Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
5. říj 2007

Ahojte zlatka..jsem tu jen na skok..nestíhám ☹
Sice to není úplně k tématu,ale určo vás to bude zajímat a ty co to už někde četly prominou 😉
Klaus podepsal reformu financí,čili:
Porodné z 17.760,- klesna za první dítě na 15.000,- a za druhé na 13.000,-Pokud projde ještě pozměňovací návrh,bude porodné za první dítě rovněž 13.000,-.
Rodičovský příspěvek:Dosud 7.582,- po dobu 4 let,teď pokud si vyberete,že chcete být doma 3 roky,tak budete dostávat 7.600,-
To jsou žebráci 😠

Jinak já si určo nechám říct,co čekám..bych to nevydržela 😀 A jména máme Vendulka a Daniel
Tak já letím..pa

fidorka81
5. říj 2007

Ahojky Extro, to jsem nečetla a díky za zprávy. To je fakt k zlosti ☹
Jména Ti chválím, jsou krásný, nad Danečkem jsem taky chvíli uvažovala 🙂

lussi
5. říj 2007

extro to jsou hovada!!!!!!!!!Že má pařát neupadl jak to podepisoval.
Daniel je můj brácha 😀 To jsme taky chtěli, ale prdlačky.

zelvik
5. říj 2007

Hojte, kočky,
no jo, co bychom chtěly? Ještě někdy předloni se všude křičelo, jak je málo dětí, že se musí zvýšit porodnost - takže šup - navýšily se příspěvky. Dneska porodnice praskají ve švech, už jim to asi stačí, tak to zase snížej...A´T jsou do hááááje 😠 - bych jim chvíli tuhle almužnu přenechala - by se z toho pos...

Jinak jména? U nás Daniel (to jsem si stanovila už někdy na střední škole a nevzdám se toho) a Anička nebo Kateřina.

zelvik
5. říj 2007

Jinak - MONIKAPA - moc gratuluju, máš někde grafík BT? Ať vím, jak vypadá ten vítězný?

gabrlinka
6. říj 2007

Ahoj holky, tak to mně taky štve, když byly dávky za porodné a další vyšší, tak jsem těhu neplánovala, a jestli se mi kdy zadaří, tak budem brát žold,jo? To je fakt naschvál. Ale zase se mi líbí, že ten kdo nesežene do roka práci, tak mu seberou ostatní dávky.
jinak já vypadám zatím takto: čekám na ovu http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Monikapa, taky gratuluji a ať je těhu v pohodě až do konce 😉

zelvik
6. říj 2007

ahojky,
tak co u které nového?
Gab - moc držím palce, ať ovulka dorazí a s ní i to ostatní...
Jinak mně se asi zasekl teploměr - jsem pořád na jednom bodě
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 😒

gabrlinka
7. říj 2007

Dobré poledne přeji všem snažilkám i těhulkám 🙂 Sice je u nás škaredě, tma jak v pytli, ale mně to vůbec nevadí. Aspoň si udělám takové ty domácí práce, pak opravím písemky a pozvu známé na kafé, tak ku večeru. Můj miláček vaří oběd a já si tu píšu, to je veget 😎
Želviku - díky, snad jo 😉 zatím to vypadá nadějně, dokonce mi dnes i klesla teplotka (viz můj graf nahoře) To mi taky dělá po ms, ty první dny,že je teplotka stejná (u mně 7.-10.dc 36,6)takže ono se to u tebe každou chvíli změní, neboj 😉

motylek
7. říj 2007

Ahoj holky,
dlouuuuuuho jsem tu nebyla. Vlastně už utroš neberu, řekla jsem si, že zkusím jeden cyklus bez něho a podle toho se vydám k dr. Jsem zvědavá, zda to vůbec bez hormonů dostanu. Jsem 7 DPO a zatím vypadám takto. Hodím vám sem graf, tak doufám, že to opravdu byla ovulka, protože vlatně před tím jsem měřila 3 cykly a vždy s utrošem, kterej zvedá teplotu, tak to bylo takový nejistý. No snad se mi tam dole bez utráku neudělá zase nějaká svině cysta. Koukala jsem, že jste tu měli nějaký rozepře.

Mrzí mě to. Je ale pravda, že to nikomu nepomůže, ty pohřební řeči 😀 😀 😀 .

Dasty: Snad jsem občas mrkneš 😉 . Jsem na tebe zvědavá. Nebo písni IP. Moc na tebe myslím. Je škoda že se to první IUI nepodařilo.

Gabrlinka: U nás je dneska vedro, svítí oskar jako blázen. Já jsem z toho šíleně nachcípaná. Chvíli zima, pak zase vedro. No děs běs. Chrchlám jako tuberák, z nosu mi teče imrvére a od pondělka jsem se pořádně nevyspala. No mám toho už dost.

A nakonec ten můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1ac1de

Pa pa pa a všem přeji kráááááááááááásnou neděli 😀 😀 😀

monikapa
7. říj 2007

Nazdárek holky! Moc děkuji za všechny gratulace... 😀
zelvik - graf nemám, s jedním dítětem to prostě nejde...
jinak situace je trošičku mizernější - byla jsem v nemocnici, protože jsem začala dost špinit (ha ha v třebíči) a doktor mě nechtěl ani vyšetřit, že prý i kdybych tedy měla potratit, tak potratím tak jako tak... super vyhlídky, tak co by se namáhal. zítra jdu za mojí dr a doufám, že z ní vymámím něco kloudnýho. jinak mimískovi věřím, že je silák a vydrží, ještě dám vědět 😉

zelvik
7. říj 2007

Ahoj holky,
Gab - měla jsi pravdu, dneska klesla o kousíček dolů http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 , tak jsi mi to předpověděla 🙂

Motýlku - u nás je pod mrakem, ale sluníčko občas vykoukne.Vyprala jsem a pověsila to na balkon, tak snad to uschne...
No řekla bych, že na to, že jsi bez Utroše, máš grafík móóóc pěkný.Držím palce, zatím je to pěkné.

Monikapa - ježíši kriste - moc přeju hodně síly tobě i mimískovi!!!!! Teda já nevím, ale podle toho, jak tak třebíčskou nemocnici sleduju - hodila bych tam granát!!!!!!!!

motylek
7. říj 2007

Želvíku, děkuji za držení palečků, ale všechny grafy v tuto dobu vypadají pěkně 😀 😀 😀 , uvidíme jak bude vypadat za týden. Nějak v to nevěřím, ale nic si z toho zatím nedělám. Teď jsme si koupili krááááásnou myčku na nádobí, tak z toho mám ohromnou radost. Už nemusím umývat nádobí ručně 😝 😝 😝 . Uvařila jsem si výbooooooooooooornou zelňačku (potřebuju vitamínky na tu svoji hnusnou chřipajsnu) a půjdu si lehnout k TV a budu čučet na nějakej romantickej film na Nově 😀 😀 😀. Taková nedělní pohodička. Taky jsem si pověsila prádlo ven (na okno, balkon nemáme ☹ ☹ ☹ ) a začalo se nějak kabonit i u nás, tak snad z toho nic nebude.

gabrlinka
7. říj 2007

jojo, Želviku, já si předpověděla, že mi to tento měsíc vyjde a otěhotním, tak jsem zvědavá, jestli mi ta předtucha vyjde 😀

zelvik
7. říj 2007

Motýlku - myčku bych taky brala, ale jaksi by se nám sem nevešla...
Tak se pěkně kurýruj, na ten film na Nově jsem koukala taky🙂🙂

Gab - no tak to je jasný, vědmo 🙂

fidorka81
8. říj 2007

Ahojky holky,

teda mě je dneska blbě. Normálně jsem se vzbudila a chtělo se mi zvracet. WC bohužel obsazený, tak jsem to rozdejchala a po cestě do práce znova a 2x (naštěstí chodím pěšky). Těhu to nebude, páč mě od včerejška bolí hlava (já mívala migrény se zvracením, ale od vysazení HA problém skončil) a navíc končím menzes.

Jinak holky - dobrá zpráva, v sobotu přítel podepsal poslední smlouvy k bytečku a teď budem čekat na peníze a až se majitelé odstěhujou 😀 Už se moc těším až začnu balit 😀

motýlku, držím pěsti, zase jedna nadějná 😀

gabi, přeju úspěšně využitou ovulku 🙂

Moni, tobě taky držím pěsti, ať ti to dopadne dobře!!!

berina
8. říj 2007

Ahoj holky
Tak Vás po krátké odmlce všechny zdravím. 😉
Fid:Tak už se končně dočkáš nového bydlení,to je fajn.Neměla by jsi zajít k doktorovi?Když je Ti tak pořád špatně.

moni:Tobě moc gratuluji a zároven držím pěstičky at je vše jak má být. 🙂

Jinak já jsem 31dc a zatím nic.Na vše je ještě brzy tak nemá cenu to nějak hrotit,kdo si počká ten se dočká. 🙂 Tak jestli do 3 dnů mrška nedorazí tak udělám testík a uvidíme 😉 .

fidorka81
8. říj 2007

Beri, ale mě není pořád špatně. Tohle je vyjímka. Navíc to opravdu přičítám tý hlavě, protože jak jsem psala - na migrény jsem trpěla a dost jsem u nich zvracela a nelítala jsem kvůli tomu k doktorovi. 🙂
A co teploty? Drží se nahoře? Mooooooooooc Ti držím pěsti, ať MS v následujících 9ti měsících nedorazí 🙂

zelvik
8. říj 2007

Ahoj holky,
Fid - a bereš nějaký léky? Mně je občas blbě z Clostilu (ale je to spíš i sugesce - mám k němu nějaký psychický blok)...

Beri - NESMÍ dorazit!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať je další těhule.
Moni - ty se udrž...

Holky, já se v tom nevyznám, moje teplota si dělá co chce - co na to říkáte? 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

berina
8. říj 2007

No fid. teploty jsou dost zmatené takže tomu nedávám moc naděje.Posílám grafík. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Graf mi vyznačil ms do 35 dc ale tak pozdě jsem ji nikdy neměla.Uvidím nechám to tak,však ono to nejak dopadne. 😉

berina
8. říj 2007

Zelvíku dík,ale já s tím moc nepočítám víš.Ono je to lepší.Pak se vyhneš alespon trošku tomu zklamání.Ta tvoje teplotka,no já nevím jsi v začátku nech tomu volno at si teplotka dělá co chce jak to má být tak to bude ju 😉 .

Holky budu muset za chvíli pádit .Jdu k zubaři.Bude asi vrtání ☹ .

fidorka81
8. říj 2007

Beri, no ten 29DC to by mohlo být zahnizďování, ale proč ti to dneska ráno kleslo, to nevím. Každopádně Ti držím mooooooooooooc pěsti 🙂

Zelviku, teď neberu nic, kromě antialergik, ale po těch mi zle nebývá. Spíš to opravdu přidávám tý hlavě 😒 Jinak co se teplot týče, tak je ještě brzy na závěry, ale zatím to máš dobrý. Nak držím pěsti, ať je tentokrát Clostil k užitku 😉 /po kolikátý ho bereš?/

marki.la
8. říj 2007

Holky zdraví, chtěla jsem se zeptat, který den po dobrání Utrogestanu by měla přijít menstruace. Já ho jedla od 15 dne 10 tablet a dnes už je třetí den od vysazení. Děkuji za odpověď

motylek
8. říj 2007

Marki, jak u koho, ale většinou by měla MS dorazit do 3 dnů, ale i mě se stalo, že jeden měsíc mi přišla až 7 den po vysazení 😉

marki.la
8. říj 2007

Motylku děkuji za odpověď. Doufám, že mě to nebude tak dlouho napínat, a buď příjde hned, nebo vůbec. 🙂 Snažíme se už taky dlouho - vlastně od ledna07, ale tělo mám rozhozené až teď, protože jsem v létě potratila ☹ .

berina
8. říj 2007

Marki:Já beru utroš stejně jak ty a pokaždé je to jinak třeba ted je to už 8 den co jsem dobrala a pořád nic.A to se mi stává většinou že ms příjde a ještě nemám dobráno.Někomu to chodí přesně jak hodinky a někomu ne,uvidíš. 😉

Holky jinak ted jsem dorazila od zubaře,proběhla jen výměna dvou plomb,takže nic drastického ufff 🙂

marki.la
8. říj 2007

Beri, to jsi možná těhu, myslím, e 8 dní je už moc, mi právě doktorka říkala, že by to mělo být hned po vysazení, 3 - 4 dny jsou ještě v normě, ale 8???

berina
8. říj 2007

No minulí cyklus mě taky přišla po 7 dnech a ostatní cykli dřív tak nevím,mám to nějaké zmatené.Jinak myslím že těhu nejsem.Musela bych to nějak cítit.Jsem v pohodě,tak uvidíme necháme se překvapit 😉 .

marki.la
8. říj 2007

Někdo těhu cítí, někdo ale ne. Jäk jsem byla těhu já, tak jsem to cítila a byl to super pocit, ä když jsem si udělala testy a byly tam 2//, tak ještě lepší. Ale bohužel to vydrželo jen krátce... ☹

fidorka81
8. říj 2007

marki, mě MS jednou dorazila až 7.den po dobrání. V tomhle cyklu dva dny před dobráním, takže je to individuální a určo záleží na hodně okolností.

marki.la
8. říj 2007

hm, tak budu čekat. Už se taky z toho čekání zblázním.