Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
21. lis 2007

barag, mě to povídej. První co ráno v práci udělám, tak zapínám Spolužáky a Koníka 😀 😀 😀
Navíc je tu plno užitečných rad a fajn bab 😀

barag
21. lis 2007

jo a přijdeš domů a jdeš... na koníka, můj přítel tomu říká, že už si zase píšu s milencema 😀 ale to je chlapská ješitnost, s těma by se takhle hezky nedrbalo

fidorka81
21. lis 2007

barag, naštěstí doma internet ani PC nemám 😀

zelvik
21. lis 2007

Ahojky, je tady ještě někdo?
Mně už začíná samotný doma hrabat, manža je ještě v práci.Za hoďku a něco mám aspoń seriál v TV🙂
jo, jak jsem tady slibovala, že upeču ty perníčky - tak prdlajs🙂 nějak se mi nechtělo, ale jsem doma, tak mám času dost, do neděle určo budou...
Jde na mě taky nějaká depka - za měsíc mi bude 30 a mimi nikde....

fidorka81
22. lis 2007

zelvíku, nedepti, to je to nejhorší!! 😉

Jinak jsem včera večer spolkla poslední Duphaston a teď budu čekat, kdy ta mrcha dorazí.

barag
22. lis 2007

fid, třeba né? máš tu někde grafíček? abysme mohly s napětím sledovat!

zelviku, neboj, nebuď smutná, mimi bude, všechny nás to čeká! já k tomu mívám občas taky sklon, nic nestíháme, jak sme v tom baráčku, máme zvířata, za poslední rok sme spolu nikde nebyli ani na jednom víkendu, tak to na mě taky někdy sedne, žádný mimi, žádný hezký vyjímečný společný chvilky, žádný renovace, žádný peňouze, ale pak to nějak hodím za hlavu a je mi krásně, protože je krásně, mám muže, se kterým to děťátko toužím mít, některý ženský nemaj ani tho svýho nejlepšího chlapíka se všema jeho chybkama ale i kladama. a my jo, tak to je super, a brzy budeme opravdové rodinky, věř tomu, že jo. a třicátiny ti budou ukradený! moje kamarádka má třicet let, snažili se o mimi delší dobu, teď už je holčičce měsíc!

fidorka81
22. lis 2007

barag, já neměřím 🙂 Dala jsem si teď do Novýho roku pauzu. Jednak se stěhujem a jednak mě to už lezlo na mozek, takže jsem už 2 měsíce bez grafíku 😀

barag
22. lis 2007

no to máš pravdu, mě se o něm prosím tě před pár dny i zdálo! teda ne o grafiku ale o měření, a byl to děsivej sen o rozleptaným teploměru, nízký teplotě...no magořím, jenže grafiku se nevzdám, protože čekám už moc dlouho, tak se bojím vypustit, páčto nevím, jestli by byla ovu a tak, takhle mám kontrolu. tak sem to vyřešila tím, že sem si včera pěkně objednala gynex a budu spokojená

fidorka81
22. lis 2007

barag, jak dlouho měříš? Já měřila od ledna do září. Ovulku mi teploty vždycky ukázaly, tak jsem se na to fakt nachvíli vyprdla 🙂
Já už ovu poznám i bez teploměru. Bolí mě vaječníky (do září mě nebolívaly) a mívám ten hlen.

barag
22. lis 2007

no právě, já sem uplný másílko, začátečnice, teď začíná můj třetí grafík! tak to je jin, ale hrabe mi už od prvního

zelvik
22. lis 2007

Ahojky,
barag - děkuju, jsi mě aspoň trochu uklidnila. Ono je vždycky lepší vědět, že v tom člověk není sám, aby si nemyslel, že jen ON je na tom špatně. A tak když to s náma není tak růžové, přeju nám VŠEM, ať se to co nejdřív změní.

Barag - já měřím 4. cyklus a čím víc měřím, tím jsem zmatenější. Každý graf úúúúplně jiný, nedá se z toho nic předvídat....http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Fid - já odbourala všechno ostatní, na Koníka chodím míň, snažím se na to tak nemyslet, ale měření jsem se ještě nevzdala. Měřím i proto, že jdem 5. do toho CARu, taky kdyby náhodou měli zájem to vidět🙂

fidorka81
22. lis 2007

zelvík, hlavně mám pak písni, jak jsi v CARu dopadla!!! 🙂

barag
22. lis 2007

zelviku no, to se nebude dát předvídat asi nikdy - to jestli se povedlo nebo ne - aspoň ne tak brzy jak to máš teď ty.
já jdu zítra na gyndu a tam se zeptám, jestli by mě nemohly poradit, kde vyřešit přítelův spermiogram - zatím nám nikdo nedělal rozbor, tak netušíme na čem jsme, nevím, absolutně netuším, kde by mohl CAR v Táboře být - jestli vůbec je, léta sem žila v PRaze, tam bych si rady věděla, takže zelviku, nás CAR asi čeká v nejbižší době.
držím moc palce, ať to dobře dopadne, to už bude za chvilku, už víš co Tě tam čeká? nebo to bude tvá první návštěva v CAR?

berina
22. lis 2007

Čau sluníčka 😵
Tak jsem právě dorazila z Brna.Byla jsem na krvi a na uz.Jelikož jsem teprve 9 dc tak tam toho asi nemohli moc vidět.Říkala mi že tam je těch potvůrek hodně ale že jsou ještě malé.Mám dlouhé cykli takže je ještě brzy.Jinak je prý vše tak jak má být,nic co by tam nepatřilo.Prý ty výsledky krve řeknou více.Celkové výsledky z krve až koncem měsíce přímo k panu docentovi.A ten nám řekne co a jak.Tak zase čekání.No moc v klidu nejsem.Ale nezbývá nic jiného než čekat.Ale to jme tady všichni tak nějak zvyklí že? 😉

berina
22. lis 2007

Tak nikde nikdo,musím letět do práce.Tak pá a hezký den všem. 🙂

fidorka81
22. lis 2007

barag, neboj, oni vám poradí.

beri, tak to jsou dobrý zprávy!! Tož ti budeme držet palce a pak nám dej zase vědět 🙂

barag
22. lis 2007

všicki byly hama hama beri. ať ten měsíc rychle uteče, ale neboj uteče, právě že sme zvyklé čekat, tak měsíc je nic...

anysek1
22. lis 2007

cauky holky tak kolik tady mame maminek?dost dlouho jsem tady nebyla a ani nevim na ktere strance jsem prestala cist!tak strucne novinky! 😀 u nas nic noveho krom toho ze mi konecne dorazila ms ale je slaba(kazdej rikal jak prvni ms po laparce je silna a u me malem stacila intimka)ale co hlavne ze dosla co?!dnes mi konci takze na to hupnem (teda doufam) ale ciste jen z chuti! 😀

zelvik
22. lis 2007

Čauky Anýsku - to je dost, že se taky objevíš!!! Na tvůj dotaz, kolik je tu maminek - bohužel odpověď NULA.Mrcha nás bere útokem všechny 😠
Hlavní je, že tobě mrcha dorazila - a co teď bude dál? Teda kromě tulení samozřejmě? Budeš chodit nějak pravidelně k Dr?

Barag - u nás je to teprve první návštěva v CAR, tak nevím, ale ais nás toho moc čekat nebude. Kdybych aspoň do vánoc se už něco dozvěděla.

anysek1
23. lis 2007

ahoj zelviku,kurna a ja myslela ze tady bude aspon jedna maminka! 😖 no nic me v nejblizsi dobe neceka!dr mi rekla ze az budu chtit do CARu mam si prijit pro vypis z karty(tak jsme si rekli ze pockame do ledna a pak uvidime) s doktorem v CARu to mame domluvene ze nas vezme do14ti dni od objednani!no ale doufam ze se to povede i bez toho CARu!

fidorka81
23. lis 2007

Ahojky holky,
tak začínám špinit. 😒 Pobolívá mě podbřišek a to špinění je teda nějaký divný, ale přičítám to Duphíku. Dneska jsem 26DC. No uvidíme, co se stane přes víkend.
Jinak zítra by nám měli předat klíče od bytu 😀

Anýsku, třeba se ti MS ještě rozjede 🙂

anysek1
23. lis 2007

ahoj fidorko!
ms se asi nerozjede prisla presne po 28dnech od laparky takze tak jak mi chodi normalne(asi si to telo vzalo po svem a pocitalo to zacatek cyklu od te operace)i kdyz to bylo slabe tak to ms byla uz od vcera je ticho po pesine! 😀 takze hura na muze 😀

normalne vam holky reknu ze co jsem po te laparce tak to tak nehrotim!vim ze jsme oba v pohode tak uvidime jestli se to povede do toho ledna unora a pak kdyztak na nas ceka pan doktor sobek!hlavni je klid!a nebudete verit naucila jsem se relaxovat poustim si v praci norah jones je to takova pohodova hudba a uplne silim radosti z toho kdyz snezi to si dam kafe a jen koukam ven!a za 4 tydny mam byt tetka tak se tesim jak blazen doufam ze se narodi na me narozky at to s prckem pak zapijime spolu a at ho muzu zapit poradne bo to uz mam dovcu pak vam sem hodim fotecky jo?!tak se drzte!!

fidorka81
23. lis 2007

anýsku, tak to je naprosto super (s MS) a ještě suprovější, že jsi už v klidu. Mě se taky dost ulevilo! Fotky sem určo brzy dej, jsme baby zvědavý 😉
A co práce? Ještě děláš v tom hotelu, nebo jsi už na volný noze? Vím, že jsi už podala výpověď, ale teď si nejsem jistá, jestli jsi odešla hned a nebo jestli máš dvouměsíční výpovědní lhůtu.

anysek1
23. lis 2007

fidus mam dvoumesicni vypoved a tam mi nabiha az v prosinci dalsi praci zatim nemam ale snad neco najdu nejak nic nehrotim nestresuju!a ted je to tady kupodivu pohoda!
a kdy se stehujete do noveho bytecku?budete ho jeste nejak renovovat?

fidorka81
23. lis 2007

anýsku, to je nejdůležitější!
My se stěhujeme od nastávající soboty a pak máme ještě 5 dní na vystěhování z podnájmu. Klíče od bytu nám dají v sobotu (konečně). Ve čtvrtek přijde malíř a večer přivezou lednici a pračku. Nějak ho přestavovat nebudem, jen vymalujem a komplet novej nábytek bude 🙂

anysek1
23. lis 2007

je tak to bude pobydlenicko!a nasledne prijemne tulenicko!nejlip je ve svem!ja uz si nedokazu predstavit ze bych bydlela jinde uplne jsem se do toho naseho bytu zamilovala!

fidorka81
23. lis 2007

anýsku, to si piš! By bylo aby jsme v novým nesplodili potomka 😉 😀 (já vím, už mám zase hlavu plnou ideálů 😀)
A až budeme odcházet z podnájmu, tak to obrečím. Bylo to naše první hnízdečko lásky 😢 🙂

barag
23. lis 2007

čau holky, tak sem přišla do práce později a nechtěla sem hnedle prudit s koníkem, dnes mi dorazil gynex, tak začnu s užíváním třetí den cyklu, to je fajn, ale: byla sem na gyndě, ptala se na ten spg, prý ho měl v plánu před případnou laparkou...dost mě tím vyděsil. dal mi žádanku, poslal na urologii a tam mi sestřička řekla, že dřív než s únorem počítat nemám, tak to mě šokovalo. Prý to dělají jen ve středu, a že už mají tři páry 😖 😀 😖
tak sme čtvrtí a oni s tím nadělají, tak sem se ptala kde jinde v Táboře a oni řekli,že to bysme museli až do budějovic na andrologii ale prý si ten doktor říká 10 000,- což mi přijde jako kravina - asi konkureční boj o 400, - Kč za vyšetření spg 😒
příští týden zavolá, jak to s panem doktorem vymysleli, jestli mi dají termín až na kdovíkdy, tak pojedem do Budějek, najdu si na ně číslo a objednám nás, stejně bysme si museli brát půl den dovolený, tak si dáme celou dovču a uděláme si hezkej den. sem z toho nějaká otrávená

anysek1
24. lis 2007

fidorko uvidis ze to pujde pak jedna radost! 😉 ja jsem ted pekne zmatena dnes jsem 7DC a uz vcera jsem mela plodny hlen a otevreny delozni cipek dnes je to to same!se mi asi splasilo telo bo co!je mozne ze by ovulace byla tak brzo asi ne co?

barag ja poslala pritele bez zadanky na soukromou kliniku a tam nic za spermiogram neplatil!takze 10.000 to je kravina jak brno!ty 400,-uz jsou realnejsi ale pokud je zadanka tak by nemel platit vubec nic proplaci to pojistovna! 😉

zelvik
24. lis 2007

Anyku - možné je všechno, hlavně tu šanci nepropásněte a hupsněte na to.
Já jdu s teplotou dolů, takže jsem jasná http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6