Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
19. zář 2007

A výsledky byly dobrý? Byl manža/přítel na spermiu?

zuzzik
19. zář 2007

ja mam cyklus, co se tyce delky asi skoro standardni - cca 28 - 30dni, ale pak mam mesicky hrozne kratke, jeden den opravdu hodne, ale druhy uz skoro ne ☹

zuzzik
19. zář 2007

no vysledky jsou prave nic moc, mam pry nizkou hladinu hormonu, v tom cyklu kdy me nabrali, tak nebyla ovu

zuzzik
19. zář 2007

mam to ted brat tri cykly, pak prej uvidime, jestli to prodlouzi mesicky a az pak by sel i manzilek 🙂 na spermiogram

fidorka81
19. zář 2007

zuzzi, tak nesmutni, právě proto Ti dal ten Utrogestan, což je hormon progesteron. Určo ví co dělá 🙂
Moc TI držím palce, aby se brzy zadařilo!
Musím jít makat, zatím páčko 🙂

zuzzik
19. zář 2007

ahoj, mej se !

extravaganca
19. zář 2007

Krásné ráno 🙂
Než si vás přečtu,tak sem v rychlovce hodím graf.Podívejte jak mi ff posunul ovu 😠 Je to pěkná blbost...tak pozdě jsem ovulovat nemohla...myslím,že ff se teď parádně seknul...myslím,že ovu byla ten 13.DC
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

anysek1
19. zář 2007

😢 😢 😢 tak jsem si koupila mamatest a jeste jakejsi jinej test a mamatest byl bilej jak padlej snih a ten druhej byl naruzovelej celej takze jsem ho nechala doma a vecer se juknu jestli se tam neco vyvrbilo ale pochybuju.zas propadam depce.ja uz fakt nevim stihli jsme pekne ovulku a ten den se i tulili a co z toho nic!navic je mi porad zle takze mam zaludek asi v haji.ty vyrobce bestu by meli nakopat do zadku udelaj takovou nadeji a pak ...ach jo..

fidorka81
19. zář 2007

Extro, taky se mi to nezdá. Mě to taky takhle v minulém cyklu posunul a přitom jsem si byla jistá, že ovu byla dřív. Ale teplůtky máš pořád kráný 😀

Anýsku, nehceš si radši dojít k dr? S tím Bestem to taky nechápu, je na to plno stížností a oni ho stále prodávají. S tím žaludkem - není možný, abys měla nějakýho vira nebo něco? Být tebou, radši si dojdu k dr.

anysek1
19. zář 2007

no k dr bych sla ale nemam kdy zrovna jsem dojela z dovolene a jsem v praci a nikam nemuzu bo kolegine ma dovolenou a brigadnice tady dela jen zmatky takze budu muset pockat je dost mozne ze je to z nervu!no v sobotu mam dalsi ovulku ale uz nepocitam ze to vyjde.uz jsem psala gyndr co me ceka jakmile doberu ten utrac tak jsem zvedava co napise...

je to hnus uz jsem mela malickou nadeji...a zas nic!

extravaganca
19. zář 2007

Tak jsem tady 😉
anýsku...je mi to moc líto....teplotky moc na těhu nevypadají..jak radí fidorka..zajdi si k doktorovi.

fidorko,já jsem na 100% přesvědčená,že je to blbost už díky mým krátkým cyklům a taky ty vyšší teploty jsou díky utroši,navíc jsem 17.DC neměla žádné ovu příznaky..bolení podbřišku a prsou bylo od 11.DC to 14.DC Přemýšlím,že tu ovu se ve ff předělám...co si ten program vlastně myslí...takové hovadiny ukazovat 😠

zelvik
19. zář 2007

Ahoj, tak co kde nového?
Anýsku - jak píše Fidorka - šup, šup 😅

Jinak já už s ev tom všem přestávám vyznávat. Podle Dr. cyklus bude anovulační a mně leze teplota každý den výš. Tak jsem z toho jelen ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

fidorka81
19. zář 2007

anýsku, tak zkus večer nějak relaxovat. Napusť si vanu, vezmi si do ní časopis nebo knížku, pust si fajn muziku, zapal pár svíček (z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že náramně uklidňujou). Vypni. Vím, že to jde těžko, ale musíš se o to pokusit, nebo tě za chvíli budem navštěvovat v Bohnicích 😉 🙂

Extro, no já taky minule byla přesvědčená, že je to blbost vzhledem k tomu, že mě bolely vaječníky a ovu mi to dalo o týden pozdějc. Program blbej 😒 Určo to předělej, takhle nás to mate 😉 😀

zelvíku, ani doktoři nejsou neomylní, třeba to nebude anovulák a bude z tebe brzy mamina. Dokud nepřjde MS, tak je naděje vždycky! 🙂

extravaganca
19. zář 2007

zelviku,je to fakt...doktoři nejsou neomylní...abys na konci cyklu nehlásila doktorce // 😀 Bych se vůbec nedivila.
Fidorko,jak mám změnit ovu na ten 13.DC už jsem s ff dlouho nedělala,tak nevím ☹

anysek1
19. zář 2007

fidorko no mam dojem ze do bohnic nemam daleko 😅 kurna cim vic se blizi porod te brachove kozy tim vic jsem hotova z nervama.kurna jak kdyby to nemohli mit az v lednu po vanocich tak mi zkazi narozeniny vanoce i silvestra bo ja budu porad bez miminka.kurna uz se mi zas chce bezmoci brecet.jo asi si napustim vanu i kdyz v ni vydrzim stejne tak 10min vic ani tuk bo se tam nudim...

extravaganca
19. zář 2007

anýsku..je tu ještě jedna možnost...do té doby budeš mít prcka v bříšku a náladu Ti nepokazí absolutně nic 😀

fidorka81
19. zář 2007

extro - v levým menu najdi ANALYSIS - TUNING/OVERRIDE (až dole). Tam se Ti zobrazí ovulation cycle day a tam napiš DC, kterej si myslíš, že byla ovu. 🙂

extravaganca
19. zář 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/190380
No nevím co vypadá hůř 😠

fidorka81
19. zář 2007

Anýsku, přesně jak říká extra, třeba do tý doby budeš těhule a budeš se těšit na mimíse 🙂 Ještě se s tím nenervuj, všecky přeci dobře víme, že nervy otěhotnění neprospívají 😉 🙂 A do tý vany jdi teda s miláčkem a nebo nějakým časopisem. Pod hlavu si polož ručník a poslouchej muziku, na kterou máš zrovna chuť a náladu. Hmmmm, úplně se v tý vaně vidím 😀

fidorka81
19. zář 2007

Extro, náhodou to vypadá dobře. Tý vodorovný čáry si nevšímej, důležitá je ta svislá 🙂

extravaganca
19. zář 2007

jinak gidorko děkuji za radu...ale já si myslím,že je to cosi celé jakási blbost...všechny čáry v grafu jsou nesmyslné 😠

fidorka81
19. zář 2007

gidorko, dobrej překlep 😉 😀 😀 😀 😀 😀 Nevěš hlavu a zkus věřit, o tom to celý je 🙂

fidorka81
19. zář 2007

Holky, jdu makat, zatím páčko!

berina
19. zář 2007

Čauky zdravím všechny a přeji hezký den.

Fid:Představ si že nás k těm výsledkům toho spermoše objednali až na 22.10.Nemají už volný termín,totálně narváno.Tak budeme čekat a snažílkovat se,třeba se do té doby zadaří.Jinak teplůtka začíná lézt hore,dnes¨12 DC 36,6.Čekám jí tak 13,14,.

anys:Nevěš hlavu,nenervuj se opravdu vypust a dej si relax jak říká fid.Ono je opravdu potřeba někdy vypnout.Jsi ještě poměrně mladá na to aby jsi se nám z toho zbláznila. 🙂 .Vím že je to těžké.Ale uvidíš že třeba když na to tak nebudeš myslet,půjde všechno líp.Miminka si nás najdou sami až příjde ten praví čas,kdy to budem nejmín čekat.

extro:Na graf se vyprdni!Řid se tím jak to cítíš ty.Jestli cítíš že ovu už byla tak určo byla.Teplůtky máš krásný,držím pěstičky. 😉 .

želviku:Myslím že je to jasná ovu!Tak honem honem,nezahálíme a snažílkujeme se at jsme brzo 😲 .

fidorka81
19. zář 2007

Jééé Beri, to je doba!! To by mě asi šmejklo 😲 Jinak já mám taky dneska 36,6 😀

zuzzik
19. zář 2007

teda nikdy bych nerekla, ze otehotnet je takova veda ☹

extravaganca
19. zář 2007

fidorko promiň 😅 To jsem nechtěla..ale to já tím rozčílením z ff...program jeden pitomej 😠
Jak píše beri,se na ten graf vyprdnu...ovu prostě 17.DC nebyla a hotovo 😀
beri,je mi líto,že jdete tak pozdě...je to naprd to čekání,co ☹ Ale krásně ten čas využijte ke snažilkování 😵

extravaganca
19. zář 2007

zuzzik:NO to teda je... ☹

zelvik
19. zář 2007

Anýsku, je mi to líto, ale toho doktora neodkládej, něco se s tebou určitě děje...tak ať někde něco nezanedbáš!!!

Extro a Fid - já to říkám od včerejška, že FF si dělá co chce a úplně mě blbne 😒

zuzzik
19. zář 2007

budu tady od vas muset nabrat zkusenosti, zadny teploty jsem si jeste merit nezacala, ale dneska si asi pujdu koupit vlastni teplomer 😉