Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
7. pro 2007

Ahj motýlku,tak si nech určo chutnat 😵 A užij si krásný víkend v Praze.Tam musí být teď nádherně...Vánoce v Praze jsou moc hezké 🙂

len
7. pro 2007

Holky, mává s váma Utrogestan psychicky? Já jsem teď totálně podrážděná, protivná a včera jsem se rozbrečela a udělala hroznou scénu kvůli úplný kravině. Normálně taková nejsem a vůbec se nepoznávám, má to na někoho z vás taky takový vliv?

extravaganca
7. pro 2007

len:Vítej v klubu ☹ Já na tom byla velmi podobně....zhoršoval mi PMS,který i bez utroše byl dost hrozný...nálady jak na kolotoči

len
7. pro 2007

No super, ještě mám před sebou 13 dní a už teď se cítím hrozně 😝 A příští týden začínám na nové pozici, fakt jsem zvědavá, jak se na poradě nejvyššího vedení rozbrečím, protože mi vytknou nějakou úplnou pitomost 😠

extravaganca
7. pro 2007

Víš co mi na to občas pomáhalo...pití ženského čaje,který piju při MS,když mám bolesti a nechci do sebe valit ibalgin.A taky mám vysledované,že je mi tak nějak líp na dušičce v tomto období,když si do aromalampy dám citronový nebo mandarinkový olej.

extravaganca
7. pro 2007

Jo a super na to byl gynex...ale když si dáš frťana ferneta,bude to mít asi stejný účinek 😀

len
7. pro 2007

Díky, já radši toho frťana 😀 Nějak to musím překopat, teď jdu pracovat 😉

lionesska
7. pro 2007

Ahoj holky, neděste mě, já začínám s utrošem asi v neděli a rapl jsem už takhle, potřebuji naopak něco se sedativním účinkem 😀

extravaganca
7. pro 2007

linesska:Nechceme nikoho děsit 😀 Každá jsme jiná a na každou utroš působí jinak..třeba to bude v pohodě 🙂

extravaganca
7. pro 2007

Tak berušky,já se jdu rozloučit 😵
Mějte se krásně,užijte si nádherný víkend,krásnou 2.adventní neděli,nezlobte 😀 a hezky si odpočiňte.No a naše těhulky...tak vy na sebe dávejte pozor 😵
Pa

zelvik
7. pro 2007

Ahoj holky,
tak Extrušku zastihnu asi akorát na odchodu 😒 Tak si to doma užij, pěkně napeč, taky budu ještě péct. Ten dárek - obal na knížku je super. Já ase viděla u kamarádky obal na knížku z patchworku, taky vypadal moc pěkně a byl měkoučký. Tak zkusím sehnat ten pro manžovu mamku.

Jinak - já měřím, ale flákám to. Změřím v 6:15 a jak jsem teď doma, tak na to rozhodně nekoukám (bych musela svítit), tak na to kouknu až třeba v 9 kdy vstanu.Někdy na to zapomenu dokonce půl dne.
Ale překvapilo mě, že NIC neberu a možná mám trochu bílkový hlen...Že by? 😉

Jééé a to vám musím napsat - miláček se rozhodl pro převoz ocásků na spmg. Takže jsme se ráno "snažili" - no moc velká psina to nebyla, rozhodně jsme si to ani jeden neužívali🙂
Já se pak nakonec ještě rozbrečela, že jsme to museli nechat dojít až sem, že se nedaří samo...
no a taky (a teď se omlouvám za takový popis) - jsem docela koukala - ono toho bylo v té zkumavce na dně.A já myslela, kdoví co to nebude za množství...Tak nevím, jestli jim to tam bude stačit. Ale díky bohu za to, protože to fakt byla ráno fuška🙂

lionesska
7. pro 2007

Zelviku, bude to stačit, neboj 🙂 My taky měli podně, a množství prý bylo ideální.

zelvik
7. pro 2007

Holky, teď si o mně budete myslet, že jsem magor - volal mi miláček, že volal kvůli výsledkům spmg (takže tam ocásky dovezl v pořádku).
Chtěla jsem vám sem napsat hodnoty, co mi řekl, ale já je zapomněla 😒 Jediný, co jsem si zapamatovala bylo, že řekl, že je to OK a v pořádku a že kdyby s náma chtěli v CARu něco dělat, tak max. IUI, protože on je na tom dobře. Pochytila jsem akorát jednu hodnotu, že tam těch mršek bylo 40 milionů, procento pohyblivých si nepamatuju, ale prý celková úspěšnost je přes 60 %.
No nerozumím tomu, jen budu věřit, že je to OK. A večer, až dorazí domů, se ho na to znova pořádně přeptám...Takže jeden balvan ze srdce dole...

A rozbitá jsem já. I když - manžu buud muset znásilnit dneska znova, nebo zítra hned ráno. Holky, já mám bílek, že ani ty vajíčka, který dávám do těsta na cukroví takovej nemaj 😀 a to jsem NIKDY neměla!!!!

dasty
7. pro 2007

ahoj berušky byla jsem mimo domov a ćo to vidí oči mé-tak depky,tytytytyty.
Tak pěkně jsme se smály spolu,tak zase budu muset vymyslet 😀 😀
Vítám len i lionessku i když já jsem spíš jen podpora týmu 😀 😀
želvíku gratulace k psíkovi a tady mám něco pro vás tffujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ty těhu bacilky všem.
Tak páček páček,hezký víkend berušky a pěkně se čiňte a pečte

anysek1
8. pro 2007

Achoj holky tak ted vubec nemam cas vlastne ani nevim kde mi hlava stoji!si predstavte ze jsem mela dovcu a tu jsem celou stravila v praci bo tady byli dve kozy co tady totalne vse posr..!do toho jeste pecu atd takze tento mesic bylo pouze jedno snazeni takze nula nula nic!tady mate muj grafik sila co?http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 jinak dnes tady mam konecne krapet volneji takze vam aspon muzu napsat!holky kaslete na depky tema se nic nevyresi!

len me utros nedelal nic naopak mi s PMS pomohl prsa me vubec nebolela a ted ho neberu a zas to boli jak blazen.myslim ze to pusobi na kazdeho jinak! 😉

tevina
8. pro 2007

Ahoj holky,nevim jestli mi poradíte,ale zkusim to.Minulé těhotenství skončilo potratem a teď jsem znova těhotná.Dr. mi napsal utrogestan na udržení těhotenství.Jenže jsem se dočetla,že se v prvních týdnech těhotenství zavádí vaginálně a já ho normálně polykám.Dr. mě na nic neupozornil,takže mě ani nenapadlo nic jiného než ho polykat.Nevíte,jak se teda užívá?Nezlobte se že vás tu otravuju a děkuju 😉

anysek1
8. pro 2007

tevino muzes ho jak polykat tak zavadet je to v podstate jedno!ja ho zavadela aby mi nebylo spatne protoze to dost drazdi zaludek takze klid!

tevina
8. pro 2007

Anysek děkuju,radši budu polykat 🙂 Ale je fakt,že včera jsem ho začala brát a je mi nějak divně od žaludku.

lemulca
8. pro 2007

ahoj holky, bolí vás po Utroši přímo žaludek nebo máte některá jakoby alergické reakce? Mě od včerejška svědí břicho zvenku (furt mám tendence si ho škrábat) a zevnitř jakoby mi někdo pouštěl pidi dávky elektřiny... máte s tím někdo zkušenost? Jinak já večer zavídám do pochvy a ráno papám...

anysek1
8. pro 2007

ahoj lemulca takove problemy jsem nemela!spis byva zle jako na zvraceni nebo jak kdyz ti je tezko!dr mi rikala ze by se melo bud zavadet nebo polykat ale nekombinovat.

sah
8. pro 2007

Ahoj holky, koukám, že tady to fakt jede. Mám dotaz. Duphastonky nejsou nějak na příjmu 😒 , tak se zeptám tady. Beru Duphaston, 15-24 DC, dnes jsem 17 DC a pekelně mě bolí podbřišek, jakobych to měla dostat. Ale fakt to bolí. Stává se vám to taky?? Manža si libuje, že se chytla spermijka, která tam dělá co tam dělat má 😀 , ale to je jen šprým od mýho mužíčka. Máte to taky u Utroše??

anysek1
8. pro 2007

sah mozne je vsechno i to ze se mrska dostala do PRACE! 😀 ja takove bolesti myslim nemela!zalezi kdy jsi mela ovulku mohla by to totiz byt i ona vis?

dasty
9. pro 2007

ahoj Sah,já bych to tipla spíš na tu ovulku.Já měla ty bolesti taky i když s utrošem,ale je to stejný,vždy při ovulce.Teď jsem těhule a při těhotenství mě nic nebylo,žádný bolesti nic jen jsem to nedostala,ale můžu se mejlit.Jestli míváš cyklus tak kolem 30dní,vidím to na tu ovulku a hurá s manžílkem na to 😀 😀 😀

fidorka81
10. pro 2007

Dobré ránko holky!
Tak jsem letos poprvé sama pekla (peču každej rok u našich a pak si beru "výslužku") a docela dobrý, jen mi nešly vytvarovat rohlíčky 😀 😀 Ale záda u toho bolí festovně! A nohy, týýý jo, jak mě bolely nohy 🙄
Jinak hlásím, že probíhá ovulka. Od včerejška mám hlen, jen mě nebolí vaječníky, tak snad je to ono. Ale snažilkování bylo Pá, SO, NE, tak třeeeeeba to bude vánoční dárek, páč MS čekám těsně před Ježíškem 😉

Len, mě se po Utroši šííííleně motala hlava, bolel žaludek a bylo mi na dávení, taky jsem byla šíleně unavená. Dr. mi proto radši dala Duphaston. 🙂

Zelvíku, to jsou dobrý zprávy! A počet je dobrej. Normální počet je 20mil-80mil. Můj přítel má 52mil, ale má je hodně pomalý, jinak je to prý OK. Doporučila nám sprchovat pytlíka studenou vodou a samozřejmě nenosit slipy, ale trencle. 🙂

Anýsku, vypadala jsi nadějně, ale koukám, jak blázen, že máš po laparce hodně krátkej cyklus 😲

Lemulca - já jsem takový problémy měla. Bylo mi špatně od žaludku a ráno jsem se dávila.

fidorka81
10. pro 2007

ex, já věřím tomu, že se určitě brzo díky clostilu dočkáš // 😉

Motýlku, už bydlíme, dokonce se rýsuje už konec. Ještě je třeba sestavit předstíňovou stěnu, pověsit obrázky a záclony, ale to jsou detailíky. Hlavně, že už nejsme zavalený krabicema a bincem. Už jsem si dokonce uvědomila, že máme vlastní byt. Do víkendu jsem si to nějak neuvědomovala. Asi díky tý hromadě práce. 🙂

extravaganca
10. pro 2007

Krásné ráno berušky 😵

Fid,já taky pekla 😀 No moje nervy...nikdy jsem nepekla a taky to tak dopadlo 😀 Základ na linecké...něco se povedlo,něco se připeklo,ale to se zacukruje 😀 Brněnské dortíčky...základ...něco se povedlo,něco se připeklo,ale to se zalije čokoládou 😀 Dál jsem měla těsto na vanilkové rohlíčky...chtěla jsem to dělat přez mlýnek,ale nešlo to...po několikáte demontáži a zpětné montáži mlýnku jsem šlahle s těstem do ledničky.Naprosto stejně dopadlo těsto na kokosové esíčka 😀 Takže tak proběhlo mé pečení 😀 Ale záda a nohy jsem měla úplně hotové,až jsem z toho omarodila 😀 Bolí mě v krku jak čert.
Po depce ani památka..holt se to musí brát tak jak to je a věřit,že až to bude mít přijít,tak to přijde 😉 Vánoce si kvůli tomu nepokazím 🙂

želvi,tak to jsou super novinky 😵 Spermio máte skoro stejné jako mi 😀 jen je u nás 75% v pořádku

dasty:Verunko těhulko 😵 Krásná IP 😵 Mocinky děkuji.Jsi zlatí 😵

Ještě jednou holky díky za podporu.Jste zlaté 😵 Ale už je to fakt v poho 😉 Už se zas směju a šíleně se těším na Vánoce 😵

fidorka81
10. pro 2007

Ex 😀 😀 😀 😀 😀 Tak já dopadla mnohem líp tedy 😀 😀 Já pekla poprvé v životě sama a moje čokoládové rohlíčky vypadají jako hovínka 😀 😀 😀 Takový placatý, ale zahnutej tvar to má 😀 😀

extravaganca
10. pro 2007

Fid,tak to seš na tom fakt líp 😀 No ale neboj,já Tě tento týden doženu.Dnes si jdu koupit formičku na rohlíčky a to uvidíš ten fofr 😀 😀 A dokonce budu mít nejen vanilkové,ale i kokosové...hééééč 😀 😀

fidorka81
10. pro 2007

Ex, mám 3 druhy a ten jeden budu slepovat marmoškou, to budu zase ulízaná, páč budu zapatlaná úplně všude 😀 Já dělala rohlíčky v ruce, formičku si koupím příští rok 😀 Já budu mít vanilkové od našich, ale ty moje jsou čokoládové - jmenují se klášterní rohlíčky a jsou v nich namletý lískový oříšky a čekuláda 🙂

berina
10. pro 2007

Ahoj sluníčka 😵
Teda vy pečete jak o život,je to cítit až se ta vůně. 😀 No já se musím přiznat že mě to moc nebaví.Někdy udělám perníky ale to je tak asi všechno.Jinak máme moc šikovnou maminku od přítele kterou to strašně baví,peče snad 20 druhů,takže je o nás postaráno. 🙂 .