Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
3. zář 2007

Holky, zatím se držím, mrcha nedorazila, od rána na i čekám - grafík je tedy takovýhle http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
Tak nevím, jestli to moc neklesá ☹
Extro - já vím, naděje umírá poslední, taky pořád ještě doufám....

anysek1
3. zář 2007

berino no testik jsem si nedelala je asi jeste brzo...

zelviku to se uvidi zitra drzim pesti at to neklesa

zelvik
3. zář 2007

Tak v tom případě se zítřka bojím.... 😒

berina
3. zář 2007

Želvíku máš nějaké příznaky?Bolí teě něco?Je Ti šatně?

zelvik
3. zář 2007

špatně mi není, jen mě pobolívá břicho jako před MS, ale mnohem míň.A navíc mě bez Utroše ani s ním MS nezklamala a vždycky přišla jako hodinky 28.den dopoledne (což už dneska bylo).Jen možná prsa mi připadají větší (ale abych si to jen nevsugerovala).A jsou trochu citlivější - ale to před MS taky....

berina
3. zář 2007

Anýsku,neříkej mi že jsi nezkoušela testík.Jak jsi to mohla vydržet?Kolikátý den myslíš že by to mohlo být už pravděpodobné?Mě nepřišla teprve 3 den,cítím se ale příšerně.A testík ☹ .

zelvik
3. zář 2007

Jo a taky dneska pořád zívám 😲

berina
3. zář 2007

To mě je každý den alespon pul hodiny zle,motá se mi hlava a je mi na zvracení.Tak proč sakra je ten testik negativní?Želvíku nestrácej naději,ten graf je ještě ok!

anysek1
3. zář 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 je jeste moc brzo myslim ze to pujde poznat az v den ocekavane ms!ted jsem se byla koupat tak jsem si udelala teda ten test a je na nem jen / ☹

zelvik
3. zář 2007

Díky, teď stejně nic nevykoumám, holt uvidíme zítra, co ukáže teploměr 😖
A ty jsi na tom jak? Kolikátý DC jsi?

anysek1
3. zář 2007

no mam takovej dojem ze ja se tech // asi nedockam ackoli si dusi malem vyble.u ☹

zelvik
3. zář 2007

Anysku - to jsi dobrá, já nemám na test odvahu ani teď, když mám zpoždění 1/2 dne 🙂

berina
3. zář 2007

Anysku já mám 3 dny po očekávané ms a taky nic.Ale proč jsou teda ty teploty 37.Nachlazená nejsem.A takhle vysoko jsem je za celé 3 měsíce neměla.Mám šíleně nafouklí břicho aje mi na zvracení.To jsem před ms nemívala.

zelvik
3. zář 2007

A test nic? - To je divný, kolik jsi jich už zkusila?

anysek1
3. zář 2007

zelviku ja si ho udelala bo jsem vedela ze tam bude jen / bo je jeste brzo ale zkusila jsem to bo mi nejde do hlavy proc mi je tak zle...

berina
3. zář 2007

Tak to prubni želvíku.Když to nevyjde tak si to zdůvodníš jako já,že je na to ještě brzy 😀. Mimochodem moje kámoška si test udělala týden po tom co to nedostala a taky jí vyšel negativní a přitom byla těhula.

berina
3. zář 2007

Anýsku je Ti zle celý den?Nebo jen někdy?

anysek1
3. zář 2007

jak kdy ale vetsinou po ranu asi tak do obeda a nekdy i po obede...

zelvik
3. zář 2007

Berino - tak já to zítra ráno zkusím.To budou nervy 😅

berina
3. zář 2007

Já to ráno prubnu ještě taky.Budu muset nakoupit testíky,už mi dochází zásoby. 😀

anysek1
3. zář 2007

no tak holky ja vam budu drzet pesti ja si test udelam az jestli neprijde ms testu jsem si dnes koupila 6 takze zasoby mam...ale porad jen / !jo jinak mam prsa tak o dve cisla vetsi uz silim!a zacinaj mi na nich prosvitat male zilky a to ma byt znamka tehu to mi dnes rekla teta ale tehu nejsem tak kurna to se to telo zblaznilo ci co?no proste budu muset cekat...

berina
3. zář 2007

O těch žilkách jsem taky četla.Ty anýsku ty jsi jasná těhulka!!!A budeš mít 😲

dasty
3. zář 2007

ahoj holky.... 😀 😀
Tak to mám za sebou,myslím naše první IUI a připadal jsem si jak kravka na porážce,nohy vzhůru,ale co mě potěšilo,že se nám hodně moc zlepšil spermiogram za 1,5měsíce.Ale stejně si myslím,že na poprvé je to zázrak,ale alespoň něco.Jinak jsem měla toho laboranta a pořád se po´touchle smál,ale jinak byl příjemný,tak te%d jen 14 dní čekání zatím papapa,musím končit příjde tchýně až odejde jsem vaše 😅 😀 😅

pajca
3. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem si delala jak ovu test, tak tehu a ani jeden nebyl pozitivni, tak nevím co se se mnou deje.Boli me bricho, mota se mi hlava a mam 37.

zelvik
3. zář 2007

ahoj holky,
Berino - tak zítra ráno jdem kolektivně na to testování, jo? 😝

Anýsku - vydrž a neplýtvej testama, testík ti // ukáže co nevidět

Dasty - hurááá, ty přinášíš pořád lepší a lepší zprávy. Bral manža nějaký vitamíny? Nebo čím se zlepšil ten spermiogram?klidně napiš IP.
a za 14 dní od tebe čekám //

extravaganca
4. zář 2007

Krásné ráno 🙂

dasty:Verunko,tak to je super 😵 Uvidíš,že nám tu za 14 dní budeš hlásit // 😀 Jééé já se táák těším 😵

berina:Nevěš hlavu...hodně záleží jak máš citlivý test a taky kolikýtý jsi DPO(Den po ovulaci)?To je velmi důležité....

zelviku,šíleně Ti držím palečky,aby tam byly // 😉

anýsku,u Tebe je na testování asi fakt ještě brzo.Je mi líto,že Ti není dobře ☹

zelvik
4. zář 2007

Ahoj,
tak já už testla, i když jsem mohla ušetřit. Na testu / a teplota zase dole. Takže dneska http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
A zpoždění 2.den...
No jo, tak holt počkám na mrchu, pak někdy kolem 14.dne půjdu k Dr. a pak vyrazí na vyšetření manža, někde to být musí....

fidorka81
4. zář 2007

Ahojky holky, tady to vypadá víc než nadějně!! Jen kdyby ty blbý teploty neklesaly! Já bych podle Utroše měla dostat MS ve čtvrtek (i když jsem minule měla týden zpoždění i s Utrošem). Ale teploty se mi pořád drží nahoře a sem tam mě pobolívá podbřišek. Pozdějc vám sem hodím graf, teď musím jít makat, páčko!

zelvik
4. zář 2007

Fidorko, aspoň ty kdybys to už prolomila, když mně se to nepovedlo ☹

extravaganca
4. zář 2007

zelviku,to je mi líto ☹ Já jsem Ti tááák moc držela palečky ☹

fid,jsem zvědavá,jak dopadneš Ty 😉