Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

berina
25. zář 2007

Jo anys to je fakt hnus,já jí to moc přeju ale proč je to kurna tak nespravedlivé!! 😖

extravaganca
25. zář 2007

No jo,je to nespravedlivé,ale stejně s tím nic neuděláme ☹

anysek1
25. zář 2007

dobra extro budes mit mrchu jak vysitou to ti rikam! 😀

beri ja ji to taky preju jen je to desne nespravedlive ale tady se rozjel prima kolotoc kolem svatby jen je skoda ze mam uz tolik veci vymyslenych ze mi toho zbiva jen malo na vyrizeni 😝

extravaganca
25. zář 2007

anýsku,já vím...

extravaganca
25. zář 2007

kde jste kdo ☹

gabrlinka
25. zář 2007

Ahoj Extro, už jsem tu dorazila 🙂

berina
25. zář 2007

Extro jsem tu.Teda já jsem přejezená že sotva dýchám.Můj brouček byl na hříbkách a donesl hodně bedlí a pak je usmažil.Jsem jak sud ale bylo to výborný.
Normálně mě bolí břicho jako kdyby měla dojít mrcha.To byl mazec 18 DC.Asi by mě jeblo.Nebo že by byla tak pozdě ovulka,nevím.Graf mi ovu ještě nevyznačil ☹

extravaganca
25. zář 2007

jééé gabrinka moje zlatá je tu 😵 Tak jak jsi na tom?

gabrlinka
25. zář 2007

a přečetla. Jak ti holky, chudáčku, nedaly pokoj. 😉

gabrlinka
25. zář 2007

Extro,děkuji za pěkné přivítání, jsi sluníčko 🙂
Já jsem jasná, mrcha asi dorazí, i když nic necítím, ale ty teploty, radši neměřit http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

gabrlinka
25. zář 2007

akorát mně fut bolí hlava, ach jo 😖 A jak je Tobě?

extravaganca
25. zář 2007

gabrlinko,nedaj pokoj 😀 nahlodaly mě tak,že jsem si málem šla koupit testík,ale odolala jsem...pak jsme udělaly znovu dohodu...já nebudí chtít dávat naději a holky mě nechaj v klídku a já je naoplátku budud stále informovat,případně ve čtvrtek teswtovat...ale mrcha zítra dojde,tak tesgtovat nebude třeba...

beri,to může být i ovulka...ještě počkej 😉

extravaganca
25. zář 2007

gabrlinko,já Ti dám že jsi jasná a že raději neměřit...pěkně měř..třeba Tě ff ještě překvapí

mě je furt stejně...podbřišek boli stejně jako před mrchou,špinění sleduju jen při náštěvě WC...slipovka i nadále čistá...ale fakt nemám strach,že mrcha nedorazí ☹

gabrlinka
25. zář 2007

Ahoj Beri, taky to nemáš lehký s těma teplotkama,co? pak se v tom vyznej, ale v tvém případě bych dala na bolesti v podbřišku a může to být ovulka

gabrlinka
25. zář 2007

nechci být protivná jako ostatní, ale jak to popisuješ, tak to vypadá nadějně, ale dobře nedělám ti žádné naděje a už mlčím 😀
to víš, že s tím měřením už nepřestanu, je to jak droga 😀 kdybych se ráno nezměřila, tak nevím,nevím...asi bych byla nervní v práci 😀

extravaganca
25. zář 2007

Holky já mím pocit,že tentokrát se nám jak teploty tak ff pěkně zbláznil 😝

berina
25. zář 2007

gab,extro:Je to divný,jsem z toho už nějaká otrávená.Moje nejlepší kamarádka co žije v cizině má krásnýho 2 měsíčního chlapečka.Posílá mi fotky,je to tak nádherný miminko.Jsem z toho tak smutná že nám to nevyšlo spolu.Moc jí závidím. 😢 .

gabrlinka
25. zář 2007

jojo, vše se zbláznilo 😀 a my některé asi brzo taky

extravaganca
25. zář 2007

už i ty začínáš 😀 A já Ti tak věřila,že Ty nebudeš zlobkat 😀
Já dnes neměřila,páč jsem byla přesvědčená,že dnes mrcha dorazí.Vsaď se,že když zítra budu měřit a to já budu,tak mrcha dorazí 😀 A to by měla,jinak mi naruší naplánované tuleníčko na manžílkovo volno 😀

Mě bude víc líto kvůli vám než kvůli sobě až vám budu hlásit mrchu...

gabrlinka
25. zář 2007

jakto, že ses dneska neměřila? 😀 a mně budeš něco povídat o měření, Ty babo jedna!!!!!!!!! 😀
Beri, nejsi sama, já když vidím mimi, tak jsem taky moc smutná, že taky ještě nemáme a jak vidím mého miláčka, jak je mu to taky líto (i když nic nedává najevo), tak je to jak největší trest

extravaganca
25. zář 2007

beri,nesmutni prosím....ono se to podaří uvidíš...

gabrlinko,já jsem se už zbláznila 😀 Naplánovala jsem si na příští měsíc děvčátko a mrše jsem nalinkovala,že dojde zítra,aby tuleníčko,které bude v době ovu vyšlo na miláčkovo volno 😀
A pak kdo je tady blázen 😀

berina
25. zář 2007

Jé extro ty jsi dobrá 🙂 Nemohla by jsi mi nalinkovat tento měsíc 😲 ?

extravaganca
25. zář 2007

gabrlinko,tak s těma miláčkama to máme stejně ☹

No já neměřila,protože já fakt včera večer myslela,že ráno už mrcha dorazí,tak mi přišlo zbytečné měřit...a doteď toho lituju..bych už teď věděla na čem jsem...takto musím čekat do zítřka 😒

extravaganca
25. zář 2007

beri,ovulka bude dnes či zítra...meškat budeš 4 dny a pak najdeš //..nějak takto by sis to přála? 😀

berina
25. zář 2007

Extro:Poslala jsem Ti ted na mail fotečku já s mimískem kámošky tak kukni 🙂

berina
25. zář 2007

Jo jo extro to je naprosto super!! 😉

extravaganca
25. zář 2007

Mám nápad..když to tento měsíc nevyjde,tak příští měsíc prostě pořádně máknem...miláčkům vysvětlíme,že nám mají udělat holčičku a na konci grafu nám ff zezelená,jo 😀 V případě,že by beri neuposlechla mého nalinkování na tento měsíc,tak by jí zezelenal ten německý program 😀

extravaganca
25. zář 2007

beri,jsem ráda,že jsi spokojená 😀

berina
25. zář 2007

Extro ty jsi blázínek ale milej 🙂

gabrlinka
25. zář 2007

to abych snědla všechny ty tabletky clostilu co mám doma 😀 😀 😀