy nebrala...vždy jsem mrchu dostala ještě při braní utroše...
Počkáme a uvidíme 🙂

Nečetly jste diskuzi na téma kojení na veřejnosti...celkem se tam ty kojící maminky poští do snažilek a těch co kojení na veřejnosti odsuzují...

fidorka81
25. zář 2007

extro, no tak zase čekááááme 😉 😀

to jsem nečetla, já to teda neodsuzuju, ale na některých místech se to nehodí (např. nám sem do knihovny do dětskýho odd. chodí docela pravidelně maminy kojit. mezi těma většíma dětma (12-15) se to podle mě opravdu nehodí. Já vím, že je to lidský a každej na tom vyrostl, ale maminy by měly taky u toho uvažovat.

zelvik
25. zář 2007

Holky,
Extro - jestli netestneš, seberu ti imunitu a dostaneš ťafku 😉
A Utroš teploty drží nahoře, ale koukni na mě, beru ho poctivě a teplota slezla dolů...Je to zajímavý, já ho brala vždy poctivě a do 2 dnů po dobrání přišla mrcha...

bohužel teď nemám čas na čtení osttaních diskuzí, ale Fid - naprosto s tebou souhlasím. A do snažilek se tam pouštějí jako proč? Taky kdysy byly snažilkama, tak ať si toho nechají....