Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
28. zář 2007

ahoj holky vcera jsem byla na brigade a tam nemame net takze jsem napsala rychle z domu protoze pak me cekalo delani dortu pecni masa a smazeni tvaruzku🙂jo a jeste chystani svacin do prace🙂

no muj graf ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 no posudte sami!no jsem rada ze jsem si vzala konecne v po ut a pa so ne volno lidi to bude me normalni volno asi po ctvrt az pul roce uz se tesim jak budu spat do odpoledne 😀

holky taky mate takove stavy ze by jste se sami nakoply do ...?ja jo!vcera jak jsem byla na brigade prijela mamka cela ubrecena ze byla s mojim prvnim pejskem na veterine a ze uz nebude nejspis videt a to uz neslysi!ze ji dr rekl ze mozna pomuze mast za 900 a ta je jen na mesic a musela by se kupovat az do jeji smrti!moje mamka marodi s nervama takze se opet polozila!ja z toho na nervy nervy v praci vsude tehule no a pak mam otehotnet co?a to mi jeste sefka rekla ze pokud proste nevydelam aspon 70 tisic tento mesic tak mi z vyplaty strhne 2000 tzn mela bych vyplatu 7.500 a to delam porad a mam tady nejvic hodin☹kurna zkusi to udelat tak jdu marodit doma budu za 8.000cisteho a bez nervu!

berina
28. zář 2007

Teda anysku nemáš to jednoduché.Na tu práci bych se vybodla a šefku bych poslala víš kam.To je dobře že si uděláš voraz,pěkně se prospíš a načerpáš sílu.Ten graf vypadá dobře.

anysek1
28. zář 2007

no je divne ze mi teplota stoupla az 3 den s utracem normalne mi stoupne hned 1 den braní!

berina
28. zář 2007

Já beru utroš 7 den a teploty mám oproti minule uplně dole,žádná ovulace hrůza,štve mě to.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

berina
28. zář 2007

Mám depky,venku hnusně pobolívá mě v krku,graf na prd!Nejraději bych se někde zahrabala 😢 .

anysek1
28. zář 2007

beri no mas ho fakt nejak dole! 😒 ach jo tela se nam zblaznila!tady je taky hnusne a ted jse predbezne pocitala uzaverku a mam malo vydelane takze 2000 z vyplaty pujdou dolu! 😖

berina
28. zář 2007

Teda anysku já nemám slov.To Ti vážně strhne 2 litry jo?Já bych teda za takoví love nedělala.Jak píšeš kdyby jsi se hodila marod,budeš na tom líp.

anysek1
28. zář 2007

no to kazdopadne!jo ta mi s ledovym klidem ty 2000strhne uz mi to i rikala!

berina
28. zář 2007

To je teda mazec.Nic jdu něco dělat.Přeji Ti hezky den. Ale když se podívám z okna tak to snad ani nejde.Tady pěkně prší.Tak zatím 😉 .

anysek1
28. zář 2007

beri ty jsi taky v praci?ja bych nejradsi byla doma a zehlila nebo se jen tak valela!

berina
28. zář 2007

Anysku já jsem doma.Můj broucek je v práci,tak musím něco dobrého uvařit.Ty by jsi žehlila?Nesnáším žehlení 😒 .Tak to tam už nějak vydrž a doma si dej relax.Mimochodem už byla ve VV ta dovolba? A kterej to je ten bratránek.

zelvik
28. zář 2007

Ahoj holky, teď jsem se vyhrabala z postele, venku tma jak v pytli a leje 😎 Kdyby manža neměl svátek (jako by toho neblo dost, když měl v pondělí narozky🙂 a já nemusela dělat oběd, tak zase zalezu zpátky do pelechu.

anýsku, to je fakt vykořisťování v tý tvý práci.ach jooo.Jak máme být těhule, když nám okolí přidělává starosti...

Beri,no graf opravdu bohužel nic moc .-(

Mně si to taky dělá co chce - dneska zase pokles 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

anysek1
28. zář 2007

zelviku kdy mas dostat ms?jo jo to jsou desny vyderaci!

je vy se mate ja bych taky chtela byt doma!

Bratranek tam ma byt v pondeli nebo utery jmenuje se robin.

berina
28. zář 2007

Čau zelviku.
Teda ty si pospáváš.Já bych taky mohla ale jak na potvoru jsem se vzbudila kolem půl sedmé a už jsem nezabralaTvůj grafík dobrý teplotka je ještě dost vysoko,horší by bylo kdyby klela i zítra.To je počasí co hrůza.Vařím brambory tak jdu kuknout jestli už se mi nerozvařili. 😀
Anys: jsi tam ještě?

anysek1
28. zář 2007

jsem tady porad a budu tady az do 19 hod ☹ ach jo porad neco hledam o nevim cem nic me nebavi chci miminko!!!!!!holky myslite ze se da ponzat na utz ze jsou vejcovody nepruchodne?dr mi delala utz a rikala ze deloha i vejcovody jsou normalni velikosti i tvaru...tak mi to vrta hlavou!del sliznici mam porad vysokou tak kurna nevim no!

berina
28. zář 2007

Ty jsi tam až do 19 hod?Proboha co děláš že máš tak šílenou pracovní dobu.Jé tak to nevím jestli se to dá poznat.Já chci taky miminko 😲 😲 .

anysek1
28. zář 2007

delam recepcni takze tento svatek ani jako svatek zaplacenej nemam! 😠 zitra delam taky od 7 do 19 a v nedeli jen od 7 do 12 😀

extravaganca
28. zář 2007

Ahojky holky 🙂
Včera jsem se sem už nedostala ☹
gabrlinko,tak jsme na stejné lodi,co 😉 Jak tu psaly holky...aspoň na to nebudeš sama 🙂 Páni,to bedeme mít zas společný nervák,co 😀 Já mrchu dostala taky ráno 😀 Není těh shod už nějak moc 😀

U nás taky leje jak z konve a navíc mi miláček odjel na 5 dní do práce,takže se uvidíme až ve středu ☹ Ach jo 😢

Jinak,já jsem si koupila knížku Metoda Ludmily Mojžíšové..zatím jsem na začátku,ale zdá se to být dobrá knížka

anysek1
28. zář 2007

extro tak vidis nejlip se cte kdyz je venku hnusne bo to neni mrhani casem!ja si jdu taky cis!hodim tady kopejtka hore a budu si cist nebo zesilim!do ted jsem hledala praci na netu a nic☹

extravaganca
28. zář 2007

anýsku,máš pravdu v tomto počasí se čte nejlíp...mě náhodou nevadí,že prší...mám ráda,když prší a jsem doma...můžu si tak vychutnat volno a i tu knížku 🙂
Neboj..právi najdeš 😉

anysek1
28. zář 2007

extro fakt ti desne zavidim me by se taky libilo byt doma v pelechu a koukat na tv nebo si cist a pit caj!ted mi kamoska rikala ze ji gyndr rekla ze na otehotneni jsou dobre susene morske rasy ze se to dela jak caj tak do toho asi pujdu...snad se nepo... 😀

extravaganca
28. zář 2007

Já už kašlu na ty všemožné rady co je dobré na těhu..dělám to co mi říká doktorka a nechám tomu volný průběh...můj má pravdu...čím víc na to budu myslet,čím víc se proto budu snažit dělat,tak tím spíš se nám to nepovede...prostě až to bude mít přijít,tak to přijde.. a basta.

anysek1
28. zář 2007

extro no to uz mi jaksi po roce a pul uz nestaci je fakt ze asi pul roku jak jsem vysadila antikoncepci tak mi nejak nedochazelo ze bych mohla byt tehu nejak jsem to ani neresila zacla jsem to resit az po 9 mesicich protoze mi to prislo dine a ted je to rok a pul a porad nic a uz silim predstava ze mam cekat jeste par let by me zabila

extravaganca
28. zář 2007

My na miminko čekáme 2 roky a 1 měsíc..přesně.Prošla jsem si fází sebebelítosti,steku,že všechny ženské kolem mě jsou těhotná a já nic a taky fází,kdy jsdem do sebe rvala jeden "zázrak"ze druhým.A teď jak jsme se odstěhovali od našich se mi jaksi zvláštně ulevila a řekla jsem si dost.Můj život přeci není jen o měření BT,ovulaci,luteální fázi....Chci žít normálně a nebýt tohoto všeho otrokem....Co si pomůžu,když se v tom budu plácat?Co si pomůže,když se budu litovat že kolem mě je to samá těhule a já nic....nepomůžu si vůbec nijak.Jen mi bude hůř a hůř.Chci s miláčkem žít normální život,který se nebude točit kolem ovulace...

anysek1
28. zář 2007

to mas pravdu a obdivuju te ze to dokazes!ja to neumim i kdyz si reknu seru na to tak rano zase vstanu a zmerim si teplotu!nejak mi nejde se poprat s tim ze to mimnko proste nejde!navic tady ta debilni prace!☹je to des mit asi dobrou praci tak me to tak nezere ale co nadelas ze?

extravaganca
28. zář 2007

Tak já taky pravidelně měřím,ale už to tak neprožívám.....Víš,já si všimla,že i miláčka už začalo štvát,jak se v tom plácám a bylo na něm vidět,že je mu líto,že tu energii nevěnuji i jemu..a protože ho mám ráda a chci abysme byli šťaastní,tak jsem se na to všechno vykašlala...budu dělat to co mi doktorka řekne+žít si svůj život ve kterém nenarozené mimi nebude středobod...Od té doby,co jsem si to tak v sobě nějak srovnala,se i náš vztah posunul kamsi dál a je to ještě krásnější,než to bylo předtím...
Věřím,že Tě štve práce,ale koho ne...mě taky štve...můj šéf je pěkný .....,ale zas s tím nic neudělám.Do mateřské se kvůli jistotě z tama nehnu a navíc...je tam i pár lidí,kvůli kterým ráda chodím do práce...navíc nám generální ředitel zařídil v práci angličtinu,za což jsem moc vděčná a je to další důvod,proč jít ve čtvrtek radostněji do práce 🙂
Vím,že je to těžké,ale snaž se na věcech vidět to lepší a uvidíš,jak Ti bude veseleji 😉

gabrlinka
28. zář 2007

Ahoj holky, já sem dnes zas o rok starší 😉
Včera jsem si objednala Femigard, když němůžu sehnat ten blbej jeřáb ptačí

zelvik
28. zář 2007

Ahoj holky,
tak jsme po obídku...
Anýsku - nějak tomu neorzumím - děláš recepční a musíš vydělat 70 000m. aby ti šéfka preníze nestrhla? Co proboha děláš? tohle přece recepční nedělají, ne?
Jinak - MS mám dostat tak v úterý - ještě eru Utroš, zítra s ním končím.

ahojky Extro - ty seš mi móóóc sympatická 😉 , máš teď na všechno nějak klidný náhled a to je MOC DOBŘE, to je asi ta nejlepší cesta, kudy na to!!!!!! Jestli musíme projít všema těma fázema, co jsi tu popisovala, že už máš za sebou, tak jsem na začátku.

Gab - ty máš narozky? Tak to ti přeju moóóóóóóře štěstí a hlavně co nejkratší cestu za mimi 😲

extravaganca
28. zář 2007

Jéé gabrlinka sluníčko mám dneska narozky 😵 Tak to se přidávám k želvíkovi a taky přeji vše nej 😵 Ať se Ti splní vše o čem sníš 😵

želvíku,jééé se tu červenám 😅 Děkuji za kompliment 😉 Já jsem se celkově téím přestěhováním nějak uklidnila a hodně věcí jsem si díky tomu srovnala v hlavě a taky mi nějak narostla křídla a začalo se mi volněji dýchat...jde holt poznat,že jsme sami...naši jsou fajn,ale to že jsme se od nich odstěhovali,bylo to nejlepší co jsme mohli udělat nejenom pro sebe,ale tyky pro naše...myslím,že nám to pomohlo všem.
Nemusíte nutně projít vším co jsem si prošla já...u mě to tak holt bylo.Víš,já celkově nemám moc v povaze nad sebou vňukat.Život mě párkrát dostal na kolena a nikdo mě nezvedala aneoprašoval kolínka,takže jsem teď naučená...když spadnu,tak rychle vstanu a jdu dál.V ničem se zbytečně neplácám...prostě je to tak jak to je,a já se musím porvat.A přiznám se,že ani nemám ráda lidi,co nad sebou pláčou a naříkají....furt jsou na tom lidi daleko hůř než já,nebo která koliv z nás tady...a věř,že Ti co jsou na tom hůř než my,tak nad sebou vůbec nepláčou.
Mě učil hrát tenis 30 chlap,který od mala hrál závodně tenis.Byl několikanásobný mistr republiky i světa.Porářel špičky jako Agesi a Sampres(omlouvám se,ale nevím jak se to píše).V 18 letech jel někam s tatínkem.Ten borec řídil a tatínek byl spolujezdec.Měli autonehodu.Tatínek mrtvý a on přišel o nohu.Nebrečel nad sebou a řeknu Ti,že někoho s takovou chutí do života jsem nikdy nepotkala...Nosil ortézu a i takto hendikopovaný mě dokázal prohánět na kurtu a neměla jsem proti němu absolutně šanci..já zdravá jsem měla horší fyzičku než on...A jak byl vtoipný a zápavný.Teď je mu tak 37 let,má dvojčátka(kluky) a krásnou ženu.Nikdy ho nenapadlo se litovat.Naučil mě krom tenisu plno věcí a jsem vděčná,že jsem ho mohla potkat.

No něja jsem su tu rozkecala,co 😀

zelvik
28. zář 2007

Jéé, Extro - to byl hezký příběh a naštěstí s dobrým koncem. Já vím, že jsou na tom lidi hůř, ale člověk vždycky tak kouká na sebe o něco víc, že jo? 😖

Mám taky příběh - moje mamka se zamlada seznámila s paní, která ne a ne otěhotnět.Když jsem se narodila já, ta paní (dělala ve zdravotnictví sestřičku na gyndě) si adoptovala miminko - holčičku. Pár let na to se jí narodil vlastní chlapeček. Holčička se mnou chodila na základku, občas jsme si spolu i hrály - byla svérázná, ale milá a "rodiče" ji milovali.Chodili jsme spolu i do tanečních, její tatínek nám dělal videokazetu z tanečních...Na tu kazetu se její rodiče už asi nikdy nepodívají... Rok po tanečních (už je to 13 let)tu holčinu cestou na diskotéku přejel vlak.Bylo to hrozný...
Je šílený si uvědomit, že teď jsme tu zatím smy za sebe, ale až budeme mít dítě (ať už vlatsní nebo ne) - budem se bát celý život.

Sakra - to asi dělá to počasí, že jsme s etak rozvzpomínaly, co?