Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
28. zář 2007

gabrlinko vse nej!

zelviku to je tak, sefka si proste vestisnou kolem 28smeho vzpomene kolik ji musim vydelat a jde mi to rict s tim ze kdyz to nebude tak mi strhne vsechny premie a osobni ohodnoceni. kdyz jsem nastupovala tak rikala ze staci 50.000mesicne a kazdej mesic to narusta a ja jsem ve stresu bo prijde a my mame napr trzbu jen 40.000 a ona mi rekne ze za dva dny sem musim nahnat lidi aby byla trzba napr 75.000a ja mam nervy a nespim brecim a silim!

extravaganca
28. zář 2007

želviku,to máš naprostou pravdu....zatím jsme tu jen sami za sebe,ale jak přijde mimiško,tak se nepřestanem bát nikdy.Mě stačí strach o mojeho...když někam jede autem,tak jsem strachy bez sebe..mám ho tak ráda a nedokážu si představit,že by se mu někdy něco stalo...když ho něco bolí,mě to bolí jednou tolik za něj...

No honem obraťme list a povídejme si o něčem vedselejším 😉

anysek1
28. zář 2007

extro tak to mi povidej muj milacek vyjizdi rano v 5 a denne ujede cca300km taky porad trnu!je to desne volam mu i 10x za den!to mas videt ty ucty

monikapa
28. zář 2007

nazdárek, prosím vás, písne některá, za jak dlouho po skončení utrošu dostane menses? minule to bylo třetí den a tak si dělám naděje... 😵

anysek1
28. zář 2007

me to chodi jak hodinky presne druhy den po vysazeni!jake mas teplotky?

sarii
28. zář 2007

monikapa... jednou jsem ho ani nestačila dobrat a podruhé až po 7 dnech... už jsem si myslela, že... 😅

extravaganca
28. zář 2007

Halooo,je tu někdo?

berina
28. zář 2007

Čauky.Holky mám 21 DC OD 15 DC beru utroš a dnes mám jasné příznaky ovulky.Pobolívá mě mírně břicho a před chvílí jsem, ted to bude trochu nechutné,objevila hlen který ze mě vylítl jak kdybych měla MS,vaječnej bílek jak vyšitej.Tak ted nevím jestli je to možné že by byla ovulka tak pozdě.A jestli má cenu se snažilkovat.Co vy na to?

monikapa
28. zář 2007

anysek1 - teplotky nemám, jelikož mi prcek po ránu čas nedává 😀 jinak si taky myslím, že bych to měla dostat nejdýl zítra ať počítám jak počítám
sarii - no to mi trošku zkazilo radost, že to i nebývá pravidelně ☹ ale naději mi to úplně nevzalo 😀
bylo by super, kdyby to konečně vyšlo, ale spíš se planě těším, no dám ještě vědět... hezký den přeji! 😉

extravaganca
28. zář 2007

ahoj beri,snažilkovat má cenu vždycky 😵 Já bych na to vlítla 😀

berina
28. zář 2007

Tož jo,dám na Tebe.Ale proč je tak pozdě,dělá si co chce.No to by takhle nešlo. 🙄 .

berina
28. zář 2007

Moni:Já to dostávám po utroši taky nepravidelně,někdy se i stane že ho ani nestačim dobrat a dostanu to.

extravaganca
28. zář 2007

beri,to je normál...tělíčko si s námi hraje vždy,když se nám to nejmíň hodí a líbí...a beri,ikdyby z toho nic nebylo,tak snaženíčko je krásný prožitek s miláčkem a ten vždy stojí za to,ne 😉

monikapa
28. zář 2007

možná ale někdo bude vědět, jak mi poradit... myslím si, že bych mohla být těhotná, protože při prvním těhotenstí bolely na začátku prsa - teď sice ne, ale zato mi samovolně vytrysklo mateřské mléko - kojila jsem ještě tak před třemi měsíci... neznáte někoho, kdo by to tak taky měl? jinak utroš jsem brala po druhé a před měsícem touhle dobou jsem už mršku dostala, ale dneska nic... no počkáme do zejtra... jsem rozhodnutá nebýt zklamaná, jestli to nevyjde... 🙂

berina
28. zář 2007

No to jo,už se na to celej třepe 😀 .Ty vždycky dokážeš tak potěšit,pohladit na dušičce 🙂 Jsi moc fajn.

extravaganca
28. zář 2007

beri,jejda 😅 dnes se tu fakt moc červenám...jste se dnes asi rozhodly uvádět mě do rozpaků 😵 Jste moje zlatíčka a já si s vámi moc ráda povídám 😵

minikapa:Jsou tu i holky,které dobraly utroš a dostaly to až za týden..já Ti nechci kazit náladu,ale ještě bych počkala 😉

monikapa
28. zář 2007

extravaganca - jo jo, ale dneska si ten pocit ještě podržím 😀

extravaganca
28. zář 2007

minikapa:Já jen abys nebyla zklamaná,kdyby to nevyšlo..

berina
28. zář 2007

S tím utrošem je to zrádný.Předminulý měsíc jsem měla ještě 2 dny brát a už jsem to dostala a minulý jsem to dostala až 8 dní podobrání.Tak to je takoví na prd.

extravaganca
28. zář 2007

beri,tak to mi povídej...já jdu za týden k doktorce,tak se jí poptám pořádně co a jak..já to v 99% dostanu ještě během braní...akorát teď se mi stalo,že jsem to dostala 2.den po dobrání...přijde mi,že ho beru nanic..

berina
28. zář 2007

Já se jí na to ptala a ona že to ničemu nevadí že je to ok.Tak snad má pravdu.

extravaganca
28. zář 2007

Tak uvidíme co na to řekne moje doktorka...kolikrát mi přijde,že co doktor to názor....já jsem vůbec na náštěvu u dr.hodně zvědavá...uvidíme,co semnou bude provádět..

berina
28. zář 2007

extro kukni na vítezné těhu grafy na poslední příspěvek lucia31 má tam ovulku 21 DCjako já dnes.

extravaganca
28. zář 2007

beri,mrkla jsem na to 😵 a je krásná...vidíš,já Ti říkala,že na to máš klíďo vlítnout 😀

berina
28. zář 2007

😀 Jsem rozhodnutá,dnes broučka znásilním 😀 Extro budu pro dnešek končit,brouček na mě čeká u televize tak už půjdu.Měj se moc pěkně a krásnou dobrou noc a hezké sny 😲.Zítra sem zase kuknu.

extravaganca
28. zář 2007

beri,tak přeji krásnou dobrou noc,ikdyž doufám,že Ty svůj sen budeš prožívat a ne jen snít 😵 Pa zítra 😉

zelvik
28. zář 2007

ahojky, taky jste měly tak upršený den?

Beri, já taky mám dojem, že ovu byla předevčírem - 22.DC a děsí mě to, porotže by byla moc krátká lut. fáze ☹ ☹ ☹
Ale kdoví, jestli to byla ovu, protože mě podbřišek bolí už 4 dny. ale myslím, že to může být tím Jeřábem ptačím - stimuluje hormony...

moni - já po Utroši dostávám mrchu přesně do dvou dnů.Jen minule mě to natahovalo 4 dny, až jsem si dělala naděje - a houby...

anýsku - ta šéfka je fakt na hlavu. to jí nikdo neřekl, že recepční je tam od něčeho jiného než aby lovila lidi? to se ona sama musí postarat, aby s eo jejím hotelu (nebo co to je) vědělo. no a jestli je to hotel, tak sorry, ale je říjen a já teda nevím, kolik turistů a cizinců u vás v tuhle dobu máte!!!!!

extravaganca
28. zář 2007

želvíku ahojky,já jsem ho víceméně proležela u Tv a taky s knížkou.Bolí mě podbřišek jak blázen...jen odpoledne se tu udělalo trochu hezky,tak jsem byla chvíli venku na zahradě se psem.Naučila jsem ho dávat na povel pusinky 😵 Je moje sluníčko nejdražší.
A jak ses měla Ty?

berina
28. zář 2007

zelvíku neztrácej naději,mrkni na vítězné těhu grafy na lucia31.

zelvik
28. zář 2007

Extro - my se taky víceméně prováleli u TV, pak jsme šli na chvíli k našim (bydlí 10minut pěšky od nás 😉 ) a teď jsme otevřeli vínko.co ty? Ty jsi doma sama, viď? ☹ Tak ať ti není smutno...

Beri, nechám se překvapit, v pondělí volám do CARu a objednám se.